FIFA 12 | Xbox 360 (پست اول تاپیک خوانده شود)

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
دوستان من دارم نسخه ی pc رو دانلود می کنم مطمئن باشم با نسخه ی کنسولی هیچ فرق نداره !؟ مثل جریان فیفا 11 نباشه که نسخه ی PC ضعیف تر بود !؟ آخه الان کنسولم مشکل داره !

HRD HIRAD

کاربر سایت
Sep 28, 2010
184
دوستان من دارم نسخه ی pc رو دانلود می کنم مطمئن باشم با نسخه ی کنسولی هیچ فرق نداره !؟ مثل جریان فیفا 11 نباشه که نسخه ی PC ضعیف تر بود !؟ آخه الان کنسولم مشکل داره !
EA اعلام كرده هيچ فرقي ندارن ولي من چشم آب نميخوره كه يكي باشه بايد ديد اگه فهميديد به ما هم خبر بدين ممنون

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
خدایی یک صفه رو الکی میارید جلو ناظم ها هم پاک نمیکنند به سوال ما هم واب نمیدین
من میخوام به طور کاربری از lb با مسی استفاده کنم باید کدام دریبل به کار ببرم؟(راهنمایی میکنید) یک ترکیب قوی هم برای بارسا بگید

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام دوست عزیزم میدونین هیچ وقت نسخه pc مثل xbox نمیشه اینو مطمئنم خیلی گرافیکش پایین تره حالا دانلودتون تموم شد به این نتیجه میرسین من 11 گرفتم افتضاح بود pc .

---------- نوشته در 11:51 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:50 AM ارسال شده بود ----------

من میخوام به طور کاربری از lb با مسی استفاده کنم باید کدام دریبل به کار ببرم؟(راهنمایی میکنید) یک ترکیب قوی هم برای بارسا بگید
سلام دوست عزیز شما lt بگیرین بعد انالوگ rs بزنید چند مدل دریبلای خوف میزنه موفق باشین .

---------- نوشته در 11:53 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:51 AM ارسال شده بود ----------

بعد ترکیبم صلیغه ای هست ازونجا که رئالیم نظری نمیدم منصور جان .

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
دوستانی که با دفاع جدید مشکل دارن برن پرس کاذب یاد بگیرن مشکلشون حل میشه! من الان از این دفاع جدید از قبلی راضی ترم! الان با همین روش تا به حال 4 تا بازی تو آنلاین پشت هم بردم اونم با نتایج عالی

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
دوستانی که با دفاع جدید مشکل دارن برن پرس کاذب یاد بگیرن مشکلشون حل میشه! من الان از این دفاع جدید از قبلی راضی ترم! الان با همین روش تا به حال 4 تا بازی تو آنلاین پشت هم بردم اونم با نتایج عالی
سلام محمد رضا منم همین مشکلو داشتم ولی وقتی پرس میکنی تیم حریف لول میشه دوستان وقتی دیدین تو دفاع کم اوردین RB بگیرین خودش نزدیک ترین بازیکن پرس میکنه عمرنات رد نشه یا میتونین با LT جنگه دارین جلو بازیکن دیگه نمیتونه ردشه اومد ردشه X بزنین توپو میگیره نزدیک شد بهتون .

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
به نظر دوستان دفاع رو حالت فیفا 11 بکنیم بازی آسون نمیشه؟؟؟؟؟؟؟شماها با همین دفاع جدیده بازی میکنید و بهش عادت کردید یا به دفاع فیفا 11 تغییرش دادین؟؟؟؟؟؟؟؟؟
برای اولین بار که میرید تو بازی این hospitality settings اول بازی که میتونی save بزنی میتونی no thanks بزنی قضیه اش چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اولین باری که بازی رو میذاری یه جا هست توشته history fifa 11 اون چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بعد حجم بازی وقتی رو هارد نصب کردید چند گیگ رو دقیقا اشغال کرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون میشم به همه سوالام جواب بدین؟؟؟؟؟؟؟

kiaan

کاربر سایت
Sep 3, 2010
378
نام
kian
من فیفارو گرفتم گذاشتم داخل دستگاه ، زدم که آپدیت بشه ، ولی وسطاش ارور داد که از این دیسک نمیشه آپدیت کرد ، داشبوردم دیگه باز نمی کنه ، حالا چیکار کنم ؟ بردم یه جا گفت 40 تومن هزینشه ، آیا راه حلی نداره ؟ ترو خدا سریع جواب بدید ، دارم در تب فیفا می سوزم !!! :((

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
سلام کیان جان حرف مفت زده چه خبره 40 تومن شما برین از یه جا دیگه اپدیت 13599 دانلود کنین بعد بریزین تو فلش اکسترکت شدشو بعد وصل کنین به کنسولتون بعد روشن کنین گزینه اپدیت میاد اومد اپدیت کنین لذت ببرین موفق باشین عزیز .

اینم یه نمونه از اظهاره فضل هایه بی مورد
حرف مفت رو کسی میزنه که چیزی رو بلد نیست و نظر میده
اون آپدیته 13599 ماله دشبورد هست مهندس
ایشون باید درایو رو آپدیت کنن ( دستگاه باز میشه و .... )

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
اینم یه نمونه از اظهاره فضل هایه بی مورد
حرف مفت رو کسی میزنه که چیزی رو بلد نیست و نظر میده
اون آپدیته 13599 ماله دشبورد هست مهندس
ایشون باید درایو رو آپدیت کنن ( دستگاه باز میشه و .... )
برامن دقیقا همین مشکل پیش اومد من خودم اپدیت کردم حل شد حالا شمارو نمیدونم در ضمن فریمور ریختنم کاری نداره یه بچم بلده عزیز در ضمن من نگفتم برا فریمورکه شما میگین برا داشتبورده من دوست ندارم اخطار بگیرم و بس کنین این بچه بازیتونو چرا قیافه حق به جانب میگیری میری تو قسمت فیفا الکی نظر میدین در حالیکه جای شما نیست اونجا اینجام الکی نظر میدین بی اینکه فکر کنین .

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
اونقدری که 10 تا 11 پیشرفت داشت , نصفش رو هم از 11 تا 12 ندیدم ! :|
بازی هنوزم عالیه اما انتظارات بیشتر بود , تقریبا همون قبلیه . IE هم حال نکردم , بیشتر به درد راگبی میخوره ...

mahnam

کاربر سایت
Jun 9, 2008
63
نام
Mahnam
دوستان کسی نفهمید Fairplay رو چطوری می شه راه انداخت ؟ در ضمن چرا career mode اینقدر افتضاحه Settings اش نه میشه آبو هوارو تغییر داد نه می شه hand رو on و off کرد ؟

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
اقا من کاری با شما ندارم اینجام جا این حرفا نیست سایت خودش ناظم داره من کار خلافی کنم بهم اخطار میدن شما کاسه داغتر از اش نشین خواهشن من دوست ندارم اخطار بگیرم خواهشن بیخیال ما بشین برین اینهمه ادم با کاربرای دیگه بحث کنین ممنونتون میشم .

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
یادته تو فیفا 11 بازیکنای 5 ستاره مثلا رونالدو وقتی نزدیک حریف بودند توپ رو کنار می کشیدند و رد میشدند؟اینم همونه البته به صورت اوتوماتیک فعال میشه ولی خودت هم می تونی فعال کنی تنها کاری که باید بکنی اینه که به موقع جهت بدی اون وقت مثل مسی بازیکن رو رد می کنه
دوستان کسی نفهمید Fairplay رو چطوری می شه راه انداخت ؟ در ضمن چرا career mode اینقدر افتضاحه Settings اش نه میشه آبو هوارو تغییر داد نه می شه hand رو on و off کرد ؟
فیرپلی خودش فعاله شما بزن یه بازیکن رو مصدوم کن می بینی:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر