FIFA 14 l PS3

• Thread starter Thread starter ir7lv
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
آپدیتی که مشکل سانتر و شوت فنی رو حل میکنه واسه PC اومد.امروز فردا برای ما هم میاد.بیشتر باگهای بازی حل میشه ولی کاش یک فکری به حال چرخش و تغییر جهت بازیکنها هم بکنن!
اینطور که شماها پیش میرین کلا بازیرو یه باگ بزرگ میکنین

- - -ویرایش - - -

داداشای گل شرمنده که اینجا مطرح میکنم این موضوع رو ولی اگه کسی برای خرید دیجیتالی شریک خواست رو من میتونه حساب کنه
کسی نیست ؟؟

آخرین ویرایش:
بازی خیلی باگی شده :| سانت و شوت کات دار و کله زدن و خیلی چیزای دیگش تخیلی شده اصلا :|

کسایی که آنلاین میزنن مارو آدد کنن .
والله هیچ انگیزه ای واسه آنلاین واسم نمونده سه روزه دارم توو division 10 توپ میزنم و توان گرفتن 6 امتیاز رو از حریفام ندارم!
خدا رو شکر دارم این بازی رو کپی بازی میکنم و یه قرونم پوول واسه این افتضاح EA ندادم(نظر شخصی خودم)

ولی من که بر خلاف بعضی دوستان راضیم. بعد فیفا13 قصد خریدش رو بصورت اورجینال نداشتم ولی گفتم بگیریم ببینیم چی در اومده و انتظار خاصی هم نداشتم ازش ولی در کمال ناباوری خیلی از بازی خوشم اومد بر خلاف نسخه 13! کم شدن سرعت بازی خیلی موثر بوده تو قشنگتر شدن گیم پلی و گرافیکش هم کمی بهتر شده مخصوصا زمین بازی که تو 13 اصلا جالب نبود. مدرن و به نوعی داینامیک شدن منو ها هم خیلی خوب هست و واقعا کارامد شده

سینا شرمنده دیرجواب میدم.این حرفها بیشتر بازی با کلماته.شوت فنی باگ نیست و مشکل داره و اینا که نشد حرف!آره باگ نداره مثل GTA.توپ غیب نمیشه.:دی شاید جا افتاده تو فیفا هر مشکل کوچیکی رو بگن باگ.ما از همون بچگی که کلوپ میرفتیم یکی از رو نقطه ضعف بازی گل میزد میگفتیم گل باگ زدی.الان این شوت فنی هم همونه.انصافا من دیدم کسایی که فقط شوت فنی میزنن!خودمم چندتا گل زدم اما تو برو تو فوتبال واقعی ببینی تو هر فصل یک لیگ چندتا گل با شوت فنی و کات دار میزنن!مشخصه تو بازی راحت تر از واقعیته.12 هم قبلا گفتم بازی نکردم.ولی فکر کنم فیفا 10 باگتر بود.95% شوتهای فنی گل بود.یادش بخیر.با اون همه باگ بازم خیلی دوست داشتم بازیشو!:دی
سانتر هم که اصلا حرف نزنم بهتره.یک وقتایی اصلا طرف سانتر میکنه میفهمم قراره گل بشه.یک نقاط خاص رو اصلا دفاع پوشش نمیده.خودم نزدیک 5-6 سانتر با گایتان 170 سانتتی گل زدم.خودم خنده ام میگیره!وینگر چپ 170 سانتری تیمم رو سانتر گل میزنه!!تو کلا بازیت خیلی خوبه و اجازه سانتر به حریف نمیدی.من که زیاد باهات بازی کردم.اکثر سانترهایی هم که میشه رو دروازه تیمت انجام داد بی هدفه.یکی مثل من که رو دفاع ضعف داره این سانتر باگ به حساب میاد.مگه فکر کردی همه مثل خودت بازیشون خوبه؟دهن من سرویس شده.هی توپو میبرن بقل زمین و تو سر توپ میزنن تا بتونن سانتر کنن رو تیر دو و گل بزنن.

اما من هنوزم میگم مشکل اصلی بازی چرخش ها و تغییر جهتهای بازیکنها ست.فرقی بین مسی و والتر ساموئل نزاشتن به جون خودم.:|

امین یه سوال ازت دارم تو توی فیفا 14 با پدیده ای به نام باگ در زمینه شوت های فنی مواجه شدی ؟! میشه بپرسم ازت چند تا گل روی شوت های فنی خوردی ؟

من دروغ ندارم بگم خودت ماشالا داری همش UT میری با این همه فیفابار بازی کردی کدوم یکی اصرار روی زدن شوت های فنی داشتن ؟ ( مثل 12 )

شوت فنی مشکلی شبیه به نسخه 12 اصلا و ابدا نداره اینکه میخوان در اپدیت اینده این بخش اصلاح کنن دلیلش میتونه خیلی چیزهای دیگه باشه ممکنه در اپدیت های اینده خیلی از بخش های دیگرو هم اصلاح کنن اما به جز کرنر ها هیچکدوم از مشکلات بازی در اون حد نبوده که بیایم اینطور در موردش ازش صحبت کنیم !

توی 13 اگه یادت باشه اوایل خیلی سخت میشد با شوت های فنی گل زد و در طول اپدیت های بعدی تغییراتی ایجاد شد

14 هم برای من بیشتر از اینکه شبیه 12 باشه شده شبیه 13

بعد امین برو قشنگ پست چند صفحه قبل بخون در مورد سانتر گفتم سری مشکل خیلی کوچیک وجود داره اما اسمش باگ نمیشه گذاشت و در این حدی نیست که دوستان همینطوری بیان بهش گیر بدن و همون مشکلات کوچیک هم در طول اپدیت های اینده برطرف میشه

مشکلات کوچیک توی تمامی نسخه های فیفا بوده و به مرور برطرف شده اما خود تو فیفابازی منم فیفابازم من مشکلم به سانتر و شوت های فنی اصلا در اون حد یه سری دوستان نبوده اینکه EA هم میگه میخواد این بخش هارو اصلاح میکنه هر نسخه اینکار انجام داده نسخه 13 هم دقیقا شوت های فنی و خیلی از چیزارو به مرور تغییر کرد اما خواهشا نیاید طوری بزرگنمایی کنید که انگار تمام گل هایی که میخورید روی مشکلات بازیه که با اپدیت اینده تمامی مشکلات دفاعی شما برطرف میشه ! اپدیت اینده هم خواهد امد و بازم هم مطمئن باش اکثر این نظرات ادامه پیدا میکنه

در راستای تائید گفته های سینا ، یکی از بهترین سریهای فیفا واسه من دمو فیفا 14 بود به قدری جذب بازی شدم با اینکه دقیقا یک روز مونده بود به عرضه بازی و اصلا هیچ
امیدی به 14 نداشتم ولی بعد از بازی کردن دمو میخواستم واسه اولین بار اونو برای 360 اورجینال بگیرم.سرعت بازی در حالت نرمال بسیار بسیار عالی بود.انیمیشنهای
اضافه شده فوق العاده بودن.فیزیک توپ و حس سنگینیه بازیکنا عالی بود و هوش مصنوعی عالی و .... و در همین راستا اون چیزی که انتظار داشتم اتفاق افتاد یعنی شکایت و گله های دوستان خارجی در فروم EA که متاسفانه نمیتونستن با بازیکنای مورد علاقشون مثل مسی و ... مانور بدن و اینو مشکل بازی دونستن و کلی اعتراض کردن منم مطمئنم بودم EA یه کارایی میکنه و همینطورم شد بطور کلی کنترل بازیکن سرعت بازی متاسفانه روون تر شد.

جالبیش اینه الانم بنظرم سرعت بازی بیشتر از روزهای اول شده ! دوستانی که به لایو وصل هستن اینو تایید کردن حتی بعد اولین آپدیت 4 مگابایتی و متاسفانه متاسفانه این پچی که واسه PC عرضه شده شکل کلی بازی رو شبیه بازی آرکیدی مثل فیفا 13 کرده .سرعت بازی هم دوبرابر شده اونجور که تو فروم EA داشتم فیدبک ها رو میخوندم.البته بعضیا هم بودن اعتراض کردن که 120 یورو پول بازی فیفا 13 دادن (فیفا13=فیفا14)یا کلی ضرر کردن از اینکه بازی هیچ شباهتی به دمو نداره ...

اینجا سوال مطرحه:
اون کسایی که میرن نسخه اورجینال رو میخرن معمولا قبل از عرضه ،دمو رو دانلود و بازی میکنن و بر همین اساس نسخه اصلی رو تهیه میکنن.EA چطور به خودش اجازه
میده که بعد از اون به سلیقه خودش بازی رو تغییر میده؟ اونایی که از بازی خوششون نمیاد چرا بازی رو خریدن که الان از EA انتظار دارن که بازی رو به سلیقه خودشون
تغییر بده؟

چیزی که مشخصه اگه این پچ 59 مگابایتی همونطور مثل نسخه PC باشه من فیفا 14 رو با افسوس فراوان از رو کنسول شیفت دلیت میکنم.بازی شده کپی فیفا 13.تو دو
ثانیه میشه با نیمار 10 دو چرخید و دوستان میتونن لذت کافی رو از بازی ببرن.

در مورد باگهای بازی:
هد زدن:اونجور که بقیه شلوغش میکنن نیست.درسته بازی که عرضه شد من با دوستام بازی میکردم تو بازیهای اول کلی گل کله میزدیم ولی روز سوم- چهارم با رعایت
کردن چند نکته جزئی مثل اوردن مدافع جلوی مهاجم موقع ضربه سر زدن و ..... بشدت این مدل گلها کمتر شد.

شوت های دقتی بقل پا:
اینو من اولین بار توی همین بازیسنتر شنیدم رفتم حدود 20 - 30 بار کیک آف لجندری بازی کردم دقیقا بیشتر از دو تا گل که بنظرم کمی عجیب میومد نزدم ! این مورد رو من باگ حساب نمیکنم.شوتها خیلی طبیعی و واقعی هستن و اگه جلوی بهترین بازیکنان دنیا هیچ مدافعی نباشه با درصد بالایی میتونن توپو تبدیل به گل کنن.

اصلا این دو مورد باگ.میومد همین دو تا رفع میکرد دیگه چیکار به سرعت بازی و کنترل بازیکنا داره؟

بنظر من EA باید اسلایدر ها رو حذف کنه و دو نوع مود بازی واسش تعریف کنه یعنی قبل بازی شما میتونی بین مود آرکید و سیمولیشن یکی رو انتخاب کنی.در مود آرکید سرعت
بازی بالا و کنترل بازیکن روون مثل آب خوردن و در مود سیمولیشن برعکس.اینطوری EA میتونه هر دو سلیقه رو راضی نگه داره در حالی که بازی کاملا دیفالت هستش و کسی در
بازی تغییری ایجاد نکرده و میتونه در مورد آنلاین هم اینو پیاده کنه فکر نکنم این چیز پیچیده ایی باشه.

به امید اون روز

در راستای تائید گفته های سینا ، یکی از بهترین سریهای فیفا واسه من دمو فیفا 14 بود به قدری جذب بازی شدم با اینکه دقیقا یک روز مونده بود به عرضه بازی و اصلا هیچ
امیدی به 14 نداشتم ولی بعد از بازی کردن دمو میخواستم واسه اولین بار اونو برای 360 اورجینال بگیرم.سرعت بازی در حالت نرمال بسیار بسیار عالی بود.انیمیشنهای
اضافه شده فوق العاده بودن.فیزیک توپ و حس سنگینیه بازیکنا عالی بود و هوش مصنوعی عالی و .... و در همین راستا اون چیزی که انتظار داشتم اتفاق افتاد یعنی شکایت و گله های دوستان خارجی در فروم EA که متاسفانه نمیتونستن با بازیکنای مورد علاقشون مثل مسی و ... مانور بدن و اینو مشکل بازی دونستن و کلی اعتراض کردن منم مطمئنم بودم EA یه کارایی میکنه و همینطورم شد بطور کلی کنترل بازیکن سرعت بازی متاسفانه روون تر شد.

جالبیش اینه الانم بنظرم سرعت بازی بیشتر از روزهای اول شده ! دوستانی که به لایو وصل هستن اینو تایید کردن حتی بعد اولین آپدیت 4 مگابایتی و متاسفانه متاسفانه این پچی که واسه PC عرضه شده شکل کلی بازی رو شبیه بازی آرکیدی مثل فیفا 13 کرده .سرعت بازی هم دوبرابر شده اونجور که تو فروم EA داشتم فیدبک ها رو میخوندم.البته بعضیا هم بودن اعتراض کردن که 120 یورو پول بازی فیفا 13 دادن (فیفا13=فیفا14)یا کلی ضرر کردن از اینکه بازی هیچ شباهتی به دمو نداره ...

اینجا سوال مطرحه:
اون کسایی که میرن نسخه اورجینال رو میخرن معمولا قبل از عرضه ،دمو رو دانلود و بازی میکنن و بر همین اساس نسخه اصلی رو تهیه میکنن.EA چطور به خودش اجازه
میده که بعد از اون به سلیقه خودش بازی رو تغییر میده؟ اونایی که از بازی خوششون نمیاد چرا بازی رو خریدن که الان از EA انتظار دارن که بازی رو به سلیقه خودشون
تغییر بده؟

چیزی که مشخصه اگه این پچ 59 مگابایتی همونطور مثل نسخه PC باشه من فیفا 14 رو با افسوس فراوان از رو کنسول شیفت دلیت میکنم.بازی شده کپی فیفا 13.تو دو
ثانیه میشه با نیمار 10 دو چرخید و دوستان میتونن لذت کافی رو از بازی ببرن.

در مورد باگهای بازی:
هد زدن:اونجور که بقیه شلوغش میکنن نیست.درسته بازی که عرضه شد من با دوستام بازی میکردم تو بازیهای اول کلی گل کله میزدیم ولی روز سوم- چهارم با رعایت
کردن چند نکته جزئی مثل اوردن مدافع جلوی مهاجم موقع ضربه سر زدن و ..... بشدت این مدل گلها کمتر شد.

شوت های دقتی بقل پا:
اینو من اولین بار توی همین بازیسنتر شنیدم رفتم حدود 20 - 30 بار کیک آف لجندری بازی کردم دقیقا بیشتر از دو تا گل که بنظرم کمی عجیب میومد نزدم ! این مورد رو من باگ حساب نمیکنم.شوتها خیلی طبیعی و واقعی هستن و اگه جلوی بهترین بازیکنان دنیا هیچ مدافعی نباشه با درصد بالایی میتونن توپو تبدیل به گل کنن.

اصلا این دو مورد باگ.میومد همین دو تا رفع میکرد دیگه چیکار به سرعت بازی و کنترل بازیکنا داره؟

بنظر من EA باید اسلایدر ها رو حذف کنه و دو نوع مود بازی واسش تعریف کنه یعنی قبل بازی شما میتونی بین مود آرکید و سیمولیشن یکی رو انتخاب کنی.در مود آرکید سرعت
بازی بالا و کنترل بازیکن روون مثل آب خوردن و در مود سیمولیشن برعکس.اینطوری EA میتونه هر دو سلیقه رو راضی نگه داره در حالی که بازی کاملا دیفالت هستش و کسی در
بازی تغییری ایجاد نکرده و میتونه در مورد آنلاین هم اینو پیاده کنه فکر نکنم این چیز پیچیده ایی باشه.

به امید اون روز

هنوز انلاینم نشدم ببینم پچ جدید اومده یا نه ولی اگه سرعت رو تغییر داده باشه واقعا ضدحال عظیمی هست! سرعت بازی واقعا عالیه و تف تو روحش اگه بخواد بازی رو الکی دستکاری کنه

باید تا سه شنبه چهارشنبه صبر کرد واسه اون پچ.

اما من هنوزم میگم مشکل اصلی بازی چرخش ها و تغییر جهتهای بازیکنها ست.فرقی بین مسی و والتر ساموئل نزاشتن به جون خودم.:|

شما مطمئنی؟ مگه همچین چیزی میشه؟ بازیکنایی که agility بالایی دارن بخوبی میتونن با توپ کار کنن و من با اینجور بازیکنا بیشتر دریبل میزنم از طریق چرخش و همون L2. فکرکنم آموزشش توی یوتوب باشه.همین شماهایید که به EA فشار میارید و بازی رو آرکید میکنید دیگه.یکم نمیرید تلاش کنید ببینید چی به چیه.اصلا شما با قابلیت PRECISION MOVEMENT که به بازی آشنا هستید و میدونید کی باید ازش استفاده کنید؟ بازم میگید تفاوتی بین مسی و ساموئل نیست؟

باید تا سه شنبه چهارشنبه صبر کرد واسه اون پچ.

شما مطمئنی؟ مگه همچین چیزی میشه؟ بازیکنایی که agility بالایی دارن بخوبی میتونن با توپ کار کنن و من با اینجور بازیکنا بیشتر دریبل میزنم از طریق چرخش و همون L2. فکرکنم آموزشش توی یوتوب باشه.همین شماهایید که به EA فشار میارید و بازی رو آرکید میکنید دیگه.یکم نمیرید تلاش کنید ببینید چی به چیه.اصلا شما با قابلیت PRECISION MOVEMENT که به بازی آشنا هستید و میدونید کی باید ازش استفاده کنید؟ بازم میگید تفاوتی بین مسی و ساموئل نیست؟
من تفاوت رو بین بارزاگلی و کنستانت حس میکنم نمیدونم دوستمون چی میگه؟:|
البته من خودم فکر کنم یه ذره باگ داره ولی فیفاست دیگه ... با اپدیت ها درست میشه

آخرین ویرایش:
آقایون راهنمایی کنید از اشتباه در بیایم !!! وقتی با هر تیمی بازی میکنم شانسه برد 50/50 ولی وقتی با لیورپول بازی میکنم 99/1 به نفع لیورپوله از هرجا پاس میدن و سانتر میکنن گل میشه دروازه بانشون از بوفون و کاسیاس بهتر عمل میکنه جراردم و استوریچ هم که دیگه چیزی نگم بهتره از جلوی دروازه خودشونم میتونن گل بزنن تو سانتر هم جوینکو که نصفه قد پیکه و راموسو نداره از رو سرشون از رو سرشووون!!!!! گل میزنه!!!! اگه ما وارد نیستیم لطفا یکم راهنمایی کنید ممنون.

آقا بازی پریشب چه حالی داد.............
حیف شد آخر سیزن مساوی شدا..............
حالا بیا یه سیزن دیگه با هم میزنیم لذتش رو ببریم...............

وقتی ورژن 13 بازی هم اومد خیلی از فیفا باز ها اعتراض کردند که این چه گیم پلی مسخره ایه و ازین جور حرفا...البته تا حدیم طبیعی بود که بعدن با عادت کردن به گیم پلی و استفاده از امکانات جدید اعتراضات رفع شد...حالا هم داستان همینه...بازی تغییرات جالبی داشته فقط باید بهش عادت کرد.درسته باگ هم داره ولی محاسن بازی انقدر هست که همچنان منو عاشق فیفا و فن EA SPORTS نگه داره.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or