FIFA 12 | Xbox 360 (پست اول تاپیک خوانده شود)

• Thread starter Thread starter Trunks
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
امسال کسی فوتبال بازی نمیکنه چرا اینقدر ساکته این....یا فیفا رو امسال دوست ندارید:d
زمان اوج تاپیکای فیفا همیشه قبل از ریلیز بازیه. که در مورد اخبار بازی و چیزای دیگه بحث میشه. الان چی بگیم آخه؟ :d در مورد بازیهای داستانی خیلی صحبتا میشه کرد ولی در مورد فیفا و بازیهای مشابه (ورزشی) چیزی برای گفتن نمیمونه دیگه.

منم عاشق میلانم از 98 تا 20012 اما اینجور گلی رو که میگی تو فیفا 10 میزدم از پشت محوطه میزنی؟
من یه نیش شوت میزنم کاسیاس کش میاد زمین اما گل میشه:))

(ببخشید چند روزی نبودم) - آره از پشت محوطه جریمه با هرکی میزنم یکم دقت کنه آدم خیلی راحت توپ تو گله - به هر گلری بگی اینطوری گل زدم - پیتر چک - کاسیاس و . . .

(ببخشید چند روزی نبودم) - آره از پشت محوطه جریمه با هرکی میزنم یکم دقت کنه آدم خیلی راحت توپ تو گله - به هر گلری بگی اینطوری گل زدم - پیتر چک - کاسیاس و . . .
حالا اسم این دو تا مشنگ هایی که بردی دروازه بانن ؟؟؟ !!! :دی اگه به والدس گل زدی درس :دی

کسایی که آکادمی رو زیر و رو کردن و همه چیز رو درباره اش میدونن یه سوالی ازتون داشتم ! سوالم اینه که عدد بزگی که مینویسه چیه ؟؟؟ !!!
مثلا : 88 - 67 ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :دی

اینم بهترین تنظیمات واسه بازی.من امتحان کردم خوبه
The first step is to set the game speed to slow. This will help both the player and the AI, and also gives a better representation of the sport.
Next, access the game settings and switch to the User sliders tab. Leave everything as default aside from the following:
Sprint 55
Acceleration 55
Pass Speed 60
Injury Frequency 15
GK Ability 50
Positioning: Run Frequency 80
Power Bar 60
Then, access the AI sliders tab and make the following changes:
Sprint 55
Acceleration 55
Pass Error 62
Pass speed 60
Injury Frequency 15
GK Ability 46
Positioning: Run Frequency 80
Positioning: Line Width 60
Positioning: Fullback Positioning 60

2 تا بازیکن پیدا کردم که خیلی زیاد و سریع پیشرفت میکنن یکی ویلتون که 25 سالشه

وقتی Board تصیمیم گرفت توی Career Mode وین رونی رو بفروشه اولین کاری که کردم اوایل اینو خریدم
3 فصله ازش استفاده میکنم
لورا که فروخته شد راموس رو خریدم :دی
قبلش هم شواینی رو خریده بودم :دی
Ranocchia رو هم واسه افول فردیناند خریدم :دی
Pro خودم هم 80 شده اورالش :دی

کسایی که آکادمی رو زیر و رو کردن و همه چیز رو درباره اش میدونن یه سوالی ازتون داشتم ! سوالم اینه که عدد بزگی که مینویسه چیه ؟؟؟ !!!
مثلا : 88 - 67 ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :دی
یعنی نهایت رشد بازیکن از 67 تا 88 ! ... البته اینم در نظر بگیرید که نباید به این رقما توجه کرد ! ..باید به چیزی که هست دقت کرد ! ..مثلا اون بازی کنی که 16 سالش ـه و Overall ـش نزدیک 55 تا 60 هست رو باید به تیم آورد !

احساس می کنم آپدیت دیشب squad که اومده سرعت بازی رفته بالا!!!
بقیه دوستانم همین اتفاق براشون افتاده؟!!!
=====
edit:
خوب دوباره ترکیب آپدیت شد و قدرت بازیکنها واقعی تر شد!!!
دیشب پویول شده بود 93!!!!!!!! :دی

آخرین ویرایش:
دارم از عصبانیت منفجر میشم )xیعنی کم مونده بود بزنم خودمو دسترو دیوارو ایکس باکسو همرو با هم یکی کنم )x
الان توی کریر مد با اتلتیکو مادرید بازی داشتم کفرمو درآورد اول بازی که آق فالکائو به یه ضربه کاشته یه گل کرد تو پاچمون ، تو همون نیمه اول با کلی بدبختی با پیاتی یه گل زدم ، نیمه دوم هم با یه زوری و بطور شانسی شوت کاستا رفت تو دروازشون ازین به بعد بود که شروع شد ؛ دیگو پا به توپ شد و رامی با اون هیکل گندش نتونست توپ ازش بگیره (تنه به تنه هم بودن) یه پاس داد فالکائو و زارت توی دروازمون ، دو دقیقه بعد هم ریس با یک شوت انتحاری از خجالتمون دراومد ، دقیقه 88 هم یه سانتر شد روی دروازمون و گل بعدی (البت به سرعت دستگاهو برای جلوگیری از آسیب دیدن خاموش کردم و ندیدم کی زد)
حالا عاجزانه خواهش میکنم بهترین تغییری که میشه توی اون عددای cpu داد رو بگین که اشکم دراومد به خدا :((

دارم از عصبانیت منفجر میشم )xیعنی کم مونده بود بزنم خودمو دسترو دیوارو ایکس باکسو همرو با هم یکی کنم )x
الان توی کریر مد با اتلتیکو مادرید بازی داشتم کفرمو درآورد اول بازی که آق فالکائو به یه ضربه کاشته یه گل کرد تو پاچمون ، تو همون نیمه اول با کلی بدبختی با پیاتی یه گل زدم ، نیمه دوم هم با یه زوری و بطور شانسی شوت کاستا رفت تو دروازشون ازین به بعد بود که شروع شد ؛ دیگو پا به توپ شد و رامی با اون هیکل گندش نتونست توپ ازش بگیره (تنه به تنه هم بودن) یه پاس داد فالکائو و زارت توی دروازمون ، دو دقیقه بعد هم ریس با یک شوت انتحاری از خجالتمون دراومد ، دقیقه 88 هم یه سانتر شد روی دروازمون و گل بعدی (البت به سرعت دستگاهو برای جلوگیری از آسیب دیدن خاموش کردم و ندیدم کی زد)
حالا عاجزانه خواهش میکنم بهترین تغییری که میشه توی اون عددای cpu داد رو بگین که اشکم دراومد به خدا :((
زیاد بازی کن دستت میاد چیکار کنی
منم اولش 3 4 تا میخوردم اما دیشب رو LEGENDARY به منچستر 5 تا زدم >:d

زیاد بازی کن دستت میاد چیکار کنی
منم اولش 3 4 تا میخوردم اما دیشب رو LEGENDARY به منچستر 5 تا زدم >:d
بحث کم یا زیاد بازی کردن نیست بحث سر اینه که بازی تعادل نداره حتی یه سر سوزن ، مدافع های حریف بدون کوچکترین دنبال کردنی توی یه حرکت توپو از مهاجمام میگیرن ولی مدافعهای من انگاری کاه یا خیارن اصلا نمیتونن توپ بگیرن ، رامی قدرت بدنیش 90 ـه ولی بیشتر موقعها نمیتونه توپ بگیره نمیدونم چرا !!!! دیگه بدجوری رو اعصابمه نمیتونم تحمل کنم این وضعو با کلی بدبختیو مشقت یه گل میزنم بعد حریف میاد مثل آب خوردن یه گل بهم میزنه و هیشکی هم جلودارشون نیست .
لطفا اون عددارو بهترینشو بدید مارو راحت کنین .

من وقتی لایو بازی میکنم با اینکه PING هم پایین و لگ نمیزنه یهویی:d از بازی میوفتم بیرون کانکشن لاست میده!! بیش از 20 بار اینجوری شده!! مشکل از کجاست!؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or