FIFA 12 | Xbox 360 (پست اول تاپیک خوانده شود)

• Thread starter Thread starter Trunks
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
یه مشکل تو بازی هست که cpu همیشه پنالتی هاشو وسط میزنه و دروازه بان cpu هم اکثر پنالتی هارو وسط وایمیسته.!
من که کلی پنالتی زدم و زدن اصلا چنین چیزی نیست!
ولی یه نکته ای.به طرو پیش فرض هند در بازی غیر فعاله اگر فعالش کنید اینقدر به نفعتون می شه :d توی محوطه جریمه فقط هند می شه!البته هم تیم شما هم تیم اونا :d

توی کریر مود چهارمین یا سومین گزینه ایسناست اسمش youth academy فکر کنم هست.اول باید اسکلت بفرستی به جاهای مختلف دنیا(پول می خواد D: )یعنی همون استعداد یاب بعد زا یه مدت ماهانه بهت گزارش می ده و جوون با آیندهبت معرفی می کنه :d

• Like
Reactions: A.F.G 11
بگو همه بدونیم
اول باید دید که گزارش عربی داره یا نه !!! :دی اگه داره این کارها رو انجام بدین :
( منو انگلیسی باشه )
customise fifa>>> game settings>>> audio >>> commentary language >>> arabic
شاید غلط املایی هم باشه دیگه به بزرگواری خودتون ببخشید :دی
چه جوری میشه هند گیری رو فعال کرد ؟ :دی

آخرین ویرایش:
دوستان بیان بگن کدوم بازیکنای گمنام تو بازی خیلی پیشرفت میکنن؟
مثلا الان الشاراوی تا 82(بازیکن میلان)وهنریکسن(بازیکن روزنبرگ)تا 83.اگبونا(بازیکن تورینو )تا 85 پیشرفت کردن و هنوز هم دارن بهتر میشن و همینور چمبرلین ارسنال که تا 81 فعلا ومده بالا
ساخو هم پیشنهاد میشه که کسی نخره چون پتانسیلش 83 هست!!!!!
اگه کسی بازیکن گمنامی چیزیو میشناسه که زیاد پیشرفت میکنه معرفی کنه

اقا تو فیفا نمیشه قدرت بازیمن ها رو زیاد کرد؟؟
هر راهی میشه بگید!!
مگه میخوای بازیتو خراب کنی عزیز :دی از من میشنوی دست به این چیزا نزن :دی
پ.ن :آقا هر کی بارسا بر میداره تیکی تاکایی بازی کنه جواب میده :دی من بعد از 32 تا پاس کاری تنگ تونستم با یه ضربه تمام کننده با مسی دروازه ی رئال رو باز کنم :دی یک حالی داد که نگو :دی

آخرین ویرایش:
دوستان بیان بگن کدوم بازیکنای گمنام تو بازی خیلی پیشرفت میکنن؟
مثلا الان الشاراوی تا 82(بازیکن میلان)وهنریکسن(بازیکن روزنبرگ)تا 83.اگبونا(بازیکن تورینو )تا 85 پیشرفت کردن و هنوز هم دارن بهتر میشن و همینور چمبرلین ارسنال که تا 81 فعلا ومده بالا
ساخو هم پیشنهاد میشه که کسی نخره چون پتانسیلش 83 هست!!!!!
اگه کسی بازیکن گمنامی چیزیو میشناسه که زیاد پیشرفت میکنه معرفی کنه
سلام داداش سیدور دومبیا از ساحل عاج عالی میشه من خریدمش الان رو درجه سختی legandry با یوونتوس هفته ششم با 14 گل آقای گله تازه 8 تا پاس گل هم داده قدرتشم 85

کسی از دوستان میدونه این weak foot که تو اطلاعات بازیکنان هست چیه همونی که بالای skill moves هستش و ستاره داره؟؟؟؟؟؟؟؟من هنوز نفهمیدم این چه کاربرذی داره؟؟

---------- نوشته در 11:05 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:58 AM ارسال شده بود ----------

سلام داداش سیدور دومبیا از ساحل عاج عالی میشه من خریدمش الان رو درجه سختی legandry با یوونتوس هفته ششم با 14 گل آقای گله تازه 8 تا پاس گل هم داده قدرتشم 85

100% باهات موافقم .این سیدو دومبیا فوق العاده است. یه بازیکن فرصت طلب , سرعتی و گلزنه.تکنیکش هم فوق العاده است.حتی اگه از توپ فاصله داشته باشه خودشو به سمت توپ پرت میکنه تا اثری رو توپ بذاره و توپو گل کنه برای من چند بار پیش اومده که از یه موقعیت مرده گل میسازه .با اینکه قدش کوتاهه کلی کار میتونه بکنه .حتما بخریدش.

کسی از دوستان میدونه این weak foot که تو اطلاعات بازیکنان هست چیه همونی که بالای skill moves هستش و ستاره داره؟؟؟؟؟؟؟؟من هنوز نفهمیدم این چه کاربرذی داره؟؟

---------- نوشته در 11:05 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:58 AM ارسال شده بود ----------

100% باهات موافقم .این سیدو دومبیا فوق العاده است. یه بازیکن فرصت طلب , سرعتی و گلزنه.تکنیکش هم فوق العاده است.حتی اگه از توپ فاصله داشته باشه خودشو به سمت توپ پرت میکنه تا اثری رو توپ بذاره و توپو گل کنه برای من چند بار پیش اومده که از یه موقعیت مرده گل میسازه .با اینکه قدش کوتاهه کلی کار میتونه بکنه .حتما بخریدش.
اسم انگلیسیش رو بنویسین تا سرچ کنیم :دی .
-----------------------------------------------------------------------------------
از سخت ترین تا آسون ترین درجه سختی هر کی میدونه بگه :دی
-----------------------------------------------------------------------------------
پ.ن :من دیروز داشتم با آبیدال تخته گاز میرفتم یک دفعه دستش رو به پاش گرفت و مثل جسد پخش زمین شد . :دی من اینجور چیزی توی بازی ندیده بودم خیلی جالب بود :-o:-o:-o:-o:-o
یه سوال دیگه :دی توی کریر مود هر وقت بازی مهمی در پیش و رو هستش یه چیز سرخ رنگی چند روز قبل از بازی میاد :دی درست نمیبینم چیه ولی فکر کنم مصاحبه باشه :دی هر کی میدونه بگه به طور کامل هم بگه :دی و بگه که به چه دردی میخوره :دی

آخرین ویرایش:
اسم انگلیسیش رو بنویسین تا سرچ کنیم :دی .
از سخت ترین تا آسون ترین درجه سختی هر کی میدونه بگه :دی
پ.ن :من دیروز داشتم با آبیدال تخته گاز میرفتم یک دفعه دستش رو به پاش گرفت و مثل جسد پخش زمین شد . :دی من اینجور چیزی توی بازی ندیده بودم خیلی جالب بود :-o:-o:-o:-o:-o
یه سوال دیگه :دی توی کریر مود هر وقت بازی مهمی در پیش و رو هستش یه چیز سرخ رنگی چند روز قبل از بازی میاد :دی درست نمیبینم چیه ولی فکر کنم مصاحبه باشه :دی هر کی میدونه بگه به طور کامل هم بگه :دی و بگه که به چه دردی میخوره :دی

آره مصاحبه است که قبل بازی های حساس انجام میشه و توش میتونی در مورد تیم خودت , تیم حریف , مربی حریف , بازیکنان خودت و حریف مصاحبه کنی البته تو بعضی بازیها میتونی راجع به اون بازی هم حرف بزنی که وقتی بطور مثال رو مربی حریف کلیک کنی گزینه هایی میاد که دقیقا یادم نیست انگلیسی چی بود اما میدونم اگه گزینه اول انتخاب کنی از مربی تعریف و تمجید میکنه اگه دومی بزنی ازش بد میگه در مورد بازیکن , تیم حریف هم همینه.
و فایده اش اینه که میتونی کری بخونی و روحیه بازیکن یا مربی یا کلا تیم حریفو تضعیف کنی.من خودم با لیورپول بازی داشتم از رینا بد گفتم و گفتم بازیکن خوبی نیست تو همون بازی روحیه اش اومد پایین و 4 تا گل خورد .میتونی با این کارا جنگ روانی به راه بندازی . اما اگه مثلا از بازیکنی تعریف کنی ترغیب میشه که اگه یه موقعی بهش پیشنهاد دادی راحت تر و با مبلغ معقول تری بیاد تیمت.
یکی هم به ما بگه این weak foot که تو اطلاعات بازیکنه چیه و چه کاربردی داره؟؟؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:
آره مصاحبه است که قبل بازی های حساس انجام میشه و توش میتونی در مورد تیم خودت , تیم حریف , مربی حریف , بازیکنان خودت و حریف مصاحبه کنی البته تو بعضی بازیها میتونی راجع به اون بازی هم حرف بزنی که وقتی بطور مثال رو مربی حریف کلیک کنی گزینه هایی میاد که دقیقا یادم نیست انگلیسی چی بود اما میدونم اگه گزینه اول انتخاب کنی از مربی تعریف و تمجید میکنه اگه دومی بزنی ازش بد میگه در مورد بازیکن , تیم حریف هم همینه.
و فایده اش اینه که میتونی کری بخونی و روحیه بازیکن یا مربی یا کلا تیم حریفو تضعیف کنی.من خودم با لیورپول بازی داشتم از رینا بد گفتم و گفتم بازیکن خوبی نیست تو همون بازی روحیه اش اومد پایین و 4 تا گل خورد .میتونی با این کارا جنگ روانی به راه بندازی . اما اگه مثلا از بازیکنی تعریف کنی ترقیب میشه که اگه یه موقعی بهش پیشنهاد دادی راحت تر و با مبلغ معقول تری بیاد تیمت.
یکی هم به ما بگه این weak foot که تو اطلاعات بازیکنه چیه و چه کاربردی داره؟؟؟؟؟؟؟

فکر میکنم توانایی استفاده از پای ضعیفتر رو بهتر داشته باشن

و فایده اش اینه که میتونی کری بخونی و روحیه بازیکن یا مربی یا کلا تیم حریفو تضعیف کنی.من خودم با لیورپول بازی داشتم از رینا بد گفتم و گفتم بازیکن خوبی نیست تو همون بازی روحیه اش اومد پایین و 4 تا گل خورد .میتونی با این کارا جنگ روانی به راه بندازی . اما اگه مثلا از بازیکنی تعریف کنی ترقیب میشه که اگه یه موقعی بهش پیشنهاد دادی راحت تر و با مبلغ معقول تری بیاد تیمت.
هر وقت یکیش رو انتخاب میکنم دو تا گزینه میاد ! هر دوش رو به ترتیب میتونی بگی چیه ؟ شاید جا به جا زدم !!! :دی

• Like
Reactions: Real Madrid 9

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or