FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

از دوستان یکی هست در کل پیشرفت های کمّی بازی رو یکجا لیست کنه ببینیم چه قدر نسبت به 2010 پیشرفت داشته ؟ ( منظورم تعداد تیما ، ورزشگاها، چهره شبیه سازی شده ، لیگ و ...)

بعداز ترکوندن کلی فسفر دوتا مشکل از فیفا به ذهنم رسید که امیدوارم تو13 حل شه یه کیش بازوبند کاپیتانی وسط بازی یا موقع تعویض نمیشه عوض کرد. دومی وقتی تو لیگ دو سه هفته مونده به پایان قهرمان میشی میزاره اخر فصل قهرمانی مگیره .;)

بعداز ترکوندن کلی فسفر دوتا مشکل از فیفا به ذهنم رسید که امیدوارم تو13 حل شه یه کیش بازوبند کاپیتانی وسط بازی یا موقع تعویض نمیشه عوض کرد. دومی وقتی تو لیگ دو سه هفته مونده به پایان قهرمان میشی میزاره اخر فصل قهرمانی مگیره .;)

نه بابا من دو سه هفته زود تر قهرمان میشدم همون موقع کاپ رو میداد

ای کاش حاشیه اطراف زمین رو بیشتر میکردن.
1-حضور مربیان در کنار زمین با چهره واقعی
2-حضور افراد مسئول هنگام ورود بازکنان به زمین مثل PES که با کت و شلوار میان و چند تا جوون پرچم تیمها رو نگه میدارن
3-حضور دوربین پشت گل و فیلمبرداری زنده(منظورم اینکه دوربین حرکت کنه)
4-وجود خیرنگاران و عکاسان در پشت گل متناسب با بازی حساس و غیرحساس
5.تیم پزشکی وقتی بازیکن مصدوم میشه و برانکارد
کلا نمیدونم فیفا چرا به اینا اهمیت نمیده
اینا هم جز بازی هستن دیگه و میتونه بازی رو واقعی تر کنه
اونجوری خشک و خالی حال نمیده

به نظر من که تیم سازنده ی فیفا هیچوقت نمیاد از چهره ی مربیای واقعی تو کنار زمین استفاده کنه چون مربیای تیمای باشگاهی دائما عوض میشن و اصلا ثابت نیستن مثلا تو بازی جام جهانی 2010 تیم فیفا اومد این کارو کرد و از چهره ی مربیای واقعی استفاده کرد چون حداقل تو اون تورنومنت ثابت بودن اما تو بازیای باشگاهی اینجوری نیست و امکان داره هر مربی تو وسط فصل از تیمش جدا بشه فقط دو تا تیمو مربیاشونو میشه با خیال راحت بسازن اونم آرسنال و منچستره
البته من به همین چهره های ازلکیم راضیم همین که مربی کنار زمین باشه چیز جالبه و باعث جذابیت بازی میشه اگه این قابلیتو به بازی اضافه کنن که تو کریر مود چهره ی خودمونو بسازیم و کنار زمین حضور داشته باشه و دوربین نشونش بده خیلی خوبه

2-حضور افراد مسئول هنگام ورود بازکنان به زمین مثل PES که با کت و شلوار میان و چند تا جوون پرچم تیمها رو نگه میدارن

Konami به اینا اهمیت میده ولی دقت کن میگم فقط به اینا اهمیت میده...
اصل تو بازی کامپیوتری فوتبال گیم پلی هستش
PES اصل رو ول کرده چسبیده به فرع
البته اگه این حواشی به فیفا اضافه بشه که دیگه خیلی عالی میشه...
یادمه نسخه های قبلی (قبل از فیفا 09 ) ازین حواشی زیاد داشت ولی کم کم اینا کم شد و گیم پلی پیشرفت کرد..

به نظر من که تیم سازنده ی فیفا هیچوقت نمیاد از چهره ی مربیای واقعی تو کنار زمین استفاده کنه چون مربیای تیمای باشگاهی دائما عوض میشن و اصلا ثابت نیستن مثلا تو بازی جام جهانی 2010 تیم فیفا اومد این کارو کرد و از چهره ی مربیای واقعی استفاده کرد چون حداقل تو اون تورنومنت ثابت بودن اما تو بازیای باشگاهی اینجوری نیست و امکان داره هر مربی تو وسط فصل از تیمش جدا بشه فقط دو تا تیمو مربیاشونو میشه با خیال راحت بسازن اونم آرسنال و منچستره
البته من به همین چهره های ازلکیم راضیم همین که مربی کنار زمین باشه چیز جالبه و باعث جذابیت بازی میشه اگه این قابلیتو به بازی اضافه کنن که تو کریر مود چهره ی خودمونو بسازیم و کنار زمین حضور داشته باشه و دوربین نشونش بده خیلی خوبه
خوب عوض بشن
بازیکن ها هم تیمشون عوض میشه دیگه
میتونن یه آپدیت بدن و تمام ترنسفر ها درست میشه.

اینم لیگ عربستان
d0932d7f57ce.jpg
a6b7ad9d68bf.jpg

دوستان کسی میدونه این نوشته match Day که زیره Team Stats نوشته شده چیه ؟

شما باید بری تو سایت های مربوطه و درخواست های خود را به زبان انگلیسی مطرح کنی که شاید تو فیفا14 بزارن.بعید هم نیست چون سازنده های فیفا به گفته بازیبازان خیلی توجه میکنن.
اگر این ها رو بزارن عالی میشه به خصوص ساخت چهره ی مربی تو کرییر

---------- نوشته در 06:05 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:04 PM ارسال شده بود ----------

دوستان کسی میدونه این نوشته match Day که زیره Team Stats نوشته شده چیه ؟
آره:d

اپدیت برای همین جور چیزا هم ساخته شده نه فقط رفع باگ.اگر بخوان میتونن اینکار رو بکنن این دیگه از کم کاریای تیم فیفاست.

چنتا شبه باگ تو فیفا قبلی بود که می گم امیدوارم رف شه:
1-تعویض کاپیتان تو line-up بازوبنده می ده به همونی که جاش اوردیش تو زمین.امیدوارم تا کاپیتان سوم حد اقل برنامه بدن به بازی.
2-اگر ایکر کاسیاس رو جای کریس رونالدو بیاری تو زمین،ضربات ازاد رو به صورت پیشفرض می ده به کاسیاس.اگه تا ضربه زن دوم برنامه بدن بازی خیلی خوب می شه.
3-شوت کات دار یعنی گل 100%تو فیفا 12.امیداورم درس شه.

چنتا شبه باگ تو فیفا قبلی بود که می گم امیدوارم رف شه:
شوت کات دار یعنی گل 100%تو فیفا 12.امیداورم درس شه.
نخصوزن
220.gif
اگر مسی زده باشه
185.gif

من هر وقت میدیدم مسی از کناره میاد نزدیک پشت محوطه دسته رو ول میکردم چون امکان نداره گل نشه 98%گله,1/89% تیرکه,0/11% دروازه بان میگیره
183.gif
امکان نداره بره تو اوت به خصوص تو بازیه آنلاین
219.gif

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or