FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی
upload_2017-6-5_20-26-36.jpeg

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:
یه کلیپ از دموی pes دیدم که مهاجم با دروازه بان داره تک به تک میشه مدافعان دارن مهاجمو اسکورت میکنن . دروازه بان چسبیده به خط دروازه بعد مهاجم تصمیم میگیره طی یک یک حرکت احمقانه چیپ بندازه . حیرت اور اینکه توپ قوس ور میداره میره تو گل دروازه بانم با یک حرکت فیک به زیبا تر شدن اون صحنه فانتزی کودکانه کمک میکنه.
تا سف بار اینکه این صحنه ها بارها تو بازی تکرار میشه.
من طرفدار بازی خوب هستم دنبال اسامی این کمپانی اون کمپانی نیستم .من خودم سالها پیش طرفدار pes بودم چون بازی بهتر وسرتری ارائه میداد والانم بازی انتخابی من فیفا هست چون فیفا در گیم پلی کم نقص تر وبهینه شده تر کار میکنه.گیم پلی توی بازیهای شبیه ساز حکم ستون وپایه اصلی رو داره. نور پردازی عالی انمیشنهای زیاد فیزیک فوق العاده توپ و... بسیار خوب هستن در صورتی که گیم پلی بی نقص باشه.

سلام
یک نظر کاملا شخصی:
(اصلا هم کاری به صحبت هایی که تو تاپیک همسایه شده تو این یکی دوروز ندارم چون معتقدم pes2018 به این بدی ها هم نیست که دارن میگن!)
ولی
فیفا از 08 تا الان فاصلش با pes به قدری زیاد شده که فقط در صورتی میشه یک فیفاباز بره سمت pes که تا سال2028بازی pes فقط پیشرفت کنه و بازی فیفا فقط درجا یا گند بزنه ولا غیر...!!!

سلام
یک نظر کاملا شخصی:
(اصلا هم کاری به صحبت هایی که تو تاپیک همسایه شده تو این یکی دوروز ندارم چون معتقدم pes2018 به این بدی ها هم نیست که دارن میگن!)
ولی
فیفا از 08 تا الان فاصلش با pes به قدری زیاد شده که فقط در صورتی میشه یک فیفاباز بره سمت pes که تا سال2028بازی pes فقط پیشرفت کنه و بازی فیفا فقط درجا یا گند بزنه ولا غیر...!!!
شاید بشه گفت زیر 0 این احتمال ..

میدونی چرا ؟ چون ea از لحاظ مالی قابل قیاس با کونامی نیس..شاید کونامی پولدار باشه اما برای این بازیشون اونقدرا هزینه نمیکنه...برای نمونه بهت بگم که ببینی چجوریاس ..امسال اومدن دفاع تاکتیکال مثلا اضافه کردن...چیزی که سالیانه ساله فیفا اضافه کرده...برو ببین چطور
میشه با یه بازیکن دویید رفت گل زد به cpu ..این نشون میده علمشو ندارن همچین چیزیو خوب پیاده کنن..شایدم علمشو داشته باشن نتونن اونقدرا هزینه کنن برای بهتر شدن این چیزا.. تو یه سری چیزای واقعا خوبن..من همه فیس بازیکناشو موافق نیستم اما خدایی

مثلا یه عکس بود رویس داشت وارد زمین میشد ..انصافا خوب بود..این نشون میده تو چیزای ساده خیلی خوب عمل میکنن اما نمیتونن کاملش کنن
اما برعکس فیفا چون اینقدر از لحاظ مالی دستش بازه میتونم به جرعت بگم بهت فیفا 14 ای که میداد دست یوسرا از این پیس 18 کامل تره ..باور کن یه چیزایی ادم میبینه تو پیس که واسه کسی که خیلی وقته فیفا میزنه خنده داره و یه چیزی خیلی فراتر از مزخرف

تا صبح اینچا بنویسی نمیتونی واسه یه سری توضیح بدی...این معنیش این نیس تو فیفا چیزی هست که فراتر از بازیای ورزشیه .. نه منظورم اینه پیس در حد مقایسه هم نیس ..در مقابل این فیفای فعلی...

شاید بشه ایرادای زیادی گرفت به ea و فیفایی که تولید میکنه ...اما انصافا کارشو بلده..شاید تنبلی کنن یه سری فیسارو در نیارن اما خدایی از اونور یه گیم پلی خوب تحویلت میده..من نمیدونم چیکار کردن تکراری نمیشه بعد 1 سال حتی .. حالا در کنار مود های مختلف و داخل بازی هم اتمسفر و جو ورزشگاه ...گزارشگر و باقی ماجرام در نظر بگیر !! :| :D

این حرفای من شاید برای خیلی از پیس فنا...شاید نه قطعا درکش سخته..حقم دارن..سلیقه ها فرق داره ..منم مثل خیلی از بچه ها قدیما پیس بازی کردم یه دوره کوتاهیی اما واقعا این نسخه های اخیر یعنی این 4/5 سالو نمیشه اصلا مقایسه کردشون

چون بخوای مقایسه کنی با سرورای بازی ...مود های مختلف بازی ...گیم پلی و اینجور چیزارو وارد بحث کنی که عملا پیس توشون خیلی ضعیف تره ..ولی به نظرم تیمی که داخل کونامی فیس بازیکنارو درست میکنن کارشونو خوب بلدن
تو فیفا هم امسال یه سری فیسا هست خیلی خوببب و عالی ..اینا میخوان ضعف بگیرن از فیفا دست رو چیزی میزارن که شاید یه درصد خیلی کوچیک پیس توش بهتر باشه ... چون فیسایی من تو این فیفا 18 دیدم ( طبق فیلمای یوتیوب ) واقعا عالین... بیشترشونم لیگ انگلیس بودن چیزایی که دیدم

اما اگه پیس فنا منصف باشن میدونن که پیس روی چیزایی خیلی مهم تر و جدی تری ضعف وحشتناکیی داره و نباید زیاد خوشحال باشن از این که چهره بازیکنا خوبه ..

من حتی تو استایل بازیکنام زیاد نمیتونم ارتباط برقرار کنم با چیزی که تو پیس هست ( نظر شخصیه البته ) اما به نظرم تا روزی که کونامی همینطور واسه بازیش وقت بزاره و فقط بخواد هر سال تولید کنه ...واقعا هیچی نمیشه و فقط فنای قدیمیش از روی علاقه ای که بهش داشتن از قدیم ناچارن الکی طرفداری کنن

سال 2017 هستیم اما پیس میاد هر سال ریجن بندی میکنه برای انلاین...یعنی شما ریجین 2 بگیری میخوری به ریجین 2 و .... :| خدایی یعنی چی ..حالا اوکی اگه بهت کیفیت خوب بده مشکل نداره...متاسفانه اینقدر ضعیفه تو این بحث سرورای درست حسابی هم نداره

تو بتا من امار گرفتم وضعیت سروراش خوب بوده تقریبا اما اخه دلیل اصلیش اینه تعداد کمی بتا انلاین بازی میکنن...واقعا کار سختیه سرور خوب داشتن

من اینارو تایپ میکنم خدایی منظورم این نیس پیس چرته و این حرفا...بالاخره صبح hodor حرف خوبی زد...یه تیم خیلی بزرگی پشت هر بازی هست...حالا فکر کنید این بازی با این سابقه طولانی که داره نمیتونه اونقدرا پیشرفت کنه

دلیلشم واقعا بخوام بگم پوله به نظرم...چون پول داشته باشی نیرو متخصص میاری و همه چیزم فراهم میشه.. اما این وضعیت فعلی نشون میده خیلی ضعیفن هنوز و واقعا حتی در حد مقایسه نیستن با فیفای فعلی

سلام
یک نظر کاملا شخصی:
ولی
دوست عزیز ببخشید شرمنده اگه اینجا به کسی بر نخوره من حرفت رو قبول ندارم من از فیفا 08 فن شدید فیفا بودم و اولین کسایی بودم تو تایپیک که تو فیفا11 التیمیت بازی میکردم تازه برید تو تایپیک ایکس باکس اولین کسی بودم که تایپیک کریشن سنتر فیفا رو زدیم و قصدمون ساخت لیگ برتر و تیم های کلاسیک بود که تیم های کلاسیک رو هم کامل ساختیم رو ایکس باکس هنوز هم خیلیا که فن بازی هستن نمیدونن کریشن سنتر چی بود خلاصه از افتضاح فیفا 15 رفتم پی ای اس و الان هم دوباره بعد 3 سال برمیگردم فیفا اگه پی ای اس نسخه اصلی هم همین باشه،دوست عزیز من هر کدوم که به نظر خودم بهتر باشه بازی میکنم در صورتی که زمانی فن شدید فیفا بودم تو ایران هم تو رنکینگ انلاین فیفا11 سوم بودم که اون موقع 70 درصد این تایپیک انلاین بازی نمیکردن

• Like
Reactions: اروند 2520
در ادامه بحث دوستان واحترام به بازی حریف به قول atzoriha کاربر عزیز شاید یه پیس باز فیفا بازی کنه ولی شاید یک در هزار یه فیفا باز بتونه بره سمت بازی پیس دلیلشم خیلی چیزاست که از حوصله خارجه
امسال فیفا ففط عمل کرد کمتر تو بوق و کرنا کرد بازی رو و خیلی منطقی از پیشرفت های بازی تو تریلرا پرده برداشت و یقین دارم بدون شک امسال جذاب ترین فیفا خواهد بود و امیدوارم مث امسال بازی باگ خاصی نداشته باشه برا گلزنی مخصوصا کسایی انلاین میزنن تو انلاین این مورد خیلی مهمه.

در پایان اگه بخوام نقاط ضعف و قوت دو تا بازی رو بگم اینا به نظرم با سال ها بازی کردن دستم اومده

نقاط قوت پیس:چهره سازی کم نظیر - فیزیک خوب توپ-فیزیک مناسب بازی - انیمیشن های روان اما این مورد اخر ایرادات زیادی هم داره

نقاط ضعف پیس:گیم پلی شدیدا خسته کننده،-مود های کم بازی-استیل خمیده بازیکنا البته تا 17-سرورهای انلاین فوق افتضاح(البته به گفته کسایی انلاین بازی کردن) - انیمیشن های گه گاه قدیمی و منسوخ-دفاع کردن توش به شدت ارکید هست و برای منی که فیفا بازی میکنم و دفاع تاکتیکال بازی میکنم بسیار ازار دهندست-ورزشگاه ها و جو بازی به شدت ضعیف-حس و حال بازی مرده و بی روح و....

نقاط ضعف فیفا:فیزیک متوسط و نسبتا ضعیف بازی که البته فیفا17 قابل قبول بود ولی هنوز تا ایده ال فاصله زیاده-فیس ها در مقایسه با حریف ضعیف تر ساخته میشن معمولا ولی بنظرم قابل قبوله بازم-دروازه بان های گیج مخصوصا امسال خیلی اذیت کردن منو-شخصی سازی استیل و دویدن بازیکنا باید انجام بشه - ارکد تر شدن گیم پلی با اپدیت ها(البته حس من اینه) - نورپردازی بازی امسال بد شد

نقاط قوت بازی فیفا:گیم پلی پویا هیجانی و غیر تکراری(چیزی که اکثر فیفا بازا به خاطَر همین جذبش شدن) - مود های متنوع بازی در انلاین-سرورهای عالی بازی با کمترین تایم اوت، در مقایسه با سرورای کونامی فرسنگ ها جلو هستش-جو و هیجان و هیاهوی ورزشگاه ها عالی هست ولی هنوزم میتونه پیشرفت کنه - باگ تو بازی کم هستش و معمولا تو انلاین کسی میبره که قویتره البته به جز موارد خاص مث هندیکپ-انیمیشن های زیبا که هرسال بیشتر هم میشن(شده یکسال از بازی میگذره اما انیمیشنی میبینم که تا حالا ندیده بودم) و خیلی موارد دیگه که به ذهنم نمیرسه

دوستان چقدر سر pes و fifa18 بحث میکنید:|هر دو بازی سلیقه ایه من خودم فیفا بازی میکنم امروز دموی pes رو دانلود کردم واقعا پیشرفت کرده و عالی شده فیفا هم عالیه امسال هم مثل سال قبل موفق میشه از امروز اونایی که بازی رو دیجیتالی خرید میتونن دانلود کنن حجمشم 43گیگه فقط اینا کی دمو میخوان بیرون بدن؟/:)

الان PES که به قول هوادارانش پیشرفتی نکرده و نمیکنه و هر سال هم ناامیدشون میکنه نه تنها باعث پیشرفت فیفا نمیشه ( چون به هیچ وجه حتی رقیب فیفا هم نیست ولی ای کاش بود! ) هر فصل میان موی دماغ میشه یه فصل نیوکمپ یه فصل ورزشگاه دورتموند یه فصل کفشای مسی رو لایسنس انحصاری میکنه!!! خب که چی برادر من؟! تو که اولش پراید بودی الانم ته اش دیگه تیبایی هیچ وقت لندکروز نمیشی که! چرا زور بیخود میزنی؟ بابا تخته کنن درشو بره پی کارش:D

من خودم هر وقت بازی میکنم با چلسی بازی میکنم...نهایتش رئال مادرید رو میگیرم...

حالا یه نیوکمپ و ورزشگاه دورتمند رو برداشتن لایسنس کردن که کردن....خوش به حالشون... 8->

وقتی ورزشگاه های لیگ انگلیس به این خوبی طراحی شدن و جو ورزشگاه رو آدم میبینه حال میگنه...دیگه گور بابای نیوکمپ و این چیزا... :|

خدایی این همه لایسنس رو ول کردین چسبیدین به نیوکمپ....!!! :-w

بابا ولش کنین بزارین خوش باشن با نورپردازی توی شب ورزشگاه دورتموند و بارسلون... :|

والا به خدا... :-??

من که جو ورزشگاه های انگلیسو با لایسنس ورزشگاه بارسلون و دورتموند عوض نمیکنم... :|

من خودم هر وقت بازی میکنم با چلسی بازی میکنم...نهایتش رئال مادرید رو میگیرم...

حالا یه نیوکمپ و ورزشگاه دورتمند رو برداشتن لایسنس کردن که کردن....خوش به حالشون... 8->

وقتی ورزشگاه های لیگ انگلیس به این خوبی طراحی شدن و جو ورزشگاه رو آدم میبینه حال میگنه...دیگه گور بابای نیوکمپ و این چیزا... :|

خدایی این همه لایسنس رو ول کردین چسبیدین به نیوکمپ....!!! :-w

بابا ولش کنین بزارین خوش باشن با نورپردازی توی شب ورزشگاه دورتموند و بارسلون... :|

والا به خدا... :-??

من که جو ورزشگاه های انگلیسو با لایسنس ورزشگاه بارسلون و دورتموند عوض نمیکنم... :|
نيوكمپ كه درست طراحي نميشد كلا.
ولي سيگنال ايدونا پارك خوب بود. در كل توقعات از فيفا بايد بيشتر باشه تو بحث استاديوم...

Sent from my iPhone using Tapatalk

امسال بهترین سال آلتیمیت باز های لیگ انگلیسه:دی رناتو سانچز کانته صلاح مانه موراتا لوکاکو ایبرا پوگبا باکایوکو سیلوا لاکازت مندی و ...
اینا کسایی بودن که من یادم بود و مهره های کلیدی مورد علاقه منن!
میتونیم با لیگ انگلیس سال فوق العاده ای داشته باشیم!

امسال بهترین سال آلتیمیت باز های لیگ انگلیسه:D رناتو سانچز کانته صلاح مانه موراتا لوکاکو ایبرا پوگبا باکایوکو سیلوا لاکازت مندی و ...
اینا کسایی بودن که من یادم بود و مهره های کلیدی مورد علاقه منن!
میتونیم با لیگ انگلیس سال فوق العاده ای داشته باشیم!
البته با تجربه ها گفتن لیگ انگلیس در شروع خیلی گرون در میاد!
اگه قیمت ها اکی باشه انگلیس خیلی خوراکه:D

عاقا من یه چیزی میخوام بگم در حد رویاست حالا حالا ها برای ما و درکل فانتزی ای بیش نیست:D من دوس دارم بیان به بخش داورا پویایی ببخشن یعنی چی ؟ یعنی اینکه داورا رسما اشتباه کنن و مثلا آفساید رو نگیرن و کلی اعتراض کنن بازیکنا و مربیا تو کنفرانس مثلا فک کنین توی کریر چه جوی میتونه تولید کنه همین قضیه .مثلا صحنه ی آهستشو بگه مارتین تایلر بهش اشاره کنه مربیا اعتراض کنن. داورا کلا ی ضریب اشتباهی داشته باشن نسبت به کیفیتشون مثلا هر داوری ضریب خطای متفاوتی داشته باشه اصن همینی که من گفتم میتونه کمک کنه که بازی تکراری نشه همینطور کریر ولی حیف ما گیمرا حالاحالاها به اینطور چیزا نمیرسیم و برامون صرفا یه فانتزیه...

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or