FIFA 14 l PS3

• Thread starter Thread starter ir7lv
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سینا کل این حرف ها به کنار ! ترو قران ترکیبمونو دیگه خز نکن :دی اون چهار یک دو یک دو که تقلید محض از خودمه :دی سند و مدرک هم دارم قبل از ریلیز رسمی بازی پرسیدی چه ترکیبی می ذاری منم گفتم این :دی حالا فهمیدم واسه این پرسیدی که می خواستی تقلید کنی و این صحبت ها :دی ولی عیب نداره . هم تیممو بردار هم ترکیبمو :دی یه 10 11 تا میشن دیگه تموم بشه میام سراغت :دی

p.s : در مورد جووینکو واقعیتش هم همینه ! تو تیم ملی هم پراندلی روی سرعت اینو و جاکرینی حساب باز می کنه همیشه . مجبوری حقیقت رو بپذیری :دی به جای اینکه هر نسخه به این بدبخت گیر بدی :دی راستی ماجو دیگه اون ماجو سابق نیست ! ضعیف تر شده خیلی !

دوستان یه سوال اگه وسط بازی آنلاین یهو به خاطر مشکل اینترنت بازی قطع بشه نتیجه اش ثبت می شه ؟؟
اگر قطعی از طرف تو باشه 3/0 بازی باختی اگر از طرف حریفت باشه اون بازی 3/0 باخته
این مشکل ea همیشه رو مخه مخصوصا ماهایی که FUT باز هستیم

من هر چی گشتم edit player در این بازی پیدا نکردم!!!
اگر وجود داره بگید کجاست.
این نقل و انتقالات کریر مود هم خیلی گیج کننده شده.کسی اگر میتونه راهنمایی کنه

نمیدونم چرا حس بازی و ندارم دستگاهو روشن میکنم میرم تو فیفا هنوز لود نشده خاموش میکنم ...
منو فراموش نکنید :دی میام بازی پاکم نکنید بازیم هم خوب میشه استعداد فیفا دارم :دی
عاغا همین الان جام بذارید که همه نوبن :دی

این نسخه هم مشکل فریز در کریر مود را داره.
دیشب که در کریر مود مشغول نقل و انتقالات بودم فریز کرد و مجبور شدم دستگاه را خواموش کنم

من که اصلا نمیتونم از بازی کردن لذت ببرم.مسی که مسیه یک تغییر جهت ساده نمیتونه انجام بده.کم کردن سرعت بازی به چه قیمتی آخه؟اعصاب من خورد میشه موقع بازی.

من دانلودم تمام شد چند دستی زدم 1بازی انلاین زدم که realبودم با بارسا که 3بر2 باختم بازی بعد دونفره با پسر خالم زدم که یکیش رو باختم یکی رو بردم
سرعت بازی خیلی خوب به واقعیت نزدیک پاسکاری هم خوب شده
و نکته منفی این خطا گرفتن الکی داورهای من که تو این 3 بازی که کردم از این مورد رنج میبرم اون شدید 3 پنالتی گرفت که واقعا مسخره بود
و میرسیم به منو ها که واقعا زیبا کار شده

با دانلود منجر دانلودش كردم ، به playstation هم انتقال دادم ولي وقتي نصبش ميكنه روي 15 درصد ميگهCorrupt شده، چيكاركنم؟ از اول بايد دانلودش كنم يعني؟:(

با دانلود منجر دانلودش كردم ، به playstation هم انتقال دادم ولي وقتي نصبش ميكنه روي 15 درصد ميگهCorrupt شده، چيكاركنم؟ از اول بايد دانلودش كنم يعني؟:(
من با خود کنسول دانلود کردم همین مشکل داشتم از اول دانلود زدم درست شد

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or