FIFA 12 | Xbox 360 (پست اول تاپیک خوانده شود)

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
هر وقت یکیش رو انتخاب میکنم دو تا گزینه میاد ! هر دوش رو به ترتیب میتونی بگی چیه ؟ شاید جا به جا زدم !!! :D

در مورد تیم حریف اولی Praise که اگه انتخاب کنه از تیم یا مربی یا بازیکن تیم حریف خوب میگه و تمجید و تحسین میکنه.
دومی Unnerve هستش که از تیم و مربی و بازیکن حریف بد میگه و اونارو عصبانی و دلسرد میکنه.
و اما در مورد تیم خودت و بازیکنان خودت اگه روش کلیک کنی دو تا گزینه میاد که یکیش همون Praise هستش که تیم خودت و بازیکنانت رو میتونی تحسین و ستایش کنی و دومی Motivate هستش که اگه اینو انتخاب کنی تیم و بازیکنانتو تحریک میکنه و بهشون انگیزه میده که خوب بازی کنن.
تو بعضی از بازیها هم یه گزینه هست به اسم reverse fixture که باز 2 تا گزینه Praise و Unnerve رو داره اما کاربردشو دقیقا نمیدونم.

آخرین ویرایش:

A.F.G 11

کاربر سایت
Jun 12, 2011
529
نام
مهران
در مورد تیم حریف اولی Praise که اگه انتخاب کنه از تیم یا مربی یا بازیکن تیم حریف خوب میگه و تمجید و تحسین میکنه.
دومی Unnerve هستش که از تیم و مربی و بازیکن حریف بد میگه و اونارو عصبانی و دلسرد میکنه.
و اما در مورد تیم خودت و بازیکنان خودت اگه روش کلیک کنی دو تا گزینه میاد که یکیش همون Praise هستش که تیم خودت و بازیکنانت رو میتونی تحسین و ستایش کنی و دومی Motivate هستش که اگه اینو انتخاب کنی تیم و بازیکنانتو تحریک میکنه و بهشون انگیزه میده که خوب بازی کنن.
تو بعضی از بازیها هم یه گزینه هست به اسم reverse fixture که باز 2 تا گزینه Praise و Unnerve رو داره اما کاربردشو دقیقا نمیدونم.
مرسی :D

D joKeR

کاربر سایت
Oct 18, 2009
152
دوست عزیز اوهن ویک فوت توانایی استفاده بازیکن از پای غیر تخصصیش هست(مثلا بازیکن که راست پا هست)ویک فوت منظور قدرت استفاده از پای چپشه(همون شوت و سانترو اینا:4:)

aMiRia_BIG

کاربر سایت
Sep 12, 2011
34
نام
امیر
فقط اینو بگم بازی خیلی طبیعی شده شده و استاندارد (قبلی ها هم استاندارد بودن بغیر از یه سری نکات منفی) یک اشتباه کوچک فقط باعث میشه دفاع و خط حملت بهم بریزه بازی بسیار زیبایی و واقعا وقتی بازی میکنم لذت میبرم

kompany تو منچستر سیتی شدم طرفدارش اصلا مثل بتون میمونه هیچکی ازش رد نمیشه فقط فیس بازیکنا مشکل داره مخصوصا صورت ابراهیمویچ:|

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
اون در مورد بازیه رفت یا برگشته. مثلا اگه بازی رفت رو برده باشین با زدن praise از عملکرد تیمش تعریف میکنه.

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
اون در مورد بازیه رفت یا برگشته. مثلا اگه بازی رفت رو برده باشین با زدن praise از عملکرد تیمش تعریف میکنه.

نمیدونستم .ممنون که گفتی.
یه سوال اگه بخواییم لیست تیممون خالی بشه که بتونیم بازیکنای جدید بخریم حتما باید بازیکن بفروشیم نمیشه بصورت قرضی واگذارش کرد؟؟؟؟؟؟؟البته من هر چی بازیکن بصورت قرضی دادم هنوز لیستم پر بود.دلیلش چیه؟؟؟؟؟
بعد من منیجر مود با منچستر سیتی میرم و میخوام خاویر هرناندز بالکازار از منچستر یونایتد بخرم اما نمیاد باشگاهش قبول میکنه اما هر چی حقوق خودشو میبرم بالا بازم نمیاد .البته میدونم منچستر یونایتد به همین راحتی ها هم بازیکن به منچستر سیتی نمیده اما راهی نیست که بشه هرناندز جذب کرد؟؟؟؟؟اگه کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
همیشه هم اینجوری نیست! مثلا من یه بار با منچستر بازی داشتم از ده گه آ بد گفتم جوگیر شده بود همه شوتام رو میگرفت!

D joKeR

کاربر سایت
Oct 18, 2009
152
نمیدونستم .ممنون که گفتی.
یه سوال اگه بخواییم لیست تیممون خالی بشه که بتونیم بازیکنای جدید بخریم حتما باید بازیکن بفروشیم نمیشه بصورت قرضی واگذارش کرد؟؟؟؟؟؟؟البته من هر چی بازیکن بصورت قرضی دادم هنوز لیستم پر بود.دلیلش چیه؟؟؟؟؟
بعد من منیجر مود با منچستر سیتی میرم و میخوام خاویر هرناندز بالکازار از منچستر یونایتد بخرم اما نمیاد باشگاهش قبول میکنه اما هر چی حقوق خودشو میبرم بالا بازم نمیاد .البته میدونم منچستر یونایتد به همین راحتی ها هم بازیکن به منچستر سیتی نمیده اما راهی نیست که بشه هرناندز جذب کرد؟؟؟؟؟اگه کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خوب عزیز تو قسمت کلاب ترانسفر هرکیو میخوای بنداز تو تیمت و بعدش دوباره اسکواد هارو دیفالت کن

hitmax14

کاربر سایت
Oct 6, 2005
162
دوستان بیان بگن کدوم بازیکنای گمنام تو بازی خیلی پیشرفت میکنن؟
مثلا الان الشاراوی تا 82(بازیکن میلان)وهنریکسن(بازیکن روزنبرگ)تا 83.اگبونا(بازیکن تورینو )تا 85 پیشرفت کردن و هنوز هم دارن بهتر میشن و همینور چمبرلین ارسنال که تا 81 فعلا ومده بالا
ساخو هم پیشنهاد میشه که کسی نخره چون پتانسیلش 83 هست!!!!!
اگه کسی بازیکن گمنامی چیزیو میشناسه که زیاد پیشرفت میکنه معرفی کنه
این سایت خیلی کمکتون میکنه
http://www.fifafanatic.com/fifa-12-best-young-players

A.F.G 11

کاربر سایت
Jun 12, 2011
529
نام
مهران
چرا انقدر داور ها بیشعورن /:)/:)/:)
دقیقه ی نود تک به تکم داره سوت میزنه تف به اون دهن کثیفش که باعث شد سه امتیاز از دست بدم)x

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام دوستان عزیز چنتا سوال دارم خواهشن کمکم کنین ممنون میشم .
1- اینکه من هرچی میگردم تیم ملیارو نمیتونم پیدا کنم تو کیک اف همون اولین گزینرو میزنم ولی میرم تو تیم مثلا اسپانیارو انتخاب میکنم پایین سومین گزینه تیم باشگاهیاست فقط اونارو میاره ملیا کجان .
2- من میخام مستر لیگ بازی کنم کدوم گزینرو بزنم 3 تا قسمت میاد منیجر پلیر و ... بعد من هرکدومو انتخاب مینم یجا میاد یه بازیکن بساز من نمیخام بسازمش مستقیم میخام خود تیمی کی بر میدارم باشه بعد جالبه بازیکنی که درست میکنم میره فیکس میشه جا مسی جالبه نه اینو چطور میشه رد کرد بی درست کردن .
3- دوستان شما دریبل ریز با چی انجام میدین من نمیدونم چطور میشه مثل pes خوب دریبل زد اصلا دریبل نمیشه زد مگه با سر توپ بتونی ردش کنی تو لجندری میگم اون دریبلای نمایشیشم که الکیه تو لجندری کامپیوتر ثابت میمونه راحت توپو میگیره اصلا نمیشه دریبل زد .
4- من میخام بدونم تو قسمت تنظیمات من چیرو رو چند بزارم که تیم حریفم مثلا از لیگ افغانستانم مثل بارسا نتونه تیکی تاکا کنه خدایی این بدترین نقطه ضعف فیفا کنار باگای بعد گل زدن 999 بار دور خودشون میچرخن و زمیناشم بعضیا زمیناش خیلی افتضاحه باید بهتر میشد ولی نشد بدترم شد
ممنون میشم کسی جواب مارو تخصصی بده تشکر از فیفا بازان تیر منتظر جوابتونم من زیاد وقت نمیکنم بازی کنم وگرنه اینارو نمیپرسیدم .

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
2 تا بازیکن پیدا کردم که خیلی زیاد و سریع پیشرفت میکنن یکی ویلتون که 25 سالشه و برزیلی هستش. یکی هم سیدو دومبیا که 23 سالشه و ساحل عاجی هستش.
من تو نیم فصل رفتم این دو بازیکنو دیدم سرعت ویلتون 97 شده بود و سرعت دومبیا 98 شده بود و قابلیت های دیگشونم که الان دقیقا یادم نیست کدوما بود و چقدر پیشرفت کرده بود به شدت افزایش یافته بود و پیشرفت قابل توجهی داشتن.تقریبا همه قابلیت هاشون پیشرفت کرده بود. حتی بعضی از قدرت های ویلتون از لیونل مسی هم بیشتر بود و بالای 90 شده بود . پیشرفت این دو بازیکنو ببینید دهنتون باز میمونه. این 2تا فوق العاده هستن اما قیمتشون بالاست اگه بودجه دارید پیشنهاد میکنم حتما بخریدشون. من خودم با من سیتی میرم و تو نیم فصل اول دومبیا رو خریدم و خیلی خوب کار میکنه و در پایان این فصل ویلتون هم میخرم.

A.F.G 11

کاربر سایت
Jun 12, 2011
529
نام
مهران
سلام دوستان عزیز چنتا سوال دارم خواهشن کمکم کنین ممنون میشم .
1- اینکه من هرچی میگردم تیم ملیارو نمیتونم پیدا کنم تو کیک اف همون اولین گزینرو میزنم ولی میرم تو تیم مثلا اسپانیارو انتخاب میکنم پایین سومین گزینه تیم باشگاهیاست فقط اونارو میاره ملیا کجان .
2- من میخام مستر لیگ بازی کنم کدوم گزینرو بزنم 3 تا قسمت میاد منیجر پلیر و ... بعد من هرکدومو انتخاب مینم یجا میاد یه بازیکن بساز من نمیخام بسازمش مستقیم میخام خود تیمی کی بر میدارم باشه بعد جالبه بازیکنی که درست میکنم میره فیکس میشه جا مسی جالبه نه اینو چطور میشه رد کرد بی درست کردن .
3- دوستان شما دریبل ریز با چی انجام میدین من نمیدونم چطور میشه مثل pes خوب دریبل زد اصلا دریبل نمیشه زد مگه با سر توپ بتونی ردش کنی تو لجندری میگم اون دریبلای نمایشیشم که الکیه تو لجندری کامپیوتر ثابت میمونه راحت توپو میگیره اصلا نمیشه دریبل زد .
4- من میخام بدونم تو قسمت تنظیمات من چیرو رو چند بزارم که تیم حریفم مثلا از لیگ افغانستانم مثل بارسا نتونه تیکی تاکا کنه خدایی این بدترین نقطه ضعف فیفا کنار باگای بعد گل زدن 999 بار دور خودشون میچرخن و زمیناشم بعضیا زمیناش خیلی افتضاحه باید بهتر میشد ولی نشد بدترم شد
ممنون میشم کسی جواب مارو تخصصی بده تشکر از فیفا بازان تیر منتظر جوابتونم من زیاد وقت نمیکنم بازی کنم وگرنه اینارو نمیپرسیدم .
3- دریبل ریز فقط سریع بچرخ خودش میره :D
4- توی صفحه ای که میزنی بره بازی ، اونجا برو تو گیم سیتینگ و پاس ارور رو بکن 68 مال من خوب شده ولی بازم پاسکاری میکنن دیگه نه به اون صورت :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر