FIFA 15 - Ultimate Team | PS4

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
اقا یه سوال با 5 یا 6 میلیون میشه تیم زیرو بست؟خود futhead قیمتارو بعضی اوقات درست نمیزنه میخوام تیم زیرو ببندم اگه میشه با این مقدار کوین بست که بریم سراغش:dفقط دیوید لوییز و تیاگو و الوز تیمو دارم بقیشو میخوام ببینم میشه یا نه
Barclays PL FIFA 15 Ultimate Team Squad | Futhead

کسی نمیدونه؟:|

amirezio2012

عضو جدید
Jul 29, 2012
181
نام
امیرحسین
فعلا دست نگه دارید کسی رو نخرید و میتونید بفروشید الان چون کسی نمیخره EA بهونه میاد دستش قیمتارو میکشه بایین من دیشب دمدمای ساعت ۳:۵۰ از بک دومم Meier 83 رو در اوردم ولی بعدش هرچی باز کردم چیزی نداد بک هم باز کردید بین ۳ تا ۴ :)

kanway

کاربر سایت
Aug 3, 2013
2,558
نام
پوریا
بازار چشه؟رونالدو رو نمیخرن اصلا رو پایین ترین قیمتم بای نو میزاری نمیخره کسی لول
فک کنم همه منتظرن قیمتا بیاد پایین :d
منم اینفورم کسرس و پیانیچ رو میزارم کسی نمیخره در حالی که سه روز پیش جفتشون با حداکثر قیمت فروخته میشدن!
کسی نمیدونه؟:|
این تیمه که دادی حداقلش تقریبا در میاد 5.700.000 حداکثرش تقریبا در میاد 8.500.000
حالا دیکه باید ببینی این بازیکنا رو با چه قیمتی میتونی بخری!

آخرین ویرایش:

BigWolf

Kings Never Die
کاربر سایت
Jun 19, 2014
240
نام
علیرضا
عجیبه ولی دنی آلوزو یازده هزارتا خریدم یکی بیست و یک هزار تا ازم خرید اصن در پوست خودم نمیگنجدیم :D از اون طرف رویس و مودریچ رو گذاشتم پایین ترین قیمت دست نمیزنن بهش :|

fifa13cup

کاربر سایت
Jul 29, 2013
35
سلام بچه ها این پک های که داخل کاپ جایزه میده نمیشه بازیکناش رو فروخت یعنی تمام پک های که تو بخش التیمیت برنده بشی نمیشه فروخت یا نه فقط همین کاپ های که تازگی گذاشته اینطوری هستش

JAVAD20

کاربر سایت
Dec 20, 2012
555
نام
Javad
سلام بچه ها این پک های که داخل کاپ جایزه میده نمیشه بازیکناش رو فروخت یعنی تمام پک های که تو بخش التیمیت برنده بشی نمیشه فروخت یا نه فقط همین کاپ های که تازگی گذاشته اینطوری هستش
همه اینجوریه ، پک مجانی هم که بعضی مواقع میده رو هم نمیشه فروخت !
پک هایی که تو تورنومنت میگیرین نگه دارین وقتی TOTS یه لیگ خوب مثل لالیگا اومد باز کنین . من الان 4 تا دارم :d

maziyaar

کاربر سایت
Feb 7, 2015
413
نام
مازیار
اصلا بازیکنا فروش نمیرن :|

اقا این الوز دروازبان برزیلی اینفرم 83 اش چطوره؟؟؟من لیگ ایتالیا دارم سمیر دروازبان اینتر عالیه ولی یه عیب بزرگ داره که گل 40 50 متری زیاد میخوره!! یعنی کلا رو شش قدم هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر