FIFA 14 l PS3

• Thread starter Thread starter ir7lv
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
دوستان من یه مشکلی دارم با کنترلر دستم فکر کنم بعضی از دوستان هم داشته باشن این بعضی اوقات دارم بازی میکنم یهو تاکتیک عوض میکنه من مجبور میشم هی دوباره تنظیمش کنم با دسته قبلیم هم این مشکل داشتم اینم بعد از چندین ما دوباره اینطوری شد راهی نداره بشه درستش کرد خیلی رو اعصابه

http://forum.bazicenter.com/thread67420/page124/

این EA بدبخت باید هزار جور حامیشو راضی نگه داره.
يکی میاد میگه کل بازی نسبت به ١٣ تغییر کرده>> بده
یکی دیگه میگه این مسخره بازیا چیه؟ چرا هیچ تغییری نسبت به فیفا ١٣ نداره>> بده
خلاصه هرکی یه دلیل میاره و میگه بده...
*
من دیروز برای اولین بار فیفا ١۴ بازی کردم، یعنی خواستم که بعد از اینکه یه بازی کردم سریع بیامو دوباره ١٣ بزنم. چون با اون چیزی که دوستان اینجا گفتن، انتظار یه چیزی در حد Pes رو داشتم.
ولی همون چند لحظه ای که با پسرخالم دو نفره بازی کردیم، به EA ایمان مجدد آوردم.
بهتره بدونین که فیفا به خاطر واقعیتشه که هوادارا دوسش دارن و توی این نسخه بیشتر از همیشه به واقعیت نزدیک شده.
يه سری دوستان بحث سانتر و شوت فنی و کرنر رو کردن؛ من هرچی زور زدم پشت محوطه با مسی فنی گل بزنم، نشد.
سانتر رو یه خورده بهتر کردن چون توی واقعیت هم همینجوریه و حتی بارسا هم با بازیکنای کوتاه قدش این روزا رو سانتر نتیجه میگیره.
به نظر من تنها اتفاقی که افتاده اینه که بازی واقعی شده، هر کی بازی آرکید و بزن برو دوست داره میتونه بره ١٣ بازی کنه.
واقعا هر موقع با پسر خالم ١٣ میزدیم امکان نداشت که اعصابم خورد نشه، یه بازیکنی مثه آگورو و کلیچی توی سیتی سرعت پابه توپشون بیشتر از بدون توپشون بود. آگورو عین کاکرو جلو میرفت و نه دنی آلوز نه آلبا از لحاظ سرعت و نه بوسکتس از لحاظ قدرت نمیتونستن جلوشو بگیرن.
بعضی از بچه ها از استپ بازیکنا ایراد میگیرن، خوب شما اگه میخوای درجا توپو استپ کنی جهت نگیر تا توپ از پای بازیکنت دور نشه یا L1 رو بزن تا درجا استپ کنه یا اینکه L2 رو با جهت بزن تا توپو زیاد جلو پاش نندازه.
توی ١٣ یه مشکل اعصاب خورد کن که داشت این بود که مثلا بازیکنی مثه آگورو با سرعته ٢٠٠ تا توپشو میزدی، انگار نه انگار که یه وزنی داره این بازیکن عین بادبادک برمیگشت و دفاع رو که داشت توی مسیر خلاف اون حرکت میکرد رو جا میذاشت و توپو میگرفت و همینجوری جلو میرفت و با یک دو های بی نهایت با دفاع گل میزد؛ واقعا خیلی مسخره بود.
سرعت با توپ و بدون توپ بازیکنا هیچ فرقی با هم نداشت.
هرچیزی که دوست دارید بگید ولی این بازی فقط واقعی شده و دلیل اینکه خیلیا خوششون نمیاد هم همینه. نمیگم که بازی کاملا بی عیب و نقصه ولی من به هیچ وجه دیگه فیفا ١٣ بازی نمیکنم، چون فاصلشون خیلی زیاده، هسته اصلی بازی تغییر نکرده، فقط مشکلات اعصاب خورد کن ١٣ برطرف شده، دیگه نمیشه تاکتیک تیمتو ∆ L1 بچینیو با رونالدو دبرو که رفتیم...
باید فکر کنی و خیلی از دوستان یا بهتره بگم کودکان به اصطلاح Pace Abuser دیگه نمیتونن رو اعصابتون راه برن.
در کل بازی فوق العادست...

فراز جان منم جفت دسته هام اینجوری شده بود.کثیف که میشه و گردو خاک میگیره اونجوری میشه.اگه خودت میتونی و اینکاره ای بازش کن و تمیز کن همه چیزشو.دوباره مثل روز اولش میشه.

فراز جان منم جفت دسته هام اینجوری شده بود.کثیف که میشه و گردو خاک میگیره اونجوری میشه.اگه خودت میتونی و اینکاره ای بازش کن و تمیز کن همه چیزشو.دوباره مثل روز اولش میشه.
محسن جان دقیق کجاشو باید تمیز کنم اگه باز کردم؟
؟

الان 3 4 ساعت بازی کردم. اوایل خیلی حرص خوردم ، عین گلبال شده بود ، کلی گل بیلیاردی زدم و خوردم. ولی رفته رفته بازی رو یاد گرفتم. طوری که 4 5 تا کلین شیت خوب داشتم. نمیدونم سینا رو چه حساب فکر میکنه با 3 دفاعه میشه بازی کرد ، در این فیفا آفساید گیری نقش اول رو ایفا میکنه ، دفاع 4 نفره باعث میشه از این مزیت جدید استفاده کنیم.

کاملا نظرم نسبت به پست قبلیم عوض شد ، همه بازیکن ها شبیه خودشون هستن ولی متاسفانه یه سری چیزها خیلی بده که امیدوارم درست بشه ، مثلا لیخت رو یه بازیکن دونده درست کردن که دقیقا مثل واقعیته ولی اصلا خبری از فرارهای مخصوصه لیخت نیست. فقط یه بازیکن با سرعت بالا شده ، همین. ولی از اونور توز واقعا عالی ساخته شده ، خیلی خوب باهاش کار میکنم.

هنوز نمیتونم از پیرلو استفاده کنم ، هر وقت بازی میکنه وسط زمین رو از دست میدم ، سیستم بازی من خیلی به سرعت وابسته است ، یعنی سریع باید از حالت دفاع به حمله و از حمله به دفاع برم ، برای همین بازیکنی مثل پیرلو در جریان بازی گم میشه.

محسن جان دقیق کجاشو باید تمیز کنم اگه باز کردم؟
؟
خیلی سخته بستنش.کوچکترین فشاری که بیاری یه قطعش میشکنه.بهتره بدی بیرون ولی اگه خودت باز کنی میبینی که کجاهارو باید تمیز کنی.با یه دستمال کاغذی و الکل هرچی که داشت و نداشت و کامل تمیز کردم.بورد شو نوارشو دکمه هاشو خلاصه همه چیزش.

الان 3 4 ساعت بازی کردم. اوایل خیلی حرص خوردم ، عین گلبال شده بود ، کلی گل بیلیاردی زدم و خوردم. ولی رفته رفته بازی رو یاد گرفتم. طوری که 4 5 تا کلین شیت خوب داشتم. نمیدونم سینا رو چه حساب فکر میکنه با 3 دفاعه میشه بازی کرد ، در این فیفا آفساید گیری نقش اول رو ایفا میکنه ، دفاع 4 نفره باعث میشه از این مزیت جدید استفاده کنیم.

کاملا نظرم نسبت به پست قبلیم عوض شد ، همه بازیکن ها شبیه خودشون هستن ولی متاسفانه یه سری چیزها خیلی بده که امیدوارم درست بشه ، مثلا لیخت رو یه بازیکن دونده درست کردن که دقیقا مثل واقعیته ولی اصلا خبری از فرارهای مخصوصه لیخت نیست. فقط یه بازیکن با سرعت بالا شده ، همین. ولی از اونور توز واقعا عالی ساخته شده ، خیلی خوب باهاش کار میکنم.

هنوز نمیتونم از پیرلو استفاده کنم ، هر وقت بازی میکنه وسط زمین رو از دست میدم ، سیستم بازی من خیلی به سرعت وابسته است ، یعنی سریع باید از حالت دفاع به حمله و از حمله به دفاع برم ، برای همین بازیکنی مثل پیرلو در جریان بازی گم میشه.

کمال در این مورد باهات مخالفم

هر کسی برای انتخاب سیستم باید به 2 تا چیز توجه کنه

1- سبک بازی خودش

2- سبک بازی حریف !

من سیستم اولم توی 14 همیشه 4-2-3-1 بوده اما جلو یه سری دیگه که حفظ توپ بهتری دارن 3-5-2 ورمیدارم ...

یه چیز مشخصه که با سیستم 3 دفاعه نمیشه مثل 4 دفاعه افساید گیری کرد اما برای من که بیشتر گل هایی که میخورم روی اشتباهات فردیه نه تاکتیک حریف سیستم 3 دفاعه واقعا ضریب اشتباهاتم پایین میاره ...

تنها نقطه ضعف سیستم 3 دفاعه اینه زمانی که حریف حمله میکنه 3 دفاع مرکزی یک سمت زمین جمع میشن مثلا وقتی حریف از سمت راست زمین توپو در اختیار داره اون 3 مدافع هم تقریبا متمایل به اون سمت میشن و عملا سمت چپ دفاعم خالی میمونه ... من تنها مشکلی که با 3 دفاع دارم همینه و البته این مشکل بازی نیست یکی از نقاط ضعف سیستم 3 دفاعه در فوتبال واقعی هم بحساب میاد

اتفاقا پیرلو باعث میشه سرعت بازیت بالا بره ولی یه سری بازیها قبول دارم جواب نمیده

مثلا چند روز پیش با عبدلله بازی میکردم من چند دست ایتالیا شدم و نتونستم با پیرلو جلوش خوب بازی کنم چون وسط زمین خوب پرس میکرد اما وقتی یووه شدم با سیستم 3-1-4-2 خودش شاهده پیرلو چطوری ابتکار عمل دستش گرفته بود و واقعا عالی بازی کرد ...

یکم زمان میبره روش پیرلو دستت بیاد با پیرلو سعی نکن پاس های کوتاه زمینی بدی ... رادار نگاه کن هر بازیکنی موقعیت خوبی برای فرار داره توپو بنداز واسه اون و مطمئن باش بهش میرسه :دی

من چند دست یووه شدم و اگر اسم تیمش یوونتوس نبود مطمئنا تیم اولم توی فیفا میشد :دی

یووه در سیستم 3-5-2 واقعا عالیه اما 1 مشکل بزرگ داره

مشکل یووه اینه هافبک های چپ و راست سرعتی نداره ... خودت در مورد لیخشتینر حرف خوبی زدی و به نظر من لیخ بیرون بزار و سیمونه پپه اونجا بزار مطمئن باش نتیجه میگیری چون سرعت فوق العاده ای داره و توی دفاع هم بد نیست

سمت چپ هم اساموا که سرعتش بالا نیست و فقط به لطف پاس های پیرلو و فضایی که براش ایجاد میکنه بعضی وقتا میتونم ازش استفاده کنم اما روی نیمکت گزینه ای براش جانشینیش وجود نداره بره همین اونو داخل میذارم

توز فوق العادس و از همه مهمتر توی اپدیت جدید پوگبا شده 83 !

هنوز دو دلم که اونو داخل بزارم یا مارکیزیو ... تاثیر پوگبا بیشتره اما ترجیح میدم نیمه دوم تعویض اصلیم باشه ...

از بین یورنته و ووچینیچ هم من اوایل بازی ووچینیچ میارم اما 20 دقیقه اخر یورنته میارم ...

آخرین ویرایش:
بازی بایرن منسیتی رو دیدین ؟ سیستم 4141 گواردیولا فوووق العاده بود ! یعنی از اون جلو طوری پرس میکردن و پاسکاری که عملا سیتی هیییچ کاری نمیتونست بکنه !
بعد بازی اومدم تو فیفا بایرن رو وردارم و ببینم که میتونم اون شکلی بازی کنم یا نه که هرچی واسسادم حریفی واسم پیدا نکرد EA ..

سلام.دوستان لطفا کمکم کنید.من اصلا با گیم پلی بازی مشکل ندارم اپدیتی که کردم هم شوتا خوب شد هم سانترا. البته تو ۱۳ من خیلی شاختر بودم اما الان گفتم بجایه نق زدن و ایراد گرفتن بازیم با ۱۴ بیشتر مچتر کنم.الان تنها مشکلم با بازی یوونتوس.تیمه من بایرن امسال خیلی به مشکل خوردم حریفم یووه ای با ترکیب دیفالت بازی میکنه مشکلمم فقط و فقط پاسایه عمقی که میده رو عصابم توپ از ۳۰متری اونم زمینی میفرسته از دفاعم مثله ماست رد میشه بازیکنش از پشت دفاعم رد میشه توپ بهش میرسه و گل.من خیلی باش مشکل دارم بد بختیم اینه سختم گل میخوره سانترم میکنم بی برو بر گرد توپم زده سه دفاعش کیلینی-بنوچی-کاسرس کلینی و کاسرس روبن ریبریم میخوره بونوچی هم مانژو میخوره سیستمم عوض کردم افاقه نکرد از حالت دیفالت رفتم به ۱-۳-۲-۴ معروف خودم فایده نداشت تو کاستوم تاکتیک حالت بازی گذاشتم رویه کانتر اتاک یا همون ضد حمله خودمون بهتر شد نمیدونم با اینکه تنظیمات کنترلمون هر دو تا یه جوره مثلا اوتو سویچ نانه بقیه هم سمی یا مانئوله اما انگار تو بازی تمامه تنظیمات اسیست براش. بقدری خوب بازی میچرخونه پاساش میرسه مخصوصا عمقیا زمینیش که ادم کف میکنه اما بر عکس من بدبختی دارم اصلا نه میتونم پاس بدم نه توپ بگیرم فقط ضد حمله میتونم بزنم اونم با بوفونش به باد میره.لطفا یه سیستم توپ با تمامه تنظیمات بهم معرفی کنید از بازیکردنش نیست اخه فیفا۱۳ با همین تیما من با این بندخدا اختلافمون به ۶۰ دست رسید بود به نغعه من اما الان واقعا به بدبختی میبرم حس میکنم. سیپیو بهش خیلی کمک میکنه در صورتی که واسه من اینجوری نیست هیچ دفاع دروازبانمم خنگ بازی در میارن.البته یه سیستم خودم زدم ۲-۳-۵ تو دفاع خیلی بهتر میشم اما حمله و بازیسازی اصلا نمیتونم انجام بدم.تنها مشکلمم با همین یونتووس هست. اساتید لطفا یه مشاوره بدید.

دوستانم،فرزندانم،برادرانم..............

این PSN آیدی ما رو ادد کنید...............
گناه داریم بخدا...............

Alexfera254
شیرین 250 هزار تومان وجه رایج مملکت رو خرجش کردیم،ولی کسی از بچه ها نیست که باهامون بازی کنه...............
انقد با این خارجیا تو Season بازی کردم،خسته شدم دیگه والا..............
بازیم هم فوق خوبه،فوق فوق خوب(الکی:d)

دوستانم،فرزندانم،برادرانم..............

این PSN آیدی ما رو ادد کنید...............
گناه داریم بخدا...............

Alexfera254
شیرین 250 هزار تومان وجه رایج مملکت رو خرجش کردیم،ولی کسی از بچه ها نیست که باهامون بازی کنه...............
انقد با این خارجیا تو Season بازی کردم،خسته شدم دیگه والا..............
بازیم هم فوق خوبه،فوق فوق خوب(الکی:d)
باور کن کنسولم بن هست وگرنه ادد میکردم
فکر کنم اینجا رسمه کسی ادد نکنه باید خودت اددشون کنی .این برام ثابت شدس که میگم جدی میگم

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or