FIFA 14 l PS3

• Thread starter Thread starter ir7lv
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
انصافا در کل اپدیت خوبی بوده ... من فقط بعد از اپدیت روی سانتر ها مشکل دارم ! بعضی وقتا بازیکنام هیچ کاری نمیکنن

در مورد سرعت بازی احساس میکنم فرقی نکرده در واقع تا حدودی چرخش بازیکن ها نرم تر از قبل شده و اینطوری خود به خود سرعت فردی بازیکن ها در زمان چرخش و دریبل زدن بالا میره و احساس میکنیم سرعت بازی هم بالا رفته اما سرعت پاس و بقیه چیزا فرقی نکرده
دیدین وقتی بازیکن رو تو دفاع با L1 عوض میکنین یه لحظه وامیسه؟
آخه چرا EA؟:(

انصافا در کل اپدیت خوبی بوده ... من فقط بعد از اپدیت روی سانتر ها مشکل دارم ! بعضی وقتا بازیکنام هیچ کاری نمیکنن

در مورد سرعت بازی احساس میکنم فرقی نکرده در واقع تا حدودی چرخش بازیکن ها نرم تر از قبل شده و اینطوری خود به خود سرعت فردی بازیکن ها در زمان چرخش و دریبل زدن بالا میره و احساس میکنیم سرعت بازی هم بالا رفته اما سرعت پاس و بقیه چیزا فرقی نکرده
من که دیدم در کل نسبت به آپدیت مثبت بود، مخصوصا در زمینه ی حرکت بازیکن ها و چرخش ها ، مسی در یک کلام بی نظیر شده تو این آپدیت ، توپ به پاش چسبیده و اصلا مثل قبل آپدیت نیست که تا توپ بهش می رسید لو می داد.

به یک آپدیت گرافیک جهت قیافه ی نیمار ، پیکه ، سسک ، موهای مسی و اوزیل و دیگر موارد نیازمندیم:|
سسک فابرگاس بدبخت در طول 26 سال عمری که از خدا گرفته بود 2 هفته در تمام عمرش ریش بلند کرد بچه های ea هم یه یا علیه مشتی گفتن و تو همون 2 هفته اسکن کردن این بنده خدا رو:|
هیچ جایی نیست این مسائل رو با ea در میون گذاشت؟
اتفاقا تنها چیزی که از مسی خوب درست کردن همین قیاففشه:دی
سسک هم اخیرا ریش بلند میزاشت تازه دوبازیه میزنه:دی
نیمار هم که خودشه اصن!
چرا هست ولی نه واسه این چیزا:دی :|
---------
@سینا
بابا این سانتر خیلی رو اعصابه!راحت 80 درصد گلایی که خوردم اینجوری بوده و 10 درصد اینطوری گل زدم:| خیلی باگه خدایی!

اقا یکی جواب ما رو هم بده ممنون میشم!:d

والا من تو عمر فیفاییم هیچوقت ندیدم با دکمه ال1 بشه دریبلی داد

حالا اگه میخوای شبیه به رونالدینیو و رونالدو و کلا بازیکنای تکنیکی از حرکات نمایشی استفاده کنی فقط باید ال2 رو نگه داری و با دکمه L3 حرکات رو اجرا کنی و باید توجه کنی که بازیکنت قابلیت skill move اسکیل مووش بالا باشه مثلا روبینیو راحت تمامی حرکات رو اجرا میکنه یا مثلا نانی

ولی راه بعدی دریبل زدن کاربردی و ساده مثل حرکات مسی هست که میتونی راحت با چپ راست کردن R3 انجامش بدی و مدافع ها رو از سر راهت برداری

دوستان شما هم به باگ آفساید گیری برخوردین تا به حال ؟
بعضی وقت ها توپ به پای حریف می خوره و اصلا بازیکن در شرایط توپ گرفتن هم نیست و حتی در مواردی مدافع حریف پاس به عقب هم می ده اما باز هم آفساید می گیره !!!!
تا به حال سه چهار بار برای من این باگ آفساید پیش اومده .

امروز بعد از اذون صبح:d اومدیم چند دست بازی کنیم تو لابی ...
یه نفر افتاد به ما هیچی بلد نبود(یعنی L1 مثلث هم بارش نبود:d)
فقط لاوتزی و کاوانی رو میبرد گوشه و میکشید رو دروازه و اونجا یه موجودی بود به اسم ابراهیموویچ با همه جاش توپ رو میزد تو دروازه:|
این سانتر ها اینقدر به طرفحال داده بود موقعیت تک به تک رو ول میکرد میرفت سانتر میکشید@-)
بعد دو دست ساین اوت کردم با قیافه ای اینطوری :
t6.png

امروز بعد از اذون صبح:d اومدیم چند دست بازی کنیم تو لابی ...
یه نفر افتاد به ما هیچی بلد نبود(یعنی L1 مثلث هم بارش نبود:d)
فقط لاوتزی و کاوانی رو میبرد گوشه و میکشید رو دروازه و اونجا یه موجودی بود به اسم ابراهیموویچ با همه جاش توپ رو میزد تو دروازه:|
این سانتر ها اینقدر به طرفحال داده بود موقعیت تک به تک رو ول میکرد میرفت سانتر میکشید@-)
بعد دو دست ساین اوت کردم با قیافه ای اینطوری :
t6.png

من ديشب با يكى بازي كردم تك به تك هام نميرفت تو گل،حتى گل خالى زدم به تيره :دى
باور كن موقعيت هاى تك به تكم بيشتر از ١٠ تا بود،اما نتيجه ٠-٣ به نفع يارو!! يعنى هيچى حاليش نبودا اما سه تا توپ چرت رفت تو گل!!
اينقدر آخر بازى خنديدم!!! :دى

واقعا این قضیه سانتر رو اعصابه!
من خودم هیچی بارم نیست اما بالاخره میتونم یه خورده تووپ رو بچرخونم توویه Season با یکی بازی میکردم بایرن رو برداشته بود فقط همین رو بلد بود بره گوشه و سانتر کنه!
نتیجه 4 - 3 به نفع من شد سه تا گلش رو هم با سانتر زد و از اول تا آخر بازی میرفت گوشه و سانتر
یعنی یاروو هیچی بارش نباشه میتونه با این باگ بازی خیلی اذیت کنه
جوون میکندم به بهترین شکل گب میزدم هی میدیدم میرفت سانتر و...
اما خودم به این نتیجه رسیدم دیگه ایتالیا رو بر ندارم و برگردم سراغ رئال خودم
دفاع های رئال رویه سانتر خیلی بهتر واکنیش نشون میدن اگه اون موقع از 10 تا توپ 8 تاش گل میشد الان با رئال از 10 تا 3 تاش گل میشه
دارم به بازی عادت میکنم و تعداد برد هام و گل های زدم خیلی بهتر شده اما واسه EA واسه این افتضاحش متاسفم

والا من تو عمر فیفاییم هیچوقت ندیدم با دکمه ال1 بشه دریبلی داد

حالا اگه میخوای شبیه به رونالدینیو و رونالدو و کلا بازیکنای تکنیکی از حرکات نمایشی استفاده کنی فقط باید ال2 رو نگه داری و با دکمه L3 حرکات رو اجرا کنی و باید توجه کنی که بازیکنت قابلیت skill move اسکیل مووش بالا باشه مثلا روبینیو راحت تمامی حرکات رو اجرا میکنه یا مثلا نانی

ولی راه بعدی دریبل زدن کاربردی و ساده مثل حرکات مسی هست که میتونی راحت با چپ راست کردن R3 انجامش بدی و مدافع ها رو از سر راهت برداری
خیلی ممنون به خاطر راهنمایی ولی خودت برو با نیمار امتحان کن و ال1 رو بگیر اتفاقا کارای جالبی انجام میده!

خیلی ممنون به خاطر راهنمایی ولی خودت برو با نیمار امتحان کن و ال1 رو بگیر اتفاقا کارای جالبی انجام میده!

اینجوری که من از تست کردنم فهمیدم،L1 توپ رو به پای بازیکن میچسبونه و سرعتش رو کم میکنه و میتونید حرکت بزنید...........
اما L2 سرعت رو کم نمیکنه و میتونید توی سرعت و حرکت نرمال،حرکات ترکیبی بزنید...........
+
خود من بیشتر حرکتامو با L1 و تغییر جهت میدم.............
با جاکرینی یه بار 7 نفر رو دریبل کردم.........

خب منم بازیو خریدم :d
اولین مشکلم یخورده منگی دفاع ها جلوی بازیکن های سرعتیه که خب البته طبیعی تر شده یعنی اگه همین طوری با سرعت بخای بری تو مسیر طرف با یه بدن مهاجم ادمو میره تو باقالی ها.. تو 13 اینطوری نبود! . یعنی خیلی هرتی نباید با دفاع رو توپ رفت.
مورد سانتر هم درست شده بعد از پچ 1.02 و خداییش باید بگم عالی شده این مورد.
مورد بعد اینه واقعن 3 دفاعه بازی کردن به نسبت 13 خیلی خیلی سخت تر شده خصوصن اگه حریف هم 3 مهاجمه بازی کنه.
مورد بعدی که حس کردم اینه که چقدر بازیکن ها تو حمله بهتر تو فضای خالی جا میگیرن و هوش بازیشون واقعن عالی شده.
جی جی هم عالی توپ میگیره و خدارو شکر راضیم ازش :bighug:
از یه هقته دیگه میام و با بچه ها میزنم .. فعلن باید قلق گیری بیشتری بکنم :>
در کل بازی واقعن عالیه.

خب منم بازیو خریدم :d
اولین مشکلم یخورده منگی دفاع ها جلوی بازیکن های سرعتیه که خب البته طبیعی تر شده یعنی اگه همین طوری با سرعت بخای بری تو مسیر طرف با یه بدن مهاجم ادمو میره تو باقالی ها.. تو 13 اینطوری نبود! . یعنی خیلی هرتی نباید با دفاع رو توپ رفت.
مورد سانتر هم درست شده بعد از پچ 1.02 و خداییش باید بگم عالی شده این مورد.
مورد بعد اینه واقعن 3 دفاعه بازی کردن به نسبت 13 خیلی خیلی سخت تر شده خصوصن اگه حریف هم 3 مهاجمه بازی کنه.
مورد بعدی که حس کردم اینه که چقدر بازیکن ها تو حمله بهتر تو فضای خالی جا میگیرن و هوش بازیشون واقعن عالی شده.
جی جی هم عالی توپ میگیره و خدارو شکر راضیم ازش :bighug:
از یه هقته دیگه میام و با بچه ها میزنم .. فعلن باید قلق گیری بیشتری بکنم :>
در کل بازی واقعن عالیه.
منم دیروز بلاخره بازیرو تهیه کردم البته به لطف یکی از دوستان
تمام مواردی که شما گفتینم کاملا صحیحه و مورد یا به قوله دوستان باگی مشاهده نکردم
داداشم قلق گیری نمی خواد که من بازیرو پلی کردم 4 تا بازی کردم اونم انلاین اونم با داوش عبدالله بازی اونقدر به واقعیت نزدیک شده که نیاز به تمرینو اینجور چیزا نداره

آقا ولی بازم سانترها مشکل داره امروز داشتم بازی میکردم آتلتیکو مادرید بودم حریفم بایرن بود 3-0 جلو بودم فقط از گوش سانتر میکرد با منزوکیج هد میزد گل میشد!!!! 3تا گل اونم از سانتر!!!

آقا ولی بازم سانترها مشکل داره امروز داشتم بازی میکردم آتلتیکو مادرید بودم حریفم بایرن بود 3-0 جلو بودم فقط از گوش سانتر میکرد با منزوکیج هد میزد گل میشد!!!! 3تا گل اونم از سانتر!!!
داداش این مشکل بازی نیست مشکل از شیوه بازی و دفاع کردن خودتونه با یکم تمرین تو این زمینه برطرف میشه مشکلتون
در ضمن ما همیشه جوری یاد گرفتیم که به نیمه خالیه لیوان بیشتر توجه کنیم تا نیمه ی پرش خوب عزیز من هر تغییر و تحوله بزرگی نا خواسته با خودش یه مشکلات و نواقصی در بر داره و اگر ترس از بوجود اومدن این چیزا بخواد باعث درجا زدن یک بازی بشه بلایی که سره pes افتاد سره fifa هم شک نکن میفته و اینم باید بدونیم که بعضی از مشکلات بعد از عرضه ی عمومیه که خودشونو نشون میدم و با کمی صبر و حوصله میشه برطرفش کرد.
من الان به شخصه از بازی نسبت به فیفا 13 خیلی لذت بیشتری میبرم ( دلیلشم اینه که به سمت واقعیت بیشتر از پیش رفته ) با اینکه مشکلاتیم دارم ولی هرگز به گردن بازی نمیندازم

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or