FIFA 15

دقایقی پیش یک تیزر 11 ثانیه‌ای از بازی فیفا 15 منتشر شد که ما سوارز را تماشا می کنیم . این ویدئو در کانال یوتیوب EA منتشر شد.

fifa_15-2546073.jpg

480p
720p
1080p

آخرین ویرایش:

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
من توی بازی لگ ندارم ولی وقتی مربع میزنم که پا بندازه توپ بگیره دیر عمل میکنه و اصلا نمیتونم درست دفاع کنم ، بعد از یه مدت بازی واسم کند میشه ، بازیکن ها دیر استارت میزنن ، دیر پاس میدن ، کلی تول میکشه که بخان یه شوت بزن! :| دروازبان که هیچی نمیگره ، هیچی

هیچ لذتی نداره فیفا بازی کردن در صورتی که قبلا عاشق این بودم 6-7 ساعت پشت سر هم بازی کنم :((همه بازی پر باگه :(

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,581
دقيقا نكته همينه حميد

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk
البته رو 360 هم هر وقت فیفا جدید میومد یه مشکلی تو آنلاینش داشت روزهای اول ولی این دیگه نوبره.به نظرمم مشکل از نت ماها نیست.یه موردی تو خود فیفا یا مایکرو هست
من پینگم تقریبا خوبه ولی هیچ قطعی وسطش نیست.سرعتمم 12 مگ هست.پورتها هم که دستی وارد مودم کردم نت هم اوپن هست.دیگه چه مرگشه نمیدونم /:)
الان 8 دست پشت سر هم فیفا 15 رو 360 زدم یه بارم مشکل پیدا نکرد.انگار خارج :d حداقل از گلدم یه استفاده ای بکنم

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
آقا اون دفعه حواسم نبود ، اشتباه به عرضتون رسوندم . ریجن 2 عربی موقع شروع بازی فقط دو زبان انگلیسی و عربی رو میتونید به عنوان زبان منو و ... انتخاب کنید . اسپانیایی ، آلمانی ، هلندی و ... وجود نداره .

maziyaar

کاربر سایت
Feb 7, 2015
413
نام
مازیار
من توی بازی لگ ندارم ولی وقتی مربع میزنم که پا بندازه توپ بگیره دیر عمل میکنه و اصلا نمیتونم درست دفاع کنم ، بعد از یه مدت بازی واسم کند میشه ، بازیکن ها دیر استارت میزنن ، دیر پاس میدن ، کلی تول میکشه که بخان یه شوت بزن! :| دروازبان که هیچی نمیگره ، هیچی

هیچ لذتی نداره فیفا بازی کردن در صورتی که قبلا عاشق این بودم 6-7 ساعت پشت سر هم بازی کنم :((همه بازی پر باگه :(

از اینترنت نیست ،مدل بازی همینه متاسفانه

- - -ویرایش - - -

از اینترنت نیست ،مدل بازی همینه متاسفانه

crashh

کاربر سایت
Aug 7, 2010
292
من دچار افسردگی مزمن شدم:d
من از زمان ps1 ps2 ps3 یلی بودم واسه خودم توی فوتبال:dفیفا15 منو با خاک یکسان کرده 15 دست پشت سر هم باختم اصلا نمیشه دفاع کرد هر بازی 5تا رو شاخشه گل میخورم....بارسا که روی هوا تعطیله
بعد 15تا باخت با بارسا رئالو برداشتم 2دست بارسارو بردم
خدایی خودم از بردنم حالم به هم خورد:dتوپو مینداختم واسه بیل و رونالدو بعد سانتر میکردم بنزما با سر میزد توی گل در این 2تا بازی 6تا گل اینطوری زدم

گرافیکش خدایی خوبه نمیذاره کوچ کنم به 14 :-s

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
من از زمان ps1 ps2 ps3 یلی بودم واسه خودم توی فوتبال:dفیفا15 منو با خاک یکسان کرده 15 دست پشت سر هم باختم اصلا نمیشه دفاع کرد هر بازی 5تا رو شاخشه گل میخورم....بارسا که روی هوا تعطیله
خدایی خودم از بردنم حالم به هم خورد:dتوپو مینداختم واسه بیل و رونالدو بعد سانتر میکردم بنزما با سر میزد توی گل در این 2تا بازی 6تا گل اینطوری زدم

منم اویفل این جوری بودم ولی الان مشکلاتم با بازی کم شده...
جدی نگیرید بازیو زیاد:D

آخرین ویرایش:

Sam_Fisher2

کاربر سایت
Aug 21, 2010
232
نام
سجاد
عزیز مشکلت از squad تیم هاته. برو تو بخش کاستومایز reset all squads رو بزن بعد دوباره آخرین آپلود هارو دانلود کن همون بغلشه. درست میشه

کلا به ea وصل نمیشه که بخوام اپدیت ها رو بگیرم R3 رو که میزنم این پیغام رو میده

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil

من خودم رئال میگیرم از فیفا 09 تا حالا ولی الان با رئالم نمیشه بازی کرد ، کاسیاس هیچی نمیگیره :| خدایی خودم گل میزنم حالم بهم میخره از گل زدنم ، با رونالدو چنتا تو سر توپ میزنم یهو دفاع جا میمونه مستقیم شوت ، گل! همونقدر که گل میخورم همونقدر گل میزنم
دیروز یه بازی کردم 7-6 باختم :-s

یکی از مشکلاتی که من با بازی دارم سوییچ کردن بازیکن هاست ، شما هم مشکل دارید؟

اون بازیکنی که میخام رو سویچ نمیکنه ، مثلا منتظرم L1 میزنم مارسلو انتخاب شه یه دفعه میبینم کروس انتخاب شده :| منم از قبل جهتشو گرفتم دفاع کردنم بهم میریزه

توی فیفا های قبلی مشکل نداشم ، کلی از تنظیمات سوییچ رو هم امتحان کردم ولی هر کدوم یه مشکل داشتن

همین که یه بازیکن انتخاب میشه انگار هنگه طرف :d عقب و جلو میشه یهو ، میمونه کجا میخاد بره ، کلی هم توی استارت زدن مشکل دارن به همین راحتی دفاع جا میمونه :(

E_R_B

کاربر سایت
Jul 18, 2014
318
نام
ارباب
از یکی شنیدم مشکل ایجاد شده از دو آپدیت آخر ایکسباکس هست که خرابکاری کردن تو پارتی هم همینه
شاتل هم که 2 دست زدم دیگه نشد بازی کنم

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
یکی از مشکلاتی که من با بازی دارم سوییچ کردن بازیکن هاست ، شما هم مشکل دارید؟
آره اين مشكل تو بخش آنلاين من زياد داشتم ولى نميشه كاريش كرد بايد عادت كنى.
كلا آنلاين خيلى فانه نميشه جدى بازى كرد هر بازى يه داستان داره.
كلا اصلا بازيو جدى نگرين اگه ميخواين اعصابتون راحت باشه.فقط فان.

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
آره اين مشكل تو بخش آنلاين من زياد داشتم ولى نميشه كاريش كرد بايد عادت كنى.
كلا آنلاين خيلى فانه نميشه جدى بازى كرد هر بازى يه داستان داره.
كلا اصلا بازيو جدى نگرين اگه ميخواين اعصابتون راحت باشه.فقط فان.

خب خوبه تنها نیستم :d

اگه جدی هم نگیرم باز یه اتفاقاتی می افته که به زمین و زمان فحش میدم :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر