FIFA 18

بهترین نسخه نسل هشت فیفا کدام بود؟

• FIFA 15

رای‌ها: 7 9.9%
  • FIFA 16

رای‌ها: 9 12.7%
  • FIFA 17

رای‌ها: 44 62.0%
  • هیچکدام

رای‌ها: 11 15.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    71
  • نظرسنجی بسته شده است .

C-Naa

کاربر سایت
Feb 21, 2008
35
نام
Sina
مطمئن شدم یا بازی نکردی ویکند یا خودتو زدی به اون راه.
وضعیت ویکند اینقدر داغونه که دیگه پرو ها هم دارن میذارنش کنار و متاسفانه یه نفر هم از ea پیدا نمیشه بپرسه چه مشکلی دارید و رسیدگی کنه.
شما مطمئن باش واسه خودت. دلیلی نمیبینم بخوام الکی از بازی طرفداری کنم همونطور که گفتم بازی عالی نیست ولی تا حالا نشده وقتی از حریف بهتر بودم ببازم. تجربه خودمو گفتم

• Like
Reactions: Siamak61 and ehsas1

R3ZN0V

کاربر سایت
Dec 10, 2013
1,166
نام
ALI
با بچه صحبت نميكني عزيزم كه ميگي اپديت كن
كسي كه حرفه اي بازي ميكنه متوجه خست من چي ميگم...ربطي هم به ديرك نداره مستر
ما پرچممون رو يه سال تمام تو دويژن يك زده بوديم كنده هم نميشد...الان با يه بچه هم ميشه بازي كرد و ترس از باخت داشت
شما هم حال كن با اين بازي
من و امثالهم هم مشكل ذهني و ايكيو داريم
منم فیفا 17 نزدیک 3-4 ماه تمام دویژن 1 آلتیمیت بودم این بازی بین دیو 5 تا 2 آسانسور میشم :))

asmail

کاربر سایت
Sep 10, 2010
1,065
نام
...
شما مطمئن باش واسه خودت. دلیلی نمیبینم بخوام الکی از بازی طرفداری کنم همونطور که گفتم بازی عالی نیست ولی تا حالا نشده وقتی از حریف بهتر بودم ببازم. تجربه خودمو گفتم
ما بحث از سيميليشن ميكنيم شما ميگي بي نقص نيست...چي بي نقص برادر من!؟!؟تو هر بازي ٨ تا ١٣ نا گل ردو بدل ميشه...فستيوال گل هست...كار به جايي رسيده براي يه بازي كم گل ...پارك د باس هم جواب نميده نحايتا جفت حريف سنگين بازي كنن تو بازي ٦-٧ تا گل داره تك و توك هم نتيجه هاي كم تر ديده ميشه ٩٠٪ فستيوال گل هست
بحث ما مثل اسن هست كه ما رفتين گرن توريسمو/فوورزا خريدىيم بشينيم رو اصول بازي كنيم ولي بازي رو ميخري ميبيني با يه نيد فور اسپيد طرفي!!! حالا ما هي بگيم نه اين به پير به پيغمبر اينجوري نبايد فرمون بگيره بده شما بگيد نه خيلي هم قشنگه ...ديدي سر پيچ چه لايي كشيدم ؟! به به و چه چه...
اركيد اركيد اركيد متاسفانه پول همه كار ميكنه ...
بله بايد هم مشكلي نداشته باشن ويه سري ها با بازي مگه نيد فور اسپيد مشكلي داره؟!
خديرا. براي عوض كردن موهاب سرش بايد تويت بزنه كه دوستال هست ارايشگر ديوسمو عوض كردم يك رب تايم بزاريد موهاي من بد بخت رو اوكي كنيد...بعد اينا هر روز رو اين كارت رو اون التيمت مانور ميدن..تمام تبليغات و وقتشون رو گذاشتن براي چاپيدن پول يه سري بچه تو بخش التيميت...
يوتيوبر هاي عزيز رو هم مامور كردن براي صابون ول دادن و جو دادن...

آخرین ویرایش:

R3ZN0V

کاربر سایت
Dec 10, 2013
1,166
نام
ALI
منتخب جزیره بود تمیش همه ی بازیکنای گرونم داشت تیمش کین 91 و صلاح بازیکن ماه هم بود تو تیمش ولی اگه نخواد ببری نمیبری ...

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
827
نام
نويد
مطمئن شدم یا بازی نکردی ویکند یا خودتو زدی به اون راه.
وضعیت ویکند اینقدر داغونه که دیگه پرو ها هم دارن میذارنش کنار و متاسفانه یه نفر هم از ea پیدا نمیشه بپرسه چه مشکلی دارید و رسیدگی کنه.
دوست عزیز تو این که فیفا پر مشکلاته که شکی نیست ولی این که پرو ها دارن ویکند لیگو میزارن کنارو از کجا اوردی:)) تنها راه انتخابی مسابقاتشونو چطور میتونن بزارن کنار؟:D

abt

کاربر سایت
Aug 6, 2014
1,596
نام
Ali
دوست عزیز تو این که فیفا پر مشکلاته که شکی نیست ولی این که پرو ها دارن ویکند لیگو میزارن کنارو از کجا اوردی:)) تنها راه انتخابی مسابقاتشونو چطور میتونن بزارن کنار؟:D
دقیقا تنها دلیلی که بازی میکنن همینه. و بعضی هاشون ماه هایی که کوالیفیکیشن نیست رو دیگه بازی نمیکنن. الان شما برو همه شون رو بررسی کن 99 درصدشون از بازی بیزارن. یوتیوبر ها هم که هیچی، حتی اونایی که براشون تبلیغ میکنن هم دارن مینالن، مثل کاسترو.
این مثلا گوریلا هستش که پارسال قهرمان شده تو یکی از مسابقات.
3.PNG
2.PNG
یا مثلا تس که پارسال تو پاریس قهرمان شد کنار نذاشته این یکی ولی خیلی عصبی شده بود.
Capture.PNG
اگه شما فیفا بازی میکنی، من عاشقشم. از فیفا 14 آلتیمیت تیم بازی میکنم. هم بازی میکنم و سیر نمیشم استریم و ویدیو های یوتیوب رو هم میبینم. هر سال تا تابستون منو پای خودش نگه میداشت. ولی امسال چی؟ سه ماه ویکند لیگ بازی کردم. هر هفته گلد شدم. از پکاش هم هیچی گیرم نیومده ولی اگه گیم پلی و سرور ها اوکی بود بازم بازی میکردم که متاسفانه اینطور نیست و این ماه گذاشتم کنار. اونم بعد از اینکه بعد 4 سال مسی رو تونستم بخرم. و همونطور که گفتم هم ea داره بهمون دهن کجی میکنه و هیچ جواب یا صحبتی هم با کسایی که بازی رو خریدن نداره و توجه نمیکنه بهشون.
اینم تیم که نگی خالی میبنده. یه میلیون هم کوین دارم ولی انگیزه ای برای بازی نه.

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,455
نام
daniel
دقیقا تنها دلیلی که بازی میکنن همینه. و بعضی هاشون ماه هایی که کوالیفیکیشن نیست رو دیگه بازی نمیکنن. الان شما برو همه شون رو بررسی کن 99 درصدشون از بازی بیزارن. یوتیوبر ها هم که هیچی، حتی اونایی که براشون تبلیغ میکنن هم دارن مینالن، مثل کاسترو.
View attachment 83330
View attachment 83331
یا مثلا تس که پارسال تو پاریس قهرمان شد کنار نذاشته این یکی ولی خیلی عصبی شده بود.
View attachment 83332
اگه شما فیفا بازی میکنی، من عاشقشم. از فیفا 14 آلتیمیت تیم بازی میکنم. هم بازی میکنم و سیر نمیشم استریم و ویدیو های یوتیوب رو هم میبینم. هر سال تا تابستون منو پای خودش نگه میداشت. ولی امسال چی؟ سه ماه ویکند لیگ بازی کردم. هر هفته گلد شدم. از پکاش هم هیچی گیرم نیومده ولی اگه گیم پلی و سرور ها اوکی بود بازم بازی میکردم که متاسفانه اینطور نیست و این ماه گذاشتم کنار. اونم بعد از اینکه بعد 4 سال مسی رو تونستم بخرم. و همونطور که گفتم هم ea داره بهمون دهن کجی میکنه و هیچ جواب یا صحبتی هم با کسایی که بازی رو خریدن نداره و توجه نمیکنه بهشون.
تیمتان را به رخ ما فقیران نکشید گرامی. ما هم دل داریم گرامی :*:*

C-Naa

کاربر سایت
Feb 21, 2008
35
نام
Sina
View attachment 83330
View attachment 83331
View attachment 83332
منم خودم بیشتر یوتوبرها از جمله همینا که اسم بردی رو دنبال میکنم هرروز. گوریلا که بری تیمشو ببینی بازیکنی نیست که نداشته باشه مارادونا پله رونالدو همرو گرفته و خودش گفت انگیزه زیادی نداره یه مدت کم بازی میکنه کلا ۲-۳ هفته اول ۴۰- ۰ تموم کرد و اول جهان بود.. کاسترو هم که فقط پک باز میکنه و پرو گیمر نیست بازیشو اگه دیده باشی میفهمی خودت
من بازم میگم بازی ایراد زیاد داره ولی اینی که میگید یه بازی هرکار کنی طرف میبره و تو نمیبری رو اصلا قبول ندارم هیچ کدوم از پرو گیمرا هم اینو نگفتن و بیشتر مشکلشون سرور تو زمان ویکند لیگ هستش

• Like
Reactions: Siamak61

christmas

کاربر سایت
Jan 31, 2013
373
نام
Dream
اون علامت هدف موقع پاس و شوت رو جطور ميشه برداشت؟

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,834
نام
روزبه
منم خودم بیشتر یوتوبرها از جمله همینا که اسم بردی رو دنبال میکنم هرروز. گوریلا که بری تیمشو ببینی بازیکنی نیست که نداشته باشه مارادونا پله رونالدو همرو گرفته و خودش گفت انگیزه زیادی نداره یه مدت کم بازی میکنه کلا ۲-۳ هفته اول ۴۰- ۰ تموم کرد و اول جهان بود.. کاسترو هم که فقط پک باز میکنه و پرو گیمر نیست بازیشو اگه دیده باشی میفهمی خودت
من بازم میگم بازی ایراد زیاد داره ولی اینی که میگید یه بازی هرکار کنی طرف میبره و تو نمیبری رو اصلا قبول ندارم هیچ کدوم از پرو گیمرا هم اینو نگفتن و بیشتر مشکلشون سرور تو زمان ویکند لیگ هستش
هندیکپ تو همه Fifaها بوده ولی تو نسخه ۱۸ اوجش هست
اگخ بازی بخواد بازنده بشی حتی تعویض بازیکن هم که داره دفاع میکنه هم درست انجام نمیشه

milad67a

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1
سلام دوستان نميدونستم بايد سوالم رو كجا بپرسم.
لطفاراه نمايي كنين
من با يكي بازي ميكنم. ايشون موقع دفاع يه فن بلده توپ رو ميگيره سريع حتي بازيكن من رو داغون ميكنه اما داور خطا نميگيره. شايد تنه فني هست. چيكار ميكنه؟
كلا بهترين راه توپ گيري چيه. با ضربدر يا ال ٢ كه خوب توو پاي يارو نميره. شما چه ميكنين؟

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,455
نام
daniel
این نتیحه من امروز تو فینال دیلی ناک اوت .دیگه بازیم در این حدی هست که تو ویکند لیگ با این نت ضعیف یک خط و چند تا dnf 23 تا برد بیارم .تیمم هم خوبه 4 تا ایکون داره فقط .
تیمش نگاه کن این 3 تا بازیکن خارجی هم اخرای بازی اورد تو . تیمش فول بازیکن ایرانی
سوال منو جواب بده چرا باید علیرضا حقیقی تو یک بازی 15 تا سیو داشته باشه. اونم از دست هرناندز و برکمپ .
طرف میرفت گوش . هر جای زمین بود فرقی نمیکرد. سانتر هد گل .
فقط باید توپ را میتونست بفرسته پشت محوطه جریمه. حتی اگر تکل میزدم میوفتاد باز رو پاش

آخرین ویرایش:

R3ZN0V

کاربر سایت
Dec 10, 2013
1,166
نام
ALI
فقط نگا کنید یارگیری باکایوکو تو ثانیه ی 7 رو ... جالبه بدونید ک باکایوکو با anchor مارکین 90 داره !!! وقتی هم میگم بازی چیزی ب اسم تو\گیری نداره یعنی این 4-5 بار تو\و گرفتم ب شکل فرا شخماتیکی بازم رسید ب خودش
واقعا مضخرفه این بازی
Tiémoué Bakayoko FIFA 18 - 82 - Prices and Rating - Ultimate Team | Futhead
ی نکته ی جالبه دیگه هم شیرر 6 شوت و بیشترین شوت اون با استرلینگ 1 شوت بازم نتیجه برا اونه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: badcompany

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟