FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
من آخر میمیرم و فانتزی وجود حالت داوری رو با خودم به گور میبرم :))
چی میشد آخه EA یه فکری هم به فکر این مد میکرد
فکر کنم خیلی ها دوست داشته باشن نقش داور رو توی بازی داشته باشن
یه ده بیست سالی هست این آرزو رو دارم
همه رو به نفع منچستر میگرفتی دیگه.بعد میبردنت دپارتمان داوری اونجا میرزابیگی حالتو بگیره محرومت کنه :laughing::grinning:

• Like
Reactions: Horror

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
اقا اینور زیاد اخبار کسی پوشش نمیده یکسری خبر از Career اومده که نقل و انتقالات کلا تغییر دادن
ویدئو اومده که حتی میتونید با بازیکن و ایجنتش صحبت کنید و روی قرارداد مانور بدین!
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
واقعا سازندگان فیفا خیلی جالبن! یعنی تو هر قسمتی کلی چیز اضافه میکنه و همه راضی هستن!
کریر کلی قابلیت جدید داره!
رو آلتیمیت مود جدید اضافه شد و کلی icon جدید و جالب
قسمت داستانی جذابتر شده و این سری تصمیم گیریهاتون پایان داستان رو تغییر میده!
هر سال بعد فروش سرسام آور فیفا یه سری میگن تبلیغه! اما آخه چه تبلیغی باعث میشه یه بازی 9 ماه تو 5 بازی پر فروش بمونه؟ ملت بلا نسبت شیپ که نیستن:D 1 ماه گول بخورن 2 ماه دیگه چقدر گول میخورن؟
گیم پلی بهتر گرافیک بهتر انیمیشنای بهتر فیزیک خیلی خیلی بهتر لایسنس بهتر مودهای بیشتر و... دلیل پرفروش تر بودن این بازیه

amirroz2012

کاربر سایت
Sep 15, 2013
459
نام
امیر
خب هروز داره اطلاعات مختلفی از فیفا 18 منتشر میشه. دیروز بخش داستانی ، پریروز بخش کریر ، امروز هم تروفی ها.:)>-
تاریخ انتشار دمو هم 12ام این ماهه. :xیعنی ده روز دیگه. البته یه سری جاها زده 15 که فک نکنم اینجور باشه.
بخش کریر فوق العاده شده. با مدیرعامل تیمی که بازیکنش رو میخوای میشینی پای مذاکره. ازش تخفیف میگیری. خیلی حال میده. :Dدمبله قیمت فسخ قرارداش 57 میلیون بود. ازت میپرسه میخوای پول فسخ رو بدی یا بری پای مذاکره. طرف رفت پای مذاکره مدیر عامل دورتموند گفت 52 . این گفت 48 . خلاصه یه جور تفاهم کردن. :-qبعد با خود بازیکن باید مذاکره کنی. جدا از حقوق میتونی یه پولی همین اول بدی بهش واسه ورود به تیم.:-bd واسش بند فسخ بزاری. یا به طور مثال بازی کردن توی 20 بازی واسه تیمت یه پولی جدا بدی بهش به عنوان پاداش.(البته شاید بتونی مثل آقای طاهری دبه کنی بعدا پاداشو!:)))دو سه تا کلیپ ازش توی یوتیوب هستش میتونید ببینید:)
image_1300827881.img.png

بعد از همه اینا یه تیکه فیلم از مراسم معارفه نشون میده تو بخش اخبار. >:D<

image.img.png

و در آخر از ستاره های تیمت یه عکس باحال و اسپانسری نشون میده.:-SS
خلاصه کریر رو ترکوندن :)>-
چهره مربی ها هم از هر لیگ تقریبا یه نفر رو آوردن اونم دلیلش بخش جورنی بوده. زیدان از رئال ، آنچلوتی از بایرن ، اونای امری از پاریس./:)البته انتظار بیش از اینا بودن ولی ... =((

من که منتظرم بره تو لیست دانلود تا پیش خرید کنم :">

fifa12

کاربر سایت
Apr 29, 2011
490
نام
پیمان
دوستان مثل اینکه خبر رسیده هر دو بازی فوتبال توی دبی رویت شده برا فروش عکسش هم تو تایپیک بغل هست ولی احتمال زیاد میدم شایعه است چون کاور پی ای اس نیمار با لباس بارسلون روشه مگر اینکه کونامی مثل خیلی چیزا بیخیال درست کردن این هم شده باشه

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,237
نام
Mohammad
دوستان مثل اینکه خبر رسیده هر دو بازی فوتبال توی دبی رویت شده برا فروش عکسش هم تو تایپیک بغل هست ولی احتمال زیاد میدم شایعه است چون کاور پی ای اس نیمار با لباس بارسلون روشه مگر اینکه کونامی مثل خیلی چیزا بیخیال درست کردن این هم شده باشه

تو عکس که فقط بازی PES18 بود نه فیفا
که اونم احتمال خیلی زیاد فیکه خیلی بعیده کاورش عکس نیمار باشه تو بارسا :|

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
بخش ترنسفر تو کریرمود واقعا تحولات خوبی رو داشته و من شدیدا استقبال میکنم ..... مشکل اصلی کریرمود اشکالات اساسی تریه متاسفانه اینکه تیمهای هوش مصنوعی قرارداد بازیکن هاشون رو تمدید نمیکنن و راحت طرف وارد 12 ماه اخر قراردادش میشه! بعد شما اگر 300 بار کریر جدید شروع کنی عملکرد تیمهای دیگه تو نقل و انتقالات تغییر نمیکنه!!! بارسا همیشه در حال خریدن اوزیله منچستر هم همه مهاجم ها رو میخره تاتنهام هم 8 تا دروازبان میخره تا فصل چهارم پنجم! اینا مهمه بقیه اش سوسول بازیه:D

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,906
خب هروز داره اطلاعات مختلفی از فیفا 18 منتشر میشه. دیروز بخش داستانی ، پریروز بخش کریر ، امروز هم تروفی ها.:)>-
تاریخ انتشار دمو هم 12ام این ماهه. :xیعنی ده روز دیگه. البته یه سری جاها زده 15 که فک نکنم اینجور باشه.
بخش کریر فوق العاده شده. با مدیرعامل تیمی که بازیکنش رو میخوای میشینی پای مذاکره. ازش تخفیف میگیری. خیلی حال میده. :Dدمبله قیمت فسخ قرارداش 57 میلیون بود. ازت میپرسه میخوای پول فسخ رو بدی یا بری پای مذاکره. طرف رفت پای مذاکره مدیر عامل دورتموند گفت 52 . این گفت 48 . خلاصه یه جور تفاهم کردن. :-qبعد با خود بازیکن باید مذاکره کنی. جدا از حقوق میتونی یه پولی همین اول بدی بهش واسه ورود به تیم.:-bd واسش بند فسخ بزاری. یا به طور مثال بازی کردن توی 20 بازی واسه تیمت یه پولی جدا بدی بهش به عنوان پاداش.(البته شاید بتونی مثل آقای طاهری دبه کنی بعدا پاداشو!:)))دو سه تا کلیپ ازش توی یوتیوب هستش میتونید ببینید:)
image_1300827881.img.png

بعد از همه اینا یه تیکه فیلم از مراسم معارفه نشون میده تو بخش اخبار. >:D<

image.img.png

و در آخر از ستاره های تیمت یه عکس باحال و اسپانسری نشون میده.:-SS
خلاصه کریر رو ترکوندن :)>-
چهره مربی ها هم از هر لیگ تقریبا یه نفر رو آوردن اونم دلیلش بخش جورنی بوده. زیدان از رئال ، آنچلوتی از بایرن ، اونای امری از پاریس./:)البته انتظار بیش از اینا بودن ولی ... =((

من که منتظرم بره تو لیست دانلود تا پیش خرید کنم :">
این کجاش شبیه لوکاکو؟
مورینیو هم قد لوکاکوه؟
یا

**AMIR**

کاربر سایت
Mar 24, 2015
1,096
دوستان خبر ندارین لاینسس جام جهانیو کی میگیره؟آپدیت میدن یا یه بازی جداگانه؟؟؟ کلا یهو به ذهنم خطور کرد چون تو انتخاب بازی اینم مهمه

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,237
نام
Mohammad
بخش ترنسفر تو کریرمود واقعا تحولات خوبی رو داشته و من شدیدا استقبال میکنم ..... مشکل اصلی کریرمود اشکالات اساسی تریه متاسفانه اینکه تیمهای هوش مصنوعی قرارداد بازیکن هاشون رو تمدید نمیکنن و راحت طرف وارد 12 ماه اخر قراردادش میشه! بعد شما اگر 300 بار کریر جدید شروع کنی عملکرد تیمهای دیگه تو نقل و انتقالات تغییر نمیکنه!!! بارسا همیشه در حال خریدن اوزیله منچستر هم همه مهاجم ها رو میخره تاتنهام هم 8 تا دروازبان میخره تا فصل چهارم پنجم! اینا مهمه بقیه اش سوسول بازیه:D

آخ آخ آی گفتی
من همیشه با منچستر میرم این بایرن زخمم کرده همه دروازه بانامو میخره :))
بعد پولی هم میده ها نمیشه بهش نه گفت
فصل اول دخیا رو خرید
رفتم جک باتلند رو گرفتم فصل دوم اونم خرید
رفتم دوناروما رو گرفتم فصل سوم اونم خرید
فصل چهارم یکی از دروازه بانای آکادمیم از اولین فصل پیشرفتش عالی بود اونم خرید :))
هیچی دیگه کلا تجارت دروازه بان راه انداختم تو باشگاه
همه هم بالای ۱۰۰ میلیون پوند !
بعدشم مثلا میگم قیمت این دروازه بان ۱۵۰ نمیگه نه زیاده پیشنهاد میده 125,245,000 پوند ، قشنگ معلومه بیشتر نداره وگرنه میداد

amirroz2012

کاربر سایت
Sep 15, 2013
459
نام
امیر
امکاناتی که به بخش جورنی اضافه شده امسال:
خصوصی سازی کردن الکس هانتر. مثل تغییر مو و تتو :-bd

بازی کردن با دوستتون. که البته این مورد فقط داخل زمین میشه انجام داد. یکی از دوستاتون میتونه در نقش دوست الکس باشه که در این صورت میتونید به موفقیت الکس کمک کنه.:-bd

طبق اخبار منتشر شده بعد از اولین سال حضور الکس هانتر حالا توی فصل دوم همه جا صحبت از الکسه.و خیلی از تیم های بزرگ دنبال خرید اون هستن. :-cشما در جورنی امسال یک بازی فوتبال خیابانی 5 به 5 (فک کنم یه جورایی اسپویل کردن که توی فیفا 19 کلا اضافه کنن به بازی:x)، یه تورنمنت پیش فصل و یک فصل حضور در یک تیم اروپایی بزرگ رو تجربه خواهید کرد. (انتخابها هم از بین تیم های انگلیسی ، رئال ، پاریس ، لس آنجلس گلکسی و بایرنه)و سپس میتونید از الکس توی التیمیت استفاده کنید.<:-P
ستاره هایی که باهاشون رودرو میشید توی جورنی ، کریستیانو ، تیری هانری، گریژمن ، ریو فردیناند، دله علی،توماس مولر و جیمز هاردن خواهند بود.=P~
یه چیز دیگه ای که به شدت تاکید شده روش اینه که گفته شده انتخاب های شما روی بازی تاثیر داره . و مثل سری قبل به شکل از پیش تعیین شده نیست.:-q

آخرین ویرایش:

اروند 2520

کاربر سایت
Jul 23, 2014
1,414
نام
علی
منم دموی pes رو بازی کردم و میتونم بگم که سازندگانpes این چند ساله بیشتر به فکر پیشرفت چیز های بصری مثل فیزیک ورنگ بندی ومدلینگو انمیشن و.. هستن.قطعا وقتی گیم پلی خوب نباشه این مسائل بعد از مدتی تکراری میشن . البته اینم بگم که رنگ بندیو نور پردازی بازی یکم اغراق امیز بود زمین توی شب خیلی روشن بود واین به نظرم یکم غیر طبیعی بود و چشم اذیت میشد بعد از دو سه دست بازی.
ولی فیفا بیشتر روی ذات فوتبال کار میکنه و دوست داره روح فوتبال به گیمر منتقل بشه همینکه با یک تیم قوی ممکنه از یک تیم ضعیف ببازی خود فوتباله روح فوتباله. فوتبال برای همین چیزاشه که طرفدار داره . ممکنه یه عده نق بزنن که هندی کپ و تقلب امون ما رو بریده ولی مهم نیست.قطعا مشکلاتی هم داشته فیفا ولی مسیر حرکتی سازندگان کاملا مشخصه و به نظرم مسیر درستیه.
سازندگان pes هم اگر به جای وقت گذاشتن روی مسائل بصری روی گیم پلی کار میکردن قطعا میتونستن شاهکاری تولید بکنن که همه ما رو برای انتخاب یکی از این دو بازی دو دل میکرد و لی با این شرایط تکلیف کاملا مشخصه

نورپردازی شب pes 18 بینظیره ! با واقعیت مو نمیزنه !!
شما چشم تون به شب تاریک تو فیفا عادت کرده ...
فقط حیف که گیم پلی رو گند زدن ... امسال احتمالا دوباره برمیگردم سمت فیفا

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
امکاناتی که به بخش جورنی اضافه شده امسال:
خصوصی سازی کردن الکس هانتر. مثل تغییر مو و تتو :-bd

بازی کردن با دوستتون. که البته این مورد فقط داخل زمین میشه انجام داد. یکی از دوستاتون میتونه در نقش دوست الکس باشه که در این صورت میتونید به موفقیت الکس کمک کنه.:-bd

طبق منتشر شده بعد از اولین سال حضور الکس هانتر حالا توی فصل دوم همه جا صحبت از الکسه.و خیلی از تیم های بزرگ دنبال خرید اون هستن. :-cشما در جورنی امسال یک بازی فوتبال خیابانی 5 به 5 (فک کنم یه جورایی اسپویل کردن که توی فیفا 19 کلا اضافه کنن به بازی:x)، یه تورنمنت پیش فصل و یک فصل حضور در یک تیم اروپایی بزرگ رو تجربه خواهید کرد. (انتخابها هم از بین تیم های انگلیسی ، رئال ، پاریس ، لس آنجلس گلکسی و بایرنه)و سپس میتونید از الکس توی التیمیت استفاده کنید.<:-P
ستاره هایی که باهاشون رودرو میشید توی جورنی ، کریستیانو ، تیری هانری، گریژمن ، ریو فردیناند، دله علی،توماس مولر و جیمز هاردن خواهند بود.=P~
یه چیز دیگه ای که به شدت تاکید شده روش اینه که گفته شده انتخاب های شما روی بازی تاثیر داره . و مثل سری قبل به شکل از پیش تعیین شده نیست.:-q
این بخش داستانی واقعا کار قشنگیه که EA انجام داده

• Like
Reactions: amirroz2012

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر