FIFA 15 - Ultimate Team | PS4

امسال عجب سال عجیب غریبی بود برای ما التیمیت بازا! :دی همه منتظر ToTY و پایین اومدن قیمتا بودیم که با عکس قضیه مواجه شدیم! درست تو زمانی که قیمت های باید افت شدید می‌کرد، سیر صعودی گرفت. اون موقع 2.9 میلیون coin داشتم، الآن به لطف بی در و پیکر شدن market، حدود 12 میلیون دارم! :دی خلاصه از زمانی که قیمتا داره بالا می‌ره، کلی تیم عوض کردم و تمام بازیکن های خوب رو هم داشتم، به غیر از Ronaldo! :دی که دیروز به طرز عجیبی قیمتش افت کرد و رسید به 7.5 میلیون و منم از دست ندادمش. می‌تونم بگم بهترین بازیکنی بوده که من ازش تو FUT استفاده کردم. حتی نسبت به Messi هم بهتر بود برای من. (البته Messi هم برتری‌هایی مثل قدرت dribbling محشر داشت و یک کاشته زن تمام عیار بود.) اون قدر Long Shot هاش خوبه که اصلا نیازی نیست برای گل زدن نزدیک محوطه جریمه بشم! 15 بازی/40 گل آمار من با رونالدو بوده و به لطفش تونستم از دیروز، 2 بار division 1 رو ببرم. :دی این هم تیم فعلی بنده، که به شدت ازش راضی هستم! :دی

پ.ن: De Gea!!! عالیه. می‌تونم به راحتی بگم برای من از ToTY Neur هم بهتر نبوده باشه بدتر نبوده! البته SIFـش که جای خود دارد! غول بی شاخ و دمی بود! امیدوارم upgrade و هیولاتر بشه! :دی

آخرین ویرایش:
پ.ن: De Gea!!! عالیه. می‌تونم به راحتی بگم برای من از ToTY Neur هم بهتر نبوده باشه بدتر نبوده! البته SIFـش که جای خود دارد! غول بی شاخ و دمی بود! امیدوارم upgrade و هیولاتر بشه! :دی
رفلکس و دایوش خیلی بیشتر از نویر و بقیه هست دخآ به جز اینکه دروازه رو بیمه میکنه خیلی به درد دلالی میخوره !! :d

جالبه خیلی از کسایی که دخئا داشتن ازش راضی بودن ولی من داشتم پیرمو درآورد :d

تو هربازی دو سه تا گل میخوردم وقتی دخئا داشتم!

رفتم هاوارد رو خریدم لامصب تک به تک گل نمیخوره واقعا عالیه ولی تو دفع کردن توپا یه کمی مشکل داره

رفلکس و دایوش خیلی بیشتر از نویر و بقیه هست دخآ به جز اینکه دروازه رو بیمه میکنه خیلی به درد دلالی میخوره !! :d

دوست عزیز یعنی به نظره شما از کورتوآ هم بهتره یا نه ؟؟؟

من الان کورتوآ رو دارم ازش راضیم تقریبا ولی اگه میگید بهتره که دخآ رو بگیرم

نظرتون چیه ؟؟

کورتوا خوبه ولی بعضی جاها انگار داره مرغ میگیره ...شاید خواستن دقیقا مثل واقعیت درش بیارن !چون در کل سرعتش کمه.. بعضی موقعه توپای مفتی رو گل میخوره ولی به خاطر قدش میرزه و در حالت عادی نسبت به بقیه بهتره یعنی نسبت به کارت های معمولی گلر های BPL
د خیا 85 ولی به نظرم از کورتوا خیلی بهتره
الان دارمش و کاملا مشخصه
لیوریس 86 هم اصلا ارزش نداره نسبت به قیمتش ...باز د خیا 84 خیلی ازش بهتره ..
د خیا فقط ضعفش پرتاب دستشه که فک کنم با آپگرید 2 تا بش اضافه شه که دیگه حله

کورتوا خوبه ولی بعضی جاها انگار داره مرغ میگیره ...شاید خواستن دقیقا مثل واقعیت درش بیارن !چون در کل سرعتش کمه.. بعضی موقعه توپای مفتی رو گل میخوره ولی به خاطر قدش میرزه و در حالت عادی نسبت به بقیه بهتره یعنی نسبت به کارت های معمولی گلر های BPL
د خیا 85 ولی به نظرم از کورتوا خیلی بهتره
الان دارمش و کاملا مشخصه
لیوریس 86 هم اصلا ارزش نداره نسبت به قیمتش ...باز د خیا 84 خیلی ازش بهتره ..
د خیا فقط ضعفش پرتاب دستشه که فک کنم با آپگرید 2 تا بش اضافه شه که دیگه حله
اگه منظورت هندینگه که اون پرتاب دست نیست :d
بعد اپدیت این هندانویچ شده واکاشیزوما خیلی عالی شده اصلا گل نمیخوره تک به تک میگیره شوت میگیره پرتاباشم بلنده کلا یه گلر کامله:d
ولی قبل اپدیت خیلی سوتی میداد به طوری که مجبور شده بودم بوفونی که غیر تک به تک در تمام قسمتها ضعیفه رو بذارم دروازه و هر بازی منو زجر بده ولی بعد اپدیت هندانویچ شده سوپر من:d

آقا من CHM تیم 100 هه.99% بازیکنا آلمانین. اما بعضی بازی ها با اینکه CON همه بازیکنا 100 هه اما انگار جون ندارن.توپ رو نمیتونن بچرخونن. در کل بعد از آپدیت ها بهترین ترکیب چیه که توپ رو خوب بچرخونی تو زمین و دفاع کمتر سوتی بده.
سوال دوم اینکه چطور یه بازیکن رو آپگرید کنم که برای همیشه اون آپگرید روش انجام بشه و اورش بیاد بالا؟

آقا من CHM تیم 100 هه.99% بازیکنا آلمانین. اما بعضی بازی ها با اینکه CON همه بازیکنا 100 هه اما انگار جون ندارن.توپ رو نمیتونن بچرخونن. در کل بعد از آپدیت ها بهترین ترکیب چیه که توپ رو خوب بچرخونی تو زمین و دفاع کمتر سوتی بده.
سوال دوم اینکه چطور یه بازیکن رو آپگرید کنم که برای همیشه اون آپگرید روش انجام بشه و اورش بیاد بالا؟
جون ندارن بخاطر فیتنس هست یا بذارتشون ذخیره یا روشون فیتنس بزن
اپگرید هم دست ما نیست البته میشه یه بازی با ایتیم های تمرین زیادشون کرد ولی بعد یه بازی دوباره مثه سابق میشن برای استفاده از بازیکنای اپگرید شده باید بری از توی ترد بخریتشون رنگاشونم ابی مشکی و نارنجی هستن فعلا

دوست عزیز یعنی به نظره شما از کورتوآ هم بهتره یا نه ؟؟؟

من الان کورتوآ رو دارم ازش راضیم تقریبا ولی اگه میگید بهتره که دخآ رو بگیرم

نظرتون چیه ؟؟
نسبت به قیمت میگم دخـآ به همشون می ارزه ولی اگه کورتوآ رو داری نفروش که دخآ رو بخری
---------------------------------
این فیتنس های طلایی پر رنگ نسبت به کم رنگشون چقدر تفاوت دارن؟آخه من یه مدت فقط فیتنس های طلایی کم رنگ رو میگرفتم بازیکنام کلا حال نداشتن :| مال همون بود یا مشکل جای دیگه ایه؟

نسبت به قیمت میگم دخـآ به همشون می ارزه ولی اگه کورتوآ رو داری نفروش که دخآ رو بخری
---------------------------------
این فیتنس های طلایی پر رنگ نسبت به کم رنگشون چقدر تفاوت دارن؟آخه من یه مدت فقط فیتنس های طلایی کم رنگ رو میگرفتم بازیکنام کلا حال نداشتن :| مال همون بود یا مشکل جای دیگه ایه؟
اونا 20% به کل تیم اضافه میکنن باید روی تیم بزنی 20تا به همشون اضافه میشه ولی کم رنگها فقط برای یه بازیکن بکار میره اونم 60تا

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or