FIFA 14 l PS3

• Thread starter Thread starter ir7lv
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
Benz11@

جالبیش اینه الانم بنظرم سرعت بازی بیشتر از روزهای اول شده ! دوستانی که به لایو وصل هستن اینو تایید کردن حتی بعد اولین آپدیت 4 مگابایتی و متاسفانه متاسفانه این پچی که واسه PC عرضه شده شکل کلی بازی رو شبیه بازی آرکیدی مثل فیفا 13 کرده .سرعت بازی هم دوبرابر شده اونجور که تو فروم EA داشتم فیدبک ها رو میخوندم.البته بعضیا هم بودن اعتراض کردن که 120 یورو پول بازی فیفا 13 دادن (فیفا13=فیفا14)یا کلی ضرر کردن از اینکه بازی هیچ شباهتی به دمو نداره ...

امین بازی فیفا حدودا 5 میلیون نسخه بر روی PS3 میفروشه ... از این 5 میلیون نفری که بازیو تهیه میکنن به نظرت چند درصد واقعا حاضرن فیفا یک شبیه ساز باشه به این قیمت که بازی خیلی سخت بشه و دیگه مثل قبل اون لذت و هیجان نداشته باشه ؟ شاید به 100 هزار نفر هم نرسه ( از یه طرفم برای این 100 هزار نفر همین سخت شدن بازی خودش خیلی لذت بخشه اما برای اکثریت این موضوع وجود نداره) ... اکثرا فقط میخوان از بازی لذت ببرن حتی اگر این لذت بردن باعث بشه یه سری چیزا از واقعیت دور بشه

یه بازی مثل GT5 قشنگ خیلی زیبا میاد واقعیت به گیمر نشون میده و خیلی راحت بهشون میگه هیچی از رانندگی حالیتون نیست ... نمیترسه فروش بازیش کم بشه یا ادعای خیلی ها در زمینه رانندگی از بین بره میاد واقعیت بهمون نشون میده

اما مطمئنا این توقع از EA نمیره که بیاد بازیو تا این حد به واقعیت نزدیک بکنه چون با واکنش مثبتی رو به رو نمیشه و به فکر جیبشم هست همین تاپیک ببین یکم دفاع سخت کردن سرعت بازیو هم کم کردن ( در حالی که هنوز 180 درجه از فوتبال واقعی اسوتره ! ) الان جو تاپیک چطوره ؟ :دی

اگر در مورد اپدیت واقعا بازی شبیه فیفا 13 بشه من دیگه از ماه بعد که شبیه ساز Gran Turismo 6 میاد کلا بیخیال فیفا میشم

هنوز GTA V هم نگرفتم و این دوتارو میگیرم و تا تابستون که PS4 میاد سرگرمم میکنه ... فیفا هم در حد بازی دوستانه با رفقای نزدیک ... !

SAMM9@

هنوز انلاینم نشدم ببینم پچ جدید اومده یا نه ولی اگه سرعت رو تغییر داده باشه واقعا ضدحال عظیمی هست! سرعت بازی واقعا عالیه و تف تو روحش اگه بخواد بازی رو الکی دستکاری کنه

دقیقا مرتضی ... واقعا سرعت بازی خیلی طبیعی شده و کلا بازی متعادل تر از فیفا 13 و حتی 12 شده

خداکنه سرعت بازیو حداقل دستکاری نکنن چون واقعا ایراد نداره

چند روز پیش با یکی از دوستان بازی میکردم باور کن سرعت بازی از فیفا 13 هم بالاتر رفته بود ! بیشتر به خود گیمر و شکل حمله و بازیسازیش برمیگرده که تا چه حد میتونه به بازیش سرعت بده و دیگه مثل 13 عباس اقا گیم نتی سر کوچه نمیاد واست تیکی تاکا بازی کنه

Radiance@

شاید جا افتاده تو فیفا هر مشکل کوچیکی رو بگن باگ.

دقیقا ...

سانتر هم که اصلا حرف نزنم بهتره.یک وقتایی اصلا طرف سانتر میکنه میفهمم قراره گل بشه.یک نقاط خاص رو اصلا دفاع پوشش نمیده.خودم نزدیک 5-6 سانتر با گایتان 170 سانتتی گل زدم.خودم خنده ام میگیره!وینگر چپ 170 سانتری تیمم رو سانتر گل میزنه!!تو کلا بازیت خیلی خوبه و اجازه سانتر به حریف نمیدی.من که زیاد باهات بازی کردم.اکثر سانترهایی هم که میشه رو دروازه تیمت انجام داد بی هدفه.یکی مثل من که رو دفاع ضعف داره این سانتر باگ به حساب میاد.مگه فکر کردی همه مثل خودت بازیشون خوبه؟دهن من سرویس شده.هی توپو میبرن بقل زمین و تو سر توپ میزنن تا بتونن سانتر کنن رو تیر دو و گل بزنن.

امین قبلا هم گفتم من توی فیفا 13 خیلی بهتر بازی میکردم و اینطور نیست که توی 14 اونطور باشم ... داداشم دیگه خودت که داری میگی وقتی یک نفر این مشکل داره و یک نفر دیگه نداره نباید بیایم اینو تقصیر EA بندازیم ! فیفا بازیش پتانسیل فوق العاده ای برای پیشرفت داره تو فیفا 13 مثلا اوایلش که لیگ هم گذاشته بودیم سطح و سبک بازیت چطور بود ؟ اخرش چی ؟ مطمئنا به مرور زمان من و تو و بقیه بچه ها ، خیلی از بخش های بازیو متوجه میشیم و هنوز خیلی زوده در مورد بازی بطور قطعی نظر بدیم

اما من هنوزم میگم مشکل اصلی بازی چرخش ها و تغییر جهتهای بازیکنها ست.فرقی بین مسی و والتر ساموئل نزاشتن به جون خودم.:|

اینا دیگه خداییش اغراق امیزه ... کم کم دارم به این نتیجه میرسم که مسی هم بد نساختن ! با داداشم برو بازی کن ببین چقدر خوب ازش بازی میگیره !

بین توانایی بازیکن ها خیلی فرق وجود داره مثلا توی UT من اصلا نمیتونم با همون سبکی با موریل دریبل میکنم با جیووینکو یا ایباربو هم دریبل بزنم ... دریبل زدن و چرخش توی 13 انصافا بیش از حد اسون شده بود اما توی فوتبال واقعی اینطور نیست

Meysam@
AM!R-92@

ایسکو رو سر تیاگو سیلوا بلند شد گل زد:|

وقتی یا بازیکن من تو من میشی بعد قد بازیکن طرف هم از بازیکن شما کوچیک تره و بعدش هم دسته رو منفجر میکنی با دکمه زنی و در اوج تعجب اون بازیکن سر میزنه و گل میشه, آیا مشکل از ماست؟

امیر یه سوال ازتون دارم

توی فوتبال واقعی حتی 1% هم احتمال نداره ایسکو بالا سر تیاگو سیلوا سر بزنه ؟

من توی یه پست دیگه هم گفتم اگر جایگری مدافع درست باشه و اصول دفاعی رعایت کنیم احتمال گل خوردن خیلی کم میشه ... یه سری مشکل کوچیک البته وجود داره و برخی اوقات خود بازیکن براساس هوش مصنوعی خودش درست یارگیری نمیکنه و خودم مجبورم بازیکنم نزدیک کنم
مشکل دیگه اینه برخی اوقات سانترها خیلی تخیلی روی دروازه میرن و با سرعت خیلی زیاد روی سر بازیکن حریف میشینن و توی این تایم امکان اینکه مدافع درست بره یارگیری کنه وجود نداره ... این مشکلات حتما باید برطرف بشه اما بازم میگم اصلا در اون حد نیست که توی این تاپیک مطرح میشه ... خود من 99% گل هایی که روی سانتر خوردم روی اشتباهات خودم بوده

I_LOVE_IRAN@

یه مشکل بزرگی که فیفا داره و هنوز اصلاح نشده اینه که وقتی سانتر انجام میشه هد زدن نهایتاً یک به یک هست در صورتی که ما میبینم بعضاً در فوتبال واقعی 4 نفر رو سر یک نفر میپرن

ارین خیلی حرف خوبی زدی ... البته تمامی سری های فیفا و حتی PES همینطوره اما کلا روی ضربات ازاد و کرنر ها این مورد حتما باید باشه

progamer1376@

این زمین بارونی خیلی رو اعصابه خدایی:( اصن نمیشه درست بازی کرد...

بارونی کلا رو اعصابه نمیشه توقع داشت توی هوای بارونی بازی بیشتر حال بده اما به نظر من بارونی 14 خیلی بهتر و سختتر از 12 و 13 شده ...

منم موافقم که این تغییر از یه بازی و یه سری عادات به بازی و شرایط دیگری باعث شده تا قدری این ناخوشی ها و بدخلقی ها نسبت به بازی پیش بیاد ... منم ابتدای کار، خیلی با کلیت بازی کیف نکردم ولی هر قدر به جلو پیش رفتیم، با ویژکی ها و شرایط بازی اخت شدم و الان واقعا حال کردم..

البته اینم بگم بد نیست که دلیل غیبتم در این تاپیک و کلا نبودم در فیفا آنلاین... تغییر محل سکونت بود .. نه از یک محل به محله دیگه... بلکه تغییر شهر بود.. و خب پروسه خرید یه خط تلفن و ADSL زمانبر هست و این وسطم حماقت و اهمال مسئولین مرکز مخابراتی ذیربط ، این فرآیندو به تعویق هم انداخت..

در هر صورت فعلا که دارم از روی بدون اینترنت بودن، در فرصتهای بیکاری ،فیفا با CPUمیزنم و انصافا هم فعلا حال داده .. اونم تازه دوستانه !! به هر حال رو حالت لگندری، واقعا میشه گفت تمرین خوبیه واسه کار روی نقاط ضعف و البته یادگیری راه های گلزنی .. و تمرین شیوه های مختلف گلزنی..

خوشبختانه بچه های انلاین فیفا این جا هم زیاد شدن.. و فکر کنم فرصت خوبیه واسه بازیهای دوستانه با دوستان ایرانی .. حتی پیشنهاد من اینه که یه لیگ کوچیک چند نفره بزنیم اینجا..

تو بخش سیزن ، من یه ترکیب واسه خودم کاستومایز کردم ولی هر دفعه ترکیب به روز رو دانلود میکنه و ترکیب من رو دیلیت میکنه!
نمیشه کاری کرد ولمون کنه؟:d من میخوام با همون ترکیب خودم بازی کنم.

سلام,آقا من یه مبتدی ام!!
یه سوال داشتم خواستم اگه ممکنه جواب بدین!
من امروز ps3 رو جیلبریک کردم و فیفا14 رو ریختم روش!
حالا گرت بیل و اوزیل و کاکا و فلایینی خیلی های دیگه هنوز ترانسفر نشدن!واسه همه اینطوره؟
و اینکه باید چیکار کرد؟
اصلا دلم روش نمیره که لیگ شروع کنم!!

@sina R

نه سینا دیگه اونقدرم طرفدارای شبیه سازی کم نیستن.همین GT و FORZA در مقابل NFS کم دارن میفروشن؟ همیشه شبیه سازی طرفدارای خاص خودشو داره.تنها راهکار EA همونطور که گفتم میتونه توی ستینگ بازی دو تا مود شبیه سازی و آرکید تعریف کنه و اسلایدر ها رو حذف کنه.من که اصلا دوست ندارم برم مثلا پاس ارور رو زیاد کنم ، باید یه چیز از قبل تعریف شده و مشترک بین همه پلیر ها باشه.
و اینکه فیفا همیشه دمو هاش با نسخه های نهاییش فرق میکنه و بازی رو آسون تر میکنه نمیدونم دلیلش چیه؟

راستی یه تفاوت گرافیکی بین دمو و نسخه اصلی وجود چین و چروک روی لباسها بود که حذفش کردن !

سلام,آقا من یه مبتدی ام!!
یه سوال داشتم خواستم اگه ممکنه جواب بدین!
من امروز ps3 رو جیلبریک کردم و فیفا14 رو ریختم روش!
حالا گرت بیل و اوزیل و کاکا و فلایینی خیلی های دیگه هنوز ترانسفر نشدن!واسه همه اینطوره؟
و اینکه باید چیکار کرد؟
اصلا دلم روش نمیره که لیگ شروع کنم!!
علیک سلام
اول میرین توی مولتی من رو اسم بازی دکمه ی مربع رو میزنین بعد یه صفحه باز میشه که یه سری اطلاعات توشه اسم یکیشم update هست شما رو اون بزنید و آپدیت بازی رو پیدا می کنه . حالا بازی رو آپدیت کنید. بعد از دانلود آپدیت فایلش به صورت یک فایل pkg تو install package files ذخیره میشه، اونو نصب کنید بعدش بازی رو اجرا کنید . از داخل منو ها برید به قسمت edit teams یا یه همچین چیزی نوشته download squads سپس بیاین رو این قسمت و ترکیب ها براتون اپدیت میشه و از قسمت پروفایلتون هم این ترکیب ها رو سیو کنید.

تو بخش سیزن ، من یه ترکیب واسه خودم کاستومایز کردم ولی هر دفعه ترکیب به روز رو دانلود میکنه و ترکیب من رو دیلیت میکنه!
نمیشه کاری کرد ولمون کنه؟:d من میخوام با همون ترکیب خودم بازی کنم.

مگه میشه!؟
ترکیب آنلاین یه بار برای هر تیمی که کاستومایز میکنید سیو میشه و دیگه تا وقتی که بهش دست نزنید خودتون حذف نمیشه....................

فیفا رو آپدیت کردم و 5 بازی دوستانه انجام دادم خوشبختانه همه چیز خوبه.این دقیقا مواردی بود که گفتن درست خواهد شد:

• Balancing lofted through balls.
• Balancing attacking headers.
• Balancing finesse shots.
• Improved defender switching during crosses.
• Freezes while making substitutions during gameplay.
• Freezes while entering and exiting Leaderboards.
• Improvements made to Dynamic Camera.
• Corrected crowd sections in Signal Iduna Park.
• Corrected “Any” and “GK” ******s in Pro Clubs.
• We've responded to the community and upgraded FIFA 14 cover star Stephan El Shaarawy to 4* Skills in Online Seasons, Head to Head, and Career Mode using EA SPORTS Football Club Match Day. Since the FIFA 14 Ultimate Team ratings and database are separate from the Match Day Update, he will be assessed and potentially upgraded in FUT at a later date.

-سرعت بازی و وزن توپ و کنترل بازیکن خدا رو شکر تغییری نکرده.

-سه تا بازی با من سیتی انجام دادم با ترکیب 4-4-2 و مهاجمام ژکو و نگردو ، 90 دقیقه سانتر میکردم ، دیگه در حالت عادی که بازیکنتون مارک شده باشه رو سر ویدیچ و فردیناند و کهیل و تری و اسکرتل نمیتونید سر بزنید و این مورد کاملا فیکس شده و خب چند تا گل ضربه سر با نگردو زدم موقعی که اورا مارکش کرده بود و این بنظرم طبیعی بود.مشخصه که این مورد رو بالانس کردن

-در مورد شوت زدن دقیق نمیشه در مقابل هوش مصنوعی قضاوت کرد چون زیاد موقعیت شوت زدن به حریف نمیده ولی مطمئنم این موردم فیکس کردن

کلا بازی خیلی خوب شده.دستشون درد نکنه:d

فیفا رو آپدیت کردم و 5 بازی دوستانه انجام دادم خوشبختانه همه چیز خوبه.این دقیقا مواردی بود که گفتن درست خواهد شد:
• Balancing lofted through balls. • Balancing attacking headers. • Balancing finesse shots. • Improved defender switching during crosses. • Freezes while making substitutions during gameplay. • Freezes while entering and exiting Leaderboards. • Improvements made to Dynamic Camera. • Corrected crowd sections in Signal Iduna Park. • Corrected “Any” and “GK” ******s in Pro Clubs. • We've responded to the community and upgraded FIFA 14 cover star Stephan El Shaarawy to 4* Skills in Online Seasons, Head to Head, and Career Mode using EA SPORTS Football Club Match Day. Since the FIFA 14 Ultimate Team ratings and database are separate from the Match Day Update, he will be assessed and potentially upgraded in FUT at a later date.
-سرعت بازی و وزن توپ و کنترل بازیکن خدا رو شکر تغییری نکرده.-سه تا بازی با من سیتی انجام دادم با ترکیب 4-4-2 و مهاجمام ژکو و نگردو ، 90 دقیقه سانتر میکردم ، دیگه در حالت عادی که بازیکنتون مارک شده باشه رو سر ویدیچ و فردیناند و کهیل و تری و اسکرتل نمیتونید سر بزنید و این مورد کاملا فیکس شده و خب چند تا گل ضربه سر با نگردو زدم موقعی که اورا مارکش کرده بود و این بنظرم طبیعی بود.مشخصه که این مورد رو بالانس کردن-در مورد شوت زدن دقیق نمیشه در مقابل هوش مصنوعی قضاوت کرد چون زیاد موقعیت شوت زدن به حریف نمیده ولی مطمئنم این موردم فیکس کردنکلا بازی خیلی خوب شده.دستشون درد نکنه:d
داداش این تغییرات که گفتین تو اپدیت ۲۴ مگی پی اس تری هم اعمال شده من قبل اپدیت ۳۰شوت فقط کاتدار ۱۱ یا ۱۲ تا گل زدم بعد اپدیت ۲۸ شوت فنی تو همون زمان زدم به همون تیم ۳ تاگل که دوتا گلش از داخل محوطه بود.سانتر ها هم بهتر شده بود فقط باید مارک میکردی وگرنه مورچه اتمی هم با سر میزد.فقط کرنراش از دستت تا حدودی خارج بود.الان این تستی که میگم بکن جوابش بگو اگر اوکی بود که این اپدیت بهتر از اون اپدیت ۲۴ مگی پی اس۳.یه توپ هوای بنداز بعد ببین میتونی بازیکنات سویچ کنی؟یعنی بازیکن میتونی تغییر بدی ؟ یه نکته دیگه ال۱ مثلث بژن ببین بازم مثله ماست توپ میرسه به بازیکن؟ اگه این تغییرات ایجاد شده پس میشه امیدوار بود به اپدیت پی اس۳بهتروبهتر شده.

الان شما بعد آپدیت 24 مگابایتی دوربین در حالت dynamic شده مثل فیفا 13 و از نزدیکه؟(منظورم خیلی خیلی نزدیکه)
اگه از نزدیک نبود یعنی اینکه هنوز این پچی که واسه XBOX و PC ارائه شده برای PS3 منتشر نشده.

آخرین ویرایش:
الان شما بعد آپدیت 24 مگابایتی دوربین در حالت dynamic شده مثل فیفا 13 و از نزدیکه؟(منظورم خیلی خیلی نزدیکه)اگه از نزدیک نبود یعنی اینکه هنوز این پچی که واسه XBOX و PC ارائه شده برای PS3 منتشر نشده.
من همین الان تست کردم دوربین نزدیکه شما اون کاری که گفتم یه امتحان بکن یه توپ هوای بفرست بعد ببین میتونی بازیکن تغییر بدی؟

من همین الان تست کردم دوربین نزدیکه شما اون کاری که گفتم یه امتحان بکن یه توپ هوای بفرست بعد ببین میتونی بازیکن تغییر بدی؟

یعنی سانتر کنم بعد سویچ کنم؟ چه فایده ایی داره؟ وقتی واسه یه تارگت توپ رو هوایی میفرستی که نمیشه سوویچ کرد ! حتی روی ضربات کرنر.شاید منظورتون سوییچ کردن مدافعان باشه؟

Improved defender switching during crosses

مورد دوم هم تغییری احساس نکردم.

اگه PS3 این آپدیت رو زودتر گرفته پس چرا تو فروم EA سر نیومدن دومین آپدیت برای PS3 دعواست؟:d

دوستان آپدیت اومد
حجم آپدیت 36 مگه
ورژن 1.02
موفق باشید

خب همینه دیگه:d
اولین آپدیت برای 360 چهار مگابایت بود و دومین آپدیت 19 مگابایت
چرا حجمشون فرق داره؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or