FIFA 14 l PS3

• Thread starter Thread starter ir7lv
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
کجا این ایرادات برطرف شده؟؟؟؟:|:| دیشب با حسام 5-6 دست بازی کردم کرنر میشد دفاع ها شلغم:|یه جا 5 بار کرنر شد پشت هم همه ی ضربات رو مهاجم های اون زد!!!بدون استثنا. هرچی سانتر میشد مهاجم ها میزد! برعکسش هم توی چند مورد واسه من بود.منم سانتر میکردم راحت گل بود. با الشاراوی روی سر دانته هد زدم!!!!

اگر دوست داشتید اد کنید:
ALEXACM1990

من که بازیو گرفتم از همه نظر خورده تو ذوقم همون اولش دیدم رئال مادرید شده همون تیم پارسال فقط یه ایسکو اومده.نه کسی رفته نه کسی اومده خیر سر مون میخواستیم با بیل بازی کنیم
بعدش که که رفتیم تو بازی چمن نمیدونم من بد میبینم یا واقعا مشکل داره یجوریه از زاویه نزدیک خیلی صافه انگار سیمان سبز کردن
گیم پلی هم که درسته خیلی واقعی شده ولی من با داداشم 2 دست بازی کردم از 5تا گلی که زدم 3 تاش با سانتر و ضربه سر بود.داداشم هم که اصلا نتونست بازی کنه چون اون عاشق اینه که با رونالدو حرکت کنه ولی این شماره خیلی نمیشه رو حرکات انفرادی حساب کرد دفاع راحت توپ رو میگیره.دروازبان ها هم بهتر شدن.
ولی با این حال من با 13 خیلی بیشتر حال کردم

دوستان من با اپدیت 20 مگی + 4مگی squad ها تمام مشکلاتم حل شد. چه مشکلات شوت بقل پا چه کرنر و ضربه ی سر چه نقل و انتقالات. من یکم با تنظیمات تلویزیون ور رفتم و دیدم که چمن واقعا خوب درست شده( نه از نمای نزدیک) و رنگش خیلی خوبه حالا اگه شد عکسم می گیرم که ببینین:d

آقا این سری فیفا سخت شده ناجور مخصوصا توی کنترل توپ ها یک چیزای خوبی هم هستش مثل این که تیم حرف در حال حمله هست نمتونه همینطوری بره گل بزنه ( مشکل همشگی من تو گل خوردن:|)
این جریان نقل انتقالات یکی یه توضیح بده ! کجا بایستی بریزیم اینو
یک سوال دیگه داشتم اینه که دستگاه من که کپی خور هستش چطور میتونم فیفا رو آپدیت کنم!؟ ( اگر به wi-Fi وصل کنم برم تو بازی مشکلی نداره واسه آپدیت یا راه دیگه ای پیشنهاد میشه؟)
یک مشکل دیگه هم اینه توی موقیت سازی , کلا خوب میشه دفاع کرد اما موقع حمله کلا همه راه ها بستس:|

دوستان توی کریر چه طوری مثل قبل وقتی سرچ میکنیم بر طبق اورال بیاد ؟

هرکی هست منو اد کنه بزنیم :
IMAD-iOs

دقيقا اين مشكل رو منم دارم
اصلا ديگه اورالها رو نشون نميده
الان چجوري بفهميم كدوم بازيكن پيشرفتش خوب بوده بخريمش؟؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

دقيقا اين مشكل رو منم دارم
اصلا ديگه اورالها رو نشون نميده
الان چجوري بفهميم كدوم بازيكن پيشرفتش خوب بوده بخريمش؟؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

داداش این رو که یه بار بهت گفتم وقتی میخوای بازیکن بخری بعد از این که سرچ کردی روی بازیکن ضربدر بزن اورال و مشخصاتش میاد ( به جز بعضی بازیکنا )

اما اینکه چه طوری مرتب میشن رو اگر کسی میدونه بگه و اینکه چرا حتی بعضی بازیکنای مطرح مث الشراوی هم اورالشون علامت سواله !؟

آقا این سری فیفا سخت شده ناجور مخصوصا توی کنترل توپ ها یک چیزای خوبی هم هستش مثل این که تیم حرف در حال حمله هست نمتونه همینطوری بره گل بزنه ( مشکل همشگی من تو گل خوردن
yahoo_22.gif
)
این جریان نقل انتقالات یکی یه توضیح بده ! کجا بایستی بریزیم اینو
یک سوال دیگه داشتم اینه که دستگاه من که کپی خور هستش چطور میتونم فیفا رو آپدیت کنم!؟ ( اگر به wi-Fi وصل کنم برم تو بازی مشکلی نداره واسه آپدیت یا راه دیگه ای پیشنهاد میشه؟)
یک مشکل دیگه هم اینه توی موقیت سازی , کلا خوب میشه دفاع کرد اما موقع حمله کلا همه راه ها بستس
yahoo_22.gif

تو مولتی من برو روی اسم بازی مربع رو بزن یه صفحه برات میاد که توش copy,delet,update و.... هست بزن رو آپدیت یک فایل 20 مگی میاره وقتی دانلودش تموم شد از مولتی من خارج شو بروی تئی install package files یه فایل pkg اضافه شده اونو نصب کن بازیت آپدیت میشه ، حالا بیا تو بازی یه اکانت اریجین همونجا بساز و تو قسمت edit teams یه جا فک کنم نوشته update squads ( سمت چپ تصویر اون پایینه) روش بزن یه فایل 4 مگی دانلود میشه و نقل و انتقالاتت درست میشه

دوستان من دو روزه میخوام با سینا بازی کنم هر دفعه که اینوایت میدم کانکت نمیشه . کلا به هم کانکت نمیشیم. کسی تا حالا به همچین مشکلی خورده؟ راه حلی داره ؟:دی

دوستان یه سوال من تو فیفا تازه کار محصوب می شم می خواستم بپرسم آیا تو FIFA 14 قسمتی هست که بشه یه تیم رو ورداشت و تو لیگ کشورش باهاش بازی کرد به طوری که ترتیب مسابقات مثل واقعیت باشه ؟
مثلا با لیورپول تو لیگ جزیره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خواشا جواب بدید

فک کنم قسمت تورنومنت این قابلیت داره ولی کریر مود ذاتا اینجوریه.. حداقل برنامه ی این فصل لیگش مطابق واقعیته... من با بارسلونا چک کردم...تو کریر مود شما تو تورنومنت های مختلف هم می تونی شرکت کنی برای مثال تیم شما که لیورپوله همزمان با لیگ تو fa cup و لیگ قهرمانان هم بازی می کنه.

بخش منیجرش واقعا افتضاح شده ... برعکس بخش های دیگه منو بخش منیجر خیلی بی نظمه و اون منو قبلی خیلی بهتر بود حالا حتما لازم نیست تمام بخش های بازی شبیه هم باشن

بعد بدترین نکتش اینه صفحات دیر لود میشن و بین هر گزینه باید 1 ثانیه صبر کنیم ... یه سری نکته مثبت داخلش هست اما به نظرم هم همون بخش منیجر قبلی خیلی ساده تر و مفید تر بود لازم نبود اینقدر پیچیدش کنن ... سیستم سرچ زدن بازیکن هم که افتضاخ شده

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or