FIFA 15

دقایقی پیش یک تیزر 11 ثانیه‌ای از بازی فیفا 15 منتشر شد که ما سوارز را تماشا می کنیم . این ویدئو در کانال یوتیوب EA منتشر شد.

fifa_15-2546073.jpg

480p
720p
1080p

آخرین ویرایش:

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,292
نام
Afshin
چمن بازی توی روز فوق العادس اما متاسفانه توی شب تمام چمنها کپی از همدیگه هستن برخلاف فیفا 14 که مثلا چمن شب اتحاد با سانتیاگو برنابیو تفاوت داشت و عین خودشون بود..واقعا مسخرس

اگه خیلی حس تکراری بودن بهت دست میده، میتونی Patternـه چمن رو از تنظیمات قبل از بازی تغییر بدی :D

دوستان سلام
آقا یه سئوال فوق آماتور !! این آپدیت 200 و خرده ای مگ رو از کجا باید انجام بدیم ؟!
من یه اسکواد دانلود و آپدیت تو صفحه اصلی منو بازی بود که انجام دادم و یه تعدادی تیم و بازیکن، اورال هاشون کم و زیاد شد؛ اما این پروسه کمتر از 30 ثانیه زمان برد و مطمئنا 200 و خرده ای مگا بایت رو دانلود نکرده
ممنون میشم راهنمایی کنید.

شما بازی رو که لانچ میکنید، اگه به اینترنت وصل باشید خودش شروع به آپدیت میکنه. تو بخش Notifications از قسمت Downloads قابل دیدنه.

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
اگه خیلی حس تکراری بودن بهت دست میده، میتونی Patternـه چمن رو از تنظیمات قبل از بازی تغییر بدی :D

شما بازی رو که لانچ میکنید، اگه به اینترنت وصل باشید خودش شروع به آپدیت میکنه. تو بخش Notifications از قسمت Downloads قابل دیدنه.
نه منظور من اصلا pattern چمنها نیست منظورم رنگ چمنهاست..دقیقا همه عین هم هستند و نکته بعدی اینکه رنگ تیره ای دارن حالا جالبتر اینکه وقتی هوا رو تو شب بارونی انتخاب کنید شفافیت و رنگ چمنهای شب بهتر میشه برعکس اینکه باید بدتر بشه..

Mir7anA

کاربر سایت
Oct 28, 2008
837
نام
Maj!D
به درخواست دوستان راهنمای تروفی Extra Effort رو اینجا میذارم:
قبل از هر چیز به تب Customise برید و تو قسمت Settings تو بخش Game Settings این تنظیمات رو انجام بدید:

CPU GAMEPLAY CUSTOMISATION
Sprint Speed CPU 0
Accerlation CPU 0
Shot Error 100
Pass Error 100
Shot Speed 0
Pass Speed 0
Goalkeeping Ability CPU 0
First Touch Control Error 100

USER GAMEPLAY CUSTOMISATION
Sprint Speed CPU 50
Accerlation CPU 50
Shot Error 0
Pass Error 0
Shot Speed 100
Pass Speed 50
First Touch Control Error 0

تو مرحله بعد یه بازی Kick off رو درجه سختی Beginner انجام بدید. توصیه میشه از رئال مادرید استفاده کنید و تیم حریف رو یه تیم تک ستاره از لیگ عربستان بردارید. ترکیب 1-5-4 رو انتخاب و تاکتیک Park the Bus رو فعال کنید و رونالدو رو بذارید نوک حمله. حالا تنها کاری که باید انجام بدید اینکه سعی کنید با رونالدو دروازه‌بان رو دریبل بزنید؛ لازم نیست از Skill Move استفاده کنید، آروم به دروازه‌بان نزدیک شید و با تغییر جهت سعی کنید رد بشید؛ دروازه‌بان باعث میشه بازیکن زمین بخوره بعد زمین خوردن سریع شوت رو بزنید، توپ که گل شه تروفی باز میشه. نکته آخر اینکه داشتن صبر و حوصله یادتون نره. :d

aboots

کاربر سایت
Aug 24, 2014
232
بازی کم کم دستتون میاد و ازش لذت میبرید
اگه تیمای 4 یا 4/5 ستاره بردارید لذت بازی خیلی بیشتر و بهتره
کلا بازی بهتر از 14 است.
اولاش شاید بزنه تو ذوقتون ولی کم کم عادت میکنید و دفاع دستتون میاد و حال میکنید با بازی

{DaRk kNiGhT}

کاربر سایت
Aug 8, 2010
59
نام
مEهRدAد
دوستان کسی بازی رو با psx دانلود کرده؟ تا اونجایی که میدونم اگر 3 گیگ دانلود کنیم میتونیم بازی کنیم الان من اگر 4 گیگ اول رو دان کنم و بعدش بریزم میتونم بازی کنم یا اینکه باید کاملا ریخته بشه؟

بله وقتی نزدیک 3 گیگش رو ریختید میتونید بازی کنید ولی فقط حالت kick off باز هست و عین دمو میمونه تا وقتی که بازی رو کامل بریزید.

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
619
نام
آرش
دادا من خودم از زمان PS2 ، PS3 و Xbox 360 با D-pad بازی میکردم . ( طبق عادتی که کرده بودم ) ولی دیگه فهمیدم واقعا فایده نداره . به قول دوستان چند جهت خاص رو میشه باهاش رفت .

ولی آنالوگ جای کار زیاد داره . حتی با آنالوگ میشه آروم دوید , ولی پد فقط یه حالت داره و کلا واسه بازی فیفا جواب نمیده . مطمئن باش

من خودم بعد از 1 ماه بازی کردن با آنالوگ عادت کردم . پیشنهاد میکنم فیفا رو با آنالوگ بازی کنید حتما .

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,853
نام
پدرام
بازی رو امروز گرفتم
از لیگ دسته دو انگلستان پورتموث رو گرفتم و کریر رو شروع کردم روی لجندری
اسلایدر دروازبانها رو روی 85 گذاشتم و تا الان هیچ مشکل خاصی با دروازبانها و سر زدن مهاجمین و ..... ندارم و خیلی خیلی حال کردم تا الان
فقط یه سوال فنی :
توی فیفا 14 وقتی داشت تکرار یه موقعیت خطرناک یا تکرار گل رو نشون میداد با زدن مربع بصورت دستی صحنه اهسته رو خودمون عقب و جلو کنیم ولی اینجا نمیدونم با چه دکمه ای میشه اینکار رو انجام داد؟؟؟

special_one

کاربر سایت
Aug 12, 2011
558
نام
navid
بچه ها کسی میدونه موقع کرنر یا ضربه آزاد چجوری میشه بازیکنایی که میان تو محوطه جریمه تا سر بزننو انتخاب کرد؟؟
مثلا رو کرنرا به جای اینکه بازیکنایی مثه جان تری یا گری کیهیل و ایوانوویچ بیان سر بزنن اسکار میاد تا سر بزنه..
میشه انتخاب کرد که مثلا تری و کیهیل بیان سر بزنن؟؟
خیلی رو اعصابه واقعا..

mahdi007

کاربر سایت
Dec 15, 2007
748
نام
میگن داش میتی
بچه ها کسی میدونه موقع کرنر یا ضربه آزاد چجوری میشه بازیکنایی که میان تو محوطه جریمه تا سر بزننو انتخاب کرد؟؟
مثلا رو کرنرا به جای اینکه بازیکنایی مثه جان تری یا گری کیهیل و ایوانوویچ بیان سر بزنن اسکار میاد تا سر بزنه..
میشه انتخاب کرد که مثلا تری و کیهیل بیان سر بزنن؟؟
خیلی رو اعصابه واقعا..
قبل این که کرنر بزنی انلاوگ سمت راست رو حرکت بده دوربین به حالت اول برمیگرده و میتونی بازیکن مورد نظر رو حرکت بدی و تو هر جای 18 میتونی کنترلش کنی.

دوستان یه سوال مهم من کریر رو با منچستر یونایتد شروع کردن چکار باید کرد اخر فصل که قرار داد تمام میشه بتونم به یه تیم دیگه مثلا میلان یا psg برم .؟؟؟؟ممنون خیلی برام مهمه.؟؟؟؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر