FIFA 15 - Ultimate Team | PS4

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
قیمتا کی قراره بیاد پایین؟
هیشکی از تیمم فروش نمیره لااقل کوین جمع کنم قیمتا اومد پایین یه چی بخرم:|

- - -ویرایش - - -

اصلا بازیکنا فروش نمیرن :|

اقا این الوز دروازبان برزیلی اینفرم 83 اش چطوره؟؟؟من لیگ ایتالیا دارم سمیر دروازبان اینتر عالیه ولی یه عیب بزرگ داره که گل 40 50 متری زیاد میخوره!! یعنی کلا رو شش قدم هست

جزو چندتا دروازه خفن فیفاست اصلا گل نمیخوره!83شو یه هفتس خریدم نهایت 4-5 تا گل خورده باشم لامصب تک به تک زاویه بسته شوت از راه دور همرو میگیره:d

xbox0ne

کاربر سایت
Jul 29, 2014
491
نام
علی
دوستان قیمت بازیکن های معمولی تو پایینترین سطحشه به طوری که ویدال و کاندروا و مارکیزیو هر سه با استایل هانتر خریدم 4500 کوین.
لیجند ها هم مفت مفت.
ای خدا کوین موین نداریم یه چند تا بازیکن خوب بخریم:-s

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
931
من ديروز رفتم يه بوتيك لباس ديدم يكي داره مثل هلو و راحت فيفا سيزن ميره البته با ٤...گفت نام ٨ مگه.الان چند درصد ايرانيا ميتون سيزن برن با ٤؟

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
من ديروز رفتم يه بوتيك لباس ديدم يكي داره مثل هلو و راحت فيفا سيزن ميره البته با ٤...گفت نام ٨ مگه.الان چند درصد ايرانيا ميتون سيزن برن با ٤؟

سیزن 4 چیه همه سیزن 1 هستن بچه ها:d

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad

سلام. اگه منظور ارور Nat Type هست نه واسه هیچ PS4 داری به طور همیشگی هست. در کل فور دارم من و تو سیزن مشکلی ندارم.

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
این قیمتا کی میاد پایین؟؟؟ مارکت چرا اینجوریه؟؟؟؟؟:| رسما هیشکی نمیخره :|

از این پایین ترم مگه قراره بیاد؟بدجور ضرر دادم ای کاش اون موقع که هیچ بازیکنی تو بازار نبود بازیکنامو میفروختم قشنگ بالای 10 میلیون سود میکردم:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر