FIFA 14 l PS3

ir7lv

کاربر سایت
Jul 9, 2007
636
نام
حسن
دیدم کسی کاری نمیکنه خودم تاپیکو زدم
دیروز اولین تصویر رسمی از بازی FIFA 14 به نمایش گذاشته شد. طی اعلام رسمی توسط EA امروز طی مراسمی FIFA 14 معارفه خواهد شد.

FIFA-14-tease-600x222.jpg

این تصویر که عکس Lionel Messi بازیکن سرشناس آرژانتینی بر روی آن است، در تویتر رسمی EA SPORTS قرار داده شده بود.

این مراسم ساعت 16.30 به وقت تهران شروع خواهد شد.

اخبار پیرامون بازی:

قابلیت ها و محتویات جدید اضافه شده به بازی:

برای دیدن تصاویر منتشر شده از بازی کلیک کنید

تریلرهای منتشر شده از بازی:

منتظر اطلاعات بعدی از این عنوان طی ساعات آینده باشید...

چند تا ویدئو از بازی:
(بیشتر صحبت با عوامل سازنده هست و تغییرات نسبت به شماره قبل)

FIFA 14 Top 5 New Features

67388013781345208519.jpg

HD -- SD

FIFA 14 - All The New Updates! EXCLUSIVE Interview - Eurogamer

33113617072891266734.jpg

HD -- SD

FIFA 14 - Debut Gameplay: Pure Shot and Real Ball Physics Revealed

35721146218013935217.jpg

HD -- SD
با تشکر از دوستان خبرنگار و عزیز دل

آخرین ویرایش:

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
تاپیک رو همینجوری که نباید زد ! صبر میکردین اطلاعات اولیه بازی منتظر میشد تو پست اول میزاشتینش بعد تاپیک میزدین !

ir7lv

کاربر سایت
Jul 9, 2007
636
نام
حسن
خب حالا شد چیزی
هرچی تریلر و اطلاعات هست بذاری خوبه
من دیدیم بازی معرفی شده کسی تاپیک نزده زدم که بچه ها دست بکار بشن ولی هیچکی به خودش زحمت نداد:d
یکی نیست به خودم این حرفارو بزنه:d

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
دوستان من بازیو امروز پیش خرید کردم

از استور امریکا گرفتم و یه سری محتویات اضافی برای بخش التیمیت تیم بهم داد ! یه تم اضافی هم داد برای دانلود

من یه PSN Card 50 دلاری و یه 10 دلاری گرفتم و روی هم 220 تومن برام در اومد

Last edited by a moderator:

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
جدا این چه کاوری هست ؟ :| مسی دقیقا داره چیکار می کنه ؟ گریه می کنه ؟ شاد هست و شادی می کنه؟ادا و شکلک در می یاره ؟
تمام بازیکن های جانبی و دوم توی کاور های سری FIFA وضعیت خیلی بهتری داشتن و دارن ، رونی سابق هم البته بهتر بود از نظر وضعیت روحی روانی ، این چی آخه ، فیفا 13 خیلی بهتر و قابل لمس تر بود ، واقعا این نچسب و نازیباست!
مسی خودش هم اینو دوست نداره روش نشده اعتراض کنه.همین هم می یاد Background بازی و ...

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
جدا این چه کاوری هست ؟ :| مسی دقیقا داره چیکار می کنه ؟ گریه می کنه ؟ شاد هست و شادی می کنه؟ادا و شکلک در می یاره ؟
تمام بازیکن های جانبی و دوم توی کاور های سری FIFA وضعیت خیلی بهتری داشتن و دارن ، رونی سابق هم البته بهتر بود از نظر وضعیت روحی روانی ، این چی آخه ، فیفا 13 خیلی بهتر و قابل لمس تر بود ، واقعا این نچسب و نازیباست!
مسی خودش هم اینو دوست نداره روش نشده اعتراض کنه.همین هم می یاد Background بازی و ...
نگو اين حرفهارو الان بارسا پرستها ميريزن سرت

rango1042

کاربر سایت
Jul 24, 2012
335
نام
عبداله

این فک کنم حرکتش بعده گلی که به میلان زد بود اگه اشتباه نکنم ! یا یکی از گل های حساس فصل قبل ..
به نظر من که خوبه ! نفس فوتبال همینه ! وقتی آدم گل میزنه دیگه از خود بی خود میشه ! دی: میتونستن یه عکس با یه حالت دست به سینه و نگاه خونسرد یا طور دیگه بزنن ولی خب، خواستن هیجان بدن که اتفاقا حرکت زیرکانه ایه به نظرم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر