FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
17 دقیقه تمام نشستم پای گیم پلی آرسنال-دورتموند، یکی میتونه منو روشن کنه چه تغییری نسبت به فیفا 12 رو شاهد خواهیم بود؟! :|

Bayern Munich

کاربر سایت
Aug 24, 2011
468
نام
محسن
اولین چیزی که به چشم میاد پاسکاری هاست که چقدر رون شده و واقعی بعدام نحوه استپ بازیکن ها که به راحتی نمیتونن استپ کنن بعد بانگاه کردن که نمیشه فهمید باید دمو بیاد بازی کنی تا بفهمی چقدر فرق کرده

X360-Gamer

کاربر سایت
Jun 3, 2009
200
نام
محمد
عزیز من هم اینتری هستم و باهات تغریبا موافقم در مورد بازیکنان هم مثل اسنایدر درست میگی مثلا کاسانو خیلی نمیشه باهاش کاری انجام داد اینکه طرف 83 باشه یا 85 چندان مهم نیست به نظر من چندتا عامل اصلی است که من واقعا لازم دارم بقیش کم باشه مهم نیست برای فروارد مثلا کاسانو 1. سرعت داشته باشه 2 - ضربه فینیشرش خوب باشه 3 - ضربه سرش خوب باشه و در اخر دریبل بلد باشه بقیش را کم کم باشه مهم نیست که همین کاسانو فقط دریبل بلد که اونم بودن سرعت فایده نداره.
اما اورالها
سزار و مایکون که برن خیلی برای بازی فیفا بد میشه
الان که شما هندانویچ را یزار تو گل مثل ماست گل میخوره
بع نطر من اینتر باید باشه
هاندونویچ 83
زانتی 84
ساموئل 83
سبلوستره 81
کیوو 78
ناگاتومو 81
پریرا 81
رانوکیا 80
کامبیاسو 85
گوارین 82
گرگانو 80
اسنایدر 87
میلینو 84
کاسانو 83
پلاسیو 84

سلام..
خیلی خوبه یه اینتری میبینم اینجا..
باهات موافقم اما اگه نگاه کنی میبینی قدرت ها رو خیلی کم دادی میانگینشون خیلی میاد پایین..
پریرا رو بالای 83 میدن اینو مطمئنم.. هندانویچ هم شاید بیشتر از 83 چون بهترین دروازبان سری آ شد.. یعنی 85 دیگه لازمه براش :D
بقیه رو موافقم باهات.. فقط میلیتو باید 86 اینا باشه.. اگه دقت کنی فیفا فصل آخر بازیگری رو خیلی در نظر میگیره و میلیتو عالی بود.. حتی توی بازی اول سری آ خیلی عالی ظاهر شد.. 1گل و 2 پاس گل..
راستی کامبیاسو رو کمتر از 85 میدن و گوارین بالای 83..
حالا 1ماه مونده تا بازی بیاد میبینیم ایشالا :D

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
17 دقیقه تمام نشستم پای گیم پلی آرسنال-دورتموند، یکی میتونه منو روشن کنه چه تغییری نسبت به فیفا 12 رو شاهد خواهیم بود؟! :|

با اینکه اینبار بر خلاف سالهای قبل از ویدیو هم مشخصه تغییراتش ولی فیفا رو معمولا تا بازی نکنی تغییراتش رو متوجه نمیشی. از روی ویدیو شبیه نسخه قبلیه ولی وقتی کنترل رو خودت به دست میگیری تازه متوجه میشی چقدر تغییر کرده. برای همینه 1 هفته اولی که فیفا رو میگیریم (یا دمو رو) کنترلش کمی سخت به نظر میاد.

sadeghbb

کاربر سایت
Sep 10, 2009
240
نام
S@D3GHBB
سلام..
خیلی خوبه یه اینتری میبینم اینجا..
باهات موافقم اما اگه نگاه کنی میبینی قدرت ها رو خیلی کم دادی میانگینشون خیلی میاد پایین..
پریرا رو بالای 83 میدن اینو مطمئنم.. هندانویچ هم شاید بیشتر از 83 چون بهترین دروازبان سری آ شد.. یعنی 85 دیگه لازمه براش :D
بقیه رو موافقم باهات.. فقط میلیتو باید 86 اینا باشه.. اگه دقت کنی فیفا فصل آخر بازیگری رو خیلی در نظر میگیره و میلیتو عالی بود.. حتی توی بازی اول سری آ خیلی عالی ظاهر شد.. 1گل و 2 پاس گل..
راستی کامبیاسو رو کمتر از 85 میدن و گوارین بالای 83..
حالا 1ماه مونده تا بازی بیاد میبینیم ایشالا :D

الان بالا بردن این امتیازات اینتر بخاطر نتایج درخشان فصل قبلشه ؟ :d

---------- نوشته در 12:26 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:23 PM ارسال شده بود ----------

یه چیزی که تو دمو ها به چشم میاد سرعت بازیه و پاس ها ! همین یه نقطه ضعف بود تو فیفا12 !
امسال میگن مشکلات پرتاب اوت هم برطرف شده یعنی میتونی خودت توپ رو برداری و پرتاب کنی با زدن کلیدهای خاص خودش...

من تا همین الانم که فیفا12 بازی میکنم هر روز یه چیز جدید میبینم ! یه گل جدید یه حرکت جدید !

فیفا رو فقط باید بازی کرد تا فهمیدش !

Master Game

کاربر سایت
Jul 19, 2011
88
اولین چیزی که به چشم میاد پاسکاری هاست که چقدر رون شده و واقعی بعدام نحوه استپ بازیکن ها که به راحتی نمیتونن استپ کنن بعد بانگاه کردن که نمیشه فهمید باید دمو بیاد بازی کنی تا بفهمی چقدر فرق کرده

یه بار این EA GAME اومد FIFA 12 رو دستکاری کرد کلا گند زد به هر چی فوتباله . من نمیدونم کی تو این EA GAME اومده این تزو داده توپ گرفتنو 2 دکمه ای کنیم حال ملتو بگیریم نتونن توپ بگیرن .

حالا وای به حال FIFA 13 استوپشم میخواد خراب کنه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

این که دیگه میشه سوپر سوپر هند بال فوتبال نمیشه که ...

فروش بازیهای XBOX 360 فقط 2100 تومان. برای خرید بر روی لینک روبرو کلیک کنید : www.shopgames.ir

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
یه بار این EA GAME اومد FIFA 12 رو دستکاری کرد کلا گند زد به هر چی فوتباله . من نمیدونم کی تو این EA GAME اومده این تزو داده توپ گرفتنو 2 دکمه ای کنیم حال ملتو بگیریم نتونن توپ بگیرن .

حالا وای به حال FIFA 13 استوپشم میخواد خراب کنه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

توضیح بیشتر لطفا:d

farid77

کاربر سایت
Sep 26, 2011
61
نام
فريد

دوست عزیز نمیشه که یه جوری درست کنند که شما یه دکمه رو نگه داری صاف بره توپ یارو رو بگیری باید مثل واقعیت استپ به استپ پابکس کرد مسیر توپ رو بست بعد با سلاید تکل یا تکل معمولی توپ رو گرفت.
بعدشم استوپش که نگفتن 20 متر اونر تر استپ میکنه میگن که مثلا ممکن در شرایطی که تعادل ایده آل رو نداره ممکن یکم سخت باشه کنترل توپ.

PAUSE

کاربر سایت
Jun 9, 2008
3,631
نام
سعید

EA هر سال داره تلاش میکنه Fifa به واقعیت نزدیک و نزدیک تر بشه .. این نحوه توپ گرفتن هم به همین دلیل توی بازی گذاشته شد .. از نظر من و خیلی های دیگه فوق العاده هم کار خوبی بود .. شما که باهاش مشکل داری از توی ستینگ میتونی این حالت رو تغییر بدی و مثل سری های قبل کنی ..

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
دوستان یک قسمت به Career Mode اضافه شده به نام International Management به نام مدیریت بین المللی که به ما اجازه مدیریت یک تیم رو میده و میتونیم با موفقیعت در اون باشگاه وارد باشگاهای بزرگتر بشیم پس با این حساب با fifa 13 مدیریت باشگاه هم رو تجربه می کنیم
اون بخش مربوط به مسابقات و تورنومنتهای بین المللیه یعنی تو اون قسمت میتونی مربیگری تیم ملی رو قبول کنی ربطی به بازیهای باشگاهی نداره!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر