FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
دقیقا این که بعی موقع فیفا می خواد شما بهتوپ نرسی صدق می کنه.حداقل تو single player.توپ می رسه دست حیف قشنگ می دونم که خودمو جر بدم،این یه بار امکان نداره توپُ بگیرم.تیک تااکا می کنن،تکنین فوق العاده به نمایش می ذارن اصلا کف می کنی مثلا بلک پول:d

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
دقیقا این که بعی موقع فیفا می خواد شما بهتوپ نرسی صدق می کنه.حداقل تو single player.توپ می رسه دست حیف قشنگ می دونم که خودمو جر بدم،این یه بار امکان نداره توپُ بگیرم.تیک تااکا می کنن،تکنین فوق العاده به نمایش می ذارن اصلا کف می کنی مثلا بلک پول:d
امیدوارم این مشکل اعصاب خورد کن امسال برطرف شده باشه:|

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
- مشکلی که توی فیفا 09 تا به الآن هست اینه که میخوای دروازه بان بیاری جلو توپی که داره میره کرنر رو بگیره سر جاش وای میسه و تکون نمیخوره.. حتی تلاش هم نمیکنه :D امیدوارم حل بشه.

- مشکل دیگه اینکه توی فیفا برعکس واقعیت برای بازیکنان سرعت حرف اول رو میزنه.. مثلا" اشنایدر، اوزیل، ژاوی بازیکنان خوبی نیستند برعکس بازیکنانی که فقط سرعت دارن خیلی بهتر از اینا کار میکنن.

- مشکل سوم اینکه چند تا مدافع و دروازه بان تیم توی محوطه شلوغ کنار هم باشن اینقدر میپرن رو سرو کله هم تا توپ برسه به تیم حریف.. ( برای مثال مدافع شماره 1 توپ رو میگیره، مدافع شماره 2 میاد تو دست و پاش، هر دو میخورن زمین، دروازه بان میاد از رو هردو اینا میپره خودشم میخوره زمین، تیم حریف توپ رو میفرسته تو گل.)

- مشکل چهارم بازی اینه که سیستم دفاعی بازی 2تا هست، اگه لگسی باشه حریفت و تو تاکتیکال، هر دو هم بازیتون خوب باشه هیچ کاری نمیتونین جلوی حریف انجام بدین. اگه فیفای بعد لگسی رو حذف کنه خیلی خوب میشه.

- مشکل پنجم هم پنالتی های الکی هست که داور میگیره، از اون طرف پنالتی های تابلویی هست که داور نمیگیره! آقای داور یه کم وجدان داشته باش :D

خلاصه اینکه مشکل زیاده.. خیلی هم زیاده.. اینجا بگیم تموم نمیشه.. فقط باید امیدوار بود که درستش کنن.

اوه اوه امان از این مشکل سوم

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
کلا این تبلیغ Play makerـی که با کاکا هم توی تریلر ها تبلیغش رو می کردن،دروغی برای خر کردن ما بود:|بازیساز،خصصوا هافبک بازیساز یعنی کشک تو فیفا.ژاوی به درد لای جرز میخوره:d من ژاوی رو با Vidal عوض می کنم تو فیفا:d پیرلو هم همینه متاسفانه.کلا بازی ساز معنی نداره.

Mehrdad 7

کاربر سایت
Sep 18, 2010
1,186
دوستان خیلی از این اشکالات رو قبول دارم ولی این یک بازی کامپیوتریه !!! مثلا همین پست اول سروش جان در بالای صفحه کاملا درسته ولی بعضی ها هم نه .
این قدر فیفا خوب کار کرده که انتظارا خیلی رفته بالا ... :d

حسن 1378

کاربر سایت
Aug 1, 2012
64
نام
حسن
چي ميگيد شماها ؟ اونايي كه با دريبل و حركت از جناحين استفده ميكنن هافبك بازي ساز براشون معني نداره توپ اگر وسط زمين باشه (دست هافبك بازيسازي مثل ژاوي ) بازيكناي حمله دائمن ميرن تو عمق كه فقط بايد يه پاس طولي تو عمق داد يا سانتر تو عمق كرد (ژاوي و ژابي الونسو تو اين كارا استادن ) اونوقته كه معني هافبك بازيسازو ميفهمين من اگر اسپانيا شدم هميشه توپو وسط نگه داشتم (پاسكاري كردم) تا يك محاجم ناگهان بره تو عمق منم بهش توپو عمقي رسوندم اونم تك به تك شده و گل زده.
اينم تاكتيك هافبك بازيساز
من برام هافبك بازيساز تو بازي خيلي مهمه اونايي كه ميگن پاساي ژاوي مثل بازيكناي ديگست يكبار پاساي ژاوي را (تو عمق) را با بزيكناي ديگه مقايسه كنن ميفهمن ژاوي و هافبك هاي بازيساز چه قدر ارزشمندن

آخرین ویرایش:

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
کلا این تبلیغ Play makerـی که با کاکا هم توی تریلر ها تبلیغش رو می کردن،دروغی برای خر کردن ما بود:|بازیساز،خصصوا هافبک بازیساز یعنی کشک تو فیفا.ژاوی به درد لای جرز میخوره:d من ژاوی رو با Vidal عوض می کنم تو فیفا:d پیرلو هم همینه متاسفانه.کلا بازی ساز معنی نداره.
اصلا اینطور نیست! برای مثال بین روسیچکی که هافبک بازیسازه و دیابی یا ارتتا خیلی فرق هست احتمالا(البته ببخشید که میگم) تو خوب نمیتونی از قابلیتهای بازیکنها استفاده کنی سروش جان.

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
در مورد قسمت بازیکن بازیساز باید بگم که خب مثلاً اگر شما سازنده بودید چطور این مقوله رو تو بازی میگنجوندید؟ در واقع شما تو بازی ویدئویی از دروازه بان بگیر تا حمله باید خودتون بازیسازی کنید! این مقوله بازیکن بازیساز بیشتر تو واقعیت کار آمد هست تا تو بازی کامپیوتری، که بر میگرده به هوش و استعداد های بازیکن و کلاً جو و وضعیت اون بازی تو دنیای واقعی. تو خیلی از بازیها هم ممکنه همین ژاوی و پیرلو اصلاً نتونن اونطور که باید و شاید بازیسازی کنن،چون وضعیت و شرایط تو اون بازی ایجاد نمیکنه!
در مورد ژاوی تو فیفا هم بگم که با ژاوی شوت زدن خیلی عالیه از یه جاهایی شوتهاش میرن تو گل که هر بازیکنی نمیتونه بزنه، تو زوایای تنگ یا تحت پِرس خوب میشوته.اینطوری نیست که دیگه بی خاصیت باشه.

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
اصلا اینطور نیست! برای مثال بین روسیچکی که هافبک بازیسازه و دیابی یا ارتتا خیلی فرق هست احتمالا(البته ببخشید که میگم) تو خوب نمیتونی از قابلیتهای بازیکنها استفاده کنی سروش جان.
فرق دارن ولی به نظرم برای بعضی از بازیکنا خوب درش نیاوردن. البته من تنها مشکلم توی فیفا معمولا با ژاوی بوده. شاید بقیه رو خوب درست کردن ولی به نظر خودم ژاوی مشکل داره. (یکی از مشکلاتش اینه خیلی راحت توپ از دست میده. اصلا حفظ توپ نداره.)

با اینکه بازیکنای سرعتی تو فیفا خیلی موثر ترند هم موافقم. یبار داشتمبا یکی آنلاین بازی میکردم طرف ناپولی رو برداشت منم گفتم برم یه تیم هم سطح بردارم رفتم زنیت رو برداشتم. نیمه اول 2-0 عقب بودم. نیمه بین دو نیمه هر چی بازیکن سرعتی داشتم اوردم به بازی. با استفاده از سرعت اونا نیمه دوم 5 تا زدم 5-2 بردم. :|

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
در مورد قسمت بازیکن بازیساز باید بگم که خب مثلاً اگر شما سازنده بودید چطور این مقوله رو تو بازی میگنجوندید؟ در واقع شما تو بازی ویدئویی از دروازه بان بگیر تا حمله باید خودتون بازیسازی کنید! این مقوله بازیکن بازیساز بیشتر تو واقعیت کار آمد هست تا تو بازی کامپیوتری، که بر میگرده به هوش و استعداد های بازیکن و کلاً جو و وضعیت اون بازی تو دنیای واقعی. تو خیلی از بازیها هم ممکنه همین ژاوی و پیرلو اصلاً نتونن اونطور که باید و شاید بازیسازی کنن،چون وضعیت و شرایط تو اون بازی ایجاد نمیکنه!
در مورد ژاوی تو فیفا هم بگم که با ژاوی شوت زدن خیلی عالیه از یه جاهایی شوتهاش میرن تو گل که هر بازیکنی نمیتونه بزنه، تو زوایای تنگ یا تحت پِرس خوب میشوته.اینطوری نیست که دیگه بی خاصیت باشه.

مهدی جان من اگر سازنده بودم مخصوصا واسه هافبک ها 3 تا درجه میذاشتم درجه اول اونایی که پاس سالم میدن. سالم = دقت پاس + سرعت پاس. پاسهای هوایی عمقی پاس بلند کلا همه چیشون دقیقه.دوم یه مقدار ضعیف تر و سوم داغون ایراد بعدی که کل بازی و تحت شعاع قرار میده چرخش بازیکناس و سرعت این چرخش که یجوره باید مدلش عوض شه. یعنی دفاع اخر و مسی هیچ فرقی ندارن شده 1000 بار من با یه بازیکن بی تکنیک همرو دریبل کنم گل بزنم
انجام این کار کار سختی نیست متاسفانه متاسفانه دیدی که من و امثال هادی و شما و یه عده داریم همه ندارن
در مورد ژاوی فیفا 12 همین جمله بس که من پای راست ون پرسی رو برتر از شوتای ژاوی دیدم من با بارسا بازی نمیکنم اما اگرم بازی کنم ژاوی و بوسکتس و فابرگاس رو بازی نمیدم فیفا 12 کلا هافبک ها از بازی خارج بودن
یه مطلبی رو اضافه کنم فیفا اگر میخواد موفق تر باشه اون تیمی که این نمره ها رو میدن به شوت و پاس و سرعت و .... به کل از بیخ باید عوض کنه
سرعت و قدرت مسی واقعی نبود ببین په په کم دفاعی نیست یا راموس منتهی دیدیم هممون اینا با همدیگه میکشن مسی و نمیوفته مسی خنده داره توی 12
از اونور تورس و دروگبا رو ببین هیچی نگیم بهتره.اباته مدافع راست میلان باگ بازی بود
روبینیو اصلا سرعتش واقعی نیست و .... این تیم کلا مشکل داره فک کنم پول میگیرن مثلا تورس زنگ میزنه میگه داداش مارو قوی درست کنی ها سرعتمم زیاد کن اونم میگه باشه بریز پول و حله.

آخرین ویرایش:

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
من بارسا نشدم و نمیدونم ژاوی چجوریه ولی درباره ی اوزیل بگم که پاس های تو عمقش حرف نداره و تفاوتش با بقیه آشکاره.همچنین پاس های توی عمق ژابی آلونسو هم بی نظیره.البته اوزیل رو خیلی کند ساختن که مشکله.امیدوارم توی 13 هیگواین رو قوی تر کنن چون توی 12 خیلی ضعیفه.

Sarukhan

کاربر سایت
Sep 9, 2009
62
یه مطلبی رو اضافه کنم فیفا اگر میخواد موفق تر باشه اون تیمی که این نمره ها رو میدن به شوت و پاس و سرعت و .... به کل از بیخ باید عوض کنه
سرعت و قدرت مسی واقعی نبود ببین په په کم دفاعی نیست یا راموس منتهی دیدیم هممون اینا با همدیگه میکشن مسی و نمیوفته مسی خنده داره توی 12
از اونور تورس و دروگبا رو ببین هیچی نگیم بهتره.اباته مدافع راست میلان باگ بازی بود
روبینیو اصلا سرعتش واقعی نیست و .... این تیم کلا مشکل داره فک کنم پول میگیرن مثلا تورس زنگ میزنه میگه داداش مارو قوی درست کنی ها سرعتمم زیاد کن اونم میگه باشه بریز پول و حله.

من فکر کنم واقعا همین طوری هستش که شما میگید
تویه یه فیلم در مورد ساخت فیفا یکی از عوامل بازی می گفت وین رونی بعد از اینکه مو کاشت به من زنگ زد و گفت بیا موهای منو درست کن یا یکی از بازیکن های نه چندان معروف رفته بود پیشش و گلایه می کرد که چرا قدرتش توی بازی انقدر کمه !!!
کلا سیستم نمره دهی به بازیکنا مشکل داره
مثلا فرناندو یورنته توی فیفا کلی ویژگی داره (سرزنی، قدرت بدنی، شم گلزنی و ... ) ولی عملا توی بازی با یه نردبون بی خاصیت هیچ فرقی نداره.

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
کلا سیستم نمره دهی به بازیکنا مشکل داره
مثلا فرناندو یورنته توی فیفا کلی ویژگی داره (سرزنی، قدرت بدنی، شم گلزنی و ... ) ولی عملا توی بازی با یه نردبون بی خاصیت هیچ فرقی نداره.

اقا مرسی یه چیزی رو یادم انداختی
تجربم به من میگه توی فیفا 12 هر چی قد بلند تر باشن بازیکنا قدرت سر زنیشون پایین تره
پتر کراوچ همین یورنته این پسره کرول لیورپول دقیقا با همون نردبون هیچ فرقی ندارن تعداد هدی که من با اگرو و توز گل کردم بیشتر از اینا بود با کراوچ حتی 1 دونه هم یادم نمیاد زده باشم
امیدوارم این چیزارم درست کنن

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
مهدی جان من اگر سازنده بودم مخصوصا واسه هافبک ها 3 تا درجه میذاشتم درجه اول اونایی که پاس سالم میدن. سالم = دقت پاس + سرعت پاس. پاسهای هوایی عمقی پاس بلند کلا همه چیشون دقیقه.دوم یه مقدار ضعیف تر و سوم داغون ایراد بعدی که کل بازی و تحت شعاع قرار میده چرخش بازیکناس و سرعت این چرخش که یجوره باید مدلش عوض شه. یعنی دفاع اخر و مسی هیچ فرقی ندارن شده 1000 بار من با یه بازیکن بی تکنیک همرو دریبل کنم گل بزنم
انجام این کار کار سختی نیست متاسفانه متاسفانه دیدی که من و امثال هادی و شما و یه عده داریم همه ندارن
در مورد ژاوی فیفا 12 همین جمله بس که من پای راست ون پرسی رو برتر از شوتای ژاوی دیدم من با بارسا بازی نمیکنم اما اگرم بازی کنم ژاوی و بوسکتس و فابرگاس رو بازی نمیدم فیفا 12 کلا هافبک ها از بازی خارج بودن
در مورد پول گرفتن و اینا به نظرم اغراقِ،فکر نمیکنم چنین چیزی باشه. یه سری از این ایرادهایی هم که میگی درسته امیدواریم برطرف بشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر