FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی
upload_2017-6-5_20-26-36.jpeg

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:
حرفت عینه این میمونه که پراید داشته باشی صبح تا شب باهاش بیرون باشی بعد بگی دمه سایپا گرم همچین ماشینیو در اختیار ما قرار داد
الان وضع فوتبال هم همینه
خوره فوتبال باشی 1 انتخاب داشته باشی بعد بابت یکسری تغییرات (رویکردم با این نسخه 18 نیست کلی میگم) داشته باشی بعد ازت 60 دلار بگیرن
میبخشید آدم و خر فرض کنند بعد بیای ازشون هم دفاع کنی
حالا خریدن یا نخریدنش به کنار دیگه آیا این سیاست دفاع کردن ازش میخواد؟
EA اگه مرد بود اونای که تو تاپیکهای مربوط به خود EA در مورد عیوب گیم پلی FIFA حرف میزدن و بن نمیکرد

کلا یادمون رفته فیفا یک سری سالانه هست! بازیها تو ژانر های دیگه با فاصله عرضه های چند ساله اونقدر تغییرات ندارند بعد ما هرسال انتظار داریم داریم FIFA زیر و رو بشه. قطعا نقد هایی به فیفا وارده مثل چهره های اسکن شده ولی دیگه این سطح از گله و شکایت‌مندی از اونطرف بوم افتادند هست.

میگم هرسال همه حداقل چند هزار دقیقه با FIFAی جدید سرگرم میشند و بعد میگیم 60 دلار نمی ارزه! اگر فیفا با این تایم پلی 60 دلار نمی ارزه پس کدوم بازی میارزه ؟
چرا این همه کمپانی بازیسازی داریم از جمله اکتیویژن، سونی و مایکروسافت که منابع اشون بسیار بیشتر از EA هست هیچکدوم نمیان یک بازی فوتبالی در حد همین پراید هرسال منتشر کنند؟

به نظرم بسیاری نقدهایی که به فیفا وارد میکنید جفا کردن در حق سازنده ها هست. تمامی کمپانی حتی از سونی محبوب بگیرید تا اکتیویژن منفور مسائل مالی رو در الویت میذارند ولی اینکه اینقدر به EA بتوپیم نامردی هست. اگر از میزان تغییرات یک نسخه راضی نیستیم میتونیم نخریم ولی اینکه انتظار داشته باشیم یک بازی سالانه اونم ورزشی مثل فوتبال هر نسخه زیر و رو بشه انتظار بیجایی هست

جواب بعضی دوستان عزیز که متاسفانه خیلی متعصب برخورد میکنن خلاصه میگم
فیفا ارزش شصت دلار نداره ولی pes لابد داره:|
به قول دوستمون تا به فیفا میرسن شمشیر رو از رو میبندن من چند تا پست قبل بود که واقع بینانه نقاط قوت وضغف دو بازی رو گفتم

امروز بعد از 10 ماه که بازی رو دارم بیکار بودم شاید 20 دست انلاین زدم تو سیزن بدون هیچ اغراقی حتی 1 درصد تکراری نبود بازی برام با اینکه نزدیک 1 سال بازی رو خریدم

به حدی تو دیویژن 1 بازی برام چالشیه که بعضی وقتا گل که میزدم دستمو به نشونه خوشحالی مشت میکردم این به نظرتون برا منی که به قول خودتون خوره فوتبالم و حتی 1بازی منچسترو از دست نمیدم چیزی جز این نیست که بازی جذابه؟؟

مث واقعیت پوگبا برام وسط زمین اقایی میکرد انگار که خود واقعیش تو زمینیه یا وقتی بازی گره میخورد مث واقعیت فلینی رو میاوردم تو بازی و بازی رو برام در میاورد تو بازیایی که موقعیت گل خودمو حریفم خیلی کم بود بس که بازی چالشی و نزدیک میشد
من اینجور بازی رو میخوام و فقط به خاطر همچین گیم پلی60ی دلار به قول شماها میدم

دوست عزیزمون راست میگه کدوم بازیه که بتونه شما رو 1سال سرگرم کنه و براتون تکراری نشه !!!!!!!!!

آخرین ویرایش:
من خودم از فیفا ۹۸ هستش که دارم فیفا میزنم :D(البته اون موقع PES سرتر بود :D)در کل یه جوری پیر شدم باهاش :-Bبگذریم دو روزه دارم دموی PES رو میزنم در مورد نکات خوب و بدش هم گفتم تو تایپیکش تا اینکه امروز بعد از ظهر واقعا بازیش دلمو زد
یه جورایی شده تکرار این حالت بازیکن برداشتن و تک روی و راحت دریبل کردن و استفاده بیش از حد CPU از l1+مثلث، اینا به کنار بدترین چیزی این عروسکی دویدن بازیکناس( مخصوصا با مسی ) که تو صحنه های آهسته
به شدت تابلو میشه و میزنه تو ذوق آدم ،در کل گرافیک بهتر و انیمیشن های خوبی اضافه شده ولی بشخصه برام سرگرم کننده نیست
انگار دارم ربات میچرخونم تو بازی ،از این طرفم فیفا با سرعت لاک پشتی داره میره جلو برعکس نسل هفت ولی خو بازم میتونم باهاش سرگرم شم حداقل با این همه مودهایی زیادی که داره و واقعا چاره ای واسه ماها که عاشق فوتبالیم همین فیفاس ،این نسل که بخاری بلند نمیشه امیدورام حداقل واسه نسل نه یه حرکتی کنن مخصوصا فیفا که سرمایه و امکاناتشو داره
و ای کاش ای کاش روزی بشه که یه فوتبال داشته باشیم در حد جزئیات سری بازیای nba ۲k

کلا یادمون رفته فیفا یک سری سالانه هست! بازیها تو ژانر های دیگه با فاصله عرضه های چند ساله اونقدر تغییرات ندارند بعد ما هرسال انتظار داریم داریم FIFA زیر و رو بشه. قطعا نقد هایی به فیفا وارده مثل چهره های اسکن شده ولی دیگه این سطح از گله و شکایت‌مندی از اونطرف بوم افتادند هست.

میگم هرسال همه حداقل چند هزار دقیقه با FIFAی جدید سرگرم میشند و بعد میگیم 60 دلار نمی ارزه! اگر فیفا با این تایم پلی 60 دلار نمی ارزه پس کدوم بازی میارزه ؟
چرا این همه کمپانی بازیسازی داریم از جمله اکتیویژن، سونی و مایکروسافت که منابع اشون بسیار بیشتر از EA هست هیچکدوم نمیان یک بازی فوتبالی در حد همین پراید هرسال منتشر کنند؟

به نظرم بسیاری نقدهایی که به فیفا وارد میکنید جفا کردن در حق سازنده ها هست. تمامی کمپانی حتی از سونی محبوب بگیرید تا اکتیویژن منفور مسائل مالی رو در الویت میذارند ولی اینکه اینقدر به EA بتوپیم نامردی هست. اگر از میزان تغییرات یک نسخه راضی نیستیم میتونیم نخریم ولی اینکه انتظار داشته باشیم یک بازی سالانه اونم ورزشی مثل فوتبال هر نسخه زیر و رو بشه انتظار بیجایی هست
من توقع ندارم زیر رو شه
الان این تو هم گره خوردن فیفا از کی بوده؟
چرا بازیکنا به جای که به هم بخورن گره میخورن نمیخورن زمین؟ چرا مسیر حرکتشون عوض نمیشه بعد برخورد به قران از 11-12 که فیفا بازی شدم این مشکل بود ولی بعد 6 -7 سال درست شد ؟ نه
بابا شرکت بی شرف حداقل یه هوش مصنوعی در قد و قواره این نسل بزار تو بازیات بازیکنا عقلشون در حدجلبک
اینی هم که این شرکتا نمیان و گفتیم
انحصار انحصار انحصار
شما توقع نداشته باش سونی و ماکروسافت برای خودشون دشمن بتراشن چون فقط کافیه یکیشون اقدام کنه ea میره سمت اونوری
با این انحصار خوب معلومه هیشکی پا پیش نمیذاره
چرا تو بخش ریسینگ این همه بازی داریم؟
چون انحصار نیست
کل انحصاری که ea تو ریسینگ داشت یه پورشه بود
به این چیزا نمیگن زیر رو رو شدن ولی واقعا یه نگاه دوری 5 ساله به فیفا کنیم بنظرتون چقدر عوض شده؟چقدر بهتر شده؟
ما نمیگیم زیر رو کنه ولی مثه آدم کنه بازیو
در کل این بحث بی فایدست نه EA اینجاست که به حرف آدم گوش بده نه چیزی هممون هم FIFA میگیرم حتی PES بازا اکثرا امسال میان فیفا (مثه این که PES بد خراب کرده امسال)

شاید گیم پلی خیلی تغییر نکرده باشه و قبول دارم! ولی اینکه بگی تغییر خاصی نمیکنه و ارزش 60 دلار رو نداره رو اصلا قبول ندارم!
کئوم بازیه که اینقدری مد داشته باشه که شمارو 1 سال سرگرم کنه؟
من 3 ماه آخر تازه وقت کردم کریر برم! 1 ماه اول پروکلاب! بینش آلتیمیت. الانم که کلی مد برای آلتیمیت اضافه شده!
کلی هم لیگ اضافه شده دیگه چی میخواین؟ شما رجوع کن به بازیهایی که نسخه دوم سوم... داره! کدوماشون پیشرفت آنچنانی داره؟
دوستان به فیفا میرسن ییهو شمشیرو از رو میبندن و دلشون برای جیبشون میسوزه در حالی که این اتفاق رو همه بازیا میوفته!
شما میری dlc داستانی آنچارتد رو میگیری 40 دلار که کلا 8 ساعته! خودتو بکشی پلتش کنی میشه 20 -30 ساعت! فیفا تو بدترین حالت 200 ساعت گیم پلی داره! الکی نیست یک سال تو پر فروشاس! در اصل خبر اومدن فیفای جدیده که فروش فیفا رو کم میکنه!
اینو واقعا درست گفتی
من تازه یه کاستوم تورنومنت درست کردم 24تیمی همه تیمهای شاخ که به صورت لیگ رفت و برگشتی بازی میکنم یه حال وحشتناکی میده با اینکه آفلاینه
هرسال اواخر سری که میشه باید یه دست این شکلی بازی کنم
حالا حال اصلی اینه که تو کریر اون تیم داغونه دسته 3 انگلیسو بیاری بالا.کریر باز باشی خوب درک میکنی چی میگم

من توقع ندارم زیر رو شه
الان این تو هم گره خوردن فیفا از کی بوده؟
چرا بازیکنا به جای که به هم بخورن گره میخورن نمیخورن زمین؟ چرا مسیر حرکتشون عوض نمیشه بعد برخورد به قران از 11-12 که فیفا بازی شدم این مشکل بود ولی بعد 6 -7 سال درست شد ؟ نه
بابا شرکت بی شرف حداقل یه هوش مصنوعی در قد و قواره این نسل بزار تو بازیات بازیکنا عقلشون در حدجلبک
اینی هم که این شرکتا نمیان و گفتیم
انحصار انحصار انحصار
شما توقع نداشته باش سونی و ماکروسافت برای خودشون دشمن بتراشن چون فقط کافیه یکیشون اقدام کنه ea میره سمت اونوری
با این انحصار خوب معلومه هیشکی پا پیش نمیذاره
چرا تو بخش ریسینگ این همه بازی داریم؟
چون انحصار نیست
کل انحصاری که ea تو ریسینگ داشت یه پورشه بود
به این چیزا نمیگن زیر رو رو شدن ولی واقعا یه نگاه دوری 5 ساله به فیفا کنیم بنظرتون چقدر عوض شده؟چقدر بهتر شده؟
ما نمیگیم زیر رو کنه ولی مثه آدم کنه بازیو
در کل این بحث بی فایدست نه EA اینجاست که به حرف آدم گوش بده نه چیزی هممون هم FIFA میگیرم حتی PES بازا اکثرا امسال میان فیفا (مثه این که PES بد خراب کرده امسال)
نخیر عزیز خبری از خراب کردن نیست اون دو نفرم کلا نطرشون بود بیاید تایپک همش تعریف و تمجید حتی سایت های خارجی امسال pes کاندید بازی سال هست با این تغییراتش ولی من حالا نمیخوام تاپک خراب کنم فیفا رو هم میگیرم چون پس مشکل داره هنوز

• Like
Reactions: 4058423
اینو واقعا درست گفتی
من تازه یه کاستوم تورنومنت درست کردم 24تیمی همه تیمهای شاخ که به صورت لیگ رفت و برگشتی بازی میکنم یه حال وحشتناکی میده با اینکه آفلاینه
هرسال اواخر سری که میشه باید یه دست این شکلی بازی کنم
حالا حال اصلی اینه که تو کریر اون تیم داغونه دسته 3 انگلیسو بیاری بالا.کریر باز باشی خوب درک میکنی چی میگم
تو نسخه 17 که کلا به عمه کریر مود و افلاین تجاوز شد. اینقدر اسونه که با تیم دسته انگلیس چمپیونز لیگ فتح میکنی

تو نسخه 17 که کلا به عمه کریر مود و افلاین تجاوز شد. اینقدر اسونه که با تیم دسته انگلیس چمپیونز لیگ فتح میکنی
اینکه لجندری خیلی ضعیفه شکی نیست ولی نسبت به نسخه های قبل تو حمله با برنامه تره و خبری از پاسکاری الکی نیست و فورا پلن خودشونو پیاده میکنن
درمورد تیم دسته nم هم خب طبیعیه تیمو میسازی قوی میکنی بایدم ببری وگرنه با همون تیم اصلیش عمرا بشه.اصلشم همینه که تیمو بسازی با آکادمی و خریدهای جوون وگرنه میتونی از کاتالوگ بودجه بگیری برا خودت یا گلیچ بودجه باشگاه
تا وقتی هم هوش طبیعی رو این بازی پیاده نشه بخش آفلاین همیشه ضعیفه مگه اینکه با هندی کپ سرپا بمونه.انشالله تو نسل 9 ea یه همچین انقلابی میکنه.واقعا یه تحول عظیم تو بخش آفلاین میشه اگه همچین کاری رو انجام بده.من که از فیفا15 خواسته م همینه ولی عملی نمیشه
حالا خوبه من درخواستم اینه.مورد داریم تو بازی مقابل یارو گفته باید بطری های کنار زمین بیشتر باشه تا طبیعی تر بشه :neutral::grinning:

• Like
Reactions: atzoriha
اینکه لجندری خیلی ضعیفه شکی نیست ولی نسبت به نسخه های قبل تو حمله با برنامه تره و خبری از پاسکاری الکی نیست و فورا پلن خودشونو پیاده میکنن
درمورد تیم دسته nم هم خب طبیعیه تیمو میسازی قوی میکنی بایدم ببری وگرنه با همون تیم اصلیش عمرا بشه.اصلشم همینه که تیمو بسازی با آکادمی و خریدهای جوون وگرنه میتونی از کاتالوگ بودجه بگیری برا خودت یا گلیچ بودجه باشگاه
تا وقتی هم هوش طبیعی رو این بازی پیاده نشه بخش آفلاین همیشه ضعیفه مگه اینکه با هندی کپ سرپا بمونه.انشالله تو نسل 9 ea یه همچین انقلابی میکنه.واقعا یه تحول عظیم تو بخش آفلاین میشه اگه همچین کاری رو انجام بده.من که از فیفا15 خواسته م همینه ولی عملی نمیشه
حالا خوبه من درخواستم اینه.مورد داریم تو بازی مقابل یارو گفته باید بطری های کنار زمین بیشتر باشه تا طبیعی تر بشه :neutral::grinning:
حداقل میتونستی نسخه های قبل 17 را تحمل کنی. ولی اسونی نسخه 17 اصلا قابل تحمل نبود

به نظر من يكي از مشكلات كرير و كلا افلاين اينه كه از ظرفيت بازيكناي تكنيكي زياد استفاده نميشه. به غير از رونالدو من نميبينم بقيه بازيكنايي كه cpu كنترل ميكنه از اسكيل استفاده كنن يا خيلي خيلي كم پيش مياد.

Sent from my iPhone using Tapatalk

خب اینجا چند تا نکته وجود داره !! شما نصف شو اینوری حساب میکنی نصف شو اونوری !!! (مثل این دخترا که که بحث نظر و تصمیم باشه میگن 50-50 مثل اروپاییا ... ولی بحث مهریه باشه اسلامی میشن میگن حق زنه !!!)
خب اگه بازی سالانه س ! نباید قیمتش با بازی ای که 4 سال پاش زحمت کشیده شده یکی باشه !!
سالانه س؟ نمیشه خیلی تغییرش داد؟؟ باشه قبول ! ولی خب وقتی خیلی تغییر نمیده نباید قیمت کامل بگیره ! بازی سالانه رو بذاره 30 دلار ... باشه اونوقت حرف شما درست !

از طرف دیگه شما میگی نمیشه هر سال زیر و روش کرد، باشه ! ولی 4 سال یه بار که دیگه باید بشه !! هنوز که هنوزه بازی بعد از 7 نسخه ! نسبت به فیفا 12 تغییرات بنیادی نداشته !
بابا حداقل این مدلینگ ها و این شبیه سازی حرکات بدن رو که میتونستن درست کنن !! چجوری pes با اون تیم سازنده فسقلی ! تونسته این مورد رو درست کنه ؟!! فیفا با این همه سرمایه و این همه فروش و این همه نیرو نمیتونه؟؟؟ تو pes هر بازیکنی رو از راه دور ببینی دویدنش ... پاس دادنش ... دقیقا عین استیل خودشه ! مدلینگ و هیکل ها از دورترین دوربین بازی هم قابل تشخیصه که این کدوم بازیکنه !! ... حالا اصلا اگه بگیم گیم پلی داغون ... ولی پس وقتی همین مدلینگ ها انجام شده یعنی کار شدنی ای هست !! پس فیفا هم میتونه اینکارو بکنه و به این مدلینگ برسه ! پس این حرف که فیفا دیگه جا واسه پیشرفت بیشتر نداره !! از پایه و اساس حرف مسخره ایه !!!!
مگه میشه آخه همه بازیکنای دنیا تو سه تا !!! حالت هیکل طبقه بندی بشن ؟؟!!! (توی pes هر قسمت از بدن 15 حالت مختلف داره ! و 11 قسمت مختلف هم هست که تمام حالت های مختلفش میشه 15 فاکتوریل که یعنی حدود 1300 میلیارد حالت مختلف برای هیکل !!!!! اونوقت فیفا 3 تاس !!! 3 تا !!! :o مگه میشه مدل دویدن واسه همه یکی باشه؟!!!!! (توی pes17 تعداد 24 حالت مختلف فقط برای استیل دویدن وجود داشت که حالت با توپ و بدون توپ جداگانه از این 24 تا انتخاب میشد ... تازه شاید تو 2018 بیشتر هم باشه این تعداد)
حالا درسته بازی مشکلات دیگه ای داره ! ولی خب وقتی این استاندارد رو در این مورد خاص بهش رسیدن، پس فیفا هم مسلما میتونه برسه ! ولی تلاشی نمیکنه !
مسلما فیفا داره کم فروشی میکنه
pes هم همینطور ... هی مینالن که ما تیم مون کوچیکه ... بودجه واسه لایسنس نداریم ... و ... خب باشه! پس غلط میکنید بازی رو 60 دلار میذارید !! تیم تون کوچیکه؟؟ بازی 30 دلاری درست کنید !! لایسنس ندارید؟ باشه خودمون میسازیم ! ولی شما دیگه نباید بازی رو بذارید 60 دلار !
کونامی هم مثل EA پول پرست ... میخواد با کمترین سرمایه گذاری سود قلمبه ببره ! نه پول به تیم سازنده pes میده ... نه نیرو استخدام میکنه براشون ... فقط پول فروش بازی رو برمیداره !!

خلاصه که انحصاری که تو ساخت بازی فوتبال وجود داره باعث شده من و شما ضرر کنیم (هر کدوم از این دو شرکت به یه نوع) یکی شون هر سال کیت ها رو آپدیت میکنه اسلایدر ها رو یه کم بالا پایین میکنه 60 دلار میگیره !! یکی شونم 20 نفر انداخته تو یه اتاق واسه ش بازی بسازن هر سال 60 دلار بابتش میخواد !!

حالا میگید مجبوریم 60 دلار بابت همین که هست بدیم و بازی دیگه ای نیست ... باشه ! ولی دیگه حداقل دفاع کورکورانه و تعصبی از این سواستفاده گر ها که بازار رو انحصاری کردن نکنید !!!
من همون موقعم که pes میخریدم هیچوقت از سیاست کونامی دفاع نکردم ! فقط نگاه کردم ببینم با امکانات موجود و چیزایی که برام مهمه، کدوم بازی کمتر داره میره تو پاچه م ! (چون نمیتونم بازی فوتبالی اصلا نخرم)
اونیکی میاد میگه pes پرایده فیفا بنزه !!! نه عزیز من ! pes پراید باشه فیفا هم نهایتش پژو 405 عه !!!! (حالا یکیش 30% کیفیت داره اونیکی نهایتا 40%!!!) دارن میکنن تو پاچه من و تو ! مثل ایرانخودرو و سایپا ! که بازار رو انحصاری کردن و واسه خودشون 3 برابر قیمت میکنن تو پاچه ما !
اینایی که از EA دفاع میکنن آدمو یاد اونایی میندازن که یه 405 میخرن عشق میکنن 4 تا رینگ اسپرت هم میندازن روش شیشه هاشم دودی میکنن فکر میکنن خفن ترین ماشین دنیا رو سوار شدن !!! ممنون ایرانخودرو هم هستن که ماشین شون از پراید سایپا بهتره !!!!!
همون قدر که دفاع کردن از پراید و سایپا مسخره س، دفاع کردن از این 405 و ایرانخودرو هم مسخره س !!

امسال مثل اینکه نوع راه رفتن و استایل رونالدو و استرلینگ و چند تای دیگه رو درست کردن که خوبه و نشون میده خودشون فهمیدن باید کاری کنن...(رونالدو رو شخصا دویدنش رو دیدم توی فیفا 18 که کپی خودش بود.دستاش تکون میخورد)

امسال مثل اینکه نوع راه رفتن و استایل رونالدو و استرلینگ و چند تای دیگه رو درست کردن که خوبه و نشون میده خودشون فهمیدن باید کاری کنن...(رونالدو رو شخصا دویدنش رو دیدم توی فیفا 18 که کپی خودش بود.دستاش تکون میخورد)

بازم همین که شروع کردن حداقل جای امیدواریه امیددوارم فقط واسه دو سه تا ستاره اصلی دنیا نباشه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or