FIFA 14 l PS3

• Thread starter Thread starter ir7lv
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
وای این رنگ لباس داور توی 13 هم بد جور رو اعصاب بود. مخصوصا اینکه آنلاین بازی میکردی همه هم رفته بودن تو جو بایرن اون هم لباس دومش، همیشه هم داورا مشکی میپوشیدن. خیلی بد بود خدایی! دعا میکردم که اینجا درس کنن اینو که مثل اینکه نکردن.
تو ۱۴ هم همینطوره نمیدونم این بارسایی ها چرا گیر دادن به مشکی

آقا اول بگم که این آپدیت جدید(1.02) هیچ عمل مثبتی روی بازی من انجام نداد متاسفانه...............
الکی 40 مگ دان کردیم فکر کنم.............

دوما،تنها مشکل من فعلا با Auto Switching هستش که واقعا مزخرفه!!!!
مخصوصا موقع دفاع کردن............
روی سانترها مشکلی ندارم،اما وقتی حریف توی عمق میزنه و پاس تو در میده اصلا نمیشه جلوش رو گرفت...................
چندین بار هم برام پیش اومده که هم مدافع و هم مهاجمم یه دفعه خلاف جهت حرکت کردن و کلا تریده شده توی موقعیت و،فاتحه!!!!!!
حتی دیدم واسه حریف هم پیش اومده.............
ولی بر خلاف نظر شما چیزی که من دیشب تست کردم مورد سانتر و کرنر کامل برطرف شده.... قبلا تو ال کلاسیکو هر توپی که سانتر میشد رونالدو رو سر پیکه می پرید و 6-7 تا می خوردم ولی دیشب پیکه اکثر توپ های ارسالی رو با سر دفع می کرد، عملکرد دروازه بان هم بهبود پیدا کرده + مشکل جدا شدن توپ از پای مسی هم حل شده

با آپدیت مشکل شوت فنی(مشکل که نمیشه گفت چون واقعا در واقعیت هم این توپا درصد گل شدنشون زیاده ولی خب اینجا دیگه ب شدت تخیلی شده)حل شده؟ترانسفر ها چطور؟

خب منم اپدیت انجام دادم.بازی درست شده مثله فیفا۱۳ مخصوصا کنترل بازیکنا فقط فیزیک توپ دست نخورده همونجوره.من راحت میتونم بین مدافعینم سویچ کنم این مشکل برطرف شده برا گل شدن شوت فنی باید فضایه زیادی داشته باشی خوب بشوتی شانسم باهات یار باشه توپت گل میشه.اما سانتر من خودم مشکل سانتر هد زدن حریف نبود مشکلم دفاع خودم بود که بعضی وقتا فریز میشد سرجاش یا فقط مسیر توپ با چشماش نگاه میکرد به نظرم رفع شده چوه نزاشتم بازیکنی که باهاش من تو منم ضربه سر بزنه. من یه بازی بعد اپدیت با دورتمند انجام دادم ۴:۳ بردم هر ۴تا رو با سر زدم یدونش رو کرنر بود چیزیکه جالب بود درسته هر ۴تا گلم با ضربه سر بود اما نه ضربات تخیلی که رو سر ۵تا دفاع بزنه سه تا گلش با روبن یا ریبری از چپ راست حرکت میکردم دفاع سمت خودم میکشوندم مهاجم هدفم تنها میشد میفرستادم رو سرش.اما وقتی سوبوتیچ هوملس باهاش یارگیری میکردن نمیشد ضربه زد.بهترین تغییر دفاع کردن بود خیلی راحت شده چون کنترلت رو بازیکن روون شده میتونی عوضشون کنی مخصوصا رو سانترا حتما مهاجم حریف مارک کنید.نکته جالب تا قبله اپدیت من یه بازیرم با درصد مالکیت توپ بیشتر نتونستم به پایان برسونم اما این دفعه مالکیت موقعیت به نفعه من بود بازی سازی راحت شده بود برام خیلی به ۱۳شباهت پیدا کرده.

عاغا چرا شوت محکم نمیزنه مثل مرده ها میشوتن همش ... رفته رو مخم این تیکش

برای شوت محکم باید L2 رو بگیری رفیق.............

ولی بر خلاف نظر شما چیزی که من دیشب تست کردم مورد سانتر و کرنر کامل برطرف شده.... قبلا تو ال کلاسیکو هر توپی که سانتر میشد رونالدو رو سر پیکه می پرید و 6-7 تا می خوردم ولی دیشب پیکه اکثر توپ های ارسالی رو با سر دفع می کرد، عملکرد دروازه بان هم بهبود پیدا کرده + مشکل جدا شدن توپ از پای مسی هم حل شده

من واقعیتش از همون اول هم روی سانتر مشکلی نداشتم...........
چون 3 دفاعه هم بازی میکنم،بیشتر اوقات روی سر مهاجم دوتا مدافع دارم...........

اینجور که EA دوست داره،گیم پلی بازی بازم برگشته به همون نوع آرکید گونه ی خودش،یعنی فیفا 13..............
به نظرم قبل از آپدیت خیلی به واقعیت نزدیکتر بود..............
مثلا بازی امشب ایتالیا - دانمارک رو دنبال کردید؟!
هر دو گل دانمارک روی ضربه سر بود،گل اول ایتالیا که اسوالدو زد رو یدونه Finesse Shot تمام عیار بود،جوری که من پریدم گفتم عجب فاینسی زد،زنداداشم گفت : هــــا؟!
گل دوم ایتالیا هم باز روی فاینس بود که خورد به پای آکوئیلانی و گل شد..........
پس میبینید؟!
توی دنیای واقعی راه های زیادی برای گل زدن نیست...................

با ذره ای بزرگنمایی ولی خداییش بازی تا قبل از این آپدیته 14 بود دیشب که آپدیت کردم و بازی کردم یه لحظه یادم رفت 14 ـه:dناکس خود 13 بود:|

دوستان بازی گزارش عربی هم داره؟کدوم ریجنش؟
بی زحمت یه توضیح هم در مورد نسخه ULTIMATE EDITION بازی بدید.
مرسی.
اگه اشتباه نکنم برای اروپاش داره ( ریجن 2 )
در مورد ultimate هم فرقش اینه که یه کد داره داخلش که برای استفاده از بخش ultimate باید اونو وارد کنی ( البته نسخه های دیجیتالی نیاز به کد ندارن )

به یک آپدیت گرافیک جهت قیافه ی نیمار ، پیکه ، سسک ، موهای مسی و اوزیل و دیگر موارد نیازمندیم:|
سسک فابرگاس بدبخت در طول 26 سال عمری که از خدا گرفته بود 2 هفته در تمام عمرش ریش بلند کرد بچه های ea هم یه یا علیه مشتی گفتن و تو همون 2 هفته اسکن کردن این بنده خدا رو:|
هیچ جایی نیست این مسائل رو با ea در میون گذاشت؟

انصافا در کل اپدیت خوبی بوده ... من فقط بعد از اپدیت روی سانتر ها مشکل دارم ! بعضی وقتا بازیکنام هیچ کاری نمیکنن

در مورد سرعت بازی احساس میکنم فرقی نکرده در واقع تا حدودی چرخش بازیکن ها نرم تر از قبل شده و اینطوری خود به خود سرعت فردی بازیکن ها در زمان چرخش و دریبل زدن بالا میره و احساس میکنیم سرعت بازی هم بالا رفته اما سرعت پاس و بقیه چیزا فرقی نکرده

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or