FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

R3ZN0V

کاربر سایت
Dec 10, 2013
1,165
نام
ALI
منتخب جزیره بود تمیش همه ی بازیکنای گرونم داشت تیمش کین 91 و صلاح بازیکن ماه هم بود تو تیمش ولی اگه نخواد ببری نمیبری ...

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
875
نام
نويد
مطمئن شدم یا بازی نکردی ویکند یا خودتو زدی به اون راه.
وضعیت ویکند اینقدر داغونه که دیگه پرو ها هم دارن میذارنش کنار و متاسفانه یه نفر هم از ea پیدا نمیشه بپرسه چه مشکلی دارید و رسیدگی کنه.
دوست عزیز تو این که فیفا پر مشکلاته که شکی نیست ولی این که پرو ها دارن ویکند لیگو میزارن کنارو از کجا اوردی:)) تنها راه انتخابی مسابقاتشونو چطور میتونن بزارن کنار؟:D

abt

کاربر سایت
Aug 6, 2014
1,702
نام
Ali
دوست عزیز تو این که فیفا پر مشکلاته که شکی نیست ولی این که پرو ها دارن ویکند لیگو میزارن کنارو از کجا اوردی:)) تنها راه انتخابی مسابقاتشونو چطور میتونن بزارن کنار؟:D
دقیقا تنها دلیلی که بازی میکنن همینه. و بعضی هاشون ماه هایی که کوالیفیکیشن نیست رو دیگه بازی نمیکنن. الان شما برو همه شون رو بررسی کن 99 درصدشون از بازی بیزارن. یوتیوبر ها هم که هیچی، حتی اونایی که براشون تبلیغ میکنن هم دارن مینالن، مثل کاسترو.
این مثلا گوریلا هستش که پارسال قهرمان شده تو یکی از مسابقات.
3.PNG
2.PNG
یا مثلا تس که پارسال تو پاریس قهرمان شد کنار نذاشته این یکی ولی خیلی عصبی شده بود.
Capture.PNG
اگه شما فیفا بازی میکنی، من عاشقشم. از فیفا 14 آلتیمیت تیم بازی میکنم. هم بازی میکنم و سیر نمیشم استریم و ویدیو های یوتیوب رو هم میبینم. هر سال تا تابستون منو پای خودش نگه میداشت. ولی امسال چی؟ سه ماه ویکند لیگ بازی کردم. هر هفته گلد شدم. از پکاش هم هیچی گیرم نیومده ولی اگه گیم پلی و سرور ها اوکی بود بازم بازی میکردم که متاسفانه اینطور نیست و این ماه گذاشتم کنار. اونم بعد از اینکه بعد 4 سال مسی رو تونستم بخرم. و همونطور که گفتم هم ea داره بهمون دهن کجی میکنه و هیچ جواب یا صحبتی هم با کسایی که بازی رو خریدن نداره و توجه نمیکنه بهشون.
اینم تیم که نگی خالی میبنده. یه میلیون هم کوین دارم ولی انگیزه ای برای بازی نه.

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
دقیقا تنها دلیلی که بازی میکنن همینه. و بعضی هاشون ماه هایی که کوالیفیکیشن نیست رو دیگه بازی نمیکنن. الان شما برو همه شون رو بررسی کن 99 درصدشون از بازی بیزارن. یوتیوبر ها هم که هیچی، حتی اونایی که براشون تبلیغ میکنن هم دارن مینالن، مثل کاسترو.
View attachment 83330
View attachment 83331
یا مثلا تس که پارسال تو پاریس قهرمان شد کنار نذاشته این یکی ولی خیلی عصبی شده بود.
View attachment 83332
اگه شما فیفا بازی میکنی، من عاشقشم. از فیفا 14 آلتیمیت تیم بازی میکنم. هم بازی میکنم و سیر نمیشم استریم و ویدیو های یوتیوب رو هم میبینم. هر سال تا تابستون منو پای خودش نگه میداشت. ولی امسال چی؟ سه ماه ویکند لیگ بازی کردم. هر هفته گلد شدم. از پکاش هم هیچی گیرم نیومده ولی اگه گیم پلی و سرور ها اوکی بود بازم بازی میکردم که متاسفانه اینطور نیست و این ماه گذاشتم کنار. اونم بعد از اینکه بعد 4 سال مسی رو تونستم بخرم. و همونطور که گفتم هم ea داره بهمون دهن کجی میکنه و هیچ جواب یا صحبتی هم با کسایی که بازی رو خریدن نداره و توجه نمیکنه بهشون.
تیمتان را به رخ ما فقیران نکشید گرامی. ما هم دل داریم گرامی :*:*

C-Naa

کاربر سایت
Feb 21, 2008
35
نام
Sina
View attachment 83330
View attachment 83331
View attachment 83332

منم خودم بیشتر یوتوبرها از جمله همینا که اسم بردی رو دنبال میکنم هرروز. گوریلا که بری تیمشو ببینی بازیکنی نیست که نداشته باشه مارادونا پله رونالدو همرو گرفته و خودش گفت انگیزه زیادی نداره یه مدت کم بازی میکنه کلا ۲-۳ هفته اول ۴۰- ۰ تموم کرد و اول جهان بود.. کاسترو هم که فقط پک باز میکنه و پرو گیمر نیست بازیشو اگه دیده باشی میفهمی خودت
من بازم میگم بازی ایراد زیاد داره ولی اینی که میگید یه بازی هرکار کنی طرف میبره و تو نمیبری رو اصلا قبول ندارم هیچ کدوم از پرو گیمرا هم اینو نگفتن و بیشتر مشکلشون سرور تو زمان ویکند لیگ هستش

• Like
Reactions: Siamak61

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
منم خودم بیشتر یوتوبرها از جمله همینا که اسم بردی رو دنبال میکنم هرروز. گوریلا که بری تیمشو ببینی بازیکنی نیست که نداشته باشه مارادونا پله رونالدو همرو گرفته و خودش گفت انگیزه زیادی نداره یه مدت کم بازی میکنه کلا ۲-۳ هفته اول ۴۰- ۰ تموم کرد و اول جهان بود.. کاسترو هم که فقط پک باز میکنه و پرو گیمر نیست بازیشو اگه دیده باشی میفهمی خودت
من بازم میگم بازی ایراد زیاد داره ولی اینی که میگید یه بازی هرکار کنی طرف میبره و تو نمیبری رو اصلا قبول ندارم هیچ کدوم از پرو گیمرا هم اینو نگفتن و بیشتر مشکلشون سرور تو زمان ویکند لیگ هستش

هندیکپ تو همه Fifaها بوده ولی تو نسخه ۱۸ اوجش هست
اگخ بازی بخواد بازنده بشی حتی تعویض بازیکن هم که داره دفاع میکنه هم درست انجام نمیشه

milad67a

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1
سلام دوستان نميدونستم بايد سوالم رو كجا بپرسم.
لطفاراه نمايي كنين
من با يكي بازي ميكنم. ايشون موقع دفاع يه فن بلده توپ رو ميگيره سريع حتي بازيكن من رو داغون ميكنه اما داور خطا نميگيره. شايد تنه فني هست. چيكار ميكنه؟
كلا بهترين راه توپ گيري چيه. با ضربدر يا ال ٢ كه خوب توو پاي يارو نميره. شما چه ميكنين؟

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
این نتیحه من امروز تو فینال دیلی ناک اوت .دیگه بازیم در این حدی هست که تو ویکند لیگ با این نت ضعیف یک خط و چند تا dnf 23 تا برد بیارم .تیمم هم خوبه 4 تا ایکون داره فقط .
تیمش نگاه کن این 3 تا بازیکن خارجی هم اخرای بازی اورد تو . تیمش فول بازیکن ایرانی
سوال منو جواب بده چرا باید علیرضا حقیقی تو یک بازی 15 تا سیو داشته باشه. اونم از دست هرناندز و برکمپ .
طرف میرفت گوش . هر جای زمین بود فرقی نمیکرد. سانتر هد گل .
فقط باید توپ را میتونست بفرسته پشت محوطه جریمه. حتی اگر تکل میزدم میوفتاد باز رو پاش

taua_photo_2018-01-16_22-35-12.jpg
yc1f_photo_2018-01-16_22-35-26.jpg

آخرین ویرایش:

R3ZN0V

کاربر سایت
Dec 10, 2013
1,165
نام
ALI
فقط نگا کنید یارگیری باکایوکو تو ثانیه ی 7 رو ... جالبه بدونید ک باکایوکو با anchor مارکین 90 داره !!! وقتی هم میگم بازی چیزی ب اسم تو\گیری نداره یعنی این 4-5 بار تو\و گرفتم ب شکل فرا شخماتیکی بازم رسید ب خودش
واقعا مضخرفه این بازی
Tiémoué Bakayoko FIFA 18 - 82 - Prices and Rating - Ultimate Team | Futhead
ی نکته ی جالبه دیگه هم شیرر 6 شوت و بیشترین شوت اون با استرلینگ 1 شوت بازم نتیجه برا اونه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: badcompany

C-Naa

کاربر سایت
Feb 21, 2008
35
نام
Sina
مشکل خیلی از ماها اینه که نمیخوایم قبول کنیم بازی که میبازیم به خاطر بهتر بازی کردن حریف بوده و میخوایم یه چیزی پیدا کنیم بگیم از این بوده.
اگه این چیزی که شما میگید درسته پس چطور یکی مثل August Rosenmeier شش هفته پشت سر هم ۴۰ تا بازی ویکند لیگ رو میبره؟ یعنی ۲۴۰ بازی بدون باخت. اینو باید قبول کنید که اگه بازیتون بهتر باشه میبرید. یا این مثالی که دوستمون بالا زد و طرف تیمش ایرانی بوده بازم یه نمونه میزنم براتون
برید بازی harry و nepenthez رو ببینید که با یه تیم سیلور میبره طرفو. اول از همه دنبال ایراد تو بازی خودتون باشید بعد برید سراغ چیزای دیگه. دوستانی هم که میخوان بازیشونو بهتر کنن پیشنهاد میکنم borasLegend رو دنبال کنن بعض وقتا آموزشای خوبی میذاره.

• Like
Reactions: ehsas1 and atzoriha

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,483
مشکل خیلی از ماها اینه که نمیخوایم قبول کنیم بازی که میبازیم به خاطر بهتر بازی کردن حریف بوده و میخوایم یه چیزی پیدا کنیم بگیم از این بوده.
اگه این چیزی که شما میگید درسته پس چطور یکی مثل August Rosenmeier شش هفته پشت سر هم ۴۰ تا بازی ویکند لیگ رو میبره؟ یعنی ۲۴۰ بازی بدون باخت. اینو باید قبول کنید که اگه بازیتون بهتر باشه میبرید. یا این مثالی که دوستمون بالا زد و طرف تیمش ایرانی بوده بازم یه نمونه میزنم براتون
برید بازی harry و nepenthez رو ببینید که با یه تیم سیلور میبره طرفو. اول از همه دنبال ایراد تو بازی خودتون باشید بعد برید سراغ چیزای دیگه. دوستانی هم که میخوان بازیشونو بهتر کنن پیشنهاد میکنم borasLegend رو دنبال کنن بعض وقتا آموزشای خوبی میذاره.
استثناء همیشه هست
قرار نیست که همه اینطور باشن
من به شخصه بازی آهر سیزن 2 که نیاز به 3 امتیاز داشتم یه پاس ساده میدادم به دیگو کاستا یا واردی نمیتونستن توپو استوپ کنند اینقدر تمرکز کردم تا تونستم دیقه 93 گلو با هزار زحمتو ال اف اتک بزنم اینم بگم از دیقه 65 آلف اتک بودم
بازی سر تا پا مشکله از باگ بگیر تا مشکلات گیم پلی و هندیکپ
به نظر من شما نیاز به دشمن نداری خودت دشمنه خودتی خودتو گول میزنی
من خودم به شخصه طرف بازیش قوی تر از من باشه قبول دارم آقا طرف بهتر از تو_ه ولی وقتی بازیکنای تو زمین طوری رفتار میکنند که نتونی کنترلشون کنی یا اون دستوری که میخوای رو انجام نمیدن چیکار میخوای بکنی
امروز وندایک خودش اتومات میکشید جلو در حالی که من سبک بازیم اینه که تو حالت حمله تیم حریف مدافع ها رو زیاد دست نمیزنم پشت 18 با هافبکا مزاحمت ایجاد میکنم ولی ون دایک تو 30 متری یهو میرفت دنبال توپ بعد L1 میزنی میر رو بازیکن هافبک یهو ون دایک از سره راه میکشه آروم آروم کنار میره تو پست CB بغلی وای میسه وسطو اتوبان کرد
من یکی از دوستام تازه فیفا باز شد تنها جمله ی که گفت اینه که انگار کنترل بازی دستت نیست بازیکنا هر غلطی میخوان میکنند
صد بار گفتم الان هم میگم مشکل فیفا نبود هوش مصنوعی برای بازیکناست بازیکنا فقط از یه سری دستور از پیش تعین شده مثه CUT INSIDE / STAY BACK .... پشتیبانی میکنه و دارای درک نیست
و واقعا زشته تو این نسل این مشکل
این بازی باید زیر رو رو شه مثه FIFA 12 اینا به خودشون زحمت نمیدن منو کند بازی درست کنند که تو منو التیمیت تیم اذیت میکنه بعد یه تولبار آخر بازی میاد که کسی که باهاش بازی کردی و نشون میده ماله عصر شتر خانه انگار داری با ویندوز 98 کار میکنی بعد شما نشستی دفاع میکنی
آره قوی تر از ما هست ولی رفتارای بازیکنا رو مخه تو اون بازی
EA اشغال ترین و کثیف ترین شرکت بازیسازیه یه زحمت به خودشون نمیدن KIT NUMBER و درست کنند
کلا شده مسخر بازی فوتبال که نیست فوتسال با اون تعداد گلا

R3ZN0V

کاربر سایت
Dec 10, 2013
1,165
نام
ALI
داری خودتو گول میزنی ... برای شما ها 5000 تا ویدیو هم بزاری باز میگی اون اله کرد اون بله کرد
بابا یوتیوبر ها بعضا از شرکتای بازی سازی پول میگیرن تا تبلیغ محصولشونو بکنن . فقط ب پکایی ک باز مکینن نگا کنید از هر 3 تاش یدونه کانته ای دی بروینی چیزی در میاد
من بهترین کارتی ک گرفتم دیگو کاستا بوده :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر