FIFA 15

دقایقی پیش یک تیزر 11 ثانیه‌ای از بازی فیفا 15 منتشر شد که ما سوارز را تماشا می کنیم . این ویدئو در کانال یوتیوب EA منتشر شد.

fifa_15-2546073.jpg

480p
720p
1080p

آخرین ویرایش:

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
دوستان، من صبر کنم پس بگیرم یا همین فیفا عالی شده؟
Nobody wanna answer? Games are too expensive these day so that I my self am not able to buy ALL OF THEM!!!
کسی نمیخواد جواب بده؟ بازیا این روزا خیلی گرون شدنا! من به شخصه نمیتونم همشون رو بخرم.
به دو زبان زنده گفتم! من خودم پس میزدم قبلا و از ۱۴ اومدم سراغ فیفا ولی با دیدن دموی پس شگفت زده شدم و فیفا ۱۴ رو هم خیلی باهاش‌حال کردم. ارزش داره اینو بگیرم یا صبر کنم PES بیاد؟

HoSIs

کاربر سایت
Nov 18, 2012
929
نام
Hossein
Nobody wanna answer? Games are too expensive these day so that I my self am not able to buy ALL OF THEM!!!
کسی نمیخواد جواب بده؟ بازیا این روزا خیلی گرون شدنا! من به شخصه نمیتونم همشون رو بخرم.
به دو زبان زنده گفتم! من خودم پس میزدم قبلا و از ۱۴ اومدم سراغ فیفا ولی با دیدن دموی پس شگفت زده شدم و فیفا ۱۴ رو هم خیلی باهاش‌حال کردم. ارزش داره اینو بگیرم یا صبر کنم PES بیاد؟
PES رو هنوز نمیشه قطعی گفت...اینطور که دوستان تو تاپیک PES15 عکس گذاشتن مثل اینکه نسخه ی کامل PES با دمو خیلی فرق داره...

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
617
نام
آرش
دوستان واسه بازی آنلاین نمیخواد پلاس داشته باشیم ؟ من پلاس نداشتم همین الان الکی رفتم سیزن بازی کردم راحت !

الان به عمق فاجعه پی بردم جدا ! دو دست سیزن .. افتضاحه . سرعت بیش از حد بالای بازی اصلا فرصت نمیده آدم فکر کنه و لذت ببره . فقط باید بدوی و سریع سریع پاس بدی .

دقیقا یاد PES افتادم .

ایرادهایی که یه عمر از pes گرفتیم و مسخره کردیم الان سر فیفا اومده :|

راستی دقت کردین 99% مواقع 5 دقیقه وقت اضافه گرفته میشه ؟ :|

آخرین ویرایش:

rango1042

کاربر سایت
Jul 24, 2012
335
نام
عبداله
مهمترین تغییر و نکته بازی کنترل باریکن روی توپه که روش خوب کار کردن به نظر من ..
اما باگ های بازی که اکثرن اشاره کردن دوستان .. و شدیدن نیاز به آپدیت احساس میشه !
* پاسکاری عجیب سریع و شوخمی تخیلی ! که اکثرن هم به مقصد میرسه :/
* شوت ها هنوز نیاز داره روش کار بشه !
* دروازه بان ها که اکثرن مینالن .. خیلی باید روشون کار بشه !
ووو ..

به نظر من EA با تحویل دادن یه بازی نصفه نیمه به شعور فیفا بازا توهین کرده ! تو خیلی جاها مثل کنترل توپ و دریبلینگ خوب کار کردن اما تو بعضی جاها هنوز بازی لنگ میزنه !
اینکه باید هر سال مهرماه یه نسخه بدن بیرون و پول پارو کنن و اینا درست .. اما یکسال هم کم نیستش خدایی ! اونم واسه بازیی که فقط باید یه سری چیزاش دوباره بازنویسی و ارتقاء بهینه بشه .
فعلن کاری که میشه کرد اینه که تا اومدن آپدیت جدید با تیمای 4 - 4/5 ستاره باید بازی کرد و یا حداقل سرعت بازی واسه تیمای 5 ستاره رو slow گذاشت تا یکم واقعی تر بشه .

xmehr

کاربر سایت
Sep 11, 2010
95
این لگسی هم باید حذف بشه تا دوستان وقتی به بن بست میخورن نرن ازش استفاده کنن و جواب بگیرن :D

وقتی میخواهید اینوایت کنید یا طرف مقابل میخواهد اینوایت کند(بهش بگید این گزینه رو فعال کنه) حتما تو ستینگ اینوایت ها قسمت دسته رو بزارید روی semi-assisted دیگه گزینه کنترل از بین میره و فقط بصورت تاکتیکال میشه بازی کرد :D

aboots

کاربر سایت
Aug 24, 2014
232
فایده نداره. این جوری همه سوپرمن میشن و نمیشه گل زد. همین الان هم دروازه بانها تک به تک ها رو خیلی خیلی سخت گل میخرن، در عوض یه توپای خیلی ساده و عجیب و زاویه بسته رو گل میخورن. مشکل داره بازی، مشکلی نیست که با تغییر Sliderـها بشه درستش کرد.
سوپر من که نمیشن.بازم من 2 یا 3 تا گل تو هر بازی میزنم.
ولی خیلی بهتر میشن باز.سوتیاشون کم تر میشه.
خدا کنه یه اپدیت بیاد درستش کنه.

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,853
نام
پدرام
برو goal keeper ability رو 100 کن.

- - -ویرایش - - -

منم بازی کردم
تو انلاین فاجعست ولی افلاینو باز میشه دست کاری کرد و لذت برد!
ما که فعلا تو اومدن اپدیت افلاین میزنیم.
آفلاین این مشکلات رو نداره؟یعنی اینهمه باگ همش واسه آنلاینه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر