FIFA 12 | Xbox 360 (پست اول تاپیک خوانده شود)

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
کلا فیفا هر سال باید یه چیزی تو بازی بزاره که روو اعصاب ملت راه بره اینم شاهکاره جدیده شه نه اب و هوا رو میشه تغییر داد نه روز و شب

دوستان برن انلاین بازیکنن ببینن چه افتضاحی شده تمام بازیا شانسیه همه هم از دم بایرن بر میدارن که با روبن بدون تو گل کلا اگه توپی که

دستته نکنی تو گل حریفت همونو میاره میزنه تو گل تو اونم نتونست همین چرخه هی تکرار میشه چیزی به اسم دفاع وجود نداره !

مهدی کجا نمیشه آب و هوا رو تغییر داد ؟ مطمئنی !؟

شبکه هم که هنوز قسمت نشده:d

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
دوسته عزیز نسخه دمویه قابل بازی همون نسخه نهایی هست
کلا این رو میدن بیرون که مشتری بازی کنه و اگر خوشش اومد بازی رو بخره
در مدت 2-3 هفته هم مطمئن باش هیچ تغییری نمیتونن بدن
چون بازی دیگه تولید شده و در دسته پخش کننده هایه عمده هست و داره رونده توزیع رو طی میکنه

سلام دوست عزیز هاستلر جان شما که یجورایی قدیمین تا حدی دیگه اینو نگین رفیق خودتونم میدونین که ورژن دمو با کلی باگ درست میکنن که وقتی نسخه اصلیو بازی میکنی فرقو درک کنی اوکی رفیق اینو من نمیگم همه گیمرا میدونن دوست عزیز بعد من نگفتم 2 هفته ای کل بازیو تغییر نمیدن که دوست ندارم الکی باهم بحث کنیم چون به دردم نمیخوره اصلا بای در ضمن شما pes بازین اسم کوچیکتونم نمیدونم عزیز بای .

---------- نوشته در 10:25 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:19 PM ارسال شده بود ----------

من بازی کردم واقعا باگی ندیدم دوستان اینارو میگن من تعجب میکنم .

حالا من یه جورایی اونم تا حدی با ارفاق و لطفه شما گیمره قدیمی شدم:d
دستت درد نکنه
منظورت اینه که چون طرفداره PES هستم پست ندم اینجا دیگه؟
عزیزم منم نمیخوام بحث کنم با شما ، اصولا بحثی ندارم;)
ولی یه نکته رو توجه نکردی دوسته من و اونم اینه که تو خارج مثله اینجا بازی کپی که 2000-3000 تومن هست بازی نمیکنن
بازی ساز ها هم به طور معمول یک نسخه بتا یا دموی قابل بازی رو بیرون میدن که مشتری بازی کنه و خوشش بیاد و بخره
خوب دقت کن عزیزم باید خوشش بیاد ( پس احمق نیستن بیخودی باگ توش بزارن )
من این قسمته :"خودتونم میدونین که ورژن دمو با کلی باگ درست میکنن که وقتی نسخه اصلیو بازی میکنی فرقو درک کنی اوکی رفیق اینو من نمیگم همه گیمرا میدونن دوست عزیز" فرمایشاتتون رو نمیدونستم و خیلی جالبه که شما میدونی همه گیمر ها چی فکر میکنن

در ضمن شما گفتی یا نگفتی رو نمیدونم ولی عرض کردم تو اون 2 هفته هیچ کاری نمیتونن بکنن چون بازی دیگه به تولیده انبوه رسیده و در حال پخش شدن هست

راستی جهته اطلاعت میگم که من محمدرضا هستم
35 سالمه و 20 سال هست گیمر هستم ( به قول شما تا حدودی )
کاره اصلیم هم گیم هست ولی اطلاعاته بیشتر نمیدم چون تبلیغ میشه
مدتی هم دبیره تحریریه مجله دنیای پردازش بودم و از همین نقدهایی که
تو مجله ها میخونید مینوشتم و .....:d
شما عزیز و محترم هستی ، ولی سعی کن بدونه اطلاعات حرفی رو نزنی
کلی میگم و خیلی هم دوستانه عرض میکنم;)
امری بود تو پروفایل یا pm در خدمتم اینجا جایه این بحث ها نیست

™M.O.S.T.A.F.A

کاربر سایت
Jun 24, 2009
102
نام
مصطفی
بعد از آپدیت فریمور چند تا باخت بهمون چسبید
بازی پیشرفت زیادی کرده خوشم اومد ولی چند چیز داره اذیتم میکنه یکی موقعی که بازیکن برا زدن سر شیرجه میزنه انگار دار فوتبال آمریکایی بازی میکنی یکی هم این که دلپیرو رو خیلی ناجور لاغرش کردن :d
خلاصه بازم امسال مثل اینکه فیفا باید بزنیم من فکر کردم شاید ایندفعه pes خوب باشه که دیدم نه هنوز خیلی را داره بهفیفا برسه :d

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
من که چند دست بازی کردم کلی خوشم اومد. خیلی ها میگن دفاع رو مثل فیفا 11 کنید اما اون دفاع هم حال نمیداد بیچاره ها نمی تونستن یه حمله کنن همش توپو ازشون میگرفتم و بالای 3 تا گل میزدم بهشون اما این دفاع جدید هم خیلی سخت شده اگه بشه یاد گرفت که چطوری میشه دفاع کرد خیلی حال میده.اگه کسی راه تازه ای برای دفاع کردن با این سیستم جدید پیدا کرد به ما هم بگه

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
ما که دفاع رو گذاشتیم روی همون legendery این تاکتیکال خیلی عذاب اوره
میدونی عین بازی های QTE میمونه که باید تو یک زمان مشخص یک دکمه رو بزنی اشتباه کنی میره از اول این اشتباه کنی گل زده

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
دوستان چه طوری میشه پس زمینه مثل این شه

ss_preview_fifa12_x360_easfc_frontmainmenu_wm.jpg.jpg
بازیکن آرنات رو وین رونی انتخاب کن.
در کل هرکی بازیکن آرنات باشه میشه والپیپر منو

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
کسی هم هست مشکل منو داشته باشه تو هد زدن؟
میتونم بگم بیشتر از 90% توپای بلند رو نمیتونم هد کنم! چیزی تغییر کرده که خبر ندارم؟؟

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
امتیازات بازی نشانگر این هست که هر کسی اینجا از بازی بد بگه نظرش صاحب نیست ! باگی هم اگه وجود داشت با چنین امتیاز هایی با میانگین 92 درصد مواجه نمی شدیم ! اینهمه سایت و منتقد یکیشون اشاره می کرد به این قضیه !

ameri_amir

کاربر سایت
Jul 22, 2009
115
نام
امیر
دوستانی که فن PES هستند لطفا نظراتشون رو تو تایپک مربوط به PES 2012 بزنن که فکر کنم اینایی که میگین مربوط به اون بازی باشه :d

آقا من فن هیچ کدومشون نیستم ! من با بازی که حال بکنم میگم , با اونی هم که حال نکنم میگم ... ربطی به فن من نداره !! دیگه یه گیم هم آخه چیزیه که آدم بیاد جوش بزنه واسش ؟!!!/:)

ehsan_srk

کاربر سایت
Sep 23, 2007
4,097
نام
Ehsan
کسی هم هست مشکل منو داشته باشه تو هد زدن؟
میتونم بگم بیشتر از 90% توپای بلند رو نمیتونم هد کنم! چیزی تغییر کرده که خبر ندارم؟؟
محمد من مشکل نداشتم.امروز حتی با دیدیه با سر گل هم زدم.با تورس هم زده بودم.
امروز 1 آپدیت 4 مگی هم روی لایو آمده بود.ultimate team هم تو این نسخه توی دیسک بازی هست.
بازی فوق العاده هست.

ameri_amir

کاربر سایت
Jul 22, 2009
115
نام
امیر
یه چیزی رو یاد بگیریم بد نیست :

اونم اینکه قبول کنیم انتقاد و نظرات شخصی هرکسی محترمه و فوری جلوش جبهه نگیریم ....

علاقه داشتن به فیفا و یا پس برای من مثل این میمونه که یکی یه غذایی رو دوست داره و یکی دیگه همون غذا رو نمیخوره .... این دلیل نمیشه من بیام به اونی که غذای موزد علاقه منو دوست نداره بگم
خاک تو سرت ! این چیه میخوری ....

جنبه داشته باشید یه کم ! الان بدو بدو میاد میزنه پاسخ با نقل قول و صندلی رو هم میزون میکنه که شروع کنه تایپ کنه و منو ترور کنه , میگی نه ؟! ببین حالا !=))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر