FIFA 12 | Xbox 360 (پست اول تاپیک خوانده شود)

ke$ha

کاربر سایت
May 29, 2011
961
نام
kesha
یه چیزی رو یاد بگیریم بد نیست :

اونم اینکه قبول کنیم انتقاد و نظرات شخصی هرکسی محترمه و فوری جلوش جبهه نگیریم ....

علاقه داشتن به فیفا و یا پس برای من مثل این میمونه که یکی یه غذایی رو دوست داره و یکی دیگه همون غذا رو نمیخوره .... این دلیل نمیشه من بیام به اونی که غذای موزد علاقه منو دوست نداره بگم
خاک تو سرت ! این چیه میخوری ....

جنبه داشته باشید یه کم ! الان بدو بدو میاد میزنه پاسخ با نقل قول و صندلی رو هم میزون میکنه که شروع کنه تایپ کنه و منو ترور کنه , میگی نه ؟! ببین حالا !=))

آخه نوع پستت یه جوری بود که احساس کردم میخوای این بازی رو افتضاح جلوه بدی ...
درکل اگه ناراحتت کردم عذر میخوام

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
یه چیزی رو یاد بگیریم بد نیست :

اونم اینکه قبول کنیم انتقاد و نظرات شخصی هرکسی محترمه و فوری جلوش جبهه نگیریم ....

علاقه داشتن به فیفا و یا پس برای من مثل این میمونه که یکی یه غذایی رو دوست داره و یکی دیگه همون غذا رو نمیخوره .... این دلیل نمیشه من بیام به اونی که غذای موزد علاقه منو دوست نداره بگم
خاک تو سرت ! این چیه میخوری ....

جنبه داشته باشید یه کم ! الان بدو بدو میاد میزنه پاسخ با نقل قول و صندلی رو هم میزون میکنه که شروع کنه تایپ کنه و منو ترور کنه , میگی نه ؟! ببین حالا !=))

اصلا من به این کاری ندارم که تو چه غذایی دوست داری.
کاملن معلومه که تو فن هیچ کدوم نیستی پس حتما این منم میرم تو تاپیک pes هی سراغ بازی رو میگیرم هی میگم نسخه پالش کی میاد و..... نه حتما منم دیگه.
بهتره بری فقط صفحه آخر تاپیک pes نگاه کنی فقط 4 تا پست تو صفحه 12 دادی دیگه بقیه صفحه ها رو ندیدم . خیلی رو داری میگی من فن هیچ کدوم نیستم!!! یکم از hustler عزیز یاد بگیر که با اینکه طرفدار pes هست به طرفدارای فیفا احترام میذاره.
لطفا فن های pes بیخودی ادای بی طرف بودن و فن فیفا بودن در نیارن برن تو تاپیک خودشون نظرای خوشگل خوشگل بدن.

---------- نوشته در 12:31 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:22 AM ارسال شده بود ----------

برام یه سوال پیش اومده:چند بار شده بازیکنانم حالت مصدومیت میگیرن و روی زمین دراز میکشن ولی داور دستور فیرپلی نمیده و بعد یه مدتی بازیکن بلند میشه.
تنظیم خاصی برای فیرپلی وجود داره؟؟

منم همین سوال داشتم یه جا بازیکنم مصدوم شد افتاد رو زمین کلی به خودش پیچید اما کسی توپ رو نزد بیرون.باید تو setting چیزی رو فعال کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

• Like
Reactions: Siavash_MH

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
با احترام به نظر همگی ولی این فیفا خیلی افتضاحهههههههههههه

با احترام
شما خودتون رو خیلی بالاتر از کارشناسان میدونی که همشون بالای 90 به این بازی امتیاز دادن ؟

تردی که 100 صفحه جلو رفته بازیش افتضاحه ؟

bigkiller

کاربر سایت
Jan 13, 2007
294
نام
محمد علی
به نظر من همه چیش بهتر شده ولی دفاع کردن خیلی فاجعه شده. یه مشکل دیگه سرعت دفاع هاست که خیلی پایین و خنده داره. آخه چی فکر کردن که اینجوریش کردن :|
خدا کنه یه فکری واسه سیستم دفاع بکنن

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,506
نام
امیر
بعد از 2 روز بازی کردن آنلاین و آفلاین...
-بازی نوآوری های زیادی داره و پر از چیزهای جدیده!
-قسمت آنلاین از همه نظر پیشرفت کرده!
-اضافه شدن Season History و توانایی مقایسه وضعیت با دوستان.. از قبیل بازی های رو در رو (این قسمت واقعا بدرد بخوره!)
-التیمیت تیم خیلی تغییر خاصی نکرده.
-قسمت Manager Mode هم جالبه و یه سری تغییرات جالب داشته..
-حمله کردن واقعا لذت بخش شده و پر از تنوعه! می تونید به هر روشی که دوست دارید حمله کنید!
-بارسا و اسپانیا با لایو سیزن ، به باگ های بازی تبدیل شدن!
-دروازه بان ها هم عالین!
-داوری هم کم خطا شده!
- چندتا باگ توی قسمت موتور گرافیکی جدید دیدم که البته در مقابل نکات مثبتش به چشم نمی یاد!(دو تا بازیکن به هم خوردن و گیر کردن!)
- و اما دفاع کردن:
حدودا 30تا بازی توی لایو انجام دادم.. از 10تا بازی اول فقط 2تاش رو بردم .. فقط به خاطر دفاع کردن ضعیف! یکم کار سخت شده و وقت میخواد تا عادت کنید ، البته به نظر من بهتر شده ، چون دفاع کردن یـــه هنر شده! بعد از 30تا بازی تازه دفاع کردن رو یاد گرفتم.. به نظرم این یـــه عیب حساب نمیشه ولی خب واسه هرکسی جالب نیست. البته توی بازی های رنک نمی تونید دفاع قدیمی رو داشته باشید، پس بهتره بهش عادت کنید. البته یـــه نکته داره که عمرا به کسی بگم!:D خدایی دهنم صاف شد تا فهمیدم!:D(سوال نکنید که نمیگم!)

- درکل: از بازی فوق العاده راضی هستم.. یـــه کاری کردن که دیگه هرکسی واست شاخ بازی درنیاره! با 1روز بازی کردن، نتونی همه رو ببری.. واقعا واسه ی بازی زحمت کشیدن!
-امتیازم به این بازی: 94/100

آخرین ویرایش:

MForce

کاربر سایت
Mar 10, 2007
313
نام
محمد مهدی
با احترام میگم شما برید تو پست خودتون (pes)که 12 صفحه به زوره بعد هم خواهشن کسی بلد نیست بازی کنه عیب فیفا نگیره (گفتم با احترام آخه ناطم سایت میاد به ما گیر میده آقای ناطم خواهشن پست های pes بازا رو پاک کنید تا ما جوش نیاریم)

1-پست نه تاپیک

2-من 1040 تا اچیومنت فیفا 10 و 605 تا اچیومنت فیفا 11 و 170 تا فیفا 12 دارم. 1900 دست! manager mode 11بازی کردم .1000 و اندی !

ultimate team 11. تو کمتر از یک ماه اچیومنت 50 ساعت فیفا رو میگیرم پس اگه یه چیزی میگم از سر معده حرف نمیرنم (شما هم اگه خواستید بلدی منو بسنجی لایو در خدمتم)

ahmad09

کاربر سایت
Oct 4, 2008
166
نام
احمد
1-پست نه تاپیک

2-من 1040 تا اچیومنت فیفا 10 و 605 تا اچیومنت فیفا 11 و 170 تا فیفا 12 دارم. 1900 دست! manager mode 11بازی کردم .1000 و اندی !

ultimate team 11. تو کمتر از یک ماه اچیومنت 50 ساعت فیفا رو میگیرم پس اگه یه چیزی میگم از سر معده حرف نمیرنم (شما هم اگه خواستید بلدی منو بسنجی لایو در خدمتم)

نوکر اقا مهدی گل ،
چطوری دادا خوبی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
امیدوارم منو یادت نرفتشه باشه ، احمد مظلومم ،
بابا خودتو با هر نوبی در ننداز ، یه لبخند تحویلش بده از صدتا فحش بدتره ،
هر کی ندونه ما میدونیم که ریش سفید این بازی هستی داش مهدی ، البت فراموش نشه که ما هم ریش چندان سیاهی نداریم هااااا لووووووووووووووول

---------- نوشته در 03:00 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:57 AM ارسال شده بود ----------

بعد از 2 روز بازی کردن آنلاین و آفلاین...
-بازی نوآوری های زیادی داره و پر از چیزهای جدیده!
-قسمت آنلاین از همه نظر پیشرفت کرده!
-اضافه شدن Season History و توانایی مقایسه وضعیت با دوستان.. از قبیل بازی های رو در رو (این قسمت واقعا بدرد بخوره!)
-التیمیت تیم خیلی تغییر خاصی نکرده.
-قسمت Manager Mode هم جالبه و یه سری تغییرات جالب داشته..
-حمله کردن واقعا لذت بخش شده و پر از تنوعه! می تونید به هر روشی که دوست دارید حمله کنید!
-بارسا و اسپانیا با لایو سیزن ، به باگ های بازی تبدیل شدن!
-دروازه بان ها هم عالین!
-داوری هم کم خطا شده!
- چندتا باگ توی قسمت موتور گرافیکی جدید دیدم که البته در مقابل نکات مثبتش به چشم نمی یاد!(دو تا بازیکن به هم خوردن و گیر کردن!)
- و اما دفاع کردن:
حدودا 30تا بازی توی لایو انجام دادم.. از 10تا بازی اول فقط 2تاش رو بردم .. فقط به خاطر دفاع کردن ضعیف! یکم کار سخت شده و وقت میخواد تا عادت کنید ، البته به نظر من بهتر شده ، چون دفاع کردن یـــه هنر شده! بعد از 30تا بازی تازه دفاع کردن رو یاد گرفتم.. به نظرم این یـــه عیب حساب نمیشه ولی خب واسه هرکسی جالب نیست. البته توی بازی های رنک نمی تونید دفاع قدیمی رو داشته باشید، پس بهتره بهش عادت کنید. البته یـــه نکته داره که عمرا به کسی بگم!:D خدایی دهنم صاف شد تا فهمیدم!:D(سوال نکنید که نمیگم!)

- درکل: از بازی فوق العاده راضی هستم.. یـــه کاری کردن که دیگه هرکسی واست شاخ بازی درنیاره! با 1روز بازی کردن، نتونی همه رو ببری.. واقعا واسه ی بازی زحمت کشیدن!
-امتیازم به این بازی: 94/100

ای تو روحت امیر ، کجای مردک کل فیس-بوک رو دنبالت گشتم ،
برام پیغام خصوصی کن ادد بنمایمت ،
بازی قشنگ شده ، همونجور که گفتی خیلی سخته دفاع کردن ولی خوب چاره چیه ؟
نقد قشنگی بود .

MForce

کاربر سایت
Mar 10, 2007
313
نام
محمد مهدی
مهدی کجا نمیشه آب و هوا رو تغییر داد ؟ مطمئنی !؟

شبکه هم که هنوز قسمت نشده:d

من tournoment رفتم همون اول بازی که منو میاد تو setting هر سال میشد اب و هوا و روز و شب و تغییر داد امسال میری توش اصلا نیست گزینش تو manager mode رو هنوز ندیدم ولی اگه اونجا هم اینطوری باشه که خیلی ضد حال تو 11 هم که بازیکن pro وقتی باهاش player manager بازی میکردی بعد میرفتی یه تیم دیگه بازیکنت نا پدید میشد کلا هر سال یه سورپراز داره فیفا! شبکه هم که فعلا قدرتا نا میزونه مدافع سرعتش 30 مهاجم سرعتش 97 تا بیاد یه قدم برداری مهاجم 10 متر جا گزاشتت. ولی option های جانبی لایوش خیلی بهتر شده

پ.ن : احمد جان خیلی مخلصیم شما استاد مایی کی تورو یادش میره:D. باسه من خیلی این حرف رفیقمون زور داشت خدایی !

آخرین ویرایش:

MetMet

کاربر سایت
May 16, 2011
80
تازه الان میفهمم وقتی تو پیج اصلی بازی سنتر یه نقد و بررسی از یه گیم مثلاً Alan Wake میخونم و لذت
میبرم از چیه!!!منتقد گیم یا فیلم یا هر موضوع قابل نقد و بحث، بلده چه چیزهایی رو به چالش بکشه و نقاط ضعف و قدرت موضوع رو بشناسه و بتونه به مخاطبش بشناسونه.اما خب تو اینجور تاپیک ها بیشتر تعصبی بحث میشه.مثل کل کل طرفدارای PS3 و XBOX یا طرفدارای MW3 و BF3 و ...!!!
کلاً تو مملکتی که هر بازی 50-60 تومنی رو میشه 3-4 تومن خرید،میشه گفت آدمای خوشبختی هستیم که میتونیم از اکثر گیم های ساخته شده، لذت ببریم.من معتقدم کفه ترازو تو سال گذشته به نفع فیفا بوده ولی الحق نباید از بعضی قابلیت های خوب PES هم گذشت یکی از نکات مهم که باید بهش توجه بشه منوی بازیه که میبینم فیفا هم منو رو افقی کرده تا نوشته ها بهتر خونده شه،باور کنید رو تلویزیون CRT 29 اینچ هم مشکل داشتم با خوندن متن ها!!!حالا تکلیف اونی که با تلیوزیون 21 یا 22 اینچ بازی میکنه چیه،خدا عالمه!!!تو اینجور بازی ها فقط گیم پلی مهم نیست.نکات دیگه رو هم در نظر باید گرفت.اما بنظرم این که امسال گیم های فوتبال از اون حالت تک قطبی که تیم برتر فقط بارسلونا بود(علی رغم علاقه شدیدم به این تیم)خارج شدن و تیم های دیگه رو هم قوی تر جلوه دادن خیلی خوبه.نشونه پیشرفته.:x
خب از لیگ برتر ایران نگفتین،چیزی توش قرار دادن؟وضعیت ایران تو بازی چطوره؟

mori923

کاربر سایت
May 12, 2011
499
نام
مرتضی
یه سوال فنی
یادتونه که توی فیفا11 میشد نوع چمن رو عوض کنی(گرد یا مربعی یا صاف)
تو 12 هم میشه عوض کنی یا نه؟
اینهمه چرت و پرت تحویل هم ندید
بخاطر یه بازی دارم همدیگه رو میکشن
یه بازی ارزش اینهمه کل کل نداره

آخرین ویرایش:

HRD HIRAD

کاربر سایت
Sep 28, 2010
184
آقا من فن هیچ کدومشون نیستم ! من با بازی که حال بکنم میگم , با اونی هم که حال نکنم میگم ... ربطی به فن من نداره !! دیگه یه گیم هم آخه چیزیه که آدم بیاد جوش بزنه واسش ؟!!!/:)
پست شما رو تو تايپك PES 2012 خوندم ميدونم اهل PES نيستين ولي خفن طرفدار PES هستيد و بسيار مشتاق گرفتن بازي يطوري كه اين در اون در ميزنين بازي رو پيدا كنيد ولي هنوز بازي نيومده ما دركتون ميكنيم از بي بازيه ديگه بايد بيايين تو تايپيك نظر بدين و بگردين ببينيد كدوم بحث از باگ يا اشكال بازي گفته ميشه بعدشم بيايين كامنت بگذارين اميدوارم بازي PES 2012 بياد تا بگذارين ما تو تايپيك خودمون بحث كنيم :
راستي بازي بياد ليگ انگليس فراموش نشه:
NORTH LONDON(ARSENAL) v WEST LONDON(CHELSEA) O يادتون نره خيلي خفنه ها
اينم يكي از كامنتاي شما در تاپيك PES 2012 با سند
کسی هنوز خبر نداره نسخه پال کی میاد ؟؟؟

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
یه سوال فنی
یادتونه که توی فیفا11 میشد نوع چمن رو عوض کنی(گرد یا مربعی یا صاف)
تو 12 هم میشه عوض کنی یا نه؟
اینهمه چرت و پرت تحویل هم ندید
بخاطر یه بازی دارم همدیگه رو میکشن
یه بازی ارزش اینهمه کل کل نداره

بله هنوز هم وجود داره

راست میگه دیگه نکنید این کارارو

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر