FIFA 12 | Xbox 360 (پست اول تاپیک خوانده شود)

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دوستان این دیگه دفعه آخر هست که تذکر میدم مخصوصا به شما جناب Real Madrid 9 و بقیه دوستان که در مورد LT و آپدیت و این حرف ها صحبت می کنند. اگر سوالی هم در این زمینه دید جواب ندید اما اگه از این به بعد بیام تو تاپیک و ببینم باز کسی در این مورد حرف زده یک اخطار قرمز 2 تایی بهش میدم تا یاد بگیره بعد از 10 صفحه که من و نوید هی تذکر دادیم به این حرف ها گوش کنه. دیگه نبینم کسی در این مورد حرفی بزنه و گرنه ناراحت نشه که چرا به من اخطار دادین!

موفق باشید

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
ما دلمون خوش بود 2 تا لیگ جدید تو فیفا 12 اضافه بشه نمیدونستیم لیگ ترکیه رو حذف کردن.!!!!
کسی علت حذف لیگ ترکیه در فیفا 12 میدونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام دوستان من داشتم الان بازی میکردم فیفارو هربار بازی میکنم یچی یاد میگیرم بعد انگار واقعا داری فوتبال بازی میکنی و گیم پلیش به ادم میچسبه لذت میبره فقط دوستان من میخام مستر برم باید کدوم گزینرو بزنم من گشتم پیدا نکردم اخه این با pes فرق میکنه ایکوناش کسی کمکمون میکنه دوستان .

MNoire

کاربر سایت
Jun 7, 2010
756
نام
مازیار
اسلام و علیک :d دوستان کاری نیمشه کرد که بازی از مد و حالت دوستانه به حالتهای دیگه بره مثِ فیفا سوت افریکا :d:> ؟!

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
منم بازیرو بعد از مشقت های زیاد انجام دادم و باید بگم گیم پلیش عالی شده و نزدیک ترین تجربه به فوتبال واقعیرو ارائه میده یعنی IE غوغا کرده و فیزیک توپ ، حرکات بازیکنا و استایل صاحب توپ شدن و همچنین برخورد هاشون خارق العادست و حرف نداره سرعت بازیم بسیار معقوله البته اگه اسپید بازیرو تو حالت نرمال بذارید بازی خیلی لذت بخش تر وطبیعی ترم میشه هوش مصنوعی بازیم پیشرفت بسیار خوبی داشته و بعضی مواقع احساس میکنید که دارید با یه انسان واقعی بازی میکنید کنترل بازیکنا خیلی بهتر شده و خیلی راحت میتونید از بازیکنای تکنیکی استفاده کنید و با دریبلای ریز بازیکنا ی حریف رو جا بذارید البته شوتیی که به سمت دروازه میزنید تقریبا هیچ تفاوتی با نسخه ی قبل نداره که خوب نکته ی منفیم به حساب نمیاد. اما جدا از بحث گیم پلی که تقریبا واقعا خوبه بحث گرافیک بازیه که به شدت ناامیدم کرد و حتی تو بعضی لحظات احساس کردم نسبت به نسخه ی قبل از نظر نورپردازی افتم داشته و طراحی ورزشگاه ها و چمن هم تقریبا هیچ پیشرفتی نداشته و اصلا در حد گیم پلی ظاهر نمیشه یه نکته ی دیگه کم کاری EA تو طراحی فیس بازیکناست مثلا خود من انتظار داشتم فیس خوان ماتا ، رامیرس ، کوئنترائو، و خیلی از بازیکنای دیگه ساخته بشه که اینطور نیست و تازه اوناییم که ساخته شده تقریبا 90 درصدشون تکراریه و مستقیما از نسخه ی قبل کپی شده یا فقط موهاشون تغییر کرده نمونش آخرو و مسی هستن. یه سری از بازیکنارم که دست نمیزدن خیلی بهتر بود نمونش رونالدو ویا هستن که بسیار زشت ساخته شدن در مورد صداگذاری و موسیقی بازیم باید گفت که انصافا صداگذاری ورزشگاه ها عالیه و جو بسیار خوبی داره گذارشگر ها هم عالی گذارش میکنن و جمله هاشونو خیلی بهتر و با حس تر بیان میکنن در ضمن از نظر تعداد دیالوگ ها و همچنین تنوعشون هم خیلی خوب کار شدن، موزیکای بازیم بسیار خوبه و خیلی از نسخه ی قبل که بعضا موزیکای اعصاب خورد کنی داشت بهتره یه نکته ی دیگه ام طراحی منوعاست که واقعا خوب نیست و حتی اعصاب خورد کن شده و عادت کردن بهش سخته . از تمام این بحثا که بگذریم باید بگیم بازی یه پسرفت بزرگ نسبت به نسخه ی قبل داشته که اونم افزایش تعداد باگ هاست که مسلما به خاطر IE که با اینکه بازیرو بسیار لذت بخش کرده اما معایبیم برای بازی داشته که چندان جالب نیست مثلا خود من چند بار شاهد گل به خودی بازیکنای حریف به خودشون اونم در حالی که میخواستن توپو از روی دروازه ی خودشون با ضربه ی سر دور کنن بودم یا اینکه یه بار توپو از گوشه ی زمین سانتر کردم و جو هارت به جای اینکه توپو مهار کنه دستش پشتش گیر کرد و توپ وارد دروازه شد البته این ایرادات تو نسخه های بعدی قابل رفعه و در مقابل دیگر مزایای IE چندان به چشم نمیاد. در کل بعد از یه جمع بندی میشه گفت که این نسخه انتظارات رو برآورده کرده وبازم تونسته طرفدارای خودشو راضی کنه اما خوب من خودم یکم انتظاراتم بیشتر از این بود ولی تو همین حالت هم بازی عالیه و کاملا لایق نمراتی که میگیره هست

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
ما دلمون خوش بود 2 تا لیگ جدید تو فیفا 12 اضافه بشه نمیدونستیم لیگ ترکیه رو حذف کردن.!!!!
کسی علت حذف لیگ ترکیه در فیفا 12 میدونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
به علت مسائل تبانی که تو ترکیه پیش اومد فدراسیون این کشور گفت لیسانس لیگ رو از همه بازیهای کامپیوتری حذف میکنیم. فکر کنم فقط قالا رو گذاشتن تو بازی. البته در کنار ترکیه چک هم حذف شده.
اینا رو که همشونو من قبلا تو همین تاپیک گفته بودم. کسی نخونده؟ :d

دلیل اینکه فیفا فیس بازیکنای بخصوص اسپانیا رو نساخته اینه که امسال PES لیسانس کل لالیگا رو داره. یه چیزی هم هست.
یه چیز دیگه هم هست که EA از تکنولوژی 16-way به صورت تیمی استفاده میکنه. یعنی به یه باشگاه مراجعه میکنن و از بازیکنا عکس میگیرن. (اونایی که هستن. بعضیا به دلایل مختلف یا حاضر نمیشن یا نمیرسن.) به صورت تکی نمیسازه. مگر اینکه کاورستار باشه.
در مورد فیس ویا هم به نظرم بهتر شده. یعنی خیلی بهتر شده. فقط از روبرو شبیه نیست. از نیم رخ خیلی شبیه هستش. که به دلیل اینکه فیس به صورت 3 بعدی کلاسیک طراحی شده طبیعی هست.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Real Madrid 9

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
به علت مسائل تبانی که تو ترکیه پیش اومد فدراسیون این کشور گفت لیسانس لیگ رو از همه بازیهای کامپیوتری حذف میکنیم. فکر کنم فقط قالا رو گذاشتن تو بازی. البته در کنار ترکیه چک هم حذف شده.
اینا رو که همشونو من قبلا تو همین تاپیک گفته بودم. کسی نخونده؟ :d

دلیل اینکه فیفا فیس بازیکنای بخصوص اسپانیا رو نساخته اینه که امسال PES لیسانس کل لالیگا رو داره. یه چیزی هم هست.
یه چیز دیگه هم هست که EA از تکنولوژی 16-way به صورت تیمی استفاده میکنه. یعنی به یه باشگاه مراجعه میکنن و از بازیکنا عکس میگیرن. (اونایی که هستن. بعضیا به دلایل مختلف یا حاضر نمیشن یا نمیرسن.) به صورت تکی نمیسازه. مگر اینکه کاورستار باشه.
در مورد فیس ویا هم به نظرم بهتر شده. یعنی خیلی بهتر شده. فقط از روبرو شبیه نیست. از نیم رخ خیلی شبیه هستش. که به دلیل اینکه فیس به صورت 3 بعدی کلاسیک طراحی شده طبیعی هست.
تشکر هادی جان از اطلاعات خوبتون عزیز برامنکه جالب بود دوستانو نمیدونم .

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
دوستانی میگفتن چرا نمیشه هند رو on یا off کرد فکر کنم باید بری تو setting اونجا گزینه ای به نام handball هست که off اگه اونو on کنی هند هم فعال میشه و این تغییرات تو carrer mode هم اعمال میشه یعنی برای on یا off کردن هند در carrer mode باید قبل از ورود به این بخش تغییرات رو انجام بدید

samss

کاربر سایت
Jul 27, 2010
1,033
نام
سام
بلاخره امروز بازی رو گرفتم .. عالی ... دموش بنظرم خیلی سخت بود ولی این بهتره ... اون گزارشگر و کارشناس بازی دوم هم برام سوپرایز بود ( اگه سومی در کار نباشه ! ) کار جالبی بود . ولی صدای مارتین یه چیز دیگس ....

stonecold

کاربر سایت
Oct 26, 2005
991
سلام.

توي فيفا 11 براي شوت محكم زدن بايد چند بار دكمه شوت رو پشت سر هم ميزديم. آيا توي فيفا 12 همينگونه هست؟ من كه چيزي نفهميدم. به نظر ميرسه ديگه اينطوري نيست

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
از face RONALDO خیلی بدم اومد چرا اینطوریش کردن قدش یک نمونه بیش از حد بلند میزنه ولی style عالیه
facesh تو 11 خیلی بهتر از این بود چرا خرابکاری کردن

MNoire

کاربر سایت
Jun 7, 2010
756
نام
مازیار
اسلام و علیک :d دوستان کاری نیمشه کرد که بازی از مد و حالت دوستانه به حالتهای دیگه بره مثِ فیفا سوت افریکا :d:> ؟! :|

RezaXus

Silence
کاربر سایت
Jun 18, 2010
328
نام
محمد رضا
ببخشید یک سوال
من LT زمان Brotherhood رو نریختم. و از روش دو آپدیت استفاده کردم. می خوام بدونم الان می تونم بازی رو اجرا کنم.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
اسلام و علیک :d دوستان کاری نیمشه کرد که بازی از مد و حالت دوستانه به حالتهای دیگه بره مثِ فیفا سوت افریکا :d:> ؟! :|

دوستان این نسخه گزارشگر عربی داره یا نه؟

ببخشید یک سوال
من LT زمان Brotherhood رو نریختم. و از روش دو آپدیت استفاده کردم. می خوام بدونم الان می تونم بازی رو اجرا کنم.
در پاسخ دوست اولی باید بگم منظورت چیه واضح تر بگید؟
در پاسخ شما نه من تا انجایی که دیدم گزارشگر عربی نداره ولی 4 تا گزارشگر داره که میتونی 2 به 2 انتخاب کنی گروه اولی باحال ترن مارتین و..
شما هم نمیتونین بازی رو اجرا کنین و حتما باید 1.9 بریزید مال منم مثل شما بود از بازی bodycount به بعد باید 1.9 بریزی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر