FIFA 15

دقایقی پیش یک تیزر 11 ثانیه‌ای از بازی فیفا 15 منتشر شد که ما سوارز را تماشا می کنیم . این ویدئو در کانال یوتیوب EA منتشر شد.

fifa_15-2546073.jpg

480p
720p
1080p

آخرین ویرایش:

mamadbahal

کاربر سایت
Mar 5, 2009
834
نام
mohammad javad
راجبه فیفا با جویستیکا یاد نگیری با هرکی که فیفا بازه راحت آبخوردن چنتایی میزنه
من سه ساله با d-pad یا چهار تا فلش بازی میکنم خیلی هم راحت هم انلاین هم حالت افسانه ای هیچ مشکلی هم ندارم
بستگی به این داره تو چطور راحت بازی میکنی نه اینکه اگه نتونی اینطور بازی کنی میبازی
اشتباه راهنمایی نکنید بنده خدا بره دستگاهشو بفروشه

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,288
نام
Afshin
اصلاً میشه با D-Pad بازی کرد؟ من فکر کردم دیگه نمیشه :D
در کل اگه با آنالوگ یاد بگیرید خیلی بهتره، چون هر زاویه ای که به آنالوگ بدید، بازیکن هم به همون جهت حرکت میکنه ولی اگه با D-Pad بازی کنید فقط به 8 جهت میشه حرکت کرد. به نظر من با آنالوگ مانور دادن و دریبل کردن خیلی بهتره.

vakers

کاربر سایت
Jun 18, 2012
116
نام
امین
شوتاش خیلی بد شده :| اصن حالم گرفته شد :| با دورتموند شوت میزدم از ۲۰ متری دروازه میکند حالا توپ میره سمته کفترا :D

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,288
نام
Afshin
دوستان شما میتونید راحت به سرورهایه ea وصل بشید من از چند ساعت پیش هر کار میکنم وصل نمیشه از شماهم به همین صورته؟

من صبح دو تا بازی کردم، مشکلی نداشت. ساعت 8-8.30 وصل شدم.

شوتاش خیلی بد شده :| اصن حالم گرفته شد :| با دورتموند شوت میزدم از ۲۰ متری دروازه میکند حالا توپ میره سمته کفترا :biggrin1:

قبل از شوت زدن L2 رو نگه دار تا شوت مستقیم با روی پا بزنه، با این کار توپ کمتر ارتفاع میگیره.

al1ren

کاربر سایت
Apr 14, 2009
201
نميدونم اينجا بچه ها به دو تا باگي كه الان ميگم اشاره كردن يا نه
يكيش اينكه بازي رو بعد از گلي كه خوردم شروع كردم. از همون دايره ي وسط زمين با اوزيل شوتيدم رفت تو گل!
يكي ديگه هم اينكه دروازه بان ميخواست ضربه ي خطا رو بزنه، پاس داد به يارش، قدرت توپ كم بود بهش نرسيد، برا همين خود دروازه بان توپ رو شوتيد! يعني ضربه ي خطارو دو ضرب با خودش زد!

ببخشيد اگه تكراري بود

يه سوال هم دارم. اينجا كسي با آرسنال كرير مود ميره؟ چه بازيكني رو پيشنهاد ميدين تو فصل اول بخرم؟ با چه تركيبي بازي ميكنين؟

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,288
نام
Afshin
دوستان Ultimate Team Edition با نسخه ی عادی چه فرقی داره ؟
ارزش داره بگیرم ؟

فرقش با نسخه استاندارد اینه که توی بخش آلتمیت 40 تا پک بهت میده، هر هفته یه پک. در بخشهای دیگه بازی به جز آلتیمیت هیچ فرقی با نسخه استاندارد نداره.

hesearoom

کاربر سایت
Nov 29, 2011
308
همیشه هر فیفایی که میاد اولش نظرات همین جوریه ولی بعد عادی میشه تازه جالب اینجاست که هرسال همه از فیفای قبلی دفاع میکنند و میگن خوب بود در صورتی که همون فیفا رو روزای اوله اومدنش میکوبوندن!در نتیجه تجربه جدید اولش همیشه سخته ولی بعد کم کم جا میفته و عادت میشه برای آدم ، از نظر من که بازیه خوبیه و دارم ازش لذت میبرم هر وقتم خسته شدم ازش میرم pes و لاک پشت های نینجا میزنم :d

نه اينجوريهام نيست كه ميگن ولي خدايشش توپ جلو دروازه مستقيم شوت كني بره تو تماشاگرا يه خورده آدم زورش ميگيره و اعصاب خوردكنم هست آخه همه چي خوب اين يكي مشكلو كجا دلمون بزاريم اي بابا .......... :| فيفا 14 چيز ديگه بود :( در ضمن اسم PES اصلاً نيار بقيه بچه ها هم گمراه ميشن ;)

- - -ویرایش - - -

Nobody wanna answer? Games are too expensive these day so that I my self am not able to buy ALL OF THEM!!!
کسی نمیخواد جواب بده؟ بازیا این روزا خیلی گرون شدنا! من به شخصه نمیتونم همشون رو بخرم.
به دو زبان زنده گفتم! من خودم پس میزدم قبلا و از ۱۴ اومدم سراغ فیفا ولی با دیدن دموی پس شگفت زده شدم و فیفا ۱۴ رو هم خیلی باهاش‌حال کردم. ارزش داره اینو بگیرم یا صبر کنم PES بیاد؟

داداش مارو نابود كرديهاااا آره فيفا بگير فيفا 15 خوبه با آپديتهاش هم بهتر ميشه PES اصلاً حرفشم نزن ديگه من گفتم خودت ميدوني

sajadashtari

کاربر سایت
Nov 19, 2007
65
آقا ریجن چند بگیرم ؟
اصلا فرقی هم داره ؟
من دسگام ریجن 2 ژاپنه ، اکانتم آمریکاست ، برای آنلاین بازی کردن فرقی داره ؟
تا جایی که میدونم الان توی بازار فقط ریجن 1 موچود هست و ریجن آل ...............

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
آقا ریجن چند بگیرم ؟
اصلا فرقی هم داره ؟
من دسگام ریجن 2 ژاپنه ، اکانتم آمریکاست ، برای آنلاین بازی کردن فرقی داره ؟
تا جایی که میدونم الان توی بازار فقط ریجن 1 موچود هست و ریجن آل ...............
شما که اکانتت ریجن امریکاست ریجن 1 یا آل بگیر دیگه! به نفعته که تو بازار پر ریجن 1 هست._آل همون 1 هستش فرقی نداره)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر