FIFA 12 | Xbox 360 (پست اول تاپیک خوانده شود)

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
درود.

این بازی برای اجرا شدن به آپدیت 13599 و فرمویر حداقل LT 1.9 نیاز دارد. این تاپیک فقط مختص بحث درباره خود بازی است و هر صحبتی درباره آپدیت و فرمویر یک اخطار در پی خواهد داشت.

اولین تصویر نسخه جدید فیفا توسط EA منتشر شد.

و بالاخره اولین تصویر رسمی از FIFA12 منتشر شد.

abuss14btpdft2eupd12.jpg

برای دیدن تصویر در اندازه بالاتر(3978*7072) اینجا کلیک کنید.

با تشکر فراوان از Daniel45

Last edited by a moderator:

PAUSE

کاربر سایت
Jun 9, 2008
3,631
نام
سعید
فیفا توی این چند سال اخیر راه تکامل رو در پیش گرفته و هر سال از پارسال بهتر ظاهر شده و به بهترین شبیه ساز فوتبال تبدیل شده.باید دید توی Fifa 12 شرکت EA چه نکات مثبتی به این سری اضافه میکنه

Top Gear Stig

کاربر سایت
Feb 15, 2011
571
نام
نیما
خیلی هم عالی!!!!!!
دستت درد نکنه خوشحالم کردی عزیز خبر بسیار خوبی بود...........
باید بگم که من از فوتبال متنفرم(نزنین ها سلیقست دیگه!)ولی از بچهگی با فیفا 2002 فوتبال رو کامپیوتر رو بازی کردم و از فوتبال روی کامپیوتر بسیار خوشم اومد و نسخه ی آخر فیفا هم به نظرم بی نظیر بود حداقل برای من که خیلی تو فوتبال حرفه ای نیستم خیلی خوب بود.امیدوارم این نسخه هم خوب نه ببخشید بی نظیر باشه................

موفقیت!

w.rooney

کاربر سایت
May 10, 2008
406
ای کاش یه سری موارد گرافیکی رعایت بشه.تو همین عکس می بینیم که پای چپ بالاست. در این حالت شورت بازیکن باید از سمت بالای ران کاملاً نشسته باشه روی ران.
یا موقع دویدن یا هد زدن یا تکانهای سریع موهای بازیکن هم تکان بخوره.البته این موارد در موقع بازی زیاد به چشم نمیاد اما موقع دیدن صحنه آهسته خیلی لذت بخشه مخصوصاً مورد دوم

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
فقط مربیگری تو تیم ملی را اضافه کنند و اینکه بخش پلیرش را مثل pes کنند که بازیکن پیشرفت می کنه و ...هیچی نمیخ وام!به خصوص مورد اول اگر بشه خیلی خوب می شه!

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
من که از الان منتظرشم.اگه چهره ی مربیان هم درست شه عالیه(فکر کن خوزه مورینیو رو).البته باید لیگ قهرمانان رو اضافه کنند چون توی pes اصلا حال نمیده.
راستی با توجه به عکس یه سری چیزهارو متوجه شدم:کیفیت بافت لباس ها پیشرفت کرده.(برای مثال آرم رئال رو خط های جوراب رو ببینین).بافت چمن به نظر بهتر میاد.کفش بسیار طبیعی کار شده و همچنین تمشاگران هم فکر کنم خیلی بهتر شن.

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
شهاب کی به تو اجازه داد در حضور اساتیدی مثل احمدرضا و البته خودم تاپیک بزنی ؟!:D
اذن دخول داری؟:D

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
من بشدت دلم میخواد لیگ قهرمانان رو تو 12 ببینم! واقعا جاش خالیه تو بازی.
وقتی لیگ استرالیا تو بازی هست چرا نباید لیگ قهرمانان تو بازی لایسنس بشه؟ و باحال و هوای خودش بتونیم بازی کنیم؟
البته الان هم لیگ قهرمانان هست ولی اسمش Champions Cup هست نه لیگ قهرمانان!

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
من بشدت دلم میخواد لیگ قهرمانان رو تو 12 ببینم! واقعا جاش خالیه تو بازی.
وقتی لیگ استرالیا تو بازی هست چرا نباید لیگ قهرمانان تو بازی لایسنس بشه؟ و باحال و هوای خودش بتونیم بازی کنیم؟
البته الان هم لیگ قهرمانان هست ولی اسمش Champions Cup هست نه لیگ قهرمانان!
لیگ قهرمانان رو یادمه جدا میداد فیفا ....

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
2006-2007 اومدش که خب فرق خاصی نمیکرد نسبت به خود فیفا. با حرف دوستمون موافقم و تو بازی بودنش خیلی بهتره!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر