FIFA 15 - Ultimate Team | PS4

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
آپگریدا مثل سال قبل باشه باید دو هفته دیگه بیاد و به احتمال زیاد دو سری کمتر نیست چون هر بار ملت کلی پک باز میکنن و سودش تو جیب شرکت میره.فکر نکنم یک سری بشه.
چهارشنبه هم نمیدن اینجور چیزا رو یکشنبه ها میدن اکثرا.من حدس میزنم دقیقا دو هفته دیگه در چنین روزی پک اول میاد.:D
پک بعد چند روز بعدش میاد؟

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
619
نام
آرش
از الان دنبالش نباش ایشالله اخر فصل

پس مارکت کرش هم هیچ ..

خوب دوستان ممنون میشم سایت معتبر خرید سکه پ.خ کنید واسم . یه 500 تا حداقل بخرم آگوئرو و دیماریا رو اضافه کنم به تیمم :D

JAVAD20

کاربر سایت
Dec 20, 2012
555
نام
Javad
troll_football_image_38aa18051c596f085af439ea2507ea7f.jpg

چه شود !! :laughing:\m/

amirezio2012

عضو جدید
Jul 29, 2012
181
نام
امیرحسین

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
مثل اينكه خبري از ارزوني نيست بازيكنامونو فروختيم داره بدتر ميشه، فكر كنم التيميت افتاده دست ايران كه تورم داره اينجوري ميره بالا :-D

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
مثل اينكه خبري از ارزوني نيست بازيكنامونو فروختيم داره بدتر ميشه، فكر كنم التيميت افتاده دست ايران كه تورم داره اينجوري ميره بالا :-D
منم اگوئرو با دیماریا و رد کردم رفت الان دیگه نمیتونم بخرمشون
چیکار کنیم ؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
منم اگوئرو با دیماریا و رد کردم رفت الان دیگه نمیتونم بخرمشون
چیکار کنیم ؟
یه چند روزی صبر کن شاید یه فرجی شد گرچه شک دارم همه سکه خریدن همه پولدارن توز اینفورم دومش شده2.500میلیون

JAVAD20

کاربر سایت
Dec 20, 2012
555
نام
Javad
ولنتاین کی هست؟من چرا رابطه ولنتاین با ارزون شدن قیمتهارو نمیفهمم؟
14 February . روز ولنتاین EA کلی پک میده که همه بازیکن هاشون رو میفروشن تا پک وا کنن قیمت ها هم پایین میاد . ولی امسال بعید میدونم زیاد قیمت ها افت کنه

amirezio2012

عضو جدید
Jul 29, 2012
181
نام
امیرحسین
این EA مارو مسخره کرد قرار بود 1 ژانویه اپدیت بشن بازیکنا که نشد الان یکسری باگ وحشتناک بد داره و بازی بالانس نیست هیچ کاری نمیکنه و نشستن فقط دارن میخورن همینطوری پیش بره بازی میفته دست عربا با روسا گند میزنن به قیمتا و ...

متاسفانه یکی از دلایلی که EA هیچ غلطی نمیکنه اینه که رقیب جدی نداره واسه این بازی از همه مهمتر هم بخش FUT امیدوارم یه شرکتی یه حرکتی چیزی بزنه تا ما از دست این شرکت پول پرست راحت بشیم .

xmehr

کاربر سایت
Sep 11, 2010
95
این EA مارو مسخره کرد قرار بود 1 ژانویه اپدیت بشن بازیکنا که نشد

از اول هم قرار نبود 1 ژانویه بازیکنها آپدیت بشن . اپدیت بازیکنها مثل پارسال تو زمان خودش انجام میشه شما برو تاپیک پارسال رو هم ببین متوجه میشی که زمانش تو اواسط فبریه بود .

این هم تایم پارسال حالا شما کجا دیدی که 1 ژانویه آپدیت میشن رو ممنون میشم لینک بدید .

+
کسانی که بازیکن اینفورم خریدن سود خوبی کردند و میکنند . لاکاتزه 200k بود الان شده 1800k ایسکو 50k بود الان 400k شده و ...

تو آپدیت بازیکنها هم ایسکو و سانچز و لاکاتزه و ده خیا به احتمال زیاد آپگرید میشن و قیمتهاشون دو برابر میشه.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر