FIFA 14 l PS3

badcompany

کاربر سایت
Sep 15, 2009
277
@Sina R
در رابطه با تفاوت بازیکنا در پاس توی عمق انداختن، نمی دونم شاید حق با شما باشه. چون من فقط با دورتموند و بایرن بازی کردم . شاید دورتموند را خیلی قوی ساختن که اینطوریه.
در رابطه با جلو کشیدن اتوماتیک، به نظرم اگه قراره که فیفا به واقعیت نزدیک بشه، باید وقتی بازی شروع می شه نحوه جایگیری دفاع و اینکه چقدر جلو بکشن و اینا نرمال باشه مثل واقعیت، مگر تیم هایی که کلا ساختار تیمیشون طوری هست که فضا بین دفاعها تا دورازه زیاده مثل بایرن. نه اینکه من وارد بازی که می شم تازه یه چیزایی را تنظیم کنم که بشه نرمال و دفاعام سر جاشون بمونن. از نظر پرس هم رو حالت نرمال، مثلا بارسا و بایرن جز تیمهایی هستن که تو واقعیت تا توپ را از دست میدن از جلو پرس می کنن. ولی دیگه بقیه تیم ها که چنین حالتی ندارن، من مقابل هر تیمی بازی می کنم می ببینم که وقتی توپ را تو زمین من از دست می دن، سریع شروع می کنن پرس کردن، یعنی دو تا دونه پاس بخوای تو دفاع بدی می بینی که یارهای حریف چسبیدن به بازیکنات. و این کاملا مشخصه که به صورت اتوماتیک انجام می شه و اون شخصی که داری باهاش بازی می کنی زیاد نقشی تو این قضیه نداره.
عملا تو این فیفا دیگه خیلی نمی شه مالکیت توپ را داشت و روی حریف فشار آورد، چون وقتی کم کم فضا را کوچیک کنی و تیم حریف را تحت فشار قرار بدی، یه جا که اشتباه کنی و توپ را لو بدی، حریف یه پاس تو عمق می ده پشت دفاع و مهاجمش تک به تک می شه.
تو یکی از این بازیها به یه صحنه جالب برخوردم. تو دفاع بودم با هوملس پاس دادم سوبوتیچ بعد دیدم هوملس شروع کرد دویدن، همینطوری ادامه داد یه دفعه دیدم رسید به خط حمله. بعد قبل اینکه بره تو آفساید یه پاس بلند دادم بهش، دیدم با دروازه بان تک به تک شد. البته یادم نیست گل شد یا نه ولی خیلی حرکت باحالی بود. یه لحظه حس کرد که باید بره گل بزنه.:d

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
پس از چند ساعتی که امروز ردم واقعا به این نکته پی بردم که بازی هرچه از لحاظ گیم پلی خوب شده ولی انگار دو پای اومدن رو هوش داوراش

rango1042

کاربر سایت
Jul 24, 2012
335
نام
عبداله
پس از چند ساعتی که امروز زدم واقعا به این نکته پی بردم که بازی هرچه از لحاظ گیم پلی خوب شده ولی انگار دو پای اومدن رو هوش داوراش

نکته رو اعصاب فقط آوانتاژ ندادن هاشه . بقیه قسمت های داوریش از 13 بهتر شده .

- - -ویرایش - - -

لطف داری
گل به خودیمو داشتی؟=))
دیروز نتم قطع شد بیا بازم بزنیم

- - -ویرایش - - -

من همیشه میخوام 5 دفاعه بازی کنم ولی آخه یکی بهم گفت 5 دفاع واسه نوب هاست منم گزاشتمش کنار:d

5 دفاعه بازی کنم دفاعم باز نمیشه ولی عذاب وجدان میگیرم:d

میدونی چی بود جریان ؟ یه بازی قبل از تو بایرن ورداشته بودم تو سیزن .. با 424 .. دقیقه 40 پنج هیچ افتادم جلو طرف رفت بیرون از بازی .
دیگه جو گیر شده بودم که اومدم رو تو هم تست کنم دیدم E ! همینطوری دارم گل میخورم ! بعد گل سوم دیگه اومدم رو 4132 .. که داشتم بازی رو برمیگردوندم که نتت قطع شد شوربختانه :d . با 4 دفاع هم عالی بودی .. همون شکلی ادامه بده :d

دیویژن 2 کسی رسیده یا نه ؟! :d نبووود ؟!

Barcayist

کاربر سایت
Feb 7, 2012
619
اگه بازيكنا با همون سرعتى كه ميرن توپ رو بر ميدارن تا اوت دستى بندازن هم ميدويدن عالى ميشد!! :دى
توپ ميره بيرون دفاع آخرم بدو بدو ميره اوت بندازه يكى نيست بگه اگه توپ لو بره كى جات دفاع ميكنه!!
فوتبال واقعى كه نيست كسى جاش رو پر كنه ماشالله همه دنيا هم كه على اصغرى سانتر ميكنن اينم سرجاش نيست توپ هم مستقيم ميره تو گل!!

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
اگه بازيكنا با همون سرعتى كه ميرن توپ رو بر ميدارن تا اوت دستى بندازن هم ميدويدن عالى ميشد!! :دى
توپ ميره بيرون دفاع آخرم بدو بدو ميره اوت بندازه يكى نيست بگه اگه توپ لو بره كى جات دفاع ميكنه!!
فوتبال واقعى كه نيست كسى جاش رو پر كنه ماشالله همه دنيا هم كه على اصغرى سانتر ميكنن اينم سرجاش نيست توپ هم مستقيم ميره تو گل!!
ايا ميدانيد فيفا14 نسل بعد داراي توپ جمع كن هست و توپ جمع كنها بلافاصله توپ رو به بازيكنها ميدن؟;;)

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,427
یکی مارو روشن کنه این چطوری میشه خوب دفاع کرد:|
اتوبان شدیم هر کی میاد دریبل میزنه میره
چطوری؟
خیلی وقته فوتبال بازی نکردم یه 8 ماهی میشه

AMIN_i7

کاربر سایت
Mar 26, 2010
51
دوستان روی سانترها چکار کنم؟حمله میکنم زمینی و به هزار بدبختی گل میزنم و بعد دو تا سانتر مسخره رو دروازه میشه و دوتا میخورم!؟؟؟

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
582
نام
فرشاد
آقا یکی خواهشا این سوال رو جواب بده
این بخش Edit Player دقیقا کجاست؟
من کل منو هاش رو گشتم ولی هیج جایی نبود!

الان جلوی ps نیستم ممکنه دقیق نباشه اما اینجا برو شما من دیدمش
از منو فیفا برو روی تب customize از اونجا برو edit teams بعد اونجا بری edit player هست;)

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
دوستان شما هم career mode رو ميريد خيلي گير ميكنه؟؟؟
سرعت انتخاب تو منو و اينا خيلي پايينه گاهي اوقات يه بار چپ رو ميزنم دو بار ميره
اصلا باعث ميشه ادم خسته بشه
مال شما هم اينطوريه؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

PHOENIX47

کاربر سایت
Jan 3, 2010
376
نام
سیامک
دوستان شما هم career mode رو ميريد خيلي گير ميكنه؟؟؟
سرعت انتخاب تو منو و اينا خيلي پايينه گاهي اوقات يه بار چپ رو ميزنم دو بار ميره
اصلا باعث ميشه ادم خسته بشه
مال شما هم اينطوريه؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

بله متاسفانه سرعت چرخش بین منو ها در کریر مود پایین و رو اعصابه ، واسه ی خود من منو ی کریر 13 راحت تر بود:)
دوستان وقتی می خوام کریر رو شروع کنم نوع squad رو میزارم روی download squads ولی 1 ساعت رو نوار دانلود می مونه و 1 بایت هم دانلود نمی کنه:( مشکل چیه؟؟

PHOENIX47

کاربر سایت
Jan 3, 2010
376
نام
سیامک
دوستانی که مثل من کپی خور هستن فعلا باید دور آنلاین و آپدیت squad رو خط بکشن چون امروز فریمور 4.50 اومده و تا آپدیت نکنی اجاره ی sign in نمیده:( فعلا تا cfw جدید بیاد که بشه به psn وصل شد فک کنم باید با آفلاین سر کرد

I_LOVE_IRAN

کاربر سایت
Aug 26, 2013
93
نام
آرین
نکته رو اعصاب فقط آوانتاژ ندادن هاشه . بقیه قسمت های داوریش از 13 بهتر شده .

- - -ویرایش - - -

میدونی چی بود جریان ؟ یه بازی قبل از تو بایرن ورداشته بودم تو سیزن .. با 424 .. دقیقه 40 پنج هیچ افتادم جلو طرف رفت بیرون از بازی .
دیگه جو گیر شده بودم که اومدم رو تو هم تست کنم دیدم E ! همینطوری دارم گل میخورم ! بعد گل سوم دیگه اومدم رو 4132 .. که داشتم بازی رو برمیگردوندم که نتت قطع شد شوربختانه :d . با 4 دفاع هم عالی بودی .. همون شکلی ادامه بده :d

دیویژن 2 کسی رسیده یا نه ؟! :d نبووود ؟!
من سیسن بازی نیمکنم
ULTIMATE TEAM حالش خیلی بیشتره
من یا نمی بازم یا اگه ببیازم خیلی بد میبازم یا خیلی بد میبرم حد وسط نداره:d(البته تو آنلاین)
شما که استادی بیا اولتیمیت همرو درو کن;)
FIWC = fifa interactive world cup هم امسال خیلی بهتر شده ، هر ماه یک نفر که حداقل تعداد بازی هاش 30 تا باشه میانگین برد میگیرن بهترینش میره GRAND FINAL ، این از همه چی مهم تره اگه بشه فتحش کرد:d
رسماً جی تی ای رو گزاشتم کنار:d

آخرین ویرایش:

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,240
نام
فراز
دوستان من یه مشکلی دارم با کنترلر دستم فکر کنم بعضی از دوستان هم داشته باشن این بعضی اوقات دارم بازی میکنم یهو تاکتیک عوض میکنه من مجبور میشم هی دوباره تنظیمش کنم با دسته قبلیم هم این مشکل داشتم اینم بعد از چندین ما دوباره اینطوری شد راهی نداره بشه درستش کرد خیلی رو اعصابه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر