FIFA 14 l PS3

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,522
نام
امین
مشکل یووه اینه هافبک های چپ و راست سرعتی نداره ... خودت در مورد لیخشتینر حرف خوبی زدی و به نظر من لیخ بیرون بزار و سیمونه پپه اونجا بزار مطمئن باش نتیجه میگیری چون سرعت فوق العاده ای داره و توی دفاع هم بد نیست

سمت چپ هم اساموا که سرعتش بالا نیست و فقط به لطف پاس های پیرلو و فضایی که براش ایجاد میکنه بعضی وقتا میتونم ازش استفاده کنم اما روی نیمکت گزینه ای براش جانشینیش وجود نداره بره همین اونو داخل میذارم

توز فوق العادس و از همه مهمتر توی اپدیت جدید پوگبا شده 83 !

هنوز دو دلم که اونو داخل بزارم یا مارکیزیو ... تاثیر پوگبا بیشتره اما ترجیح میدم نیمه دوم تعویض اصلیم باشه ...

از بین یورنته و ووچینیچ هم من اوایل بازی ووچینیچ میارم اما 20 دقیقه اخر یورنته میارم ...
پسر لیشتشنایدر رو عالی ساختن و جای بحثی نداره تو یووه .. اوه اوه پپه یه افتضاح کامله هم تو 13 هم تو 14 .. اگه دقت کنی بالها یا همون پیستونها تو دفاع هم باید عملکرد خوبی داشته باشن که اگه پپه رو بازی بدی کلن راست میشه اتوبان!
تعجب میکنم از اساموا ناراضی هستی چون هم استامیناش بالاست هم بدنش هم سرعت خوبی داره(81) و بنظرم عالیه سانتر و شوت های خوبی هم میشه باهاش زد.
متاسفانه مارکیزو رو یه کتک خور کامل ساختن و با توجه به اینکه پیرلو هم بدنی ضعیفه حتمن باید کنارش پوگبا بازی کنه تا درگیری های وسط زمینو کلن ندی به حریف!
یورنته بنظرم بیشتر بدرد شیوه 3 مهاجمه بخوره تا 2 مهاجم چون تو حرکات ترکیبی 2 نفره واقعن به نسبت میرکو ضعف داره.
در کل ویوا یووه :x

Barcayist

کاربر سایت
Feb 7, 2012
619
مثله اینکه کسی اینجا کسیو نشناسه اصلا" چونر هم حسابش نمیکنند و جوابشو نمیدن خیلی جالبه
اگه جواب بدید والا چیزی کم نمیشه ازتون .تازه جواب بدید لایک هم گیرتون میاد
++++++++++++++++++
قسمت تورنمنت و کاپ کجا برم هر چی گشتم نیست
ممنون

- - -ویرایش - - -

باور کن کنسولم بن هست وگرنه ادد میکردم
فکر کنم اینجا رسمه کسی ادد نکنه باید خودت اددشون کنی .این برام ثابت شدس که میگم جدی میگم

سلام حالا چرا اينقدر عصبى هستى!!؟ :دى
كسى دنبال لايك نيست!!!
همه يا سرگرم بازى ان يا دارن GTA ميزنن!!
براى دفاع كردن تحت هيچ شرايطى دفاعت رو نيار جلو سعى كن با هافبكهات توپ رو بگيرى و هيچوقت سعى نكن دو سه نفره حمله كنى به بازيكن صاحب توپ براى گرفتن توپ! اينو بدون كه صبر و حوصله و عجول بازى نكردن باعث ميشه خيلى تصميمات بهترى بگيرى!
حرف دومت صحيحه خيلى كم پيش مياد اينجا كسى يه نفر ديگه رو اد كنه مگر اينكه خودش تو PSN درخواست بده!

آخرین ویرایش:

pouyan78

کاربر سایت
Apr 18, 2013
81
دوستان من الان یک روزه انلاین بازی شروع کردم.
من head to head بازی میکنم ولی هرکاری میکنم بازیکنا منتقل نشدن مثل بیل و اینا چکار کنم؟با تشکر

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
پسر لیشتشنایدر رو عالی ساختن و جای بحثی نداره تو یووه .. اوه اوه پپه یه افتضاح کامله هم تو 13 هم تو 14 .. اگه دقت کنی بالها یا همون پیستونها تو دفاع هم باید عملکرد خوبی داشته باشن که اگه پپه رو بازی بدی کلن راست میشه اتوبان!
تعجب میکنم از اساموا ناراضی هستی چون هم استامیناش بالاست هم بدنش هم سرعت خوبی داره(81) و بنظرم عالیه سانتر و شوت های خوبی هم میشه باهاش زد.
متاسفانه مارکیزو رو یه کتک خور کامل ساختن و با توجه به اینکه پیرلو هم بدنی ضعیفه حتمن باید کنارش پوگبا بازی کنه تا درگیری های وسط زمینو کلن ندی به حریف!
یورنته بنظرم بیشتر بدرد شیوه 3 مهاجمه بخوره تا 2 مهاجم چون تو حرکات ترکیبی 2 نفره واقعن به نسبت میرکو ضعف داره.
در کل ویوا یووه :x

امیر شما انلاین بازی میکنی ؟ ببین من راستش توی کریر لیخ همیشه داخل میزارم چون CPU معقولانه بازی میکنه و لازم نیست حتما بازیکنت یه سرعت تخیلی داشته باشه اما جلو بچه ها توی انلاین واقعا سرعت پایین لیخ و اساموا اذیتم میکنه

اون چیزهایی که گفتید در مورد اساموا درسته اما الان من با سرعت 81 چطوری یکی مثل اباته رد کنم ؟ :D با لیخ چطوری امثال مارسلو و البا رد کنم ؟ یه بخشی به قدرت بدنی بر میگرده اما برای بالهای کناری باید حداقل سرعت 85 باشه که این دوتا اصلا اینو ندارن

بعد سرعت یه بحثه قدرت استارت هم یه بحث ! قدرت استارت زدن لیخ خیلی پایینه گول اون سرعتش که فکر کنم 83 باشه نخورید نصف کار اینه بازیکن استارت خوبی بزنه نصف دیگش به سرعتش برمیگرده لیخ استارتش فک کنم 77 باشه و همین خیلی ضربه میزنه

پپه من تا الان باهاش خیلی خوب بازی کردم بازیکنی که توی فیفا سرعتی باشه میشه یه جوری توی دفاع کناری ازش بازی گرفت ( البته توی خیلی از چیزا از لیخ ضعیفتره اما من برای هافبک راست فقط به یه بازیکن سرعتی نیاز داریم و اون سرعت دلخواه منو لیخ نداره )

بقیه حرفاتم کاملا درسته

یورنته سرعتش هم خیلی پایینه من یکی از دلایلی که دقیقه 75 میارمش اینه معمولا 15 دقیقه اخر تیمم هجومی میشه و روی دروازه حریفم و اینطوری میشه از قدرت سرزنیش استفاده کرد اما در کل میرکو خیلی بازیکن بهتر و نرم تری بحساب میاد و کارایی بیشتری داره

با کوالیارلا بازی نکردی ؟ توی سیستم 3 دفاعه اوگبونا وسط میزاری یا بونوچی ؟

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,433
سلام حالا چرا اينقدر عصبى هستى!!؟ :دى
كسى دنبال لايك نيست!!!
همه يا سرگرم بازى ان يا دارن GTA ميزنن!!
براى دفاع كردن تحت هيچ شرايطى دفاعت رو نيار جلو سعى كن با هافبكهات توپ رو بگيرى و هيچوقت سعى نكن دو سه نفره حمله كنى به بازيكن صاحب توپ براى گرفتن توپ! اينو بدون كه صبر و حوصله و عجول بازى نكردن باعث ميشه خيلى تصميمات بهترى بگيرى!
حرف دومت صحيحه خيلى كم پيش مياد اينجا كسى يه نفر ديگه رو اد كنه مگر اينكه خودش تو PSN درخواست بده!
عصبی نیستم دوست عزیز
چون برام پیش اومده که میگم .بعضیها طرفو نشناسن اصلا" جوابشو نمیدن
ممنون بابت جوابتون .اتفاقا" اینکارو میکنم ولی تو توپ گیری زیاد قوی نیستم یا اینکه کامپیوتر دیگه زیاد حرفه ای هست
فقط داداش یه چیزی این قسمت کاپ کجا برم هر جا میگردم نیست
ممنون

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,522
نام
امین
امیر شما انلاین بازی میکنی ؟ ببین من راستش توی کریر لیخ همیشه داخل میزارم چون CPU معقولانه بازی میکنه و لازم نیست حتما بازیکنت یه سرعت تخیلی داشته باشه اما جلو بچه ها توی انلاین واقعا سرعت پایین لیخ و اساموا اذیتم میکنه

اون چیزهایی که گفتید در مورد اساموا درسته اما الان من با سرعت 81 چطوری یکی مثل اباته رد کنم ؟ :D با لیخ چطوری امثال مارسلو و البا رد کنم ؟ یه بخشی به قدرت بدنی بر میگرده اما برای بالهای کناری باید حداقل سرعت 85 باشه که این دوتا اصلا اینو ندارن

بعد سرعت یه بحثه قدرت استارت هم یه بحث ! قدرت استارت زدن لیخ خیلی پایینه گول اون سرعتش که فکر کنم 83 باشه نخورید نصف کار اینه بازیکن استارت خوبی بزنه نصف دیگش به سرعتش برمیگرده لیخ استارتش فک کنم 77 باشه و همین خیلی ضربه میزنه

پپه من تا الان باهاش خیلی خوب بازی کردم بازیکنی که توی فیفا سرعتی باشه میشه یه جوری توی دفاع کناری ازش بازی گرفت ( البته توی خیلی از چیزا از لیخ ضعیفتره اما من برای هافبک راست فقط به یه بازیکن سرعتی نیاز داریم و اون سرعت دلخواه منو لیخ نداره )

بقیه حرفاتم کاملا درسته

یورنته سرعتش هم خیلی پایینه من یکی از دلایلی که دقیقه 75 میارمش اینه معمولا 15 دقیقه اخر تیمم هجومی میشه و روی دروازه حریفم و اینطوری میشه از قدرت سرزنیش استفاده کرد اما در کل میرکو خیلی بازیکن بهتر و نرم تری بحساب میاد و کارایی بیشتری داره

با کوالیارلا بازی نکردی ؟ توی سیستم 3 دفاعه اوگبونا وسط میزاری یا بونوچی ؟
نه فعلن فقط با دوستم بازی میکنم رو در رو .. هنوز نگرفتم بازیو ... خب درسته من تو یووه منظورمه با توجه به نفراتی که هست لیشت و اساموا بهتر از پپه و دیچله هستند.
ااتفاقن چون رفیقم میلانیه و اباته کلن تو حمله هستش من ویدل رو متمایل به جلو میکنم که با اساموا دو نفره سمتش باشن به خصوص تو ضد حمله ;)
سرعت لیشت هم 85 شده تو اپدیت بنظرم ها .. منظورت از قدرت استارت دقیقن کودوم قابلیته؟ انگلیشش رو بنویس.
پپه اتند تکل و اسلاید تکلش افتضاحه بدنش هم کمه چطور باهاش دفاع میکنی چون جایگیری خیلی بدی داره به خاطر اینکه کلن مارکینگش تعطیه و بیشتر تو حمله کارایی داره تا دفاع و تو 3 5 2 تو پیستون بنظرم خوب نباشه .. حالا اگه 4 4 2 با دو گوش باشه میشه استفاده کرد ازش.
من خودم چون 2 مهاجمه بازی کردم تو 13 و الانم برام سخته 3 مهاجمش کنم .. کلن مهاجم های بازیساز رو بیشتر ترجیح میدم(توز-ووچنیچ) مثل دن کونته :d
ذخیره هم معمولن جووینکو رو میارم دقایق اخر .. خیلی با یورنته و کوا بازی نمیکنم.
دفاع هم بارزاگلی چیلینی بونوچی ... احتمالن بازی رو بگیرم و با هم بزنیم :d

I_LOVE_IRAN

کاربر سایت
Aug 26, 2013
93
نام
آرین
دوستان بیاین co up season
من و tornald-eagle
دو زوج طلایی:d
Boss gona Bro واقعا ترافیه پر معناییه
- - -ویرایش - - -

عصبی نیستم دوست عزیز
چون برام پیش اومده که میگم .بعضیها طرفو نشناسن اصلا" جوابشو نمیدن
ممنون بابت جوابتون .اتفاقا" اینکارو میکنم ولی تو توپ گیری زیاد قوی نیستم یا اینکه کامپیوتر دیگه زیاد حرفه ای هست
فقط داداش یه چیزی این قسمت کاپ کجا برم هر جا میگردم نیست
ممنون
کلی کاپ داریم دقیقا کدومو میخوای؟

آخرین ویرایش:

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
برزیل چقدر تیم خوب و یه دستی داره . یه چند دست به غیر از ایتالیا با برزیل بازی کردم واقعا تیم خوبی داشت . دفاع وسط ها محشر جا گیری می کنن و زوج نیمار و هالک هم خوب بود .

Alex Fera

کاربر سایت
Feb 26, 2010
114
نام
اشــــکـــــان
بروبچ من یه کد دارم برای رجین 2 که 4 تا گلد پک توی FUT باز میکنه:d
خودم اکانتم رجین یک هستش و از اون مهمتر،اصلا حال FUT رو ندارم..................
کسی خواست PM بده............
هدف چیزی نیست جز کمک به خلق:d

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
دوستان بردن cpu توی حالت legendary کار شاقیه یا نه من برام سخته؟! کلی زحمت میکشی گل میزنی بعد ی سانتر میکشن فرتی گل میشه! بدجور رو اعصابه
موقعی هم که میخواد گل برنه که دیگه از اول تا آخر تیم رو دریبل میزنه!

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
پارسال شگفتی ساز خیلی زیاد داشتیم :D امسال خبری نیستا :D دوستانی که انلاین می زنن در سطح حرفه ای ایدی هاشونو بنویسن ادد کنیم .
قرار شده من تست کنم قبول شدید باس مرحله اخر سینا هست :D باس هیدن یا همون مخفی رو هم می ذاریم فرزاد :D

ir7lv

کاربر سایت
Jul 9, 2007
636
نام
حسن
پارسال شگفتی ساز خیلی زیاد داشتیم :D امسال خبری نیستا :D دوستانی که انلاین می زنن در سطح حرفه ای ایدی هاشونو بنویسن ادد کنیم .
قرار شده من تست کنم قبول شدید باس مرحله اخر سینا هست :D باس هیدن یا همون مخفی رو هم می ذاریم فرزاد :D
باز این کیانوش به حرف اومد:d
برو gta بازی کن تو:p

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
582
نام
فرشاد

صد دفعه گفتم اين فرزاد رو شاخ نكنيد :دي جوگير ميشه!!!
تو ١٤ به مشكل خورده ديگه اون بازي١٣ رو نداره.هرچند تو ١٣ هم هيچي نبود :دي
تذكر:خودمم تو ١٤ هيچي نيستم :دي

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر