FIFA 12 | Xbox 360 (پست اول تاپیک خوانده شود)

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
دوستان برا شما پیش نمیاد یهو بازیکنا میخورن بهم بعد میفتن زمین الکی ؟!!!:D خیلی مسخرس :D تا حالا برام که 3 ساعت بازی کردم 100 بار از این اتفاقا افتاده :D برا کسی از این باگ ها نیس ؟ :D یعنی رسما حالمو بهم زد این فیفا :D

دوسته عزیز همه میدونن که من فنه سفت و سخته PES هستم و از فیفا هم ایراد زیاد گرفتم
شاید خیلی هم دوستانه فیفایی از من خوششون نیاد
ولی این مدل پستهایه شما رو نمیپسندم و احساس میکنم داری بیخود جو این تاپیک رو به هم
میزنی، لطف کن این کار رو نکن ، چون همونطور که من بدم میاد کسی الکی بیاد تو تاپیکه PES
و ایرادهایه چرند بگیره ، تو این تاپیک هم همون حس رو دارم و ازت خواهش میکنم به این حرکتها
ادامه نده. چون حد اقلش کدورت و حد اکثرش بن شدنت هست;)

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
دوسته عزیز همه میدونن که من فنه سفت و سخته PES هستم و از فیفا هم ایراد زیاد گرفتم
شاید خیلی هم دوستانه فیفایی از من خوششون نیاد
ولی این مدل پستهایه شما رو نمیپسندم و احساس میکنم داری بیخود جو این تاپیک رو به هم
میزنی، لطف کن این کار رو نکن ، چون همونطور که من بدم میاد کسی الکی بیاد تو تاپیکه PES
و ایرادهایه چرند بگیره ، تو این تاپیک هم همون حس رو دارم و ازت خواهش میکنم به این حرکتها
ادامه نده. چون حد اقلش کدورت و حد اکثرش بن شدنت هست;)

دادا چی میگی برا خودت ؟ :D :| از امضام هم معلومه فن فیفام ... من بیکار نیستم بیام جو تاپیک بهم بریزم ... شما اصلا فیفا 12 رو بازی کردی ؟!!
بازیش عالیه ولی این مشکلات کاملا محصوصه الکی بازیکنا بهم میخورن میفتن زمین بعد پا میشن دوباره بهم میخورن .. کم هم نیس ... یواش یواش دارم شک میکنم که فیفای من مشکل داشته باشه !! :D

میخوام بدونم غیر از من برای کس دیگهای پیش نیومده ؟؟!!

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
دوستان برا شما پیش نمیاد یهو بازیکنا میخورن بهم بعد میفتن زمین الکی ؟!!!:D خیلی مسخرس :D تا حالا برام که 3 ساعت بازی کردم 100 بار از این اتفاقا افتاده :D برا کسی از این باگ ها نیس ؟ :D یعنی رسما حالمو بهم زد این فیفا :D
100 بار هادی؟ مطمئنی؟:d من که از روز اولی که دمو اومد دانلودش کردم و تا الان دارم دمو رو بازی میکنم 100 بار نشده!:dفوقش 20 بار! فوقش!

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
یکی امتحان کنه ببینه Offside Trap باگ داره یا نه ؟!:D

راستی اگه به بازیکن مقابل لایی بزنید آچیو میگیرید :D

mahnam

کاربر سایت
Jun 9, 2008
63
نام
Mahnam
دادا چی میگی برا خودت ؟ :D :| از امضام هم معلومه فن فیفام ... من بیکار نیستم بیام جو تاپیک بهم بریزم ... شما اصلا فیفا 12 رو بازی کردی ؟!!
بازیش عالیه ولی این مشکلات کاملا محصوصه الکی بازیکنا بهم میخورن میفتن زمین بعد پا میشن دوباره بهم میخورن .. کم هم نیس ... یواش یواش دارم شک میکنم که فیفای من مشکل داشته باشه !! :D

دوسته عزیز hustler داره راست میگه شما داری ایراد های بنی اسراییلی میگیری این impact engine fail ها که فیلمش رو youtube هاست همش مربوط به دموه توی بازیه اصلی خیلی کم شده اینجور اشکالا من حداقل ۱۵ ساعت بازی کردم به ندرت مشکلی با impact engine داشتم فقط ۲ ۳ تا ایراده جزئی تو career mode هست که گفتم کسی میدونه : ۱ : چطوری تو career mode خطای هند رو on کنیم ؟ چون تو settingse career mode قسمتی به نامه rules نداره که بشه این کارارو کرد ۲ : به نظره شما این که میشه بازیکنارو قرض گرفت با شرطه اینکه بعدن به ی قیمتی بخریش مسخره نیست ؟ الان برد به مسی پیشنهاد بدید با این شرت که بعدن ۵۰۰ میلیون بخریش barca هم قبول میکنه یک فصل میاد مفت بازی میکنه اونوقت آخره فسلم میگی نمیخایو بر میگرده تیمش اونوقت دوباره فاصله باد همین کارو میکنی الان تو تمام من ۵ تا بازیکنه غرضی دارم که هر کدوم حداقل ۵۰ میلیون پولشونه مثله Bale - Neymar - Fabregas .... اینارو همرو قرض میگیرم با شرطه خریده ۵۰۰ میلیون :)) اونوقت آخره فصل که شد میگم نمیخام فصله بعد دوباره اینکارومیکنم !!! ۳ : ۵ میلیون پوله استعداد یاب دادم اونوقت یارو فقط بازیکنه ۴۰ ۵۰ overall پیدا میکنه واسم :O ی سری مشکلاته کوچیکه دیگه هم بود که بعدن یادم اومد میگم البته این مشکلاتی که من گفتم بیشتر برای کسایی هست که career بازی میکنن و مشکلاته بسیار جزیی هست واقعن EA شاهکار کرده امسال و فیفا فوقلادست میشه گفت نسله بازی تقریبا عوض شده که جای شکر داره بهتر شوده بازی .

fifa12

کاربر سایت
Apr 29, 2011
489
نام
پیمان
کلا فیفا هر سال باید یه چیزی تو بازی بزاره که روو اعصاب ملت راه بره اینم شاهکاره جدیده شه نه اب و هوا رو میشه تغییر داد نه روز و شب

دوستان برن انلاین بازیکنن ببینن چه افتضاحی شده تمام بازیا شانسیه همه هم از دم بایرن بر میدارن که با روبن بدون تو گل کلا اگه توپی که

دستته نکنی تو گل حریفت همونو میاره میزنه تو گل تو اونم نتونست همین چرخه هی تکرار میشه چیزی به اسم دفاع وجود نداره !
با احترام میگم شما برید تو پست خودتون (pes)که 12 صفحه به زوره بعد هم خواهشن کسی بلد نیست بازی کنه عیب فیفا نگیره (گفتم با احترام آخه ناطم سایت میاد به ما گیر میده آقای ناطم خواهشن پست های pes بازا رو پاک کنید تا ما جوش نیاریم)

rezabazi

کاربر سایت
Sep 2, 2011
173
نام
علي
امروز عصر بازي رو گرفتم و 1 ساعتي بازي كردم،بازي پيشرفت هاي چشمگيري داشته،نتيجه اي كه گرفتمو ميگم واسه اونا كه دوست دارن بدونن و هنوز بازي رو تهيه نكردن
بازي خيلي روون تر و البته سنگين تر شده و ميشه گفت به واقعيت نزديك تر شده
توپ يه مقدار از 2011 سنگين تر شده تو زمين،و اون حالت بادكنكي رو كه تو فيفا 11 بود تقريبا نداره
سيستم جديد دفاع بسيار جذاب و جالبه اما خيلي سخته خداييش، من رو حالت قبل گذاشتم سيستمه دفاع رو
برخورد ها خيلي بيشتر و زيبا شده اما بعضي صحنه ها حالت آبكي و شولو ول داره ،هنور داراي باگهاي كوچيكه
منوي بازي زيبا كار شده اما آدمو گيج ميكنه ،آخه ما تقريبا به منوي عمودي عادت كرديم
زمين چمن و گرافيك بازي بهتر و طبيعي تر شده
هنوز فيس خيلي از بازيكنا جالب طراحي نشده،گزارشگر عربي هم كه نداره ميگن واسه عربا فقط هست
مسي خيلي بهتر شده و ميشه گفت تازه ميشه اون مسيه واقعي رو ديد و همچنين تيم بارسا بسيار روش كار شده طوري كه تيكي تاكا رو كاملا انجام ميدن
در كل واقعا جذابه و تا ساله آينده اين بازي رو ول نمي كنيد،دمه ea گرم :x

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140

شما که فنه بازی هستی اینجوری میگی من چیزی نگم بهتره پس
چون یه بار یه کم از ایرادهایه تو دمو گفتم داشت شر میشد
اشتباه از من بود ، باید ببخشید;)

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
دوسته عزیز نسخه دمویه قابل بازی همون نسخه نهایی هست
کلا این رو میدن بیرون که مشتری بازی کنه و اگر خوشش اومد بازی رو بخره
در مدت 2-3 هفته هم مطمئن باش هیچ تغییری نمیتونن بدن
چون بازی دیگه تولید شده و در دسته پخش کننده هایه عمده هست و داره رونده توزیع رو طی میکنه

سلام دوست عزیز هاستلر جان شما که یجورایی قدیمین تا حدی دیگه اینو نگین رفیق خودتونم میدونین که ورژن دمو با کلی باگ درست میکنن که وقتی نسخه اصلیو بازی میکنی فرقو درک کنی اوکی رفیق اینو من نمیگم همه گیمرا میدونن دوست عزیز بعد من نگفتم 2 هفته ای کل بازیو تغییر نمیدن که دوست ندارم الکی باهم بحث کنیم چون به دردم نمیخوره اصلا بای در ضمن شما pes بازین اسم کوچیکتونم نمیدونم عزیز بای .

---------- نوشته در 10:25 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:19 PM ارسال شده بود ----------

من بازی کردم واقعا باگی ندیدم دوستان اینارو میگن من تعجب میکنم .

آخرین ویرایش:

gtkiller

کاربر سایت
Jan 9, 2008
473
نام
سروش
دوستان من امروز این بازیرو خریدم تا گذاشتمش اپدیت خواست بعد از اینکه اپدیت کرد و سیستم رو خاموش کردم اررور داد که از روی این دیسک اپدیت نمیشه و هر بار ایکس باکس رو روشن میکنم همین پیغام باز میاد و دیگه صفحه داشبورد نمییاد میخواستم بپرسم شما هم این مشکلو داشتید در ضمن دستگاه من هم فریمورش lt+1.9 هستش

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
دوستان چه طوری میشه پس زمینه مثل این شه

ss_preview_fifa12_x360_easfc_frontmainmenu_wm.jpg.jpg

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
من فکر نمیکنم این باگهای شاخدار در نسخه نهایی باشه چون اگر اینجوری بود مطمئنا این امتیازات فوق العاده رو نمیگرفت.من خودم نسخه دمو رو بازی کردم و مشکلاتی رو دیدم و حسابی ترسیدم از اینکه در نسخه نهایی هم همین مشکلات باشه ولی وقتی امتیازات رو دیدم مطمئن شدم این مشکلات نیست.لااقل در این حد نیست.

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
دوستان من امروز این بازیرو خریدم تا گذاشتمش اپدیت خواست بعد از اینکه اپدیت کرد و سیستم رو خاموش کردم اررور داد که از روی این دیسک اپدیت نمیشه و هر بار ایکس باکس رو روشن میکنم همین پیغام باز میاد و دیگه صفحه داشبورد نمییاد میخواستم بپرسم شما هم این مشکلو داشتید در ضمن دستگاه من هم فریمورش lt+1.9 هستش
سلام نگران نباشین دوست عزیز اپدیتتون مشکل داشته شما از یجا دیگه دانلود کنین بریزین حل میشه مشکلتون موفق باشین عزیز .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر