FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی
upload_2017-6-5_20-26-36.jpeg

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:
و اما انتظارات خیلی از فیفا بازا از EA در بخش کریر:
1.تغییر طرح لباس بعد از پایان هر فصل
2.آپگرید استادیوم
3.بروز احساسات بهتر بازیکنان و هواداران بعد از قهرمانیها
4.لایسنس CL (مهم ترینش به نظرم همینه)
5.تغییر پست بازیکن بعد از انجام یه سری تمرینات(یه سری عکس ها و شایعات در این باره بود)
6.هوش مصنوعی تیم ها توی بخش خرید بازیکن(یونایتد 10 تا دروازه بان نخره یهو! )
7.مراسمات مثل بهترین بازیکن سال جهان و اروپا و توپ طلا(این مورد احتمال زیاد اضافه شده.البته فقط جهان.چون اروپا لایسنس نیس)
8.جام باشگاههای جهان. (این مورد با توجه به اینکه بازی زیر نظر فدراسیون جهانی فیفاست و لایسنسش هم در اختیار EA دور از دسترس نیس)
9. بهینه شدن بخش جوانان.(شرکت در مسابقات و ...)
10. یه باگ بد هم توی بازیه. مثلا شما هفته آخر توی لیگ جام رو میگیرید تیم حریف تحت هر شرایطی ناراحت میشن بازیکناش. انگار که تک بازی یا بازی فینال بوده.:))یا یه باگ یا میشه گفت سهل انگاری اینه که بازیکنایی که تو لیست 18 نفره هستن فقط توی مراسم های قهرمانی میان. حتی خودتون که مربی هستید هم حضور ندارید تو جشن:(
11. انتخاب کمک مربی و باقی کادر فنی(این مورد چند سال پیش توی پی اس بود.)
12. عدم جابجایی مربیا. مثلا شما ده فصلم برید کونته هنوز توی چلسیه. ونگر تو آرسنال و باقی هم همینطور.
و...

یه گله هم جدا از این بخش دارم اونم اینه که چرا نباید تیمای محبوبی مثل سلتیک ، موناکو ، مارسی ، پی اس وی ، فیورنتینا ، پورتو ، سویا ، فنر باهچه و گالا استادیوم نداشته باشن :((

آخرین ویرایش:
تغییر لباس و اسپانسر مگه کشکه که بیان در اختیار گیمرا قرار بدن ؟ فکر می کنید باشگاها و اسپانسرا راضی میشن ؟ مثلا توی فیفا رئال یهو نایک بپوشه یا اسپانسرش از FLY EMIRATES تغییر پیده کنه به ETIHAD AIRWAYS :))

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

تغییر لباس و اسپانسر مگه کشکه که بیان در اختیار گیمرا قرار بدن ؟ فکر می کنید باشگاها و اسپانسرا راضی میشن ؟ مثلا توی فیفا رئال یهو نایک بپوشه یا اسپانسرش از FLY EMIRATES تغییر پیده کنه به ETIHAD AIRWAYS :))

آره اینجور چیزا رو نمیشه عوض کرد ... ولی طرح لباس از نظر قانونی نباید قاعدتا مشکلی داشته باشه ...
مثلا فرض کن راه راه لباس بارسا رو فصل بعد تو کریر درشت تر کنی ... یا مثلا شورت رو قرمز کنی ... یا همچین چیزایی

آره اینجور چیزا رو نمیشه عوض کرد ... ولی طرح لباس از نظر قانونی نباید قاعدتا مشکلی داشته باشه ...
مثلا فرض کن راه راه لباس بارسا رو فصل بعد تو کریر درشت تر کنی ... یا مثلا شورت رو قرمز کنی ... یا همچین چیزایی
امکان نداره مگه اینکه لوگوی نایک رو بردارن که اونم بعید میدونم امکان پذیر باشه...به نظرم چندان اهمیتی نداره تغییر لباس.بهتره به جای اینکارا ترنسفر ها رو بهینه کنن که مثلا منچستری که دخیا رو داره نیاد بوفون رو هم بخره و دخیا رو نیمکت نشین کنه :))

تغییر لباس تیمها به لحاظ قانونی امکان پذیر نیست لوگوی شرکت های تجاری و اسمشون تو خارج از ایران به شدت توسط کپی رایت محافظت میشه و نمیشه باهاش شوخی کرد بعد اصلا همچنین چیزی منطقی نیست این اپدیت ها رو بتونی خودت انجام بدی میری نسخه جدید بازی رو بخری؟! ماشالا ما ایرانیا به کره گیری از فضولات هم عادت کردیم! طرف میخواد 60 دلار بده 15 سال بهره ببره

تغییر لباس تیمها به لحاظ قانونی امکان پذیر نیست لوگوی شرکت های تجاری و اسمشون تو خارج از ایران به شدت توسط کپی رایت محافظت میشه و نمیشه باهاش شوخی کرد بعد اصلا همچنین چیزی منطقی نیست این اپدیت ها رو بتونی خودت انجام بدی میری نسخه جدید بازی رو بخری؟! ماشالا ما ایرانیا به کره گیری از فضولات هم عادت کردیم! طرف میخواد 60 دلار بده 15 سال بهره ببره
داداش الان فیفا ۵ ساله داره سالی ۶۰ دلار مردمو تیغ میزنه و یه بازی ثابت تحویل میده بدون هیچ تغییری که ۶۰ دلار ارزش داشته باشه. شاید تغییراتی که توی ۵ سال اخیر داشته رو بشه یه نسخه حساب کرد. وقتی فوتبال زنان و بخش داستانی اضافه میکنه، یعنی کفگیر خلاقیتش به ته دیگ خورده. چرا باید برای ۴ تا لباس جدید ۶۰ دلار پرداخت بشه. اکه قابل ادیت باشه با همون فیفا ۱۵ میشه‌ تا فیفا ۲۰ بازی کرد بدون‌اینکه کسی اصلا متوجه بشه داری فیفا چند بازی میکنی! خودشون میدونن واسه همینه قابلیت ادیت نمیذارن.
اون کونامی بیشعور درسته هیچی از فوتبال حالیش نمیشه ولی حداقل هرسال یه تغییری حداقل توی گرافیک بازی میده که متوجه میشی بازی یه تغییر کرده! هرچند که بازیش اصلا قابل تحمل نیست.

• Like
Reactions: اروند 2520
من امیدوارم که بذارن لباس چهارم رو گیرمرا طراحی بکنن لوگو واسپانسر همون باشه فقط طرح لباسو بتونیم تغییر بدیم.یا حد اقل ترکیب رنگ شورت ولباسو جورابو خودمون تعیین کنیم نمیدونم تو کدوم نسخه از بازیهای فیفا یا pes بود که میشد اینکا رو کرد.مثلا شورت تیم چلسی در کیت دوم رو با لباس اصلی تیم انتخاب کنی و از این جور کارا.

• Like
داداش الان فیفا ۵ ساله داره سالی ۶۰ دلار مردمو تیغ میزنه و یه بازی ثابت تحویل میده بدون هیچ تغییری که ۶۰ دلار ارزش داشته باشه. شاید تغییراتی که توی ۵ سال اخیر داشته رو بشه یه نسخه حساب کرد. وقتی فوتبال زنان و بخش داستانی اضافه میکنه، یعنی کفگیر خلاقیتش به ته دیگ خورده. چرا باید برای ۴ تا لباس جدید ۶۰ دلار پرداخت بشه. اکه قابل ادیت باشه با همون فیفا ۱۵ میشه‌ تا فیفا ۲۰ بازی کرد بدون‌اینکه کسی اصلا متوجه بشه داری فیفا چند بازی میکنی! خودشون میدونن واسه همینه قابلیت ادیت نمیذارن.
اون کونامی بیشعور درسته هیچی از فوتبال حالیش نمیشه ولی حداقل هرسال یه تغییری حداقل توی گرافیک بازی میده که متوجه میشی بازی یه تغییر کرده! هرچند که بازیش اصلا قابل تحمل نیست.

تا شماها هستین وضع مملکت همینه ، بدبختی زیادم هستین :(

داداش دقیقا حرفات درسته
الان چند ساله دارم فیفا با تغییرات جزیی بازی میکنیم، دلیلش هم اینه که یه رقیب درست و حسابی نداره(یه کونامی قدیما بود که خدا بیامرزتش)
به نظرم حتی تو فیفا 14 گرافیک لباسها از همه نسخه ها بهتر بود
مثلا اومد هایپ کرد گفت موتور بازی رو تغییر دادیم که شد فراسبایت، ولی تغییر انچنانی تو گرافیک نبود، وکلا ملتو هایپ کرد
تا زمانی که یه رقیب نداشته باشه وضعیت همینه، حتی ممکنه نسل جدید هم بیاد تغییرات اساسی نکنه و به همین جزییات ریز بسنده کنن

• Like
امسال اولين نسخه هست كه توي pro كلاب ميشه logo و لباس تيم رو عوض كرد خدمت اساتيد pro كلاب باز هم بايد عرض كنم كه اول يه اسم براي كلاب صاحب كلاب انتخاب ميكنه بعد براي انتخاب لباس تيم دو بخشه بخش اول كه logo و لباسهاي واقعي هست كه بايد logo ي تيمهاي واقعي رو انتخاب كرد و لباسهاي اونارم كه از قبل تايين شده هست انتخاب كرد بخش دوم طراحي logo ي فيك هست كه بايد لباس فيك هم خودتون طراحي كنيد يعني نميشه من logo ي رئال انتخاب كنم ولي لباس طراحي كنم يا logo ي فيك طراحي كنم ولي لباسهاي تيمهاي لايسانس روبذارم اميدوارم اساتيد دليل عدم انتخاب لباس فيك در كرير رو درك كنن و post ي با اين منضنون ارسال نكن

من نمیدونم این چه جوی هست که گفته میشه هر سال 60 دلار EA تو پاچه ما میکنه ؟ تایم پلی Fifa 17 من 21983 دقیقه معادل 366 ساعت هست! این چه تو پاچه کردنی هست که ما نمیفهمیم و شما میفهمید؟ تازه من یکدست التیمت تیم، پروکلاب، کریر منیجر و افلاین دو نفره هم بازی نکردم!!

xwk4_untitled.png

داستان هر سال همین هست همه نزدیک نه ماه fifa رو میخورند بعد نزدیک عرضه نسخه جدید میشیم میگیم وای Ea کلاهبردار رو زمین بزنه و...

آقاجان من صد مرتبه گفتم، اگه فکر میکنید پست‌های من اذیتتون میکنه، خیلی راحت، بلاک کنید، دیگه اصلا پستای منو نخواهید دید. اینم آخرین پستیه که توش به پستای بی ربط جواب میدم.

بعدشم شما اگه به گفته‌های من اعتقاد نداشتید، هیچ وقت اینطوری جواب نمیدادید! این طرز پاسخ دادن نشون میده خودتونم قبول دارید این گفته‌ها رو ولی چون حقیقت تلخه، در مقابلش مقاومت میکنید و اینجوری با خشم و عصبانیت جواب میدین.

وگرنه کسی چه اعتقاد داره کاری که میکنه درسته، لزومی نداره بیاد به خاطرش دعوا کنه.
تا شماها هستین وضع مملکت همینه ، بدبختی زیادم هستین :(

شما بفرما تشریف ببر ور دل چشم آبیها. به کعبه آمالت برس. اینجا همینه که میبینی به کوری چشم خیلیا.

این ادبیات شماست که قابل تحمل نیست ! یه آدم ایراد گیر و غیر عادی هستی که از همه چیز انتقاد میکنی بدون اینکه راهکاری بدی ! اگه دوست نداری فیفا بازی کنی یا از کونامی بدت میاد برو یه بازی دیگه بکن اگه اونم دوست نداری الان گل خیلی خوب جواب میده برای امسال تو ! برو تو پارکی جایی بخر و مصرف کن شاید اعصاب نداشتت اومد سر جاش !
=))
من باید راهکار ارائه بدم؟! مگه‌ من بازی رو‌درست کردم که راهکار مشکلاتشو من ارائه بدم.
وقتی مثلا دروازه بان PESبا خودش درگیره و گیج میزنه من باید درستش کنم؟؟ یا مثلا مشکل خط دفاعی بازی رو من درست کنم؟ یا راه حل مشکل تغییر نکردن نسخه‌های مختلف فیفا رو من ارائه بدم؟!!!

درضمن
شما لزومی نداره هرچیزی خودت مصرف کردی و روت جواب دادن برای دیگران هم تجویز کنی!

من نمیدونم این چه جوی هست که گفته میشه هر سال 60 دلار EA تو پاچه ما میکنه ؟ تایم پلی Fifa 17 من 21983 دقیقه معادل 366 ساعت هست! این چه تو پاچه کردنی هست که ما نمیفهمیم و شما میفهمید؟ تازه من یکدست التیمت تیم، پروکلاب، کریر منیجر و افلاین دو نفره هم بازی نکردم!!

xwk4_untitled.png

داستان هر سال همین هست همه نزدیک نه ماه fifa رو میخورند بعد نزدیک عرضه نسخه جدید میشیم میگیم وای Ea کلاهبردار رو زمین بزنه و...
بزرگوار 360 ساعت که سهله، کل ۳۶۵ روز‌ سال رو هم بازی کرده‌ باشی، از این واقعیت که فیفا تغییری نکرده چیزی کم نمیکنه.
شما این پستتو حذف کن زشته. طرف ۵ ساله داره GTA بازی میکنه اینجوری نمیاد واسش حساب کتاب کنه:))

آخرین ویرایش:
حرفت عینه این میمونه که پراید داشته باشی صبح تا شب باهاش بیرون باشی بعد بگی دمه سایپا گرم همچین ماشینیو در اختیار ما قرار داد
الان وضع فوتبال هم همینه
خوره فوتبال باشی 1 انتخاب داشته باشی بعد بابت یکسری تغییرات (رویکردم با این نسخه 18 نیست کلی میگم) داشته باشی بعد ازت 60 دلار بگیرن
میبخشید آدم و خر فرض کنند بعد بیای ازشون هم دفاع کنی
حالا خریدن یا نخریدنش به کنار دیگه آیا این سیاست دفاع کردن ازش میخواد؟
EA اگه مرد بود اونای که تو تاپیکهای مربوط به خود EA در مورد عیوب گیم پلی FIFA حرف میزدن و بن نمیکرد

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or