FIFA 12 | Xbox 360 (پست اول تاپیک خوانده شود)

• Thread starter Thread starter Trunks
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
به دوستمون hitmax14:
مرسی عزیز
من هیچی نفهمیدم .میشه واضح تر توضیح بدی؟؟؟؟؟؟؟؟
ببین عزیز وقتی که وارد بازی میشی و استوپ میشی یه قسمت داره به اسمclub transfersدقت کن که منظور نقلو نباتات نستا.وقتیکه میری تو بازی تو منو های بازی(فکر کنمmy fifa12 ya costumize fifa)الان یادم نمیاد ماله کدوم بخشه.اما میری و بازیکنمورد نظرتو باشگاهش رو عوض میکنی(البته مجبوری از اول بری قسمت کریر رو بازی کنی)
بعد از اون وقتیم که میری که کریر بازی کنه تو قسمت squadاینو انتخاب کن(current costumized)بعدشم که بورو تو بازی و میبینی بازیکنهایی که انداختی تو تیمت(جدیدا)اونجا هستن

سلام کسی جواب اینارو نمیدونه کمکم کنه ممنون میشم دوستان

1- اینکه من هرچی میگردم تیم ملیارو نمیتونم پیدا کنم تو کیک اف همون اولین گزینرو میزنم ولی میرم تو تیم مثلا اسپانیارو انتخاب میکنم پایین سومین گزینه تیم باشگاهیاست فقط اونارو میاره ملیا کجان .
2- من میخام مستر لیگ بازی کنم کدوم گزینرو بزنم 3 تا قسمت میاد منیجر پلیر و ... بعد من هرکدومو انتخاب مینم یجا میاد یه بازیکن بساز من نمیخام بسازمش مستقیم میخام خود تیمی کی بر میدارم باشه بعد جالبه بازیکنی که درست میکنم میره فیکس میشه جا مسی جالبه نه اینو چطور میشه رد کرد بی درست کردن .
3- دوستان شما دریبل ریز با چی انجام میدین من نمیدونم چطور میشه مثل pes خوب دریبل زد اصلا دریبل نمیشه زد مگه با سر توپ بتونی ردش کنی تو لجندری میگم اون دریبلای نمایشیشم که الکیه تو لجندری کامپیوتر ثابت میمونه راحت توپو میگیره اصلا نمیشه دریبل زد .
4- من میخام بدونم تو قسمت تنظیمات من چیرو رو چند بزارم که تیم حریفم مثلا از لیگ افغانستانم مثل بارسا نتونه تیکی تاکا کنه خدایی این بدترین نقطه ضعف فیفا کنار باگای بعد گل زدن 999 بار دور خودشون میچرخن و زمیناشم بعضیا زمیناش خیلی افتضاحه باید بهتر میشد ولی نشد بدترم شد
ممنون میشم کسی جواب مارو تخصصی بده تشکر از فیفا بازان تیر منتظر جوابتونم من زیاد وقت نمیکنم بازی کنم وگرنه اینارو نمیپرسیدم .

1- اینکه من هرچی میگردم تیم ملیارو نمیتونم پیدا کنم تو کیک اف همون اولین گزینرو میزنم ولی میرم تو تیم مثلا اسپانیارو انتخاب میکنم پایین سومین گزینه تیم باشگاهیاست فقط اونارو میاره ملیا کجان .
2- من میخام مستر لیگ بازی کنم کدوم گزینرو بزنم 3 تا قسمت میاد منیجر پلیر و ... بعد من هرکدومو انتخاب مینم یجا میاد یه بازیکن بساز من نمیخام بسازمش مستقیم میخام خود تیمی کی بر میدارم باشه بعد جالبه بازیکنی که درست میکنم میره فیکس میشه جا مسی جالبه نه اینو چطور میشه رد کرد بی درست کردن .
3- دوستان شما دریبل ریز با چی انجام میدین من نمیدونم چطور میشه مثل pes خوب دریبل زد اصلا دریبل نمیشه زد مگه با سر توپ بتونی ردش کنی تو لجندری میگم اون دریبلای نمایشیشم که الکیه تو لجندری کامپیوتر ثابت میمونه راحت توپو میگیره اصلا نمیشه دریبل زد .
4- من میخام بدونم تو قسمت تنظیمات من چیرو رو چند بزارم که تیم حریفم مثلا از لیگ افغانستانم مثل بارسا نتونه تیکی تاکا کنه خدایی این بدترین نقطه ضعف فیفا کنار باگای بعد گل زدن 999 بار دور خودشون میچرخن و زمیناشم بعضیا زمیناش خیلی افتضاحه باید بهتر میشد ولی نشد بدترم شد
ممنون میشم کسی جواب مارو تخصصی بده تشکر از فیفا بازان تیر منتظر جوابتونم من زیاد وقت نمیکنم بازی کنم وگرنه اینارو نمیپرسیدم .
1-باید بری توی قسمت international و تیم ملی رو انتخاب کنی.
2-باید بری قسمت منیجر
3-من خودم با lt انجام میدم.به اینصورت که اول lt و بعد یه طرف.با رونالدو و کاکا جواب میده.
4-بلد نیستم:dاما پیشنهاد میکنم عادت کنی.
-------------------
ولی دوستان من با رئال شدم تیم دقیقه ی 75 به بعد.تا دقیقه ی 75 دو سه بار عقب بودم و یهو سه تا زدم.
یه بار هم 3 هیچ عقب افتادم و بعدش با رونالدو 4 تا گل زدم.بعد در بالاترین هیجان ممکن دقیقه ی 90 گل خوردم ولی دیدم گل حریف آفساید بوده:))
کاروالیو هم میخواد از تیمم بره.هرچی بهش پیشنهاد تمدید دادم میخواد بره آخر فصل چلسی.نامرد تا آخر فصل هم بام قرار داره و وقتی توی نیم فصل گذاشتمش برای فروش از عمد هیچ تیمی نرفت که آخر فصل بازیکن آزاد بشه.

1-اسم بازیکن رو به لاتین بنویس بگم کجاست
2-از اون سه تا گزینه manager رو انتخاب گن
3-دریبل ریز LB رو نگه دار
4-تو قسمت setting بخش cpu customize ارور پاس رو بکن 62 درست میشه

یه باگ فوق العاده جالب از فیفا
شرح ویدئو:در مورد آفسایدیه که کمک داور اعلام می کنه!به موقعیت بازیکن حریف و بازیکنی که آفسایدش اعلام می شه توجه کنید!ضمنا به کمک داور(همون قرمزه اون گوشه ی تصویر)دقت کنید از چند ثانیه قبل از این که آفساید اعلام بشه!‍
راستی بابات کیفیت کم به خطاره اینه که راحت آپلود و دانلود بشه.ولی در مورد کج بودن زاویه ی دوربین :d
این هم ویدئو:
http://www.4shared.com/video/xY9medCK/bug_fifa_12_offside.html

2mg

به دوستمون hitmax14:
مرسی عزیز

ببین عزیز وقتی که وارد بازی میشی و استوپ میشی یه قسمت داره به اسمclub transfersدقت کن که منظور نقلو نباتات نستا.وقتیکه میری تو بازی تو منو های بازی(فکر کنمmy fifa12 ya costumize fifa)الان یادم نمیاد ماله کدوم بخشه.اما میری و بازیکنمورد نظرتو باشگاهش رو عوض میکنی(البته مجبوری از اول بری قسمت کریر رو بازی کنی)
بعد از اون وقتیم که میری که کریر بازی کنه تو قسمت squadاینو انتخاب کن(current costumized)بعدشم که بورو تو بازی و میبینی بازیکنهایی که انداختی تو تیمت(جدیدا)اونجا هستن

دوست عزیز اینارو که من خودم از وقتی که با pc بازی میکردم بلد بودم .من میخوام بدون دستکاری تو خود بازی این کارو کنم . و تو منیجر مود بتونم لیست تیممو برای خرید بازیکنای جدید باز کنم.میخوام بدونم بازیکنارو به صورت قرضی به یه تیم دیگه بدی فایده ای داره یا حتما باید بازیکناتو بفروشی؟

آخرین ویرایش:
دوستان من بیشتر بازی هوایی می کنم به نظرتون فیزیکی ترین تیم که از نظر قدرت بدنی و قد و قامت اول باشه و روی توپهای هوایی هم راحت بشه گل زد کدوم تیمه !؟
تا الان با بارسا و رئال و چلسی به خواستم نرسیدم !

امروز که داربی منچستر یونایتد و منچستر سیتی میدیدم با دقت به بازی نگاه میکردم و دیدم EA شاهکار زده این شیوه دفاع جدید که به بازی اضافه شده خیلی بازیو به واقعیت نزدیک کرده کاملا تو چند صحنه دیدم وقتی بازیکنان میرن تو پای بازیکن حریف اکثرا دریبل میخورن یا جا میمونن اما وقتی با فاصله از بازیکن حریف حرکت میکنن در گرفتن توپ موفق تر هستن دقیقا این همون نکته ای هست که باید برای دفاع کردن تو فیفا هم رعایت کرد.
در ضمن بعضی ها که میگفتن نباید منچستر سیتی اینقدر قوی و غیر واقعی میساختن امروز با دیدن بازی منچستر سیتی و منچستر یونایتد به جوابشون رسیدن .کاملا من سیتی قدرتش مثل واقعیته.خودمونیم امروز منچستر یونایتد بدجوری با 6 تا گل تو الدترافورد تحقیر شد:-o.من سیتی امروز ترکونده بود من خودم وقتی تو فیفا با منچستر سیتی مقابل منچستر یونایتد بازی میکنم همینجوری با قدرت بازی میکنم.
در ضمن قابلیت بازیکنان من سیتی هم تو فیفا واقعی طراحی شده.
من افتخار میکنم که از سال 2008 طرفدار منچستر سیتی شدم و از زمانی که این باشگاه توسط شیخ منصور بن زايد آل نهيان خریداری شده تبدیل به یکی از باشگاه های بزرگ دنیا شده.
از سال 2008 تو فیفا فقط منچستر سیتی انتخاب میکنم و کاملا زیر و بم بازی با این تیم دستم اومده .

آخرین ویرایش:
يعني چي؟؟؟؟ بيشتر توضيح ميدين؟ ممنون
وقتی که میخوای وارد بازی بشی ( اونجایی که میری ترکیب برای اون بازی رو معین میکنی ) توی گیم سیتینگ (سومی )وارد شو L1 بزن تا چند صفحه رد شه بعد یه صفحه میاد که میتونی بازی CPU رو دست کاری کنی برو روی پاس ارور و از 50 بکنش 68 :دی فک کنم 68 خوب باشه اگه دیدی که راحت دارن توپ از دست میدن کمترش کن و اگه دیدی توپ از دت نمیدن بیشترش کن :دی به همین سادگی :دی

وقتی که میخوای وارد بازی بشی ( اونجایی که میری ترکیب برای اون بازی رو معین میکنی ) توی گیم سیتینگ (سومی )وارد شو L1 بزن تا چند صفحه رد شه بعد یه صفحه میاد که میتونی بازی CPU رو دست کاری کنی برو روی پاس ارور و از 50 بکنش 68 :دی فک کنم 68 خوب باشه اگه دیدی که راحت دارن توپ از دست میدن کمترش کن و اگه دیدی توپ از دت نمیدن بیشترش کن :دی به همین سادگی :دی
دستت درد نكنه بابت توضيحات مفصل ممنون:d

• Like
Reactions: A.F.G 11

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or