FIFA 14 l PS3

• Thread starter Thread starter ir7lv
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
فرزاد در مورد سرعت دادن به بازی فک نکنم مشکل بازی باشه مثلا هر چقدر من بیشتر بازی میکردم توی این مورد بهتر میشدم ...

به نظرم با تمرین بیشتر این مورد حل میشه تازه یه روزه داریم بازی میکنیم به نظرم اینجور مشکلات بیشتر مربوط به بازی خودمون میشه و با تمرین کردن حل میشه

در مورد مسی هم من ارژانتین میشدم اصلا نمیتونست مهاجم بازی کنه ! اخرش گذاشتمش هافبک چپ تا یکم فضا براش ایجاد بشه

این مشکل از مسی نیستش فیفا 14 کلا وسط زمین تراکم زیادی داره و ناخواسته مسی از کار میوفته به نظرم مسی اون قسمتی بزار که فضاهای بیشتری براش باشه

امروز که رسما گند زدم ! 8 تا بازی کردم 4 تاش باختم :|

از 8 تا 4 تا باختی;;) خوبه هااا;) من الان از وضع الانی خودم با خبرم آنلاین 14 بزنم فک نکنم خیلی خوب نتیجه بگیرم تا یه کم دستم بیاد!!
در مورد مسی هم توی همین فکر هستم که ببرمش گوشه ها چون وقتی وسط هستش تا برمیگردم دوتا دفاع میان روی پاش هیچ غلطی توی 90 دقیقا نمیکه فقط مگه اینکه یه توپ داخل 18 بی افته جلوش اونو گل کنه که اونم هنر کرده:d

توی این وضعیت شاید ترکیب 4-3-3 بارسا رو بعد این همه مدت عوضش کنم بکنم 4-3-3 با 9 کاذب بعد فابرگاس رو باید وسط تست کنم مسی گوشه.... کلا از وقتی 14 اومده من و به خصوص فرشاد داریم ترکیب و بازیکن جا به جا میکنیم تا بهترین بازی رو بشه گرفت!!

4-1-2-1-2 هم فک کنم بد نباشه اگه مسی اون پشتشون بازی کنه فقط من کم با این ترکیب بازی کردم!!

برو بچ اين كرير مود رو رفتين؟؟؟
چرا تو قسمت ترنسفر ديگه اورال بازيكنا رو نميزنه؟؟؟ نه تو سرچ ميزنه نه تو گلوبال
خيلي مسخرس

Sent from my iPhone using Tapatalk

اینکه وقتی سرچ میکنی چه طوری بازیکنا به ترتیب اورال مرتب میشن رو خودمم نمیدونم ولی اگه تو اون قسمت رو هر بازیکنی RS بزنی اورالش نشون داده میشه .

@فرزاد
کلا مسی چون سبک بازیش مختص خودش هست ،فکر نکنم حالا حالا ها بشه تو دنیای مجازی مثل خودش بازی کرد!چون سبکی بازی میکنه که تو گیم نمی گنجه ...
ولی به نظرم مسی رو بزار راست سسک وسط...ولی کلا فیفا 14 طوری ساخته شده که مخصوص پاس کاریه پشت محوطه هست...باید با حوصله پاس کاری کنی عین خود بارسا.

یه دو سه روزی سیزن بازی میکردم.خیلی هم خوب بازی میکردم و همه رو میبردم.باداداشمم بازی میکردم همه رو میبردم.ولی از دیشب تو سیزن 9 بار پشت سرهم باختم نمیدونم چرا.از داداشمم هی باختم که بازم نمیدونم چرا.چرا یه دفعه اینجوری شدم؟هنوز سیستم خوب پیدا نکردم.یه سیستمی میخوام که وسط زمین بازیکنا نزدیک هم باشن که بشه پاسکاری کرد.به نظر اساتید چه سیستمی اینجوریه؟

من یه مدت به دلیل مشغله شخصی کلا PSN و البته میشه گفت فیفا 13 رو بیخیال شده بودم ( البته خب بازهای آفلاین این وسط کردم مثل tlou ) امشب بعد از چند ماه گفتم خب یه سر به PSN بزنیم، کپک نزنیم..

بعد گفتم حالا که وصل شدم ، آپدیت اسکواد فیفا 14 روهم بگیرم.. ولی خب خود فیفا رو کلا سه دست دموشو زده بودم و 2 دست فیفا رو اونروز اول و 2 دست هم امشب .. گفتم حالا یه سری به سیزن هم بزنم ببینم.. اوضاع چطوره ..

واقعا میتونم بگم مرحبا EA !! سرورها که فوق العاده بود نمیدونم خلوتی اوضاع بود ( چون هنوز میرفتی leaderboard تعداد افراد واقعا خیلی کم بود .. البته خب هنوزم انتظار همینه .. هنوز مدت زیادی از انتشار بازی نمیگذره )

ولی خب به هر حال در حد جدا آفلاین بود .. و سرعت دانلود اسکواد و آپدیتش و بازگشت به منو کار تو منو هم واقعا عالی شده بود .. اگه همینطوری ادامه پیدا کنه ، جدا امسال میترکونه .. و راحت حال میکنیم.. تازه من این بازی رو ساعت 12 و 30 شب زدم که عملا هر چی رو به شب میذاریم و دانلود ها زیاد میشه پینگ هم بدتر میشه ولی جدا اوضاع بازی خوب بود و من حالل کردم .. بازی رو هم در دسته 10 بردم ... انشاا.. کمکم بریم بالا .. :دی ، ولی خب هنوز باید خود بازی رو خیلی بیشتر بازی کنم ..

آی دی من : amirmufc ..

البته خیلی از بچه های اینجا رو تو لیستم دارم :دی

ای دی رو از این جهت گذاشتم که بچه هایی که میگن ادد کنیم و دوستانه بزنیم، من یادم میره .. اینطوری اما دیگه میشه ادد کرد ..

فعلا دست گرمی دوستانه بزنیم :دی چون من هنوز اصلا عادت نکردم به فیفا 14

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or