FIFA 14 l PS3

• Thread starter Thread starter ir7lv
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
یعنی سانتر کنم بعد سویچ کنم؟ چه فایده ایی داره؟ وقتی واسه یه تارگت توپ رو هوایی میفرستی که نمیشه سوویچ کرد ! حتی روی ضربات کرنر.شاید منظورتون سوییچ کردن مدافعان باشه؟Improved defender switching during crossesمورد دوم هم تغییری احساس نکردم.اگه PS3 این آپدیت رو زودتر گرفته پس چرا تو فروم EA سر نیومدن دومین آپدیت برای PS3 دعواست؟:dخب همینه دیگه:dاولین آپدیت برای 360 چهار مگابایت بود و دومین آپدیت 19 مگابایتچرا حجمشون فرق داره؟
نه داداش منظورم سانتر برای مهاجم هدف نیست تو بازی خیلی برام پیشامده توپ رو هواست بعد یه بازیکنی که تو موقعیت بهتری هست میخوای سویچ کنی نمیشه هرچی ال۱ میزنی کار نمیکنه.مثله اینکه اپدیت امد خب پس خیالم راحت شد این اپدیت بازی بهتر میکنه

سینا من یک چیزی رو فهمیدم.اینجا هر کی از بازی ای که به سبک بازیش نزدیک تر باشه دفاع میکنه!من خودم چون به دریبل و ضد حمله علاقه دارم نمیتونم راحت شدن سانتر رو قبول کنم.توام اینجور که فهمیدم رو سانتر خیلی قوی شدی و بایدم از بازی دفاع کنی.فکر کنم اون شب 6 تا گل با سر بهم زدی.به نظر من بازی باید بالانس داشته باشه که نه خیلی راحت بشه با سرعت از مدافعین رد(مثل 13) نه خیلی قدرتی باشه(مثل 11) و نه مثل این فرت و فرت سانترها بره تو گل.اما بازم من سرعت و قدرت رو به سانتر ترجیح میدم!
البته این حرفتو قبول دارم که کم کم بازی دستمون میاد و عادت میکنیم.اما اینم خودش زیاد خوب نیست.این یعنی عادت به نقاط ضعف بازی.مثلا ببینی فلان مدل شوت خوب میره تو گل و هی از همون استفاده کنی.کم کم تبدیلش میکنیم به باگ.

در مورد مسی هم باور کن خوب نیست.پارسال که همه میگفتن مسی بده من خودم کلی ازش بازی میگرفتم و یادمه همینجا هم ازش دفاع کردم. من به اسکیل موو و دریبل علاقه دارم و مسی هم خوب دریبل میزد پارسال اما امسال هر کار میکنم توپو لو میده.دفاع حریف یک دست بهش بزنه توپ رو ول میکنه.تا میام یکم تغییر جهت بدم توپ از پاش فاصله میگیره و لو میره.
=========
آپدیتم اومد.دو ساعتی بازی کردم.روی سانترها واقعا تغییر رو احساس کردم.چندتا توپ رو تو محوطه دیدم که گلر گرفت و یا مهاجم حریف زد تو اوت.در صورتی که قبلا 95% ضربات سر گل میشد.بازیکنهای ریزه میزه تیمم هم دیگه نتونستن سر بزنن.

علیک سلام
اول میرین توی مولتی من رو اسم بازی دکمه ی مربع رو میزنین بعد یه صفحه باز میشه که یه سری اطلاعات توشه اسم یکیشم update هست شما رو اون بزنید و آپدیت بازی رو پیدا می کنه . حالا بازی رو آپدیت کنید. بعد از دانلود آپدیت فایلش به صورت یک فایل pkg تو install package files ذخیره میشه، اونو نصب کنید بعدش بازی رو اجرا کنید . از داخل منو ها برید به قسمت edit teams یا یه همچین چیزی نوشته download squads سپس بیاین رو این قسمت و ترکیب ها براتون اپدیت میشه و از قسمت پروفایلتون هم این ترکیب ها رو سیو کنید.
ممنون از راهنماییتون,من به 1.01 با پکیج و با خود بازی به 1.02 آپدیت کردم ولی نتونستم قسمت دوم که download squad بود رو اجرا کنم چون ps3 من به اکانت وارد نمیشه اصلا!(sign in نداره )!
کاری هست که انجام نداده باشم؟؟

ممنون از راهنماییتون,من به 1.01 با پکیج و با خود بازی به 1.02 آپدیت کردم ولی نتونستم قسمت دوم که download squad بود رو اجرا کنم چون ps3 من به اکانت وارد نمیشه اصلا!(sign in نداره )!
کاری هست که انجام نداده باشم؟؟
براي قسمت squad شما لازمه هم psn id و هم origin id داشته باشيد . اوريجين آيدي رو وقتي كه با اكانت psn وصل باشيد مي تونيد تو خود بازي بسازيد در ضمن اگه كاستوم فريمور دستگاهتون ٤.٤٦ حتما از اسپوفر ٤.٥٠ براي آنلاين شدن استفاده كنيد تا اكانت psn تون sign in بشه ولي خطر بن شدن هست

این اپدیت 1.02 که 49مگ حجمش هست رو گرفتم متاسفانه سرعت بازی خیلی زیاد شده 2 تا بازی کردم خیلی متفاوت بود سرعت!

جدا؟ روی slow بازی میکنید یا normal? چون تغییری احساس نکردم ولی در کل بازی از نسخه دمو روون تره

آخرین ویرایش:
سانتر و شوت فنی بخوره تو سرشون! این وضعیت رنگ لباس داورارو درست کنن ! رئال - بارسا که میری داور قشنگ یار دوازدهم بارساس
افرین دقیقا همینطوریه خیلی رو اعصابه همش مجبورم لباس دوم رو بردارم:|
.....................................................
اقا یکی دقیق بیاد به ما نحوه دریبل زدن رو یاد بده دریبل با ال1 چه فرقی با دریبل با ال2 داره؟

سانتر و شوت فنی بخوره تو سرشون! این وضعیت رنگ لباس داورارو درست کنن ! رئال - بارسا که میری داور قشنگ یار دوازدهم بارساس

دقیقا! سر یه ضربه ایستگاهی بود فکر کنم با یکی از بازیکنام داور رو گرفته بودم:d
جدا؟ روی slow بازی میکنید یا normal? چون تغییری احساس نکردم ولی در کل بازی از نسخه دمو روون تره
رو نرمال بازی میکنم کلا دیشب که خیلی سرعت بازی رو زیاد حس کردم امروزم یه تستی میکنم

منم دیروز موفق به انجام این بازی شدم(چه زود (2)):دی
دیگه الان بیام تعریف کنم مسخرست همه همه چیو میدونن:دی
فقط یکم این سانتر ها مشکل داره.
ولی تا اینجا فیفای بهتری رو نسبت به 13 تجربه کردم.
یه مدت این ut رو ترک کرده بودیم الان دوباره معتاد شدیم:| دوستان میدونن چی میگم:دی
پ.ن:یادمه تو فیفا 13 وارد بازی شدم دوتا تروفی داد.ولی اخرش واسه یه تروفی شانسی اشکم رو دراورد....حالا اینم تا واردش شدم یه تروفی داد!یه سکته ناقص زدم:دی
از ترس این که دوباره تروفی شانسی داشته باشه اصلا تروفیاش رو نگاهم نکردم:|

وای این رنگ لباس داور توی 13 هم بد جور رو اعصاب بود. مخصوصا اینکه آنلاین بازی میکردی همه هم رفته بودن تو جو بایرن اون هم لباس دومش، همیشه هم داورا مشکی میپوشیدن. خیلی بد بود خدایی! دعا میکردم که اینجا درس کنن اینو که مثل اینکه نکردن.

آقا اول بگم که این آپدیت جدید(1.02) هیچ عمل مثبتی روی بازی من انجام نداد متاسفانه...............
الکی 40 مگ دان کردیم فکر کنم.............

دوما،تنها مشکل من فعلا با Auto Switching هستش که واقعا مزخرفه!!!!
مخصوصا موقع دفاع کردن............
روی سانترها مشکلی ندارم،اما وقتی حریف توی عمق میزنه و پاس تو در میده اصلا نمیشه جلوش رو گرفت...................
چندین بار هم برام پیش اومده که هم مدافع و هم مهاجمم یه دفعه خلاف جهت حرکت کردن و کلا تریده شده توی موقعیت و،فاتحه!!!!!!
حتی دیدم واسه حریف هم پیش اومده.............

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or