FIFA 14 l PS3

• Thread starter Thread starter ir7lv
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
با اون غولی که از شواینی و بقیه ساختن انتظار دیگه هم مگه میشه داشت؟:d مسی عملا تو بارسا به هیچ کاری نمیاد:| یکی یه سیستم پیشنهاد بده تا فضای مسی باز شه...جای پدرو سسک رو بزارم؟؟

شالکه تو 14 خیلی تیم ردیفی داره :دی برید یه بار باهاش بازی کنید تو فاز حمله عالیه :دی

آره خیلی تیم خوبی شده
اگه بلد باشی باهاشون کار کنی تیم حریف رو از 18 قدم خودش می تونی مثل شیر پرس کنی

با همه ی این حرف ها به نظرم لیورپول باسه اون افرادی که دنبال یکم چالش باشن بهترین گزینه هست

دقت کردن فیفابازهای باگ باز به جای رئال توی این نسخه جذب بایرن شدن ؟ :دی

من یکی دو دست با بایرن بازی کردم واقعا تیم ردیفی بود.با دورتموند هم خیلی حال کردم ولی با رئال لذت میبرم.اصلا هم خوب بازی نمیکم باهاشا ولی خب نمیدونم چرا دوست دارم رئالو بردارم.
آقا سینا psn id شما همونیه که زیر اواتارته؟هنوز سعادتشو پیدا نکردم که باهات بازی کنم.خیلی دوست دارم یکی دو دست خفن ببازم:d

من یکی دو دست با بایرن بازی کردم واقعا تیم ردیفی بود.با دورتموند هم خیلی حال کردم ولی با رئال لذت میبرم.اصلا هم خوب بازی نمیکم باهاشا ولی خب نمیدونم چرا دوست دارم رئالو بردارم.
آقا سینا psn id شما همونیه که زیر اواتارته؟هنوز سعادتشو پیدا نکردم که باهات بازی کنم.خیلی دوست دارم یکی دو دست خفن ببازم:d

اره همونه منم خوشحال میشم باهاتون بازی کنم

فیفا 14 که فعلا تعداد باختام بیشتر از بردام بوده :دی با اینکه با سبک بازی 14 خیلی حال کردم اما اصلا خوب بازی نمیکنم

اره همونه منم خوشحال میشم باهاتون بازی کنم

فیفا 14 که فعلا تعداد باختام بیشتر از بردام بوده :دی با اینکه با سبک بازی 14 خیلی حال کردم اما اصلا خوب بازی نمیکنم

به نکته ی ظریفی اشاره کردی، منم همینطوریم. کلا گل میخورم قیافم اینطوری میشه
t6.png
بقیه هم بیاید اعتراف کنید:">
ولی سوسوی امید داره خودش رو نشون میده و قلق بازی دستم میاد.
ولی انصافا این نسخه به نظرم کاملترین نسخه. همین که انیمشن تعویض رو میشه اسکیپ کرد یه دنیا می ارزه:d

یه دست اومدم کاپ بزنم دیدم بارونیه لگ هم داشت دقیقه 2 اومدم بیرون. دیدم باخت زده:| این قانون زیر دقیقه 5 رو برداشتن لامصبا؟ چرا هیشکی نگفت؟؟:|:d الکی الکی باختم! گفتم بدونید از این به بعد نیاید بیرون ک باخت میخوره! بد شده ها.خو طرف حال نمیکنه لگیه بازی.بارونیه نمیخواد بازی کنه.زیر 5 باید میذاشتن بمونه!

این فیفا هم هر سال یه باگی مسخره بازیی میذاره که باگرهای عزیز از اونجا راه داشته باشن گل بزنن!! فیفا 12 شوت بغل پا.فیفا13 L1 مثلث.امسال هم همه میان میگن وای کرنر باگ داره ایراد داره سانتر چیه باگه و .. بازی میکنی میبینی 90% بازی فقط L1 مثلث + سانتر هست بازیش!!! بدون اغراق!( منظورم شخص خاصی نیست اما چند نفری هم دوستانه هم جهانی دیدم!!)

درود
دوستان من تازه بازی رو دانلود کردم
یه سوال داشتم چند تا آپدیت اومده؟
اگه بیشتر از یدونه است خواهشا یکی لینک جدیدترینش رو بده اگرم که فقط یدونه است لینکش رو ممنون میشم بدید

یه دست اومدم کاپ بزنم دیدم بارونیه لگ هم داشت دقیقه 2 اومدم بیرون. دیدم باخت زده:| این قانون زیر دقیقه 5 رو برداشتن لامصبا؟ چرا هیشکی نگفت؟؟:|:d الکی الکی باختم! گفتم بدونید از این به بعد نیاید بیرون ک باخت میخوره! بد شده ها.خو طرف حال نمیکنه لگیه بازی.بارونیه نمیخواد بازی کنه.زیر 5 باید میذاشتن بمونه!

این فیفا هم هر سال یه باگی مسخره بازیی میذاره که باگرهای عزیز از اونجا راه داشته باشن گل بزنن!! فیفا 12 شوت بغل پا.فیفا13 L1 مثلث.امسال هم همه میان میگن وای کرنر باگ داره ایراد داره سانتر چیه باگه و .. بازی میکنی میبینی 90% بازی فقط L1 مثلث + سانتر هست بازیش!!! بدون اغراق!( منظورم شخص خاصی نیست اما چند نفری هم دوستانه هم جهانی دیدم!!)

من که نوشتم که دو صفحه پیش ! که باخت میزنه اگه زود بیای بیرون .

هنوز دارم با سیستم جدید دفاع و یارگیری دست و پنجه نرم میکنم و گل میخورم .. اونم گل های ساده و عجیب غریب !
دیگه نصف بیشتر هم که با ضربه سر ِ. فعلن تنها کاری که میتونم بکنم اینه که اصلن نزارم طرف کرنر بگیره یا بخواد از کناره ها سانتر بکنه .

یه کار دیگه ای هم که باید بکنم اینه که skill moves ها رو کامل برم ببینم از اونجا چیا میتونم یاد بگیرم + اینکه تو حالت آفلاین با cpu خود کنسول رو legendery ش بازی نکردم.. اونجارم باید نگاه کنم ببینم چطور دفاع و حمله میکنه خودش.
فعلن که از اولش یه ضرب دارم سیزن و فرندلی میرم :d نه کریر نه اولتیمیت تیم نه هیچی دیگه رو وازش نکردم هنوز .
تیمی که الان دارم باهاش بازی میکنم تو سیزن آ.س رم ئه .. با ترکیب 4132 فعلن داره خوب نتیجه میده .. اون ژروینیو مهاجم نوک عالیه ! خیلی تحرک داره .. از کنارش مارکو بوریلوو هم خوب اضافه میشه و گل میزنه .

این دسته هه هم یکم ناراحته فرمونش .. فردا دسته دوستم میاد دستم اون فرمونش خیلی نرم تره و خیلی راحتم باهاش .
15 الی 20 % بازیم بهتر میشه با اون .

من که نوشتم که دو صفحه پیش ! که باخت میزنه اگه زود بیای بیرون .

هنوز دارم با سیستم جدید دفاع و یارگیری دست و پنجه نرم میکنم و گل میخورم .. اونم گل های ساده و عجیب غریب !
دیگه نصف بیشتر هم که با ضربه سر ِ. فعلن تنها کاری که میتونم بکنم اینه که اصلن نزارم طرف کرنر بگیره یا بخواد از کناره ها سانتر بکنه .

یه کار دیگه ای هم که باید بکنم اینه که skill moves ها رو کامل برم ببینم از اونجا چیا میتونم یاد بگیرم + اینکه تو حالت آفلاین با cpu خود کنسول رو legendery ش بازی نکردم.. اونجارم باید نگاه کنم ببینم چطور دفاع و حمله میکنه خودش.
فعلن که از اولش یه ضرب دارم سیزن و فرندلی میرم :d نه کریر نه اولتیمیت تیم نه هیچی دیگه رو وازش نکردم هنوز .
تیمی که الان دارم باهاش بازی میکنم تو سیزن آ.س رم ئه .. با ترکیب 4132 فعلن داره خوب نتیجه میده .. اون ژروینیو مهاجم نوک عالیه ! خیلی تحرک داره .. از کنارش مارکو بوریلوو هم خوب اضافه میشه و گل میزنه .

این دسته هه هم یکم ناراحته فرمونش .. فردا دسته دوستم میاد دستم اون فرمونش خیلی نرم تره و خیلی راحتم باهاش .
15 الی 20 % بازیم بهتر میشه با اون .

این گل خوردن های روی سانتر و هد بخاطر کند بودن دروازه بان ها هستش و فعلاً هیچ کاری نمیشه کرد
هم گل میشه زد هم میشه گل خورد:d

این گل خوردن های روی سانتر و هد بخاطر کند بودن دروازه بان ها هستش و فعلاً هیچ کاری نمیشه کرد

من خودم سانتر از کنار نمیکنم زیاد چی بشه دیگه سانتر کنم!!! بازیم بیشتر روی زمین هست.اما ماشالا همه رو اوردن به سانتر مقدس!! خیلی هم ساده جواب میده.یا خودش گل میشه یا برگشتیش میاد روی پای مهاجم و گل!
L1 مثلث+سانتر===> you are a winner in every match
:|:|

هی این تاپیک رو میبینم میخوام نظر بدم ولی با 3 دست بازی مگه میشه نظر داد؟

از وقتی گرفتم فقط 3 دست تونستم بازی کنم. اولین موردی که ناراحتم کرد از بین رفتن پرسونالیتیه. یعنی فرق خاصی بین توز و ووچینیچ در حرکت و قد و قواره نمیبینم. پیرلو اصلا کشیده شده. با اینکه مثل واقعیت همه جای زمین هست ولی احساس میکنم قد و قواره و استیل حرکتش مثل خودش نیست.

در دفاع نمیدونم کیو بازی بدم. اوگبونا خیلی ضعیف درست شده. کاسرس خیلی ضعیف تر از 13 شده. بونوچی به نسبت بهتره.

سیستم یووه خوب بود. یکم سعی کردم پاسکاری کنم. یه جا با پاس پیرلو توز رو تک به تک کردم.

هنوز خیلی باید بازی کنم. وقتی ترکیب یووه رو بدست آوردم میتونم بازی رو آنالیز کنم. یه دستم با رم بازی کردم سوراخ سوراخ شدم. حس میکنم اگه این روندو ادامه بدن به زودی رم یکی از تیم های قویه فیفا میشه.

نه عزیز دل ..
نمیدونم دقت کردی اینو یا نه .. سانتر که کشیده میشه یا بعضا حتی رو پاس های هوایی طرف، یکی از بازیکنات انگاری قفل میشه برا یه لحظه ! البته همش اینطوری نیست و گه گداری این شکلی میشه .
این رو بهش میگن باگ !
این سیستم auto switching شون رو حالت airball رو روش باید یکم دیگه کار کنن . امیدوارم تو آپدیت های بعدی برطرفش بکنن .

نه عزیز دل ..
نمیدونم دقت کردی اینو یا نه .. سانتر که کشیده میشه یا بعضا حتی رو پاس های هوایی طرف، یکی از بازیکنات انگاری قفل میشه برا یه لحظه ! البته همش اینطوری نیست و گه گداری این شکلی میشه .
این رو بهش میگن باگ !
این سیستم auto switching شون رو حالت airball رو روش باید یکم دیگه کار کنن . امیدوارم تو آپدیت های بعدی برطرفش بکنن .

این گیر کردن رو دیدم حتی امروز دروازه بان هم اینطوری شد که با موبایل فیلم گرفتم ولی خوب تا کی باید صبر کرد خدا میدونه

در مورد switch گفتی بجزء این چیزی که میگی بعضی موقع ها یارو تا جلوی حریف میاد ولی switch نمیشه موقعی هم که میشه یهو میره عقب:-&

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or