FIFA 15

دقایقی پیش یک تیزر 11 ثانیه‌ای از بازی فیفا 15 منتشر شد که ما سوارز را تماشا می کنیم . این ویدئو در کانال یوتیوب EA منتشر شد.

fifa_15-2546073.jpg

480p
720p
1080p

آخرین ویرایش:

maziyaar

کاربر سایت
Feb 7, 2015
413
نام
مازیار
باهات موافقم اگه آدم بخواد واقعا از بازی لذت ببره بازی نکات مثبت و جذاب زیادی داره :)

اره افلاین رو بیگینر خیلی لذت بخشه :| از وسط زمین گل میخوری دیگه زیبایی جز رُخ زیبای عمه ea توجهتو جلب نمی کنه!!!

farhad_messi

کاربر سایت
Aug 25, 2013
12
نام
farhad
با سلام.
کسایی که مشکل nat دارن که مربوط به اینترنت هستش
اگه کسی مشکلش در مورد season هستش و قسمت های کلا انلاین
من یک کاری کردم امروز حل شده تا حدوده زیادی مشکلم
و اصلا ربطی به اینترنتشون نداره.

playchar

کاربر سایت
Dec 21, 2014
287
نام
only fifa
اره افلاین رو بیگینر خیلی لذت بخشه :| از وسط زمین گل میخوری دیگه زیبایی جز رُخ زیبای عمه ea توجهتو جلب نمی کنه!!!

با شما هم موافقم،میشه هم از بازی لذت نبرد :)ولی با یه چیزت موافق نیستم این که از یه بازی تا این حد متنفر باشم ولی از بام تا شام توتاپیکش پرسه بزنم و سعی کنم کسایی رو که با بازی حال میکنن رو منصرف کنم:|به هر حال خسته نباشی خدا قوت.

maziyaar

کاربر سایت
Feb 7, 2015
413
نام
مازیار
با شما هم موافقم،میشه هم از بازی لذت نبرد :)ولی با یه چیزت موافق نیستم این که از یه بازی تا این حد متنفر باشم ولی از بام تا شام توتاپیکش پرسه بزنم و سعی کنم کسایی رو که با بازی حال میکنن رو منصرف کنم:|به هر حال خسته نباشی خدا قوت.

دلیلش اینه که عاشق فوتبالم و جز این انتخاب دیگه ای ندارم !!! انتخاب دیگه ای هست شمابفرما ما بریم سراغ اون....شده عین قضیه پراید،ملت مجبورن مجبور....هم مهاجما مشکل دارن هم مدافع ها هم دروازبان هم داورها هم پاس های عمقی هم شوت های از راه دور...گرافیک نسبتا مناسبش به کنار بقیه چیزها مخصوصا گیم پلی واقعا در حد 99 هم نیست

والا جز چندنفر افلاین باز که رو لگسی بازی می کنن یک نفر یک نفر حرفه ای ندیدم که از گیم پلی بازی تعریف کنه!!! یا حتی راضی باشه

playchar

کاربر سایت
Dec 21, 2014
287
نام
only fifa
دلیلش اینه که عاشق فوتبالم و جز این انتخاب دیگه ای ندارم !!! انتخاب دیگه ای هست شمابفرما ما بریم سراغ اون....شده عین قضیه پراید،ملت مجبورن مجبور....هم مهاجما مشکل دارن هم مدافع ها هم دروازبان هم داورها هم پاس های عمقی هم شوت های از راه دور...گرافیک نسبتا مناسبش به کنار بقیه چیزها مخصوصا گیم پلی واقعا در حد 99 هم نیست

کی گفته انتخاب دیگه ای نیست برادرمن ................pes2015 :))البته من هم آنلاین بازی میکنم هم تاکتیکال همم لذت میبرم

maziyaar

کاربر سایت
Feb 7, 2015
413
نام
مازیار
کی گفته انتخاب دیگه ای نیست برادرمن ................pes2015 :))البته من هم آنلاین بازی میکنم هم تاکتیکال همم لذت میبرم
فک کنم با این وضع سال بعد باس pes رو هم یه تست جدی بزنم...واقعا تو دیویژن 1 و 2 مخصوصا تو اولتیمیت شور باگ بازی کردن دراومده..از 10 تا گلی که میخوری 8 تاش رسما از دستت خارج هست

soheilarfaei

کاربر سایت
Feb 2, 2011
341
با سلام.
کسایی که مشکل nat دارن که مربوط به اینترنت هستش
اگه کسی مشکلش در مورد season هستش و قسمت های کلا انلاین
من یک کاری کردم امروز حل شده تا حدوده زیادی مشکلم
و اصلا ربطی به اینترنتشون نداره.
دوست عزیز مشکلت چجوری حل کردی به ما هم توضیح میدی؟

dr_nima007

کاربر سایت
Apr 29, 2008
412
عاقا ماهم بنا به توصیه دوستان(خارج از فروم البته)و در جهت بروز بودن رفتیم رو تاکتیکال دوسه روزه.بنظرم دفاع کردن راحت تر شده و دیگه الکی از سی پی یو دریبل نمیخوری

armin_ps3

کاربر سایت
Apr 17, 2011
55
نام
آرمین
دوستان سلام
یادمه تو فیفا ۱۱ و ۱۲ مشد درجه و قدرت بازیکنان رو دستکاری کرد
توی فیفا ۱۵ هم این امکان هست؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

mehrdad_1992

کاربر سایت
Jan 1, 2013
141
سلام
بچه ها از ديشب سرعت بازي من خيلي رفته بالا،در صورتي ك روز قبلش اصلن اينطور نبود
انلاين كه بازي ميكنم نرماله ولي كيك اف كه بازي ميكنم سرعت بازي ميشه ٢ برابر.
كسي هست كه بتونه كمكم كنه ؟؟؟ يا اين مشكل براش پيش اومده باشه ؟؟؟
ساله نوهم به همگي تبريك ميگم.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر