FIFA 15

دقایقی پیش یک تیزر 11 ثانیه‌ای از بازی فیفا 15 منتشر شد که ما سوارز را تماشا می کنیم . این ویدئو در کانال یوتیوب EA منتشر شد.

fifa_15-2546073.jpg

480p
720p
1080p

آخرین ویرایش:

amin88

کاربر سایت
Nov 17, 2009
11
نام
amin
از دوستانی که آنلاین بازی میکنند یه سوال داشتم؛شما هم تو سیزن والتیمت مشکل NAT problem دارید؟واسه من خیلی وسط بازی ارتباط قطع میشه.چه جوری میشه این مشکلو حل کرد؟

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
رفقا من الان میخوام بازی کنم یهو وسط بازی یه ارور اپلیکیشن داد بازی رو بست بعد تو SUGGESTED ACTION نوشته بود واسه بازی آپدیت اومدهخ باید آپدیت کنی ولی وقتی CHEK FORUPDATE میزنم ارور دی ان اس میگیره ازم. با اینکه به پی اس ان وصلم ... شما هم این مشکلو دارید؟؟

Omid Xray

کاربر سایت
Oct 5, 2014
228
نام
Omid
سلا دوستان من تازه میخوام فیفا رو انلاین بازی کنم
ببخشید سوال پیش و پا افتاده ای میپرسم ولی اگه میشه یه تاپیک یا اگه زحمتی نیست تو خصوصی یه راهنماییم کنید چیکار باید بکنم؟؟و اینکه چطوری اکانت پلاس بخرم و دستگاه (ps4) رو چطوری به اینترنت وصل کنم که بتونم انلاین بازی کنم.

payam_d

کاربر سایت
Jun 30, 2013
112
نام
پیام
این فیفا 15 چرا اینطوریه؟ تو آلتیمیت گاها بعد از اینکه میبرم ثبت نمیکنه... حالا این مهم نیست !! امروز از دیویژن پایین تر اومدم بالا با اینکه جام و گلدش رو داد اما همچنان همون دیویژن با 0 امتیاز از اول شروع شد باز !!!!!!!!

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
این فیفا 15 چرا اینطوریه؟ تو آلتیمیت گاها بعد از اینکه میبرم ثبت نمیکنه... حالا این مهم نیست !! امروز از دیویژن پایین تر اومدم بالا با اینکه جام و گلدش رو داد اما همچنان همون دیویژن با 0 امتیاز از اول شروع شد باز !!!!!!!!
بخاطر اينترنت و سروراست از منم اينجوري ميشه

Omid Xray

کاربر سایت
Oct 5, 2014
228
نام
Omid
آقا میگم این seasone که بازی میکنیم آخرش به کجا میرسه؟؟مثل کاپه یا این که فقط بازی دوستانه میکنی با ملت؟

- - -ویرایش - - -

دوستان منم ادد کنین تا با هم بازی کنیم:x;)
OmidXray

payam_d

کاربر سایت
Jun 30, 2013
112
نام
پیام
آقا خدا وکیلی این چه وضعیه؟
کسی سایتی برای پشتیبانی فیفا سراغ داره؟
الان دو سری قهرمان دیویژن 9 شدم اما همچنان دیویژن 9 میمونه و جای اینکه بره 8 از اول همین دیویژن شروع میشه اه اه اه
به کجا پیغام بدم بررسی کنن؟

payam_d

کاربر سایت
Jun 30, 2013
112
نام
پیام
رفتم اینجا :
http://help.ea.com/en/
و باهاشون Live چت کردم ...
گفت مشکل خیلی هاست و تو آپدیت بعدی درست میشه
حالا یه قول رو هوا هم داد نمیدونم درسته یا نه گفت یه PACK بهم میده که مثلا دلجویی کنه ! ! هر چند 90 درصد فکر میکنم چرت گفت :))

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
رفتم اینجا :
http://help.ea.com/en/
و باهاشون Live چت کردم ...
گفت مشکل خیلی هاست و تو آپدیت بعدی درست میشه
حالا یه قول رو هوا هم داد نمیدونم درسته یا نه گفت یه PACK بهم میده که مثلا دلجویی کنه ! ! هر چند 90 درصد فکر میکنم چرت گفت :))
نه بهت ميده

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
تو pro club بچه های ایرانی تیم تشکیل دادند؟اگر تشکیل دادند اسم تیم چیه؟
بايد با اونايي كه pro club حاليشونه دوست شي بري توي تيمشون متاسفانه بيشتر ايرانيا pro club حاليشون نيست فقط فرندلي بلدن بزنن اونم دائم اويزونه اينو اون ميشن
من يه كلاب جديد ساختم كسي خواست ميتونه اد كنه بيا توي كلاب ما فقط تك روي نكنيد از cpu هم دائم tup نخواين

- - -ویرایش - - -

آره داد !
دمش گرم
ولی این که نمیره دیویژن بالا خیلی تو مخه ... حالم گرفته است اصلا ... آخه جز این و last of us بازی دیگه ای ندارم :|
منم سه روز pish اينجوري شدم

- - -ویرایش - - -

آقا میگم این seasone که بازی میکنیم آخرش به کجا میرسه؟؟مثل کاپه یا این که فقط بازی دوستانه میکنی با ملت؟

- - -ویرایش - - -

دوستان منم ادد کنین تا با هم بازی کنیم:x;)
OmidXray
بازي ميكني ميرسي division 1جام رو باز migiri بازي ميكني همين:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر