FIFA 15

دقایقی پیش یک تیزر 11 ثانیه‌ای از بازی فیفا 15 منتشر شد که ما سوارز را تماشا می کنیم . این ویدئو در کانال یوتیوب EA منتشر شد.

fifa_15-2546073.jpg

480p
720p
1080p

آخرین ویرایش:

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
همیشه هر فیفایی که میاد اولش نظرات همین جوریه ولی بعد عادی میشه تازه جالب اینجاست که هرسال همه از فیفای قبلی دفاع میکنند و میگن خوب بود در صورتی که همون فیفا رو روزای اوله اومدنش میکوبوندن!در نتیجه تجربه جدید اولش همیشه سخته ولی بعد کم کم جا میفته و عادت میشه برای آدم ، از نظر من که بازیه خوبیه و دارم ازش لذت میبرم هر وقتم خسته شدم ازش میرم pes و لاک پشت های نینجا میزنم :d
نه باو . یادم دفعه اول که با دوستم 14 نسل هشتمی رو بازی کردیم به معنای تمام محوش شدیم . هر صحنه ی زیبایی می دیدیم یه ربع سرش حرف میزدیم و شبا میخواستیم زودتر صبح بشه بعد کتابخونه بپیچونیم بریم کلوپ :d
الان ولی اصلا اون حس فیفاهای چهار سال اخیرو نداره . بازی همش شده باگ . تا یک مدت دیگه هم اگر سازندها جمع نکنن باگها رو شاهد این خواهید بود که از هر 5 تا گل 4 تاش با باگ هست تو بخش انلاین چون یک عده فقط میخوان با باگ گل بزنن یکیش همین شروع مجدد که ...

badcompany

کاربر سایت
Sep 15, 2009
277
دوستان بهترین کار تا موقعی که آپدیت بدن همین کاری هست که دوستان اشاره کردن. تیمهای 4 یا 4.5 ستاره بردارید. و اینکه یه نکته ای که شاید یکم واسه دفاع کمکتون کنه، یکی از بچه ها هم اشاره کرد، همه بازیکنا را بکشید عقب، اصلا تو پای حریف نرید. بذارید طرف دستشو بذاره رو دکمه و بدوه . شما هم با همون مهاجم یا هافبکتون دنبالش بدوید. اصلا دست به خط دفاع نزنید.

از اینا که بگذریم چندتا از اتفاقا و گلای عجیبی که تو سیزن خوردما فیلم گرفتم. البته بیشتر دوستان قبول دارن که بازی مشکل داره. ولی خب دیدنش بد نیست. فقط به رفلکس نویر روی این گل دقت کنید:d

البته متاسفانه ویدیو برعکس ذخیره شده. ولی هنوز هم به عمق فاجعه میشه پی برد :d

دانلود IMG 2321 MOV

2016

کاربر سایت
Feb 13, 2012
204
نام
علی
وقتی دقیقه 89 یا 90 میشه 1-2 جلو باشی تیم مقابل همش داره حمله میکنه تماشاگرا دارند سوت میزنند یه جو خاصیه...
اگر این گلهای باگ رو حل کنند بقیش عالیه

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
582
نام
فرشاد
شما بزار رو لگندری و بازی کن ببینم بازم ثانیه یک گل میزنی خب معلومه با یه مشت نوب بازی میکنی میبریشون بعد هم میای اینجا بردم بردم میکنی ......تازه اون طرفدار های PES هم که زیر هر انتقادی علیه فیفا لایک میکنن هم حکایتین واسه خودشونا:))
با cpu بازی کردم همون اولین بار که بازی رو نصب کردم! با این همه تغییرات و سختی دفاع کردن 2-1 از یونایتد باختم.بعدشم من که خودم گفتم حریفا ضعیف بودن! من حرفم رو مسخره بودن شیوه ی حملست! سرعت حرف اول رو میزنه.
این هم که میگن بازی اولشه بعد عادت میکنید و چند ماه دیگه میگید عالی شده! عادت به چی میکنیم؟ به این نوع بازی!! این درست شدن نیست! عادت کردن و از رو ناچاری کنار اومدن با بازیه8-| دیگه هرچی هست میسازی باهاش دیگه.یا باید باهاش کنار بیای یا بذاری کنار:-sآپدیت های بعدی بیاد ببینیم چی میشه...

mahdi007

کاربر سایت
Dec 15, 2007
748
نام
میگن داش میتی
دوست عزیز بازی مشکل داره، مشکلاتش هم کم نیستن. تقریباً اکثر فیفا بازها هم از بازی ناراضیند. البته خوش به حال شما که فکر میکنی بازی نقص نداره، ولی به نظر من و خیلی از دوستایی که هر روز دارن این بازی رو آنلاین و آفلاین انجام میدن مشکلاتش خیلی زیاده.

بحث PES رو هم وسط نکشونید، اکثر کسایی که دارن از بازی بد میگن مدت هاست PES بازی نکردن و قصد هم ندارن برن سراغش، فقط واقع بینانه بازی رو نقد میکنن و میدونن که مشکل داره.

کاملا موافقم با نظرت من هم احساستی برخورد کردم با بازی .مطمعنن بازی مشکل داره اون نه مشکل کوچیک بلکه یه فاجعه در گیم پلی شاهد هستیم .واقعا جای تاسف داره این همه انتظار اخرش این بدن تهویلت .یارو از در دروازه میدوه میاد توپ میکونه تو کو... هر بازی میکنی از جای که بازیت پیشرفت کنه پسرفت میکنی واقعا عبارت فاجعه برای این بازی لقت ناچیزیست بچها توصیه میکنم از بازی انلاین دست بردارید و گرنه در از جون ناراحتی قلبی یا عصبی میگرید.گر چه فکر نمیکنم این شاهکار ea تر با پچ حل بشه
منتظرم بینم ps چیکار میکنه .
فیفا۱۵ انلاین .بای بای:)

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
این مشکل دقیقه های اخر میپره بیرون دوباره برگشته !
تو سیزن دوبار DC شدم..
کسی این مشکل رو دازه؟:dozing:

من دارم! اصلا معلوم نیست چشه نت هم مشکل نداره اما میپره بیرون و یه باخت خوشگل برا آدم ثبت میشه! البته برا من دقیقه 20 اینا میپره بیرون!

aboots

کاربر سایت
Aug 24, 2014
232
مشکل اینجائه که سر گلرها آفلاین هم نمیشه بازی کرد :|
یعنی من که با فیفا بازی کردن آرامش خاطر میگیرم بعد دو دست اعصابم میریزه به هم8-|
برو goal keeper ability رو 100 کن.

- - -ویرایش - - -

منم بازی کردم
تو انلاین فاجعست ولی افلاینو باز میشه دست کاری کرد و لذت برد!
ما که فعلا تو اومدن اپدیت افلاین میزنیم.

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
برو goal keeper ability رو 100 کن.

فایده نداره. این جوری همه سوپرمن میشن و نمیشه گل زد. همین الان هم دروازه بانها تک به تک ها رو خیلی خیلی سخت گل میخرن، در عوض یه توپای خیلی ساده و عجیب و زاویه بسته رو گل میخورن. مشکل داره بازی، مشکلی نیست که با تغییر Sliderـها بشه درستش کرد.

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
فایده نداره. این جوری همه سوپرمن میشن و نمیشه گل زد. همین الان هم دروازه بانها تک به تک ها رو خیلی خیلی سخت گل میخرن، در عوض یه توپای خیلی ساده و عجیب و زاویه بسته رو گل میخورن. مشکل داره بازی، مشکلی نیست که با تغییر Sliderـها بشه درستش کرد.

دقیقا باگ بازی شوتای زاویه بسته است . تقریبا از 10 تا شوت زاویه بسته 9 تاشو میشه گل کرد . حتی از یه زوایایی میشه زاویه بسته گل زد که آدم خودش خنده ش می گیره .

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,676
نام
N ! M A
این مشکل دقیقه های اخر میپره بیرون دوباره برگشته !
تو سیزن دوبار DC شدم..
کسی این مشکل رو دازه؟:dozing:

من دارم! اصلا معلوم نیست چشه نت هم مشکل نداره اما میپره بیرون و یه باخت خوشگل برا آدم ثبت میشه! البته برا من دقیقه 20 اینا میپره بیرون!
http://forum.bazicenter.com/thread87721/

HoSIs

کاربر سایت
Nov 18, 2012
929
نام
Hossein
نه باو . یادم دفعه اول که با دوستم 14 نسل هشتمی رو بازی کردیم به معنای تمام محوش شدیم . هر صحنه ی زیبایی می دیدیم یه ربع سرش حرف میزدیم و شبا میخواستیم زودتر صبح بشه بعد کتابخونه بپیچونیم بریم کلوپ :d
الان ولی اصلا اون حس فیفاهای چهار سال اخیرو نداره . بازی همش شده باگ . تا یک مدت دیگه هم اگر سازندها جمع نکنن باگها رو شاهد این خواهید بود که از هر 5 تا گل 4 تاش با باگ هست تو بخش انلاین چون یک عده فقط میخوان با باگ گل بزنن یکیش همین شروع مجدد که ...
این چندمین فیفایی هست که روی شروع مجدد میشه گل زد...البته من افراد خیلی کمی رو دیدم که این باگ رو بدونن ولی اگه طرفت بازی بلد باشه حتما استفاده میکنه...

HoSIs

کاربر سایت
Nov 18, 2012
929
نام
Hossein
بهتون پیشنهاد میکنم از تنظیمات DMZ مودمتون استفاده کنید تا بهتر بشه...برای من قبلا این مشکل سر PES13 و فیفا13 پیش اومد ولی با استفاده از DMZ مشکل خیلی کمتر شد و بعدش هم کلا رفع شد...همونطور که دوستمون گفت مشکل از پرتهای UDP هست...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر