FIFA 15 - Ultimate Team | PS4

The Old Gamer

کاربر سایت
Feb 27, 2013
186
نام
AhmadReza
نگو این حرف دوست عزیز سوارز تو محوطه جریمه 95% هر جور بزنی میره تو گل!
بعد مسی به نظرم بهترین ST لالیگاست!
کسی تا حالا TOTS در آورده از پک؟
مسی :| 500k :| من جفتشو داشتم اما سوارز اذیت میکنه لش بودنش..اما گریزمان سرعتشم عالیه

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
اقا یه سوال با 5 یا 6 میلیون میشه تیم زیرو بست؟خود futhead قیمتارو بعضی اوقات درست نمیزنه میخوام تیم زیرو ببندم اگه میشه با این مقدار کوین بست که بریم سراغش:dفقط دیوید لوییز و تیاگو و الوز تیمو دارم بقیشو میخوام ببینم میشه یا نه
Barclays PL FIFA 15 Ultimate Team Squad | Futhead

real_401

کاربر سایت
Sep 10, 2011
54
دوستان دفاع خوب از لیگ برتر کی بخرم ؟ الان کمپانی ، کوشیلنی و فرتونگن دارم که به صورت چرخشی بازی میکنن ، این فرتونگن خیلی سوتیه لامصب :D اونووا هم خوبی ولی بعضی جا ها کم میاره

گلر رو کی پیشنهاد میکنید ؟ کورتوا رو گرفتم اینقدر تو 2 تا بازی اولش زاویه بسته خورد سری ردش کردم رفت ، دی خیا هم به هیچ توپی که تو زاویه مخالفش بزنن نه نمیگه :D الان بگوویچ دارم نسبت به اونا احساس میکنم بهتره ، فقط یه مشکلی داره وقتی میارمش جلو پشت مدافع ها رو جمع کنه شیک و مجلسی تو اکثر مواقع تو ازش رد میشه و مهاجم حریف میمونه و یه دروازه خالی :| ولی بازم نسبت به اون دو تا بهتره

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
دوستان دفاع خوب از لیگ برتر کی بخرم ؟ الان کمپانی ، کوشیلنی و فرتونگن دارم که به صورت چرخشی بازی میکنن ، این فرتونگن خیلی سوتیه لامصب :D اونووا هم خوبی ولی بعضی جا ها کم میاره

گلر رو کی پیشنهاد میکنید ؟ کورتوا رو گرفتم اینقدر تو 2 تا بازی اولش زاویه بسته خورد سری ردش کردم رفت ، دی خیا هم به هیچ توپی که تو زاویه مخالفش بزنن نه نمیگه :D الان بگوویچ دارم نسبت به اونا احساس میکنم بهتره ، فقط یه مشکلی داره وقتی میارمش جلو پشت مدافع ها رو جمع کنه شیک و مجلسی تو اکثر مواقع تو ازش رد میشه و مهاجم حریف میمونه و یه دروازه خالی :| ولی بازم نسبت به اون دو تا بهتره

لوریسو بگیر خیلی خوبه!البته همه دروازانا سوتی دارن ولی لوریس و ده خیا نسبتا بهترن.

maziyaar

کاربر سایت
Feb 7, 2015
413
نام
مازیار

کلا دخیا جز تک به تک گیریش خیلی ضعیفه داخل محوطه هرچی زاویه مخالف بزنی میخوره منم چند صفحه قبل گفتم...کورتوبا خوبه نسبتاً..عموما واکنش دروازه بانها ربطی به امار ارقامشون نداره بگیر نگیره :|

maziyaar

کاربر سایت
Feb 7, 2015
413
نام
مازیار
هیچ کسی بازیکن های TOTS که اومده رو نمیخره:d
قیمتا خیلی فضایی هست،مسخره است.....مخصوصا رو پلی استیشن واقعا حسرت بازیکنای خوب به دلمون موند :(...مینیموم مارکیزیو یکو سیصد :| خود شرکت سازنده میگه برید کویین بخرید با این قیمتاااااااااااااااااااا

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
تورنامنت Community Shield رو رفتم و تموم کردم 7هزارتا کوینز + پک دوازده تا یار گلد ریر داد . بعد 3 سال شانس بهم رو کرد گرت بیل در آوردم :D ولی نمیشه فروختش :D :| اما بازم خوبه :D

The Old Gamer

کاربر سایت
Feb 27, 2013
186
نام
AhmadReza
تورنامنت Community Shield رو رفتم و تموم کردم 7هزارتا کوینز + پک دوازده تا یار گلد ریر داد . بعد 3 سال شانس بهم رو کرد گرت بیل در آوردم :D ولی نمیشه فروختش :D :| اما بازم خوبه :D
یه لالیگا ببند..ارزششو داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر