FIFA 15

دقایقی پیش یک تیزر 11 ثانیه‌ای از بازی فیفا 15 منتشر شد که ما سوارز را تماشا می کنیم . این ویدئو در کانال یوتیوب EA منتشر شد.

fifa_15-2546073.jpg

480p
720p
1080p

آخرین ویرایش:

payam_d

کاربر سایت
Jun 30, 2013
112
نام
پیام
بايد با اونايي كه pro club حاليشونه دوست شي بري توي تيمشون متاسفانه بيشتر ايرانيا pro club حاليشون نيست فقط فرندلي بلدن بزنن اونم دائم اويزونه اينو اون ميشن
من يه كلاب جديد ساختم كسي خواست ميتونه اد كنه بيا توي كلاب ما فقط تك روي نكنيد از cpu هم دائم tup نخواين

داداش گلم من عشقم فيفاست ، هر قسمتش رو هم جدا جدا خوب بازي ميكنم، ويژگي هاي درخواستيت به من ميخوره :D
همين الان به خاطر كلابت بازيكنم رو ساختم ميام تو تيمت.
چه پستي كم دارين؟ :D
Psn من هم كه تو امضام هست.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
داداش گلم من عشقم فيفاست ، هر قسمتش رو هم جدا جدا خوب بازي ميكنم، ويژگي هاي درخواستيت به من ميخوره :D
همين الان به خاطر كلابت بازيكنم رو ساختم ميام تو تيمت.
چه پستي كم دارين؟ :D
Psn من هم كه تو امضام هست.
فعلاهر posti دوست داشتي ميتوني بازي كني :d

A-min

Gold User
Sep 1, 2011
780
نام
تمامی
دوستان تو قسمت آرنا واسه تمرین چطور ضربه ایستاهی رو بیارم چون مثل نسخه های قبلی فیفا نیست و فقط دو تا گزینه میاد که یکیش select side هست و یکیش هم exit اصلا گزینه ی فری کیک نیست .؟؟؟؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان تو قسمت آرنا واسه تمرین چطور ضربه ایستاهی رو بیارم چون مثل نسخه های قبلی فیفا نیست و فقط دو تا گزینه میاد که یکیش select side هست و یکیش هم exit اصلا گزینه ی فری کیک نیست .؟؟؟؟
تا اونجايي من ميدونم نداره خودمم دنبالش بودم نديدم

Parsa.e

کاربر سایت
Sep 5, 2013
618
نام
Parsa
تو همون اول که بازیکن رو بهت میده جایی که میخوای ضربه ایستگاهی بزنی وایسا l1 بزن

kuzey830

کاربر سایت
Jul 30, 2012
236
نام
Arsalan
دوستان بنده pro club هستم و مطمءن باشید خیلی از ایرانیا حالیشونه شاید آشنا نیستید باهاشون b-)...بنده CAM هستم با OVL 90 و کلابم تو دیویژن 6 هست...خواستید ادد کنید

__arsln

(2تا آندرلاین)

p3rsia7

کاربر سایت
Sep 29, 2012
525
نام
محمود
تو pro club بچه های ایرانی تیم تشکیل دادند؟اگر تشکیل دادند اسم تیم چیه؟
ادد کن منو دادا من همش کلاب میزنم ramtinnn

- - -ویرایش - - -

دوستان بنده pro club هستم و مطمءن باشید خیلی از ایرانیا حالیشونه شاید آشنا نیستید باهاشون b-)...بنده CAM هستم با OVL 90 و کلابم تو دیویژن 6 هست...خواستید ادد کنید

__arsln

(2تا آندرلاین)
من هستم دادا

sina_lorenzo

کاربر سایت
Nov 21, 2014
61
نام
Sina
بچه ها من وقتی توی تورنومنت لیگ اسپانیا رو انتخاب می کنم و بارسلونا میشم , سوارز رو نمی تونم بیارم توی بازیا
کسی راه حلی داره?

mahziyar5

کاربر سایت
Jul 8, 2014
193
بچه ها من وقتی توی تورنومنت لیگ اسپانیا رو انتخاب می کنم و بارسلونا میشم , سوارز رو نمی تونم بیارم توی بازیا
کسی راه حلی داره?

داداش به خاطر محروميت اول فصل امسالش بود از بازي ال كلاسيكو محروميتش فكر كنم تمام شه.

HRD HIRAD

کاربر سایت
Sep 28, 2010
184
آقا یه مشکل اساسی چرا و به چه حقی باشگاه بازیکن رو میفروشه مگه ما نباید قبول یا رد کنیم من همش رد کردم ولی باشگاه کار خودشو کرد میشه راهنمایی کنید

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
امروز برای اولین بار توی پروکلاب یه بازی 8 نفره رو توی دیویژن5 بازی کردیم یعنی از 11 بازیکن 8 نفر بودند توی ترکیب بازی خیلی سریع شده بود خیلیم حال داد واقعا بدجور فازی داد به ما :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر