FIFA 14 l PS3

• Thread starter Thread starter ir7lv
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
امروز سه دست با CPU بازی کردم همه رو باختم . با رئال مقابل چه تیم هایی؟ PSG - Arsenal و بدتر از همه لوانته :|
صبح بود و خیلی رو فرم نبودم ولی چیزی که هست اصلا عادت نکردم و به جز سانتر ، موقعیت درست و حسابی ای خلق نکردم.
دفاع هم که ماشالله اتوبان قم تهرانه!
دیگه اعصاب ندارم. و من الله توفیق.

صد دفعه گفتم اين فرزاد رو شاخ نكنيد :دي جوگير ميشه!!!
تو ١٤ به مشكل خورده ديگه اون بازي١٣ رو نداره.هرچند تو ١٣ هم هيچي نبود :دي
تذكر:خودمم تو ١٤ هيچي نيستم :دي

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk
صداقت یعنی همین
الان باز کیانوش میاد اون رنکینگشو میگه :d
فرزاد
خودم
سینا
:)

آخرین ویرایش:
اقا من خواستم هیجان تاپیک رو ببرم بالا :دی چرا موضع می گیرید ؟ :دی حسن جان اون رنکینگ هم اشتباه نوشتی :دی در مورد فرزاد هم بحث اعتقاد هست دیگه :دی من کلا به این جوون اعتقاد دارم :دی حالا شما ندارید به اعتقاد من چیکار دارید ؟ :دی

اقا من خواستم هیجان تاپیک رو ببرم بالا :دی چرا موضع می گیرید ؟ :دی حسن جان اون رنکینگ هم اشتباه نوشتی :دی در مورد فرزاد هم بحث اعتقاد هست دیگه :دی من کلا به این جوون اعتقاد دارم :دی حالا شما ندارید به اعتقاد من چیکار دارید ؟ :دی
منظور از خودم خودتی:d
خوشم میاد طرفدار جوونگرایی هستی:)
به اعتقادتم احترام میزارم ولی مشکل خارج از این اعتقادته:d مخصوصا رنک دومش:)
که بچه ی خیلی گلیه:d

منظور از خودم خودتی:d
خوشم میاد طرفدار جوونگرایی هستی:)
به اعتقادتم احترام میزارم ولی مشکل خارج از این اعتقادته:d مخصوصا رنک دومش:)
که بچه ی خیلی گلیه:d
باز نگرفتی چی شد :دی می دونم منظورت من بودم ولی من همیشه تو رنکینگ سوم اعلام کردم خودمو :دی تو گذاشتی دوم :دی که به خاطر رضایت شما ما اخرین نفر اصلا :دی بعدم این شوخی ها و رنکینگ ها و ... مال 13 بود :دی الان تو 14 هیچی معلوم نیست :دی برای همین می گم دوستان ایدی بذارن با اعضای کنگره تست بگیریم نتیجه رو اعلام کنیم :دی

آخرین ویرایش:
باز نگرفتی چی شد :دی می دونم منظورت من بودم ولی من همیشه تو رنکینگ سوم اعلام کردم خودمو :دی تو گذاشتی دوم :دی که به خاطر رضایت شما ما اخرین نفر اصلا :دی بعدم این شوخی ها و رنکینگ ها و ... مال 13 بود :دی الان تو 14 هیچی معلوم نیست :دی برای همین می گم دوستان ایدی بذارن با اعضای کنگره تست بگیریم نتیجه رو اعلام کنیم :دی
دادا گرفتم ولشم کردم:d
داشتم شوخی میکردم در ضمن یه حالیم بهت دادم گذاشتمت دوم دیگه:d
به هر حال هدف از این جور بازیها همین دوستیاست این کل کلای دوستانه هم واسه هیجانو زیبایی کاره :)
منم فعلا نتونستم بازیرو تهیه کنم وگرنه در خدمتت بودمb-)

حیف من اینجا یه جورایی جواب این داداشم (stevejobs) دادم ولی مث اینکه اونی که نظر مارو پاک کرده نمیدونه چی میگذره.1-داداشم هستش این همه مدت چرت پرت در مورد من مینویسن شما کجابودی ما نمیدونستیم!! اگر هم نظر شما اینکه بچه ها اینجا جنبه دارن پاک کردن جواب من هم کار درستی از سوی شما نبوده!! یا همه باید به یه چشم دیده بشن و نظری میدن اونجوری باید یا شما برخورد بکنی یا انتظار این جوابی که من دادم رو هم شما هم این داداش بنده داشته باشه... به هر حال درست نیست این برخورد های جور وا جور...

درضمن من فقط با کسایی این جور صحبت میکنم که باهاشون یا شوخی دارم یا میدونم ناراحت نمیشن!!

برادر من دو ساله از این چرت پرتا مینویسه در مورد من بعد جوابش رو نمیدیم نمیدونم رک حرف میزنم خوشتون نمیاد دیگه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

آخرین ویرایش:
حیف من اینجا یه جورایی جواب این داداشم (stevejobs) دادم ولی مث اینکه اونی که نظر مارو پاک کرده نمیدونه چی میگذره.1-داداشم هستش این همه مدت چرت پرت در مورد من مینویسن شما کجابودی ما نمیدونستیم!! اگر هم نظر شما اینکه بچه ها اینجا جنبه دارن پاک کردن جواب من هم کار درستی از سوی شما نبوده!! یا همه باید به یه چشم دیده بشن و نظری میدن اونجوری باید یا شما برخورد بکنی یا انتظار این جوابی که من دادم رو هم شما هم این داداش بنده داشته باشه... به هر حال درست نیست این برخورد های جور وا جور...

درضمن من فقط با کسایی این جور صحبت میکنم که باهاشون یا شوخی دارم یا میدونم ناراحت نمیشن!!

برادر من دو ساله از این چرت پرتا مینویسه در مورد من بعد جوابش رو نمیدیم نمیدونم رک حرف میزنم خوشتون نمیاد دیگه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
فرزاد داوش چرا جوش اوردی چیزی نگفت که حالا خوبه داداشته یه شوخی کرد
حالا خوبه همه میزان فهم و درکتو از بازی میدونن
در مورد پاک شدن پستاتم بهش کم کم عادت میکنی چون برا ما عادت شده

باز هم یک نوب من رو با گل رونالدو برد(گلی که فقط رونالدو میتونست بزنه)
آدم لجش میگیره که یکی که کلا جز L1 مثلث چیزه دیگه ای بلد نیست ببرتش

- - -ویرایش - - -

اصلا" قسمت کاپ کجاست؟
لیگ اروپا و جام جهانی
ممنون
اینارو که تو میخوای فقط تو کریر مود داره

- - -ویرایش - - -

پارسال شگفتی ساز خیلی زیاد داشتیم :دی امسال خبری نیستا :دی دوستانی که انلاین می زنن در سطح حرفه ای ایدی هاشونو بنویسن ادد کنیم .
قرار شده من تست کنم قبول شدید باس مرحله اخر سینا هست :دی باس هیدن یا همون مخفی رو هم می ذاریم فرزاد :دی
منم یه چیزایی حالیمه اما خیلی کم:d

یه سایت خوب واسه کریر مود و FUT
futhead.com

hardbarca
دوست عزیز شما جمعا 9 تا پست تو این تاپیک دادی که یکیش رو امروز ساعت 02:22PM خودت پاک کردی ، حالا چه ربطی به بچه های مدیریت داره ما نمیدونیم !

آخرین ویرایش:
hardbarca
دوست عزیز شما جمعا 9 تا پست تو این تاپیک دادی که یکیش رو امروز ساعت 02:22PM خودت پاک کردی ، حالا چه ربطی به بچه های مدیریت داره ما نمیدونم !

کاش خودمان پاک کرده باشیم... اگه کار شما نبوده پس این داوش ما زرنگی کرده با اکانت خودم رفته سر بخت پیاممان یه معذرت به شما

فرزاد داوش چرا جوش اوردی چیزی نگفت که حالا خوبه داداشته یه شوخی کرد
حالا خوبه همه میزان فهم و درکتو از بازی میدونن
در مورد پاک شدن پستاتم بهش کم کم عادت میکنی چون برا ما عادت شده

خو دیگه خیلی مسخره شو در آورده دیگه اشکال نداره یه بار اینجوری دید قضیه رو از این شوخی بامزه نمیکنه.... از همون اوایل فیف 12 چیزی پیدا نمیکرد واس گفتن به من گیر میداد.

من که اون پیامم که خیلی درشت جواب داده بودم رو خودم پاک نکردم چون اگه از پیامدش میترسیدم اصلا نمینوشتم ناظمان هم نکردن.... هیچی بدتر از این نمیتونه درس عبرت باشه پس!!!

آخرین ویرایش:
زرشك !!!!!فرزاد و فرشاد كم بودن الان بايد منتظر علي سينا باشيم:d
من كه فعلا بازي رو نخريدم ولي يه سوال؟اوراله مسي و رونالدو يكي شد؟:|

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or