FIFA 14 l PS3

• Thread starter Thread starter ir7lv
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
آقا شینجی کیامی یوزر شماس؟!
اره اون ایدی منه . دوست عزیز inv که می دی چه شما چه بقیه دوستانی که می خوان با هم بازی کنیم لطف کنن همون inv استاندارد EA چه تایم و چه بقیه موارد رو بفرستن ! اینجوری بازی با همون حال و هوای منطقی خودش می ره جلو و خیلی بهتره .

امروز دو دست با یکی از بچه ها زدیم باختم.ولی دست های بعد با یکی دیگه از بچه ها زدم همه رو بردم امروز 4 برد و دوباخت داشتم البته دو باخت اتفاقی بود:d
دوستان اگه کسی هست اد کنه:pouyanpayne78
داوری بازی خیلی حساس مخصوصا سر افساید ها برای مثال افساید هایی که تاثیر رو بازی نداره رو میگیره.این خیلی رو اعصابه
بچه ها هم فقط مثلث l1 میان جلو میرن تو گل.گل باید تکنیکی باشه تا به دل بچسب

امروز با دوست عزیزم rango1042 زدم
پسر تو فوق العاده ای
به خدا قسم تو این همه مدت که فیفا بازی میکنم ، ایشون از همه سخت تر دفاعش باز میشه
دمت گرم
یه تخلص واسه خودت انتخاب کن استاد:d

پپ گواردیولا یعنی تو:bighug:

البته غافل از گل به خودی هام نشیا:d
من نمیدونم همه مثل من میانگین یک گل به خودی میزنن تو هر بازی؟:d

دوستان ادد کنید
psn: elyasbbc

- - -ویرایش - - -

امروز دو دست با یکی از بچه ها زدیم باختم.ولی دست های بعد با یکی دیگه از بچه ها زدم همه رو بردم امروز 4 برد و دوباخت داشتم البته دو باخت اتفاقی بود:d
دوستان اگه کسی هست اد کنه:pouyanpayne78
داوری بازی خیلی حساس مخصوصا سر افساید ها برای مثال افساید هایی که تاثیر رو بازی نداره رو میگیره.این خیلی رو اعصابه
بچه ها هم فقط مثلث l1 میان جلو میرن تو گل.گل باید تکنیکی باشه تا به دل بچسب
دوشت عزیز آی دی شما اشتباه است!!

پسر تو فوق العاده ای
به خدا قسم تو این همه مدت که فیفا بازی میکنم ، ایشون از همه سخت تر دفاعش باز میشه
دمت گرم

جاي شكرش باقيه شما با اين اقايون اشنا شدي دست از سر يوتي بازا و الخصوص اقا غلام برداشتي;;)

من خودم PSN Card میفروشم:d
اینجور که شما گفتی،یعنی یه بازی رو روی دوتا اکونت مختلف نمیشه بازی کرد؟!
چرا میشه داوش یه پروفایل دیگه میسازی اکانتی که باهاش بازیرو خریدی وارد میکنی و دانلود میکنی بعدش تویه یه پروفایل دیگه با هر اکانتی خواستی بازی میکنی

پسر تو فوق العاده ای
دمت گرم

مخلصم :bighug: من که باختم بهت که ! شکسته نفس ! :d

من هم با این دوستمون rango هر بار بازی کردم لذت بردم واقعا هوشمندانه بازی میکنه
با عبدالله بازی کردن خودش یه لذته ولی لذت اصلیش اینه که با تیمای درجه 2 مختلف باهاش بازی کنی
چون اونم عاشق اینکاره هم پات پیش میاد

با عبدالله بازی کردن خودش یه لذته ولی لذت اصلیش اینه که با تیمای درجه 2 مختلف باهاش بازی کنی
اره انصافا خودش همه تیما رو نست میکنه اونم تیمای معمولی ولی حیف که خون من سفید از بچگی نمیتونم مادرید بر ندارم طرفدار ۲اتیشه ایم:d برای همین نمیتونم تیم دیگه ای بردارم

نزارید برم با فنرباغچه با عبدالله بازی کنم :d
پسر من 10 -15 روزی بیمارستان بستری بودم و وقت نشده بود فیفا 14 آنلاین بزنم دیشب یه دو دست بازی کردم چقددددددددر بازیش فرق کرده :d نقاط قوتم افتضاح شدن و نقاط ضعفم بهبود یافتن یعنی یه طورایی متعادل تر شدم اما توو هر بازی 4 تا میخورم :d

چرا میشه داوش یه پروفایل دیگه میسازی اکانتی که باهاش بازیرو خریدی وارد میکنی و دانلود میکنی بعدش تویه یه پروفایل دیگه با هر اکانتی خواستی بازی میکنی

فکر کنم من منظورم رو بد رسوندم................
فکر کنم من با این PSN ID که الان دارم،یعنی Alexfera254،مثلا Beyond رو میخرم...............
بعد چجوری یکی دیگه میتونه روی PSN ID خودش اینو دانلود کنه؟!
اصلا میشه همچین چیزی؟!

یه نکته دیگه هم اینکه اگه من مثلا همین Beyond رو با PSN ID خودم بخرم،یکی دیگه میتونه با یه ID جدید دیگه اینو دانلود کنه؟!
یه خورده برام گنگ هستش موضوع.................

فکر کنم من منظورم رو بد رسوندم................
فکر کنم من با این PSN ID که الان دارم،یعنی Alexfera254،مثلا Beyond رو میخرم...............
بعد چجوری یکی دیگه میتونه روی PSN ID خودش اینو دانلود کنه؟!
اصلا میشه همچین چیزی؟!

یه نکته دیگه هم اینکه اگه من مثلا همین Beyond رو با PSN ID خودم بخرم،یکی دیگه میتونه با یه ID جدید دیگه اینو دانلود کنه؟!
یه خورده برام گنگ هستش موضوع.................

نه نمیشه! وقتی قراره شریک بشید یک اکانت میسازید یا با اکانت خودتون خرید میکنید و ب شریکتون هم اطلاعات اکانت رو میدید و اون طرف باید از طریق اکانتی که بازی خریداری شده بره و بازیو دانلود کنه!وقتی دانلود کرد دیگه نیاز ب لاگین کردن ب اون اکانت نیست ولی اکانت رو از روی دستگاهش نباید پاک کنه چون در واقع او اکانت با پاک شدن دی اکتیو میشه و بازی از کار میوفته

مخلصم :bighug: من که باختم بهت که ! شکسته نفس ! :d
من خودم به شخصه نتیجه واسم مهم نیست
تو بازی رو تو دستت میگیری جلو من کاری که کمتر کسی میکنه
البته داداش فراز و محمود خان هم خوب هستن ولی باید قبول کنیم عبدالله از همه ی ما یک سروگردن بالاتره
البته با چند نفر هنوز بازی نکردم
با برادران فرزاد و فرشاد :d
با FORZA0INTER هم افتخار آشنایی نداشتیم
ir7lv ما تا حالا با هم بازی کردیم؟:-?

آخرین ویرایش:
من خودم به شخصه نتیجه واسم مهم نیست
تو بازی رو تو دستت میگیری جلو من کاری که کمتر کسی میکنه
البته داداش فراز و محمود خان هم خوب هستن ولی باید قبول کنیم عبدالله از همه ی ما یک سروگردن بالاتره
البته با چند نفر هنوز بازی نکردم
با برادران فرزاد و فرشاد :d
با FORZA0INTER هم افتخار آشنایی نداشتیم
ir7lv ما تا حالا با هم بازی کردیم؟:-?
ما که تو 13 متاسفانه بهم وصل نمیشدیم
تو یه جامم مجبور شدیم که تیم پلی بازی کنیم که با اون همه تاخیر و لگی که جفتمون داشتیم بازی 3-3 و 1-1 شد
ایشالا وقتی 14 گرفتم دوباره تست میکنیم
در ضمن با این 3 نفر که حتما بازی کن به علاوه کیانوش ( kiami )
داوش عبدوالله طبق معمول 13 شبا یه 3 تا 5 بازیم برا من بزار کنار ;;) البته اول بزار بازیرو بگیرم:)

- - -ویرایش - - -

نه نمیشه! وقتی قراره شریک بشید یک اکانت میسازید یا با اکانت خودتون خرید میکنید و ب شریکتون هم اطلاعات اکانت رو میدید و اون طرف باید از طریق اکانتی که بازی خریداری شده بره و بازیو دانلود کنه!وقتی دانلود کرد دیگه نیاز ب لاگین کردن ب اون اکانت نیست ولی اکانت رو از روی دستگاهش نباید پاک کنه چون در واقع او اکانت با پاک شدن دی اکتیو میشه و بازی از کار میوفته
دوستمون توضیح کاملی داد فکر کنم خیلی خوب منظورو رسوند

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or