FIFA 12 | Xbox 360 (پست اول تاپیک خوانده شود)

• Thread starter Thread starter Trunks
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
توجه کردین تو squad که ترکیب و سیستم و ..... تیمو درست میکنی بهت میگه چه بازیکنی در چه پستی مناسب تره و قابلیت بازی تو اون پستو داره مثلا یه بازیکن مثل کمپانی پستش دفاع وسطه اما تو دفاع وسطه سمت راست میتونه بازی کنه و پست تخصصیش اونجاست و تو دفاع وسط سمت چپ نمیتونه زیاد خوب کار کنه.
من تا حالا به این قابلیت توجه نکرده بودم خیلی جالبه.
یه راهنمایی از دوستان فیفا باز میخوام من میخوام همون فصل اول که carrer mode شروع کردم Rivaldo بازیکن تیم سائوپائولو برزیل را بخرم اما نه میتونم بخرمش نه قرضی میاد کلی هم رقم قردادشو بردم بالا نیومد حتی صبر کردم تو فصل دوم بهش پیشنهاد بدم رفتم دیدم نیست فکر کنم از فوتبال خداحافظی کرده و بازنشسته شده واسه همین میخوام همون شروع فصل اول یا تو نیم فصل بگیرمش .کسی راهی سراغ داره که بتونم بخرمش آخه خیلی به این بازیکن علاقه دارم.

آخرین ویرایش:
دوستانی که Career Mode میزنن
واسه استفاده بهینه از تمام Squad ـیتون :دی موقع چیدن قبل از هر کار X رو بزنید خود CPU یه ترکیب میچینه ولی باز خودتون باید دستکاریش کنید

امیدوارم چیزی فهمیده باشید :دی

یه سوال
من هر وقت میخوام یه بازیکنی بخرم مثلا ون پرسی میرم تو تیم آرسنال میبینم فروختتش بعد نمیدونم به چه تیمی فروختتش اسمش رو هم سرچ میکنم چیزی نمیاره تیم ملی هم که نداره ببینم . باید چه کرد ؟؟؟ :دی
کسی نمیدونه و جواب مارو بده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :دی

من بعضی باری ها 4-5 تا میزنم میرم اول ولی بازی بعدی 2-3 تا میخورم میرم دوم یا سوم :دی مال شما هم اینجوری میشه ؟؟؟ !!! :دی یعنی یه جورایی تا که میرم اول تیم دیگه بازی های بعدی رو شل میگیره :دی
و یه پیشنهاد واسه اونایی که کریر مود میرن :دی و در دفاع چپ مشکل دارن حتما برن گرد بیل رو از تاتنهام بگیرن خیلی خوب بازی میکنه مخصوصا حملاتش :دی

من تا حالا دوبار با رئال تا نیمه های فصل رفتم ولی یهو ترکیب تیمم خراب میشه و بازیکنای جدیدمو نمیشناسه و به جاشون تو ترکیب دایره نارنجی میزاره.واسه کسی پیش نیومده این مشکل؟دیگه انگیزه ندلرم واسه شروع فصل چون میترسم بازن اینجوری شه

اون اوایل که بازی میکردم از دست این سیستم دفاع واقعا کفری شده بودم !

ولی الان عادت کردم میدونم که چجوری باید توپو از حریف بگیرم ....

بازی برام رفته رفته زیبا تر میشه ....

البته به خاطر اینکه از بازی زده نشید اول از درجه آسون بازی شروع کنید کم کم برید جلو

موفق باشید;):d

راهی نیست که ترکیبا بروز بشه ؟ یا کریس رونالدو شبیه خودش بشه ؟! من تو کریر مود بایهایی که پنالتی میکشه حریف از 5تا 4تارو وسط میزنه دروازه بانشونم وسط وایمیسته! ولی تو دوستانه اینطوری نیس!

من اول فصل اومدم میشایل بالاک رو خریدم اون اوایل تو تخصص هاش شوت زنی و ضربه سر زدن بود (همونی که به شکل عکس تو اطلاعات بازیکن وجود داره) اما بعد از اینکه کمی از فصل گذشت این دو خصوصیت و ویژگی ازش حذف شد .برای شما پیش اومده؟؟؟علتش چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من اول فصل اومدم میشایل بالاک رو خریدم اون اوایل تو تخصص هاش شوت زنی و ضربه سر زدن بود (همونی که به شکل عکس تو اطلاعات بازیکن وجود داره) اما بعد از اینکه کمی از فصل گذشت این دو خصوصیت و ویژگی ازش حذف شد .برای شما پیش اومده؟؟؟علتش چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آره تو 11 اسکولز پیر شده بود playmaker رو از دست داد

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or