FIFA 12 | Xbox 360 (پست اول تاپیک خوانده شود)

aryia

کاربر سایت
Dec 23, 2010
150
نام
mohammad
سلانگ

آقا به یه مشکل خوردم که اگه حل نشه باس فیفا 12 رو بزارم کنار!
تو کریر مود یه فصلو تموم کردم رسیدم به دو روز قبله نقلوانتقالاته فصله دوم یه هو داشت سیم میکرد که هنگ کرد دستگاه رو خاموش کردم بعد دوباره روشنیدم رفم تو کریر مود
دوباره همونجا باز هنگ کرد

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
دوستان یک قسمت تو setting هست که به اینصورته:
cpu game customisation
sprint speed 50-100
acceleration
shot error
pass error
shot speed
pass speed
injury frequency
injury severity
goalkeeper abillity
positioning marking
positioning runfrequency
positioning line height
positioning line lenghth
positioning line width
positioning fullback positioning
البته هم برای یوزر هم نوشته هم برای سی پی یو اینها چیه و بهترین تنظیمات شون چجوریه میشه راهنمایی کنید؟

آره این حدید اضافه شده منم نمیدونم...از دوستان اگر کسی میدونه بیاد توضیح بده;)

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,023
آقا به یه مشکل خوردم که اگه حل نشه باس فیفا 12 رو بزارم کنار!
تو کریر مود یه فصلو تموم کردم رسیدم به دو روز قبله نقلوانتقالاته فصله دوم یه هو داشت سیم میکرد که هنگ کرد دستگاه رو خاموش کردم بعد دوباره روشنیدم رفم تو کریر مود
دوباره همونجا باز هنگ کرد
چرا خودشو بذاری کنار؟؟!DVD ایشو بذار کنار یا برو عوضش کن ایشاللا دٌرٌس میشه!!

daniel45

کاربر سایت
Dec 25, 2008
521
نام
دانیال
منم بالاخره دستم به بازی رسید. اکثر باگ‌های اساسی بازی برطرف شدن و بازی تقریباً بی‌نقصه. Career Mode هم عالی کار شده. خیلی هم طبیعی. حتی کوچکترین نکات رعایت شده. قربون این سازنده‌هاش برم که حتی مصدومیت‌های منچسترم طبیعی طراحی کردن:d 4تا بازی کردم 3تا بازیکن مصدوم رو دستمه :d رفتم اشنایدر رو بخرم دیدم من‌سیتی نامردا خریدنش:d
با وجود اینکه Overall بازیکنایی مثل Hernandez یا Smalling شاید کم به نظر بیاد نسبت به چیزی که واقعاً هستند ولی عالی طراحی شدن. یعنی تمام ویژگی‌های واقعی اون بازیکن رو دارن. می‌خوام اینو بگم که بازیکنا خیلی دقیق‎تر طراحی شدن. Overall ها با دقت بالاتری داده شده و سیستم اورال‎دهی جدید بازی از کیفیت بیشتری نسبت به قبل برخورداره.

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی

---------- نوشته در 06:36 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:34 PM ارسال شده بود ----------

دوست عزیز این نشونه ی خوبیه که شما که تا دیروز از impact engine بد می گفتی حالا می گی خوبه و با NHL مقایسش می کنی . خوشحالم

عزیز اون تیکه تعریف نبود ...!! تا فردا هر طور شده اپلود میکنم ....

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
آره این حدید اضافه شده منم نمیدونم...از دوستان اگر کسی میدونه بیاد توضیح بده
میتونید درصد پاسهای اشتباه،دقت شوت و هر چیزی که نوشته رو کم یا زیاد کنید و روی گیم پلی تاثیر بذارید مثلا با کم کردن Pass Error درصد پاس های اشتباه پایین میاد و ...
منم 3 ساعتی بازی کردم خیلی حال داد:D
نکات ریز(بعضی هاشو دوستان همین سایت گفتن):
-1دروازه بان با زدن دکمه Rb توپ رو ورمیداره(موقعی که توپ زیر پاش هست با این کار توپ رو تو دست میگیره)
2-با زدن Rb+Y و Rb+A پاس های نمایشی میده!
3-با زدن Lt+X در کلاسیک و Lt+B در حالت معمولی سانتر نمایشی انجام میده(سانتر به حالت Manual در میاد و نمایشی سانتر میشه)
4-با زدن Back در حالت تک نفره بازی به حالت Be A Goalkeeper درمیاد و در صورت دونفره دوربین عوض نمیشه
5-با گرفتن Lb میتوان دریبل های ریز زد!
6-اوت ها رو میشه سریع و بدون وقفه انجام داد!
7-حرکت 360 درجه کامل شده!
8-با گرفتن A بازیکن در بهترین مکان برای Jogging قرار میگیره!
9-فیس ویا عوض شده و شبیه واقعیت(نسبت به دمو)
10-میشه گیم پلی رو تغییر داد!
11-برخورد ها و داوری عالی شده!
12-اگر دونفره بازی میکردید و فکر کردید حریف میخواد در ضربه آزاد Lt بزنه و بعد Lt+A که یه نفر برای ضربه اضافه بشه و اون یه نفر پاس بده تا یکی دیگه بشوته باید A+B در کلاسیک و A+X در معمولی بزنید تا بازیکن به سمت توپ بدوه و توپ رو بلوک کنه!
شعار این سری:
You Are The 12th Man

HRD HIRAD

کاربر سایت
Sep 28, 2010
184
میتونید درصد پاسهای اشتباه،دقت شوت و هر چیزی که نوشته رو کم یا زیاد کنید و روی گیم پلی تاثیر بذارید مثلا با کم کردن Pass Error درصد پاس های اشتباه پایین میاد و ...
شعار این سری:
You Are The 12th Man
دوست عزیز ممنون از راهنماییت ولی کم شه واقعی تره یا زیاد بشه؟

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
دوستان سلام ..
من وقتی میخوام باس هوایی بدم طرف اون بازیکن که میخوام بدم نمیره ...
تو تنظیمات دسته باید کاری انجام بدم درست شه ؟
نه اتفاقا این پاس هوایی تو 11 باگ بود میدادی میافتاد جلو پای بازیکن اکثرا ولی الان سخت شده باید قدرتش و غیره در نظر بگیری به موقع البته اگه منظورت y+rb است من خودم استادش هستم

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
نکات ریز(بعضی هاشو دوستان همین سایت گفتن):
-1دروازه بان با زدن دکمه Rb توپ رو ورمیداره(موقعی که توپ زیر پاش هست با این کار توپ رو تو دست میگیره)
2-با زدن Rb+Y و Rb+A پاس های نمایشی میده!
3-با زدن Lt+X در کلاسیک و Lt+B در حالت معمولی سانتر نمایشی انجام میده(سانتر به حالت Manual در میاد و نمایشی سانتر میشه)
4-با زدن Back در حالت تک نفره بازی به حالت Be A Goalkeeper درمیاد و در صورت دونفره دوربین عوض نمیشه
5-با گرفتن Lb میتوان دریبل های ریز زد!
6-اوت ها رو میشه سریع و بدون وقفه انجام داد!
7-حرکت 360 درجه کامل شده!
8-با گرفتن A بازیکن در بهترین مکان برای Jogging قرار میگیره!
9-فیس ویا عوض شده و شبیه واقعیت(نسبت به دمو)
10-میشه گیم پلی رو تغییر داد!
11-برخورد ها و داوری عالی شده!
12-اگر دونفره بازی میکردید و فکر کردید حریف میخواد در ضربه آزاد Lt بزنه و بعد Lt+A که یه نفر برای ضربه اضافه بشه و اون یه نفر پاس بده تا یکی دیگه بشوته باید A+B در کلاسیک و A+X در معمولی بزنید تا بازیکن به سمت توپ بدوه و توپ رو بلوک کنه!
شعار این سری:
You Are The 12th Man
این رو هم اضافه کن وقتی توپ تو هواست lt+b (flairshot( برگردون یا هد شیرجه ای می زنه

aryia

کاربر سایت
Dec 23, 2010
150
نام
mohammad
بازم سلانگ

آقا دارم حرص میخورم حرص خوردنم واسه من مثله سمه
دوتا سوال دارم خواهشا جواب بدین
1- چطوری میشه این آوتو سیوه بازی رو خواموش کرد رو هعصابه خیلی و تو کزیز مود اذیتم میکنه کلان همهی منو های بازی رو گشتم نتونسم پیداش کنم ؟!؟!؟
2- تو کریر مود هنگ میکنه اگه کله سیوهمو پاک کنم دوباره از اول شرو کنم ممکنه دیگه هنگ نکنه !؟!؟!؟
داداشا خواهشا جواب بدیت دارم میمیرم ابس حرصیدم)x

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
درود ؛ تو این دوسالی که فیفایی شدیم نفهمیدیم Pitch Wear برای چیه :D ! حدسم اینه که به کات توپ ربط داشته باشه (غیب گفتم:D!!!) یکی از بچه ها میشه توضیح بده دقیقا همین هست ؟:) ممنون ...

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
1- چطوری میشه این آوتو سیوه بازی رو خواموش کرد رو هعصابه خیلی و تو کزیز مود اذیتم میکنه کلان همهی منو های بازی رو گشتم نتونسم پیداش کنم ؟!؟!؟
2- تو کریر مود هنگ میکنه اگه کله سیوهمو پاک کنم دوباره از اول شرو کنم ممکنه دیگه هنگ نکنه !؟!؟!؟

جواب سوال 1- شما نمی تونید auto save غیر فعال کنید تو فیفا 11 هم نمیشد اگه میخوای میتونی 2 تا save داشته باشی که بتونی کارایی که میخوای بکنی.
جواب سوال 2- برا منم تو فیفا 10 این مشکل پیش اومد کل سیوامو پاک کردم درست شد شما هم امتحان کن شاید درست شد البته هنگ کردن وسط بازی دلیلش dvd بازیه که با سرعت بالا رایت شده, بهتره dvd بازیتو عوض کنی .

آخرین ویرایش:

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,133
نام
حسین
درود ؛ تو این دوسالی که فیفایی شدیم نفهمیدیم Pitch Wear برای چیه :D ! حدسم اینه که به کات توپ ربط داشته باشه (غیب گفتم:D!!!) یکی از بچه ها میشه توضیح بده دقیقا همین هست ؟:) ممنون ...
کیوان برای میزان پررنگی چمن هست:d

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
من جوب دومیت رو میدم.قبلا برانپم این مشکل پیش اومده و شاید برات جوب بده.
روی تقویم چند روز بعد از روز هنگ رو سیم کن تا ازش بگذره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر