FIFA 12 | Xbox 360 (پست اول تاپیک خوانده شود)

• Thread starter Thread starter Trunks
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
من با منچستر سیتی دارم کریر مود میرم و الان فصل اولو تموم کردم و تو فصل اول تیاگو سیلوا از میلانو بصورت قرضی گرفتمش و زیاد ازش راضی نبودم کلی گل خوردم .فقط کلیشی و کمپانی و لسکات تو تیمم خوبن من میخوام واسه تقویت دفاع تیمم یه مدافع بلند قامت و تنومند بگیرم .کسی یه مدافع عالی سراغ داره که بتونه خط دفاع تیممو ترمیم کنه و دیگه اینقدر گل نخورم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من با منچستر سیتی دارم کریر مود میرم و الان فصل اولو تموم کردم و تو فصل اول تیاگو سیلوا از میلانو بصورت قرضی گرفتمش و زیاد ازش راضی نبودم کلی گل خوردم .فقط کلیشی و کمپانی و لسکات تو تیمم خوبن من میخوام واسه تقویت دفاع تیمم یه مدافع بلند قامت و تنومند بگیرم .کسی یه مدافع عالی سراغ داره که بتونه خط دفاع تیممو ترمیم کنه و دیگه اینقدر گل نخورم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نمانیا ویدیچ :دی البته سیلوا عشقه :دی

پیکه،ویدیچ،چیلینی،هوملز،داوید لوییز،ورمالن

بنظرم اینکه اومدن برای سخت تر شدن بازی رو لجندری تیکی تاکا به سبک بارسا رو قراردادن مسخره ترین کار ممکنه! فرقی نداره جلوی کی بازی میکنی جلوی چلسی یا وست بروم مثل بارسا پاسکاری میکنن!!! بعد هم مهاجم وست بروم با اورال 74 سه بازیکن منو دریبل کرد و زد توگل:| این اسمش سخت کردن بازی نیست اسمش خر فرض کردن مخاطبه!

جرارد پیکه :دی و کارلس پویل :دی بهترین دفاع های جهان :دیb-)
-----------------------------------------------------------------------------
یه سوال
من هر وقت میخوام یه بازیکنی بخرم مثلا ون پرسی میرم تو تیم آرسنال میبینم فروختتش بعد نمیدونم به چه تیمی فروختتش اسمش رو هم سرچ میکنم چیزی نمیاره تیم ملی هم که نداره ببینم . باید چه کرد ؟؟؟ :دی

آخرین ویرایش:
بنظرم اینکه اومدن برای سخت تر شدن بازی رو لجندری تیکی تاکا به سبک بارسا رو قراردادن مسخره ترین کار ممکنه! فرقی نداره جلوی کی بازی میکنی جلوی چلسی یا وست بروم مثل بارسا پاسکاری میکنن!!! بعد هم مهاجم وست بروم با اورال 74 سه بازیکن منو دریبل کرد و زد توگل:| این اسمش سخت کردن بازی نیست اسمش خر فرض کردن مخاطبه!

یعنی 120 درصد موافقم :دی اگه توپ بیاد دست حریف تنها راهش که توپ بهت برگرده اینه که یه حمله بکنن رو دروازت یا خرابش میکنن یا گل میشه!توپ های هوایی هم که ماشاا... بازیکن با قد 170 رو سر فردیناند 188 سانتی مثل آب خوردن میزنه تو گل!

من که تو نسخه امسال 80درصد بازیام ـو 10 نفره تموم کردم با دفاع مزخرفش :دی نتیجه هاشم خیلی باحال بوده :دی 8-7 و 6-5 و 4-3 و 10-9 :)) هی من میزنم و هی بازی میزنه :))

کلا امسال از نظر من اومدن بازی رو حرفه ایی کنن و واقعاً ـم شده اما اینو در نظر نگرفتن که یه بازی اول باید لذت بخش باشه!

بحث کم یا زیاد بازی کردن نیست بحث سر اینه که بازی تعادل نداره حتی یه سر سوزن ، مدافع های حریف بدون کوچکترین دنبال کردنی توی یه حرکت توپو از مهاجمام میگیرن ولی مدافعهای من انگاری کاه یا خیارن اصلا نمیتونن توپ بگیرن ، رامی قدرت بدنیش 90 ـه ولی بیشتر موقعها نمیتونه توپ بگیره نمیدونم چرا !!!! دیگه بدجوری رو اعصابمه نمیتونم تحمل کنم این وضعو با کلی بدبختیو مشقت یه گل میزنم بعد حریف میاد مثل آب خوردن یه گل بهم میزنه و هیشکی هم جلودارشون نیست .
لطفا اون عددارو بهترینشو بدید مارو راحت کنین .
خوب دوست عزیز چرا نمیتونن به من گل بزنن ؟؟ البته منم میخورما اما خیلی معمولی و اتفاقی و هیچوقت خط دفاعم اتوبان نمیشه
شما شاید ترکیبتو بد چیدی

---------- نوشته در 03:06 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:04 AM ارسال شده بود ----------

من که تو نسخه امسال 80درصد بازیام ـو 10 نفره تموم کردم با دفاع مزخرفش :دی نتیجه هاشم خیلی باحال بوده :دی 8-7 و 6-5 و 4-3 و 10-9 :)) هی من میزنم و هی بازی میزنه :))

کلا امسال از نظر من اومدن بازی رو حرفه ایی کنن و واقعاً ـم شده اما اینو در نظر نگرفتن که یه بازی اول باید لذت بخش باشه!
با اون تکه ای که قرمز کردم واقعا موافقم:d اما هنوزم بازی خیلی لذت بخشه . حتی بیشتر از قبل ( لااقل برای من )

به نظر منم بزرگترین ضعف بازی اینه که دفاع روی یه ضد حمله الکی یهو خالی میشه.با اینکه بازیکن حرف مارک میکنی ولی مثل اب خوردن از دفاعت رد میشه.

دوستان میشه یکی منو راهنمایی کنه:

قبلا برای اینکه توپو از حریف بگیرم دکمه A رو نگه میداشتم خودش میرفت تو پاش توپو میگرفت. اما حالا اصلا نمیشه....

بهترین راه برای گرفتن توپ از حریف چیه؟ (یه هفته هستش بازی رو گرفتم دلمو زده. یکی کمکم کنه)

دوستان میشه یکی منو راهنمایی کنه:

قبلا برای اینکه توپو از حریف بگیرم دکمه A رو نگه میداشتم خودش میرفت تو پاش توپو میگرفت. اما حالا اصلا نمیشه....

بهترین راه برای گرفتن توپ از حریف چیه؟ (یه هفته هستش بازی رو گرفتم دلمو زده. یکی کمکم کنه)
دوست عزیز من اینجوری دفاع میکنم :
خیلی ساده میرم جلو یا بقل مهاجم حریف B رو میزنم تا توپو ازش بگیره . بعضی موقع ها هم تکل میرم البته جوری که خطا نشه ( برای من اون اموزشهایی که خود بازی اولش میده جواب ندادن )
یه سری نکته هم هست که باید رعایت کنیم :
باید حواسمون باشه که بازیکنای خط دفاع رو جاشونو زیاد عوض نکنیم . بخصوص مدافعان وسط که اگه ببریشون جلو یا اطراف خط دفاع اتوبان میشه
هیچ وقت سیستم رو نزارید رو ATTACK یا ULTRA ATTACK بمونه همیشه بعد از حمله برش گردونید به بالانس

اگه دیدید بازم دفاع براتون مشکله سیستمتونو 5 دفاعه بچینید فکر کنم کمکتون کنه

اما بازم میگم هرکسی باید خودش بازی دستش بیاد . و گفتن من و دیگران فایده نداره ( چون سیستم بازی هرکس فرق میکنه )

• Like
Reactions: god of shadow
یه مردی پیدا نمیشه که درجه سختی رو از آسون به سخت بگه ؟؟؟
biggrin1.gif
سخت ترینش لجندری هست
بعد world class
profissional
pro
amator

• Like
Reactions: A.F.G 11

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or